De Kleine Snelfi Iterautomaat voor 2 tot 4 kopjes lekkere koffie 500apparaten gratis! Nieuw van Douwe Egberts: FAMILIEBERICHTEN BROO HAR (2500DE-punten+f36.-) Introduktieprijsvraag: DEELNAME FORMULIER Douwe Egberts koffie lekkere koffie. TROUW /KWARTET DONDERDAG 13 SEPTEMBER 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Op donderdag 27 september a.s. hopen onze ouders en grootouders C. A. Moerman en L. M. Moerman-Goedendorp hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Nel en Leen Marric eiuAry Lenie en Louis en kleinkinderen Rotterdam, september 1973 Overijselsestraat 102 a Gedegenheid tot feliciteren donderdag 27 september a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in het Clemenshuis, Gruttostraat 9. Rotterdam. 12 september 1923 12 september 1973 Gisteren vierden wij met onze Ouders en Grootouders J. van der Schee A. van der Schee-De Winter Piet Heinlaan 70, Katwijk, hun gouden huwelijksfeest. C. M. van Drimmelen-v. d. Schee P. A. van Drimmelen H. van der Schee M. J. v. d. Schee-Van Noord M. C. Plaisier-v. d. Schee A. P. Plaisier A. van der Schee A. W. v. d. Schee-Den Hollander .T. van der Schee A. M. v. d. Schee-Parlevliet en kleinkinderen. ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Mevr. en dc heer J. C. Hoifman-Stortenbeker Grotewaard 15. NoorUeloos. Psalm 139 23 (onberijmd). Heden nam de Heere van ons, na een geduldig gedragen ziekte, onze innig geliefde zorgzame Moeder, Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante (Arendje Stuijt-Pronk weduwe van Daniel Stuijt in de ouderdom van 85 jaar. A. de Jager-Pronk S. de Jager Ineke en Henk Daniëlle Gert en verdere familie Scheveningen, 12 september 1973. Correspondentie-adres: Burgemeester van der Werffstraat 128. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren donderdag- en vrij dagavond van 7-8 uur in 'Het Statenhuys', Staten- laan 78 te 's-Gravenhage. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 15 september te 11 uur in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Boezemsingel 30 te Rotterdam, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats 'Crooswijk', aldaar. Aankomst te 12 uur. In stil geloofs vertrouwen, is heden van ons heen gegaan, na een langdurige ziekte, onze innig geliefde zorgzame Vrouw, Moeder en Oma Dingena Adriana van Dam-Baan op de leeftijd van 64 jaar. Psalm 73, vers 25 - 26 Onber. Zwijndrecht: H. van Dam P. van Dam T. van Dam Zwolle: D. A. Ligtmans-Van Dam J. E. G. Ligtmans Desiree Edwin Zwijndrecht, 10 september 1973 Zonnestein 82 Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het „Refaja" ziekenhuis, Van Steenhoven- plein te Dordrecht. Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar donderdagavond a.s. van 6.30 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 14 sep tember a.s. om 3 uur op de algemene begraaf plaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal vooraf gaan een dienst in de Bethel- kerk aan de Rotterdamseweg, welke zal aan vangen om 2 uur. Na een langdurig lijden werd uit onze familie kring weggenomen onze lieve Schoonzuster Dingena Adriana van Dam-Baan Psalm 62 2 (onberijmd) Canada, Alberta Olds: Zwijndrecht: Australië, Wamberal: Canada, Freelton: M. Zijderveld-v. Dam L. Zijderveld A. v. Dam M. v. Dam-Los C. v. Dam J. v. Dam-de Jong J. v. Dam A. v. Dam-de Klerk A. v. d. Graaf-v. Dam C. H. v. d. Graaf P. v. Herwijnen-v. Dam A. v. Herwijnen H. de Haan-v. Dam A. de Haan S. v. Dam J. v. Dam-v. Rijswijk Zwijndrecht, 10 september 1973 Heden behaagde het de Here na een kortston dige ziekte tot Zich te nemen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Willem van der Veen echtgenoot van M. van der Kleij eerder weduwnaar van J. van der Zee op de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: M. van der Veen-van der Kleij Rijnsburg, 11 september 1973. Brouwerstraat 7. