Nu hogere rente bij de RPS Rijkspostspaarbank rentetarieven per 1 september 1973 verkoop door adverteren ~MÜ Ik ben met jou getrouwd KENNISGEVING RPS-boekje Renterekening Jeugdsparen, De Zilvervloot Bedrijls-en ambtenarensparen met premie was 4% was 4% was 4%% ongewijzigd was 5% Beleggingsrekeningen met opzegtermijn ongewijzigd ongewijzigd NEEUW! openhouden café's e.d. j GROEPSLEIDSTER LER A(A) R (ES) LERAAR enkele functies op niveau TROUW/KWARTET DINSDAG 11 SEPTEMBER 1973 Tl Dr. E. Leenaars- Van Driest oogarts geen praktijk tot 7 oktober Amsterdam, sept. 1973 UltloiingslIJst van dc 4'4 Obligatielening 1934 van de Groninger Flnancle- rlngs Bank N.V. gevestigd te Groningen. Uitgeloot rijn de no's: 20. 22. 82. 88. 89. 146. 155. 160. 165 elk groot duizend gulden en de no's: 205A. 205B. 222A. 222B. 224A, 224B. 233A.-Ï33B. elk groot vijfhonderd gjilden. Deze stukken zijn betaalbaar vanaf 1 november 1973 pari bij: Bank Mees Hope N.V. te Groningen. Handels- en Effectenbank N.V. te Groningen. Ingwersen Co.. te Amster dam. De Burgemeester van Utrecht maakt bekend dat tot 25 septem ber 1973 ter gemeentesecretarie, kamer 42 ter inzage liggen: 1. een plan van de N.V. Neder landse Spoorwegen tot het maken van een perronover kapping en een voetbrug bij het perceel Johan van Olden- barneveltlaan 6 voormalig Mallebaanstatlon). kadastraal bekend gemeente Abstede. sectie C. nr. 7591: b. een plan tot het oprichten van een luifel bij het service- station aan de Europalaan 8. kadastraal bekend gemeente Utrecht, sectie R, nr. 159. ten behoeve van het gemeentelijk vervoerbedrijf. De percelen zijn gelegen in ge bieden ten aanzien waarvan de Gemeenteraad heeft verklaard dat een bestemmingsplan c.q. herziening van het vigerende bestemmingsplan ln voorberei ding is. Het eerste bouwplan wijkt al van dc ter plaatse geldende voorschriften voor de bebouwde kom en het tweede van het be stemmingsplan ..Kanaleneiland Burgemeester en Wethouders zijn voornemens de bouwverf'n- ntngen te verlenen met toc- sing van artikel 19 van de op de ruimtelijke ordening en artikel 50 lid 8 van de Woning wet. Alvorens daartoe over te gaan worden rechthebbenden op aan grenzende en nabijgelegen gron den in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren daartegen vóór 26 september 1973 schrifte lijk bij het cullege van Burge meester en Wethouders in te dienen. Gemeente Utrecht ~i Hier zijn de renteverhogingen van uw nationale spaarinstelling, de Rijkspostspaarbank. 41% In elk postkantoor contant geld inleggen en opnemen. 5% opzegtermijn 3 maanden Makkelijk inleggen en opnemen via uw Postgiro-rekening. *plus een extra premie van 10%. opzegtermün 1 jaar opzegtermijn 2 jaar opzegtermijn 3 jaar De Burgemeester brengt ter al gemene kiunls dat in de week van 24 tot en met 29 september a s ter gelegenheid van de offi ciële ingebruikstelling van het winkel- en wandelgebied en het voetgangersgebied in de oude binnenstad, atle horecabedrijven in dc gemeente op de maandag tot en met donderdagavond ge opend mogen blijven tot 2 uur en op de vrijdag- en zaterdag avond tot 3 uur. Gemeente Utrecht U kunt gemakkelijk sparen Ha uw bank- of girorekening. Het spaargeld op een beleggingsrekening is niet geblokkeerd. U kunt binnen de opzegtermijn opnemen waarvoor de RPS dan enige kosten berekent. H. W. DAMES DOKTER WILLEM DE JONGSTICHTING Stichting Prot.-Chr. Tehuizen voor Zwakzinnigen in de Provincie Utrecht zoekt voor het van haar uitgaande gezinsvervangende tehuis 'Sparrcnheuvel', Baarnséweg 18 te Bosch en Duin, gemeente Zeist, In 'Sparrenheuvel' verblijven 21 mannelijke volwassenen die overdag buitenshuis werkzaam zijn. Salariëring, waarbij opleiding en ervaring bepalend zijn, is gebaseerd op de daartoe geldende landelijke norm; de Stichting is aangesloten bij het pensioenfonds P.G.G.M. Informaties worden gaarne verstrekt door de directrice van het tehuis, zr. A. van Dijk, die daartoe telefonisch bereikbaar is onder nummer 030-78 31 04. Schriftelijke sollicitaties aan de direkteur der 'Dokter Willem de Jongstichting', de heer J. N. Hagg, van Hogendorpstraat 2 te Utrecht. Christelijke scholengemeenschap „De Populier" lyceum - havo-mavo Populicrstraal 109 - 's-Gravenhage Telefoon 070—64 88 08 Gevraagd voor z.s.m.: lichamelijke opvoeding voor 2 uur vrijdags van 12.3014.30 uur voor de derde klas meisjes. lichamelijke opvoeding voor 2 uur vrijdags van 14.3016.15 uur voor een vierde klas jongens. Sollicitaties te richten aan de wnd. rector, D. Hoegen. drs. VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM Mede door uitbreiding van het takenpakket zijn bij onze hoofdafdeling Financieel Economische Zaken vacant De taken omvatten Het samenstellen van periodieke en incidentele overzichten t.b.v. de besturende en uitvoerende organen van onze Universiteit. Het opstellen en aanpassen van administratieve procedures en instructies. Het begeleiden en invoeren van gewijzigde c.q. nieuwe procedures. Het voeren van administraties van de aan onze Universiteit gelieerde instellingen. Het verzorgen van en de controle op de in- en output van onze geautomatiseerde salarisadministratie. Wij bieden Salariëring in overeenstemming met de inhoud en omvang van de functie. Rechtspositie vrijwel overeenkomstig de bepalingen voor overheidspersoneel (opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, AOW/AWW voor rekening van de werkgever enz.). Wij vragen Algemene ontwikkeling op middelbaar niveau. Specifieke theoretische en praktische kennis op een van de bovengenoemde vakgebieden. Wij verzoeken hen die aan deze vragen voldoen en menen bovenomschreven taken op zich te kunnen nemen, vriendelijk hun sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 013 - 2503, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161Amsterdam. Zij die eerst verdere informaties wensen kunnen zich wenden tot de heer W. van den Berg, telefoon020 - 48 26 88 (overdag) of 02943 - 3232 ('s avonds). Wat Trobisch in een Afrikaanse stad meemaakte tijdens en na zijn serie lezin gen over het huwelijk. Ontmoetingen met Miriam, Fatma, Maurice, Daniël en anderen - mensen meteen andere huidkleur, maar met dezelfde problemen als wij. Met de tekst van de prachtige lezingen. 160 bladzijden, paperback f 8,90 Van dezelfde schrijver: 'Ik had een meisje lief', een ontroerends -i briefwisseling met Afrikaanse jonge mensen over problemen van C VA de seksuele moraal. 36 bladzijden, paperback f6,90. Verkrijgbaar in de boekhandel UITGEGEVEN DOOR ZOMER KEUNING - WAGENINGEN f

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16