Shell biedt meer dan u denkt Na een zeer zorgzaam leven Is in haar Heer en Heiland overleden onze lieve Tante Frederika Johanna Kniese op de leeftijd van 90 Jaar. Hilversum, W. Jonasse M. J. Jonasse-van Setten Wierlngerwerf. F. L. van Setten S. G. van Setten-Bronner Hilversum, 9 sept. 1973. Chr. Verpleegtehuis „Hilver sum". Correspondentie-adres V/. Jonasse, Trompenbergenveg 24, Hilversum. Geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvin den donderdag 13 september om 13 uur op de begraaf plaats ..Zorgvlied" Amstel- dijk te Amsterdam. Vertrek van het P.C.B.-ge- bouw, Vondelstraat 101 te Amsterdam ongeveer 12.15 u. ALGEMENE KENNISGEVING Op woensdag 19 september is het voor onze Ouders en Grootouders A. C. van Ast en J. F. van Ast-Bekkers een bijzondere dag omdat zij dan terug kunnen zien op een 40-jarig gelukkig huwelijksleven. Gode dankbaar willen wij deze blijde dag met hen vie ren. Degenen, die hen persoonlijk willen feliciteren geven wij darvoor gelegenheid tussen 17 en 19 uur in restaurant „Wamelink", Wooldseweg 71. Winterswijk, Rembrandtstraat 10. In het huis mijnS Vaders zijn vele woningen. Johannes 14 2. Heden nam de Here tot Zich na een langdurig ge duldig gedragen lijden mijn innig geliefde Man, onze lieve en zorgzame Vader Lijsbertus Minnee op de leeftijd van 66 jaar. Uit aller naam: S. Minnee-Morrien. 's-Gravenhage, 8 september 1973. Goeverneurlaan 510. De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Atropos', Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek aldaar dinsdag van 57 uur. Op woensdag 12 september zal door de weleer waarde heer ds. A. C. van Beek de rouwdienst worden gehouden om 1 uur in de Laakkerk, Ising- straat 165a, waarna de bijzetting in het familie graf zal plaatshebben om ongeveer 2.30 uur op de begraafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen 38. Heden ontvingen wij het bericht van overlijden van ons medebestuurslid, de Heer L. Minnee Hij was gedurende meer dan 40 jaar penning meester van onze vereniging. Wij verliezen in hem een trouw medewerker en een groot vriend. Het bestuur van de chr. oranjevereniging: Bijbel en Oranje. En God zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn, noch rouw, noch geklaag, noch moeite zal ër meer zijn, want de eerste dingen zijn voorbijgegaan. Openb. 21 4. Op Zijn tijd, maar te vroeg voor ons, nam de Here tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Pieter van der Niet op de leeftijd van 59 jaar. Noordwijk: A. v. d. Niet-Korbee C. M. Smeltink-v. d. Niet A. L. Smeltink Corina en Claudia N. Guyt-v. d. Niet G. Guyt Maarten en Diana G. v. d. Niet A. J. v. d. Niet-Groen Rina en Huigje A. de Haas-v. d. Niet A. C. M. de Haas David P. v. d. Niet M. C. Caspers Noordwijk aan Zee, 9 september 1973. Piet Heinstraat 71. De begrafenis is vastgesteld op woensdag 12 sep tember om 14 uur op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 19.30 tot 21 uur. Katwijk aan Zee: Noordwijk: Hij is verlost. God heeft hem welgedaan. In Jézus ontslapen onze lieve Broer en Zwager Pieter van der Niet echtgenoot van A. Korbee op de leeftijd van 59 jaar. Wassenaar: M. v. d. Niet-de Monye Noordwijk: D. Korbee-v. d. Niet K. Korbee Naaldwijk: J. Prins-v. d. Niet J. Prins Voorschoten: M. Noort-v. d. Niet D. Noort Noordwijk aan Zee, 9 september 1973. Heden 'overleed tot onze diepe droefheid, na een geduldig gedragen lijden, in de hope des eeuwigen levens, onze lieve zorgzame Vader, Opa, Broer, Zwager en Oom Adrianus Gerrit Schop weduwnaar van Lena Willempje van der Linden op de leeftijd van 65 jaar. C. D. Droogendijk-Schop J. Droogendijk Jan Leen Ploni Rianne en verdere famiile Barend recht, 9 september 1973. Lavendelhof 8. Geen bloemen Rouwbezoek: dinsdag- en woensdagavond van 20.00 —21.