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 15 september a.s. des nam. om 1.30 uur op de be graafplaats van de Geref. Kerk aan de Zandlaan te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula op de begraafplaats, welke aanvangt om 1 uur. Op 10 september j.l. overleed in haar Heer en Heiland onze lieve en altijd zorgzame Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Johanna Jacoba Alida van Lankeren sedert 1955 weduwe van J. H. Schaap, in de ouderdom van 91 jaar. Uit aller naam: J. W. H. Schaap. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 15 sep tember a.s. om 11.00 uur op de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk te Amsterdam. „Jezus leeft en wij met Hem". De Heer heeft tot Zich genomen mijn lieve Moeder Pieteniella Iloogervorst weduwe van Dirk Arlman op de leeftijd van 81 jaar. Utrecht: H. L. Arlman Harmeien, 11 september 1973. Correspondentie-adres: Rauwenhofflaan 214, Utrecht. De overledene is opgebaard in wijkgebouw „Bethel", Jan Nieuwenhuijzenstraat 1 te Alphen aan den Rijn, van waaruit de begrafenis zal plaatshebben op de Oosterbegraafplaats te Alphen aan den Rijn op zaterdag 15 september. Aankomst aan de aula 11.00 uur. Na de begrafenis is er in de aula van de be graafplaats gelegenheid tot condoleren. Tijdens haar verblijf in Californië nam de Heere plotseling tot Zich, mijn lieve Vrouw, onze zorg zame Moeder, Dochter, Zuster, Behuwdzuster cn Tante Clazina Adriana Metselaar-Bogaards op de leeftijd van 39 jaren. H. K. Metselaar Jan Peter Hugo en verdere familie Bergschenhoek, 8 september 1973 Oosteindseweg 53 Geen bloemen - Geen bezoek De rouwdienst zal plaatsvinden maandag 17 sep tember a.s. om 2.30 uur in de Ned. Herv. Kerk, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na afloop van de be grafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Kerkzaal. Na een moedig gedragen ziekte heeft de Here tot Zich genomen onze lieve Zus Janny de Vries geliefde echtgenote van L. H. de Groot op de leeftijd van 72 jaar. Sterfhuis Agassiz. B.C. Canada. Familie De Vries Met groot leedwezen geven wij kennis van 4 overlijden van Ir. C. -Staf commissaris van onze vennootschap Wij verliezen in hem een wijze persoonlijkheit die met grote deskundigheid en betrokkenheid g durende vele jaren de belangen van Meneba haar medewerkers gediend heeft. Wij zullen zij adviezen, zijn opgewektheid en zijn enthousiasm missen. Namens de raad van eommissarisse B. J, de Boer. Namens direktie en medewerkers N.V. Meelfabrieken der Nederlandse Bakkerij Meneba, F. Martin. 12 september 1973. Na een moedig gedragen lijden nam de Here toil Zich, onze oudste Zuster, Schoonzuster en Tani Hendrina Pos weduwe van A. G. de Bree op de leeftijd van 73 jaar. In het huis mijns Vaders zijn vele woningei I anders tou ik het U gezegd hebben (Johannes 14, vers 1 Uit aller naam: C. H. van Amerongen Utrecht, 9 september 1973. Ibisdreef 200. Correspondentie-adres: C. H. van Amerongen Jan van Galenstraat 19. Geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatsvinden dondei dag 13 september a.s. om 11.30 uur op de Algt mene Begraafplaats "Dachvijck" aan de Florido dreef te Utrecht. De begraafplaats is vanaf het Centraal Station be reikbaar met bus 1 naar station Overvecht, van daar met bus 13. Na een kortstondige ziekte werd in volle vrede uit ons midden weggenomen onze geliefde Zuster, Schoonzus ter en Tante Marceiia Viiegenthart weduwe van R. Heijkens, op de leeftijd van 69 jaar. Groningen. 