DS ONESIH LIJN uv L. J. VEEN - WAGENINGEM WELZIJNS- EN VORMINGSWERK FAMILIEBERICHTEN CHEF VERKOOPBINNENDIENST TE HUUR te ZWiJNDRECHT 4-KAMERFLAT DE SURINAME ZENDING te ZEIST CONSULENT (vertegenwoordiger) hoofd van de afdeling administratie administratieve kracht TECHNISCH VERTEGENWOORDIGER De Stichting voor Jeugd en Gezin te Haarlem (i.e.), waar in de verenigingen Pro Juventute Haarlem en Kinderzorg Noord-Holland S samengaan, zoekt voor spoedige indiensttreding: Een Hoofd van de Afdeling Gezinsvoogdij Een Hoofd van de Afdeling Voogdij De nieuwe Stichting zal de verantwoordelijkheid dragenfó) voor ca. 350 gezinsvoogdij pupillen en 400 voogdij- pupillen. Daarnaast is aan de Stichting een advies bureau voor ouders en jongeren verbonden, terwijl andere initiatieven in voorbereiding zijn. De huidige medewerkers van de Stichting zijn reeds enthousiast bezig met alle nieuwe mogelijkheden en opdrachten, die in dit samenwerkingsverband besloten liggen. Van sollicitanten naar de bovengenoemde functies wordt gevraagd: - Leidinggevende capaciteiten. - Het diploma V.O. of M.O. Pedagogiek A en B. - Ervaring in de kinder bescherming of het algemee maatschappelijk werk. - Belangstelling voor gezinsbehandeling. Geboden wordt: - Een salaris met als maximum ca. 2900,— per maand. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Een dienstauto of ver goeding van autokosten. - Zo nodig hulp bij huisvesting. Sollicitaties te richten aan N. Mulder, direkteur, Stolbergstraat 4 te Haarleirf Telefonische informatie: 023-316655. TROUW/KWARTET ZATERDAG 8 SEPTEMBER 1973 KlOl Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020— 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Mr. J. R. Prins en Mr. Yvonne G. Blei Weissmann ,'sGravenhage, 8 september 1973. Toekomstig adres: Aert van Neslaan 144, Oegstgeest. 1948 1973 Dankbaar voor de vele zegeningen, hopen wij met onze kinderen op D.V. 22 september 1973 ons 25-jarig huwelijksfeest te vieren. J. de Bree Th. H. de Bree-Greive Jaap Freek Carol ien Receptie: 22 september 1973 in 't Bruggenhoofd van 3-5 uur, Steenschuur 11, Leiden. Zo hoog en wijd de Hemel staat gerezen boven de aarde; is voor wie Hem vrezen Zijn liefde en Zijn goedertieren heid. In deze zekerheid mochten wij: A. de Bree G. de Bree-Hoogenveei onze 40-jarige echtvereniging gedenken. Velerlei omstandigheden noopten ons dit alleen met de naaste familie te doen. Westzaan, 7 september, Zuideinde 6. 1923 1973 Op woensdag 19 september a.s. hopen onze ouders en grootouders P. W. Wijsman en J. J. Wijsman-Trommel hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid tot feliciteren van 15.30-17.30 uur "Chalet Ockenburgh", Monsterseweg 8b, 's-Gravenhage. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. 's-Gravenhage, september 1973. Donderdag 13 september a.s. hopen onze Ouders en Grootouders G. Blankenstijn W. Blankenstijn-van Beveren hun 50-jarig huwelijk te vieren. Dankbaar aan God voor wat zij voor ons zijn geweest, willen wij deze blijde dag met hen herdenken. Hun kinderen en kleinkinderen. Amstelveen, Marne 114. Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want gij hebt het gedaan. Psalm 39:10. Heden nam de Heere van ons, na een langdurige, geduldig gedragen ziekte, onze lieve Moeder, Grootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Kniertje Knoester-Taal weduwe van Martinus Knoester, op de leeftijd van 73 jaar. D. Bal-Knoester W. Bal Willy - Jozef Marline - Hans Gerard. Scheveningen, 6 september 1973. Amelandsestraat 26. Condoleancebezoek 's avonds van 7-9 uur. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 11 september te 12.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van Amelandsestraat 26 te 12 uur. God heeft in Zijn Heerlijkheid opgenomen mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder, Groot- en Over grootmoeder Geentruud Mo9tert-Lakké op de leeftijd van 81 jaar. Wij zijn erg bedroefd, maar dankbaar voor alles wat God in haar aan ons gegeven heeft. Rotterdam: C. A. Mostert Australië: A. Mostert A. Mostert-de Jong Leiden: W. F. Mostert A. J. Mostert-Zaalberg D. Mostert M. J. Mostert-van Loef C. A. Mostert J. Mostert-de Goei Australië: L. J. Mostert Rotterdam: M. Mostert klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 7 september 1973. Huize Waelestein Schulpplein 50, kamer 601. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Waelestein (ingang Schulpplein 46). Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren maan dagavond van 7 uur tot 7.45 uur. De begrafenis in het familiegraf zal D.V. plaats vinden dinsdag 11 september a.s. op de hervorm de begraafplaats 'Charlois', Charloisse Lagedijk 680 plm. 12 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer te 11.30 uur. Op dinsdag 11 september 1973 hopen de heer Jac. van Daalen en mevrouw D. van Daalen-van der Hout in dankbaarheid met hun kinderen, klein- en achterklein kinderen, te herdenken, dat zij 65 jaar getrouwd zijn. 's-Gravenzande, september '73. Bejaardentehuis: „Sonnenvanck". 'Hij heeft gedacht aan Zijn genade'. Heden nam de Heere uit ons midden weg voor ons nog onverwacht, mijn innig geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Margaretha de Jonge-Hartman op de leeftijd van 69 jaar. Amersfoort: J. de Jonge Amersfoort, a/b Energie: J. van den Heuvel-de Jonge J. H. van den Heuvel Amersfoort, a/b Margaretha: A. van den Heuvel-de Jonge J. H. van den Heuvel Amsterdam: P. Kolkman-de Jonge T. Kolkman Zwartsluis, a/b Roedi: R. de Jonge D. de Jonge-van der Horst Amsterdam, a/b Secunda: P. de Jonge Amersfoort: J. de Jonge-Duinkerken M. J. de Jonge en kleinkinderen. B.V. TECHNISCHE HANDELMAATSCHAPPIJ AKKERMAN CO gevestigd in Den Haag is een importbedrijf van zwaar materieel voor de bouw, wegenbouw en grondverzet, als mede van automatische parkeercontroleapparatuur. In ver band met toeneming der activiteiten is in het bedrijf de behoefte ontstaan aan een Hij is de rechterhand van de directeur/verkoopleider. Zijn taak brengt mee dat hij een centrale plaats inneemt. Hij coördineert de activiteiten van de verschillende afdelingen zodat offertes tijdig en correct uitgaan en verkregen orders nauwkeurig en binnen leveringstermijn worden uitgevoerd. Naast duidelijk organisatorische kwaliteiten moet hij, gezien de aard van de produkten en de vaak specifieke wensen van de afnemers, beschikken over een goed technisch inzicht. In verband met de veelvuldige telefonische en schriftelijke contacten met leveranciers en afnemers is behalve tact een goede bekendheid met de moderne talen noodzakelijk. Er varing opgedaan in een verkoopbinnendienst is vereist. Leeftijd boven 28 jaar. Met de hand geschreven sollicitatiebrieven vergezeld van een recente pasfoto voor 17 september a.s. te richten aan de Nederlandse Stichting voor Psychotechnieky Wittevrouwenkade 6t Utrechtonder nummer K.W. 26053. Amersfoort, 7 september 1973. Schimmelpenninckkade 11. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het uitvaart centrum van het CVU, Langegracht 39, Amers foort. Gelegenheid tot bezoek aldaar, in aanwezigheid van de familie. Maandag van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben dins dag 11 september om 14.55 uur op 'Rusthof, aan de Dodeweg te Amersfoort. Op 7 september nam de Here tot Zich onze lie ve Moeder, Grootmoeder en Zuster, Hindertje (Hennie) Pluijter sedert 1953 weduwe van R. A. Dijkstra, in de ouderdom van 85 jaar, sterk overtuigd dat de Heilige Geest in haar werkte. Houston U.S.A.: R. A. Dijkstra A. Dijkstra-Dassow en kinderen Utrecht: M. E. Pluijter-Muller H. Th. van Steenbeek-Pluijter Zeist: H. Pluijter A. Pluijter-Krijger 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 1062. Correspondentieadres: H. Pluijter, 'Midland', flat 30, Zeist De crematie zal plaatshebben dinsdag 11 septem ber om 13 uur in het crematorium 'Nieuw Eykenduynen', Kamperfoeliestraat. Vertrek van het woonhuis om 12.45 uur. Geen bezoek. Voor de belangstelling en het medeleven door U be toond na het overlijden van onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Neeltje van Egmond-van der Plas betuigen wij U onze hartelijke dank. In het bizonder Directrice en Personeel van Huize 'Avondzon' voor dë liefdevolle verzorging en de begra fenisonderneming 'De Laaste Eer' voor de keurige uit voering dër begrafenis. Uit aller naam: Familie van Egmond. Rijnsburg, 8 september 1973. DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij u allen hartelijk dankzeggen voor het medeleven tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Grootvader Johannes Dirk van Delft In het bijzonder de geestelijke verzorging van ds. Huis man, ds. Bijleveld en ds. Baayen. Verder danken wij het verplegend personeel van ver pleeghuis „Zuydtwijck" te Leiden voor hun liefdevolle verzorging en Begrafenisonderneming „De laatste' eer" voor de correcte uitvoering. Uit aller naam: Fam. Van Delft Langevaart 35, Rijnsburg. DE KAPITEIN-REDER door Cyril Abraham Sprankelend verhaal vol avontuur, drama en romantiek naar de door miljoenen bekeken TV-serie Met 18 prachtige foto's f 14.90 Verkrijgbaar in de boekhandel aan en nabij de KORT AMBACHT (winkel centrum) spoedig te betrekken, comfortabele voorzien van lift en c.v. HUURPRIJS 260,- p. mnd. excl. service- en verwarmingskostcn. Voor inlichtingen en bezichtiging: tel. 078 29571, b.g.g. 078—24833 en bij COLLECTIEF BEHEER Postbus 504 - Hilversum - tel. 02150—54751 zoekt contact met gegadigden voor de functie van Tot de takeii van de consulent behoren onder meer het in een overzichtelijk, goed afgebakend rayon, in dit geval Zeeland en de Zuidhollandse eilanden, belangstelling wekken voor het werk van de Suriname Zending, vooral onder de school jeugd het actief meewerken aan de verschillende vormen van fondsenwerving in het betreffen de gebied. Zij, die positief staan tegenover de opdracht en de activiteiten van de zending en dat op goed niveau kunnen uitdragen, zich gemakkelijk pre senteren en in het bezit zijn van een rijbewijs worden verzocht te solliciteren. De salariëring is geheel in overeenstemming met het belang van de functie. Brieven aan de secretaris Nederland van het Zeister Zendingsgenootschap, Karpervijver 17 te Zeist. Telefoon 03404 11314. De RABOBANK 's-Gravenzande-Hoek van Holland vraagt wegens uitbreiding der werkzaamheden: Leeftijd tot 35 jaar. Opleiding: tenminste MULO/MAVO en in het be zit van het MBA-diploma. Bankervaring gewenst, alsmede bekendheid met computeradministratie. In ons kantoor Tulpstraat 19 (Heenweg) te 's-Gra- venzande zetelt onze assurantie afdeling. Deze nog jonge afdeling maakt de laatste tijd een explosie ve groei door. Ter versterking van ons team al daar vragen wij een De te benoemen functionaris zal de volledige ver zorging van de administratie van de assurantie afdeling onder zijn beheer krijgen, alsmede het beheer van het bijkantoor. Leeftijd tot 35 jaar. Opleiding: MULO/MAVO en in het bezit van het MBA-diploma. Bankervaring gewenst doch niet vereist Primaire kennis van verzekeringen vereist Voor beide functies geldt: gunstige primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. premievrij pensioenfonds, kerstgratificatie, gepremieerde be- drijfsspaarregeling en voordelige personeelshypo- theek bij aankoop van een eigen woonhuis. Schriftelijke sollicitaties gaarne te richten aan de directie van de bank, Marktplein 6 te 's-Gra venzande. B.V. TECHNISCHE HANDELMAATSCHAPPIJ AKKERMAN CO gevestigd in Den Haag is een importbedrijf van zwaar mate rieel voorde bouw, wegenbouw en grondverzet, alsmede van automatische parkeercontroleapparatuur. In verband met toeneming van de activiteiten is in het bedrijf plaats voor een Hij ressorteert onder de directeur/verkoopleider en zal zich vooral richten op de verkoop van zwaar materieel voor de bouw, wegenbouw en grondverzet. Hiertoe behoren onder meer motorwegwalsen, asfaltinstallaties, dieselheimachines, grondverzet- en grondverdichtingsapparatuur. In zijn con tacten met de afnemers geeft de vertegenwoordiger techni sche adviezen en brengt hij zelfstandig offertes uit. Het be drijf voert regelmatig direct mail acties en houdt een uitge breid adressenbestand bij. Gezien de technische aspecten van de produkten is een opleiding op h.t.s.-niveau noodzakelijk. Naast commercieel inzicht is het vereist dat men op uiteen lopende niveaus weet te onderhandelen. Ervaring, opgedaan in de bouwwereld en bekendheid met de moderne talen strekken tot aanbeveling. Met de hand geschreven sollicitatiebrieven vergezeld van een recente pasfoto voor 17 september a.s. te richten aan de Nederlandse Stichting voor Psychotechnieky Wittevrouwenkade 6} Utreclity onder nummer K.W. 16053.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16