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 13 sep tember a.s. tc Barendrecht. plm. 15.45 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats en vangt aan om 15.00 uur. Ontroerd door de vele bewijzen van deelneming na het overlijden van mijn lieve zorgzame Man Arie Prins wil ik u, mede namens de kinderen, hartelijk dank zeggen. J. W. Prins-Vellekoop. Honselersdijk, september 1973 Op Zijn tijd haalde God thuis Zijn kind Jan van der Vliet weduwnaar van Trijntje Jacoba Treur, Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 86 jaar. Psalm 4 9. Utrecht: Biddinghuizen: Zillah (Wash.) USA: Wilnis: G. Verburg-v. d. Vliet J. Verburg J. v. d. Vliet J. M. v. d. Vliet-v. Sevenhoven C. Dekker-v. d. Vliet S. Dekker N. K. v. Vliet-v. d. Vliet J. W. v. Vliet Kleinkinderen en achterkleinkinderen Vinkeveen, 9 september 1973. Bejaardentehuis „Zuiderhof" Futenlaan 50. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 13 september a.s. om 1.30 uur op de Ned. Herv. Be graafplaats te Wilnis. Gelegenheid tot condoleren in het gebouw „De Schakel", achter de Gereformeerde Kerk te Wil nis, na afloop van de begrafenis. Correspondentie-adres: J. v. d. Vliet, Kokkeiweg 30, Biddinghuizen, post Lelystad. Na een langdurig en smartelijk lijden nam de Heere tot Zich mijn trouwe vriend en opvolger in de zaak de Heer H. J. Timmers Wij gedenken met dankbaarheid de vele jaren die wij samen mochten werken. God sterke zijn vrouw en kinderen. W. Krins. Dordrecht. 8 september 1973 Thureborgh, Mauritsweg 157. Met groot leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geachte Patroon Huibert Jacobus Timmers Moge zijn werklust en grote menselijkheid ons steeds bijblijven. Personeel Fa. Krins en Timmers. Dordrecht, 8 september 1973 Laat mij slapend op U wachten, Heer, dan slaap ik zo gerust. Na een smartelijk, doch moedig gedragen lijden heeft God thuisgehaald Zijn kind, onze lieve doch ter, Zuster, Behuwdzuster en Tante Dora Faber op de leeftijd van 28 jaar. Rom. 8 38 en 39. Zuidland: G. Faber J. Faber-Oosterhof Dordrecht: G. H. Vos-Faber J. J. W. Vos 'Vim ••'lueline Gerard Dordrecht: F. M. Faber Zuidland, 8 september 1973. Julianastraat 69. Thuis geen bezoek Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Zuider Ziekenhuis te Rotterdam. Bezoek aldaar woensdagavond van 6.30 tot 7 uur. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 13 september a.s. om 2.30 uur in de Geref. Kerk te Zuidland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zuidland. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de Geref. Kerk. Heden ontsliep in haar Heer en Heiland onze ge liefde Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Willielmina Clasina Ras-Renson weduwe van Willem Ras op de gezegende leeftijd van 94 jaar. Almelo: N. J. Ras P. Ras-de Borst Scheveningen: J. G. Jacobs-Ras IJ. Jacobs Ermelo: D. J. Ras H. W. Ras-Griffioen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Scheveningen, 9 september 1973. Stevinstraat 70. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 14 september om 13.00 uur in de aula van de Alge mene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. TROLW/KWARTET DINSDAG 11 SEPTEMBER 1973 FAMILIEBERICHTEN Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Shell Super Motorolie. Geheel aangepast aan de zware eisen, die automobielfabrikanten stellen. Banden in alle maten, van elk gewenst merk. Plus de vakmensen voor goede adviezen en vlotte, veilige montage. Hoge kwaliteit snelwas. Sterk waterafstotend, superglans. Ook voor verweerde Uk ƒ5,85 Shell-batterijen. Goede kwaliteit, lange levensduur en bijzonder lage prijs. Grote staaf vanaf 75 cent, kleine staaf vanaf 60 cent, pcnlite 45 cent, platte batterij vanaf 90 cent. Bestuur, docenten en studenten van de Chris telijke Pedagogische Akademie "J. D. DE VISSER SMITS" Hortensiastraat 26 te 's-Gravenhage geven met verslagenheid kennis van het plotse ling heengaan van hun vriend, leraar en collega, de heer A. E. van Eerten Hij was gedurende 23 jaar aan de opleiding ver bonden. 