62 Aperitivo I Champignons 6759 $*2?5 Ch Magere melk ,bt69 ;^l!8 Sinaasappelsap FAMILIEBERICHTEN HOE DICHT! IK NADER .jl U, die een eerste klas typiste bent Ik wou eitanlijk toch nog wel eens iets anders? Chantamour soepele rode Croma AH Beauty Tissues Dubro citroen >1«9 AH Albi totaal Boerenleverworst AH Tam konijn albert heijn Speel mee en\Wn! prijzen Ga naar AH waar winkelen 'n feest is 3 en speel mee! iwtfiaTtmm TROUW/KiWABfTET DONDERDAG 20 SEPTEMBER 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moéten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wénst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Psalm 130 „Uit de diepte roep ik tot U, o Here" Na veel lijden is, in de avond van de Dag des Heren, van ons heengegaan in vrede en overgave, onze geliefde Schoonzuster en Tante Maria Stok weduwe van Job de Jonge op de leeftijd van 46 jaar. God sterke en beware haar kinderen. Woerden: I. B. de Jonge A. C- de Jonge-Heemskerk Driebergen: B. A. de Jonge N. de Jonge-Koning Rotterdam: C. Visser-de Jonge C. Visser Vlaardingen: H. Wassink de Jonge G. Wassink Neven en nichten Rotterdam, 16 september 1973. Psalm 32. Heden nam de Heere na een ernstig ongeval tot Zich onze lieve Man en Vader Jan Leen3ert Paul op de leeftijd van 51 jaar. Zevenhuizen: C. W. Paul-v. d. Sterre A. J. v. d. Wel-Paul J. C. v. d. Wel A. I. Kouwenhoven-Paul S. B. Kouwenhoven Jan Frank Zevenhuizen, 19 september 1973. Julianaweg 2. Gelegenheid tot condoleantiebezoek donderdag 20 september en vrijdag 21 september a.s. om 15.00 uur Julianaweg 2. Zaterdag 22 september a.s. zal er een rouwdienst worden gehouden in de N. H. Kerk aanvang dienst 11.30 uur waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Gouda: Zevenhuizen: Door een vreselijk ongeval is van ons heengegaan onze beminde Schoonzoon en Zwager Jan Leendert Paul op de leeftijd van 51 jaar. Moerkapelle: A. v. d. Sterre-Spronk C. P. v. d. Sterre W. v. d. Sterre A. v. d. Sterre-Peterman P. C. v. Wieringen-v. d. Sterre P. v. Wieringen Bleiswijk: Hazerswoude: 19 september 1973. RECTIFICATIE Hermina Jolianna van Gclderen-Woortmeijer Geboren 21 juni 1913. Overleden 17 september 1973 Ik vertrouw mijzelf toe aan de Here Jezus'. Mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma, mijn Dochter nam met deze woorden afscheid van ons voor dit leven. Breda: Ouderkerk a.d. Amstel: Monks Risborough UK: Amsterdam: D. van Gelderen Riet Harkema-van 'Gelderen Tom Harkema Alphen a- d. Rijn: Henpy Korsten-van Gelderen Piet Korrten Nicolais Van Gelderen Johan van Gelderen Siets van der Meulen en Kleinkinderen Amsterdam: H. H. J. Woortmeijer-Heule Breda, Regentesselaan 23. Geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken Wij komen samen donderdagmiddag 20 septem ber te 1.30 uur in de Pelgrlmkerk, Lengedijk 50 (t.o. Diaconessenhuls) voor een dienst o.l.v. ds. J. Kremer. De teraardebestelling zal daarna plaatshebben op de begraafplaats 'De Bieberg', Bieberglaan 64. Aankomst aldaar te 9 uur. Gelegenheid tot condoleren ni de begrafenis in huize Joosen, Baronielaan 102. Ik vertrouw mezelf aan de Here Jezus. Met weze woorden nam onze enige geliefde Zuster Hermina Jolianna Woortmeijer echtgenote van D. van Gelderen afscheid van ons. Jo, Herman, Bob „In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen" Op. zondag 16 september is in volle vrede ont slapen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Hendrik Cornells de Bruin in de ouderdom van 72 jaar. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets" Psalm 23. Rotterdam: Hendrik Ido Ambacht: Krimpen a/d IJssel: Zwijndrecht: A. dé Bruin-van Holst L. Kaptein-de Bruin L. Kaptein C. de Bruin H. Th. de Bruin-van Veen R. Petiet-de Bruin P. Th. Petiet A. van de Vusse-de Bruin G. C. van de Vusse en kleinkinderen Rotterdam, 19 september 1973 Toepad 64 Correspondentie-adres: Mijsstraat 18 Ter Aar (Z.H.). Debijzetting in het familiegraf heeft heden in stilte plaats gehad op de ned. herv. begraafplaats Charlois. Op condag 16 september ls In volle vrede ontslapen on ze cellefde Broer en Zwager Hendrik Cornelis de Bruin ln de ouderdom van 72 jaar. Den Haag: A. F. de Bruin-Weening Rotterdam: L. Vaandrager-De Bruin Rotterdam: T. Vaandrager-De Bruin L. D. Vaandrager Zeist: A. W. de Bruin-Kroon Bloemendaal: L. de Boer-De Bruin A. de Boer Rotterdam, 19 september 1973, Tiek Dr. C. Gilhui» li Gesprekken over /?si ouder worden 14* druk f9.90 Verkrijgbaar in de boekh ZOMER ft KEUN WAGENINGEN Heden heeft het de Here behaagd tot Zich te u men Zijn moegestreden kind Tlieodorus Jacobus van den Brink weduwnaar van Josina Hendrina Nogarede op de leeftijd van 95 jaar. 's-Gravenhage: J. Hoeksema-v. d. Brink B. Hoeksema Edmonton (Can.)M. Th. v. d. Brink L. v. d. Brink-Cooney Zeist: A. D. v d Brink klein- en achterkleinkinderen Zeist, 19 september 1973. Egelinglaan 43. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de gemene Begraafplaats maandag 24 september Voorafgaande zal om 11.00 uur een rouwdiei gehouden worden in de aula van de begraafplaa j Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop v de begrafenis. Vertrek Egelinglaan 43 om 10.45 El Denkt U wel eens: Bel dan 02154-4051 en'U krijgt het Zen- dingscentrum in Baarn. Als u vraagt naar Mej. Ballast, kunt u vlot een afspraak maken, voor sollicitatie naar de fijne baan, die daar vrij komt. Hier zijn alvast een paar inlichtingen: U wordt in deze funktie betrokken bij het werk, dat het Centraal Orgaan van de Zending doet en het werk van de direkteur en adjunkt-direkteur van het Zendingscentrum. Het gaat om een zeer afwisselende taak: brieven uitwerken of zelfstandig op stellen diktaat opnemen en verwerken uittikken van notulen/eventueel notuleren werkarchief verzorgen stukken voor vergaderingen vergaren telefoontjes opvangen enz. U begrijpt het al: je moet er behoorlijk pienter voor zijn (b.v. minstens volledige MAVO-opleiding gehad hebben), goed stenografie-Nederlands kennen, nauw- keurig'zijn en dienstbereid. Werken voor de Zending is anders, dan andere banen. Hoe dan? Dat willen we u nu juist zo graag persoonlijk vertellen. Werkkring en salaris zijn het waard, dat u een afspraak maakt- Schrijft aan of bel met: Het Zendingscentrum van de Gereformeerde Kerken, Wilhelminalaan 3, Baarn. Telefoon 021544051. tafelwijn met Bourgogne aav karakter fles 0.75 liter, gepasteuriseerd vetgehalte 0,2% pak 1 liter crdJB 49 pakje 200 gram doos 100 stuks; fles 600 gram Biologisch wasmiddel voor een vlekkeloze voor- en hoofdwas pak 850 gram Karli fles 1 liter 98 Verse Sperziebonen I pak 400 gram I Naast sherry n!®uwevo°raei/geapérii Harde Uien mZ* medium dry "es 0.75 liter 400 gram w K» Uit onze afdeling delicatessen 100 gram Uit de diepvries indelen gesneden op schaal kilo j6f5?5 ch 1. Ik ben Loekle, bekend van 2. Hoera prijs, als het plaatje 3. Plak die zegel op het kans 4. En heeft u geen prijs nedto en teevee... ©té. in uw kanskeert hetzelfde is als kaartje. O ja..en dan nog even dan verschijn ik Doe eeret boodschappen bij één van de zegels uit het blad dat puzzeltje oplossen achterop als troostprijs op uw AH. want Wj elke 10.- krijgt Idé. Den heeft u die prijs uw kaniskaartje en u kunt uw prij» kpnskaart teevee u 'n kanskeert mee gewonnen gratis in de winkel afhalen wVers vlees, groenten/fruit, delicatessen en gebak gelden t/m zaterdag 22 september. Overige aanbiedingen t/m woensdag 26 september.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14