12 september 1973. Verlengde Herenweg 14. Dr. J.J. BUSKES VOOR Hl Bijbels dagboek f 15 Verkrijgbaar in de boekhir, ZOMER KEUNING WAGENINGEN Naast het D.E. koffiezet apparaat (2 zetmethoden) en de grote D.E. Snelfilter- automaat, beide voor 8 koppen koffie, heeft Douwe Egberts nu ook een Kleine Snelfilter- automaat. Speciaal voor de wat kleinere gezinnen. Met deze Kleine Snelfilter- automaat zet u in 'n paar minuten twee tot vier kopjes heerlijke koffie. Zonder dat u er iets aan hoeft te doen regelt de Kleine Snelfilterautomaat de juiste zettemperatuur en de filtertijd perfekt. Ideaal om snel en handig verse koffie te zetten. In de filterhouder gebruikt u natuurlijk D.E.-filterzakjes, formaat nr. 2. Wanneer u de nieuwe Kleine Snelfilterautomaat wilt bestellen stuur dan per aangetekende brief (met uw naam, adres en vermelding „Kleine Snelfilter automaat, bestelnummer 419") 2500 waardepunten naar Douwe Egberts, Postbus 2076, Utrecht. Tegelijkertijd maakt u f36,- over op giro 79.900. Dan heeft u binnen enkele weken de nieuwe snelfilterautomaat in uw bezit. U kunt het apparaat ook afhalen tegen inlevering van de waardepunten en bijbetaling bij onze geschenkencentra te Amsterdam, Amsteldijk 13 Arnhem, Stationsplein 25 Den Haag,Theresiastraat 32 Rotterdam, Meent 85 Heerlen, Apollolaan 32 (1-10-73) Utrecht, Keulsekade 143 Joure, Slachtedijkl6. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Zo doet u mee: IKnip uit de voorzijde van een D.E.-koffieverpakking (bonen of gemalen koffie) het bekende koffie- schenkende D.E.-vrouwtje. In totaal hebt u 2 D.E.-vrouwtjes nodig. 2 Bedenk bij onderstaande regel een zo origineel mogelijk rijmende zin: Met een Kleine Snelfilterautomaat van D.E. T er introduktie stelt Douwe Egberts gedurendi 5 weken elke week 100 Kleine Snelfilterautomatéro beschikbaar voor de origineelste oplossingen van nevenstaande prijsvraag. Daarnaast zijn er elke week maar liefst 1000 troostprijzen van 250 D.E.-waardepunten elk. Doe mee, zo vaak u maar wilt, door middel van nevenstaand deelnameformulier of vraag Qm 3'Stuur dit dcelnameformulier geheel ingevuld met 2 D.E.-vrouwtjes in een gesloten en als brief gefrankeerde envelop aan: Douwe Egberts prijsvraag, Postbus 8281, Amsterdam-WII. Uiterste inzenddatum: 17 oktober 1973. Naam Straat Woonplaats:— Prov.: Medewerkers van Douwe Egberts en het reklame- de speciale introduktieprij svraag- bureau zijn uitgesloten van Vermeld hieronder naam en adres van uw winkelier. folder bij uw winkelier. Een deskundige jury beoor deelt per wedstrijdronde de inzendingen; voor 't eerst op 21 september a.s. en daarna elke vrijdag t/m 19 oktober a.s. Over de wedstrijd en de beslissingen van de jury kan niet worden gekorrespondeerd. deelname, evenals familieleden en naaste verwanten van deze medewerkers. Alle prijswinnaars ontvangen persoonlijk bericht. De inzendingen blijven eigendom van Douwe Egberts. Uiterste inzenddatum: 17 oktober a.s. Naam:_ Straat:_ Woonplaats:- Prov.:

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14