Shell biedt meer dan u denkt wolfheze Het grote wrschil in de Bijenkorf. Adverteren doet verkopen msmmmm assistente in het personeelsliuis Shell Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 241 ^\!lk/ Ziekenhuis Zonnegloren VERPLEEGKUNDIGEN Ziekenhuis Zonnegloren WAARNEMEND Ie VERPLEEGKUNDIGE Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen MEVROUW, u kunt onze regio- VERTEGENW00RDIGSTER WORDEN...! Zingent van eeif nieuw get TR0UW/KTORTET DENSDAC 25 SEPTEMBER 1973 9 't Is lastig om u hier een idee te geven van de grootte van onze kollektie shirts. Al namen we een hele pagina. 'n Poging: we beperken ons tot de ruiten. En daaruit doen we dan weer een vrij Willekeurige greep. Voor de andere ruitenshirts kunt u beter even langs komen. Krijgt u meteen een indruk van de omvang van de hele kollektie. Shirtoloog. Polyester-katoen. Tweekleurige ruiten. Maat 3642, mouwlcngte 4+5. Als Prijswinncr 20 Bijenkorf-shirt, polyester-katoen. Zwart-zilver label. Ecru fond. Maat 3642, mouwlengte 4+5.27,95. Axrowshirt in Tattersall-ruitje. Polyester-katoen. In drie kleuren. Maat 3642.49,90. TrencosbirL Slank gesneden. Polyester-katoen. Wit met rood, bruin of marine. Maat 3642.44,90. Trenco. Slank gesneden. Polyester-katoen. Marine en bruin. Maat 3642.44,90. Shell Super Motorolie. Geheel aangepast aan de zware eisen, die automobielfabrikanten stellen. Shell-batterijen. Goede kwaliteit, lange levensduur cn bijzonder lage prijs. Grote staaf vanaf 75 cent, kleine staaf vanaf 60 cent, penlite 45 cent, platte batterij vanaf 90 cent. Banden in alle maten, van elk gewenst merk. Plus de vakmensen voor goede adviezen en vlotte, veilige montage. snelwas Hoge kwaliteit snelwas. Sterk waterafstotend, superglans. Ook voor verweerde lak ƒ5,85 De hoogste tijd voor zonnebrillen. De laatste mode uit Parijs. Nu in de Shell-shop van 6,- tot 25,-. En niet te vergeten: onze benzine! Voor spoedig» Indiensttreding vragen wij een De aan te stellen medewerkster zal tezamen met de aanwezige leidster als gastvrouw de verzorging en leiding in het personeelshuis tot taak krijgen. Hoewel een goede vooropleiding gewenst is, zullen persoonlijke eigen- schappen voor deze funktie doorslaggevend zijn. Interne huisvesting is mogelijk. Min. leeftijd 23 jaar. Verzoeken om inlichtingen en sollicita- I ties te richten aan afdeling Personeelszaken. 1T| /^"l Psych. Ziekenhuis „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" Op de afdelingen neurologie, intern en kraam/ gynaecologie kunnen enkele worden geplaatst. Voor ongehuwden zijn dienstwoningen beschik baar. Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen te richten aan de directrice Zr. I. J. Claus. Op de interne afdeling van ons ziekenhuis is plaats voor een De afdeling telt 30 bedden en heeft een staf van 3 personen. Voor ongehuwden is een dienstwoning beschik baar. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice Zr. L J. Claus, aan wie u ook uw sollicitatie kunt richten. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. schrompelen ook hardnekkige aambeien. Spertl Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Spertl Preparation H zalf en zetpillen. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam- heien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Spertl Preparation H ver- als U wekelijks 4 5 dagen "Uw tijd dienstbaar kunt maken voor de verkoop van Introduktie- coupons bij het regionele bedrijfsleven. Deze Introduktie-coupons vormen als waarde- cheques een onderdeel van het Verlovingspakket „Huwelijk en Gezin" dat binnenkort door de le den-juweliers vara de Federatie Goud en Zilver cadeau wordt gegeven bij aankoop van verlovings ringen. Wij bieden U in alle opzichten een aantrekke lijke funktie in de buitendienst mits U beschikt over bewezen verkooptalent, gecombineerd met initiatief en energie. Pluspunt is gevoel voor creativiteit en reclame op niveau. Een snelle uitvoerige schriftelijke sollicitatie met recente foto aan onze directie zal p.o. wor den beantwoord. IDDO-REKLAMIJ BV BURG. v. NISPENSTRAAT 12 DOETINCHEM Voor nadere informatie kunt U vragen naar de heer F. Boogaard tel. 08340 - 32351, na 18 u. privé 32315. Een bundel ^Gerrit Achterberg, Beversluis, J. C. .Gerard den Campert, Chr. J. Jan Engelman, Gezelle, Herman Jan H. de Groot, Hattum, Willem de Martinus bijlen, Jan Rodenko, A. Jee. Schreurs, G. Victor E. van Jacqueline van en anderen. Met schitterende foto's die de sfeer t| lente vertolken. In gedichten ei* kleurenfoto's gebonden 10| In de serie Mlnlaturfe ZOMER KEUf* WAGENINGEI VerkT/jgbaar in a Bijenkorf-shirt, 100% katoenen Prince de Gallet. Zwart-zilver label. Bordeaux, zwart, marine. Maat 3642.39,95. Melkashirt. Polyester-katoen in bordeaux, bruin en zwart. Maat 36-42.34,90. Bijenkorf-shirt, 100% katoenen Pepita-ruit. Zwart- zilver labeL Vier kleuren. Maat 3642.29,95.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14