's-Gravenhage, 9 september 1973. Zeer plotseling nam God uit ons midden weg mijn lieve Man, onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Willem Pieter Wijngaarden Orthopaedisch chirurg te Delft op de leeftijd van 48 jaar. Uit aller naam: H. D. Wijngaarden-van der Leest Delft, 9 september 1973. J. C. van Markenplein 2. De creamtie zal in alle stilte plaatsvinden. Volstrekt geen bezoek aan huis. Geen bloemen Op 9 september heeft de Here tot Zich genome onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Rie van Doorn-Oudshoorn op de leeftijd van 52 jaar. Zuid-Afrika Pretoria: E. E. Oudshoorn-de Pless Zuid-Afrika Plettenberg-Bay: 's-Gravenhage: Rijswijk: West-Duitsland Schöppinge: A. Oudshoorn L. Oudshoorn-Mostert J. van Doorn W. van Doorn-Hildernisse M. van Doorn G. L. F. Riphagen H. Riphagen-van Doorn W. van Doorn M. van Doorn-de Bruine Neven en nichten De zeer talrijke bewijzen van hartelijk medeleven n overlijden van mijn lieve Vrouw Cornelia Elisabeth Engel geb. Bakker noodzaken mij op deze wijze, mede namens Mevr. en mijn familie, mijn dank tot uitdrukking te bre Vriendschap is onbetaalbaar. C. P. Amerongen, september 1973 „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Zondagmiddag is ingegaan in de vreugde van zijn Heer onze lieve Man en Vader Albertns Everhardus van Eerten op de leeftijd v- n 57 jaar. A. van Eerten-van der Sluijs Wim cn Veronica Alexandra Renger 's-Gravenhage, 9 september 1973. Winterwomnglaan 2. De overledene is opgebaard ed. Henuriklaan 7 L-_.' >ek aldaar diuo -■ 20.00 uur. Geen toespraken De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den donderdag 13 september om 12.30 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage-Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. „Veilig in Jezus' armen Na een moedig gedragen lijden heeft de Here t< Zich genomen mijn lieve Vrouw Maria Sara van Doorn-Oudshoorn Heemskerk, 9 september 1973. Van der Ploegstraat 93. Mijn vrouw ligt opgebaard in het mortuariui van het Sint Jozefziekenhuis te Heemskerk. Gele genheid tot het brengen van een groet 's middag van 15.30 tot 16.00 uur en 's avonds van 19.30 to 19.45 uur. Voorganger ds. A. van Leeuwen Liever geen bloemen Wat vindt u van de kerkdienst? nauwe geiuiden ovei ae kerk twist zoets die -s en unnen zijn rweeft auteurs uH verschillende Kerken Dr. Oekker Di. C. Graafland Ds. A J Hoorn Prol. Dr. H. Jonker tj van Katwijk. Proi Dr G N Lammens Ds J Ovetdum. Dt H. J. van Pagée. Eimert Pruim °rot. Dr. P. Smits Hermen Vet oeek en Ds. H A Viseer ervaringen inzichten idealen suggesties Liturgie preek, sacramentsfee- dtemng. huisdienst jeugddienst ai ot met experimenteel alternatie» - aiies komt aan de orde in dit interessante boek dv vele perspectieven opent paperback f 9.90 Verkrijgbaar n ue ooek na nat ZOMER KF.UNING WAGENINGEN op de leeftijd van 52 jaar. P. van Door Donderdag 13 september a.s. om 10.30 uur nod gen wij U uil tot het bijwonen van de rouwdiens die gehouden zal worden in de Morgensterkei aan de Vrijburglaan tc Heemskerk waarna de bi grafenis zal plaatshebben op de begraafplaat 'Duinrust' te Beverwijk om plm. 12 uur. Toneelgroep]* 'Do MinnestreeP te R. "t Ging zó goed met ons amateurtoneel, dat we dringend ruimte nodig hadden om te repeteren. Adverteren, zei Geesje. O.K. In de krant zo'n rubriek- advertentie gezet, hoogachtend Minnestreel. Gelukt We kregen een oude garage in huur van een toneelminnaar. Zelf opgeknapt De kuituur in R. Is gered: Het dagblad Is uw kulturele r"*"l kontaktadres. LJ

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14