VI?9 J Groene paprika's EMARIE TRILOGIE 95 Oh Up drink uw geld r. endejriscus Nieuw! FAMILIEBERICHTEN Nu nóg meer keuze bij AH! AH Mini panty AH Saté Nuts AH Andijvie 89 69 Ch Choc, repen F AH Molenspeculaas Ch Choc, pasta AH Roombotercake ,j»l?9 Ch Paneermeel J38f Lux Toiletzeep K7 Ch Luiers OQ*a AH Perla Dessert 3 2- Bloemkoo 99 88 Ch Koffiemelk per stuk I Pale Cream i sherry 525 Boerenpaté _|28 Kuikenbout 960 Pommes parisiennes Kersencake 198 Réserve de la Reine rgs Apv Achterham F Zilvervloot I margarine Varkensfrikandeau albert heijn Speel mee enYVin! 600.000prijzen Ga naar AH waar winkelen 'n feest is en speel mee! üv TROUW/KWARTET DONDERDAG 6 SEPTEMBER 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Op 19 september a.s. hopen onze Ouders, Grootouders en Overgrootouders P. F. Jansen en A. Jansen-Jansen hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij danken God voor dit heuglijke feit. Hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Er is gelegenheid het bruidspaar geluk te wensen op woensdag 12 september a.s. van 19.00—21.00 uur in 'De Rank', Eug. Previnaireweg 14 te Nieuw-Vennep. Nieuw-Vennep, september 1973. Hoofdweg 1207. Hij is verlost. God heeft hem welgedaan. Niet op onze, maar op Zijn tijd, heeft God tot Zich genomen, mijn lieve Man, onze zorgzame Va der en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Johannes Marinus vam der Velden in de ouderdom van 79 jaar. J. v. d. Velden-Visser A. Hakker P. Hakker-Oostendorp Anke Loes en Steef en verdere familie Leiden, 3 september 1973. Drié Oktoberstraat 7. De overledene is oppgebaard in de rouwkamer 'Eenvoud' van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Thuis en aan de rouwkamer geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 7 septem ber a.s. te 14.30 uur op de algemene begraaf plaats 'Rhijnhof'. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de be graafplaats. Heden nam God tot Zich onze beste Vriend Johannes Marinus van der Velden Trooste God zijn vrouw. Zijn vrienden: W. Gunst G. Gunst-de Mooy Voorschoten, 3 september 1973. Johan Willem Frisolaan 3,1. Na een blijmoedig gedragen lijden nam de Here tot Zich, onze lieve, zeer zorgzame Man en Vader Comelis Jacobus de Bruin op de leeftijd van 52 jaar. P. de Bruin-Meijer Freek en Els Kees Barendrecht, 3 september 1973. Prins Bemhardstraat 44. Geen toespraken - Geen bloemen Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 7 septem ber a.s. te Barendrecht, 15.30 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de „Triom- fatorkerk", Gebroken Meeldijk, en zal aanvangen om 14.20 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Met ontroering hebben wij kennis genomen van het heengaan van onze Collega-ambtsdrager, de heer C. J. de Bruin Met grote dankbaarheid gedenken wij zijn grote inzet voor onze gemeente en de wijze waarop hij aan het diakonaat nieuwe stimulansen gaf, God sterke zijn Vrouw en Kinderen. Namens kerkeraad en diakonie van de Gereformeerde Kerk van Barendrecht, M. Hiensch, C. v. d. Wal 3 september 1973. Algemene kennisgeving. Tot onze diepe droefheid behaagde het de Here toch nog onverwacht uit ons midden weg te ne men mijn geliefde Man en der Kinderen zorg zame Vader en Grootvader Dirk Klok op de leeftijd van 64 jaar. J. Klok-van der Keijl C. Ouwehand-Klok W. Ouwehand Gijsbert, Anja, Dick, Peter N. J. A. van Rhee-Klok G.van Rhee Huug, Joke Katwijk aan Zee, 5 september 1973. Mr. D. Donker-Curtiusstraat 24. Gelegenheid tot condoleren 's middags van 3-5 uur en 's avonds van 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 10 september a.s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om streeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats 'Duinrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Wel zalig hij, die al zijn kracht en hulp alleen van U verwacht. Psalm 84 3 Heden nam de Heere tot Zich na een geduldig gedragen ziekte onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzus ter en Tante Ida Taai-Keus weduwe sinds 20 april 1973 van Dirk Taal Scheveningen, 5 september 1973 Markensestraat 202 Uit aller naam: G. Taal Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 6.30-7.30 uur in de rouwkamer aan de Boetzelaer- laan 292. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 8 september te 10.45 uur in „Ons Centrum", Terschellingsestraat 24, waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 11.45 uur. Albert Heijn 20 denier, geschikt voor de maten 36-44 per stuk zak 200 gram Uit de diepvries pak 450 gram melk, puur of extra bitter 8 stuks samen 240 g II9 -159 139 pak 500 gram /fT hO 98 beker 500 gram 280 gram pakje 125 gram 29 3 stukken 45 stuks KZlil oploskoffie tffcQQ pot 100 gram Halfvolle 3 blikjes a 170 gram I fles 0.75 liter *9* 79 200 gram 500 gram yTm geschrapte krieltjes 78; 750 gram Uit onze afdeling gebak per stuk NU soepele rode wijn met Bourgogne karakter sB&IS» fles 0.75 liter jdfT vacuum verpakt 100 gram H5 fles 1 liter pakje 250 gram van de ham -500 gram> ch 1Ik ben Loekie, bekend van 2. Hoera prijs, als het plaatje 3. Plak die zegel op het kans 4. En heeft u geen prijs radio en teevee olé. in uw kanskaart hetzelfde is als kaarlje O ja en dan nog even dan verschijn ik Doe eerst boodschappen bij- één van de zegels uit het blad dat puzzeltje oplossen achterop als troostprijs op uw AH, want bij elke 10.-krijgt Idé. Dan heeft u die prijs uw kanskaartje en u kunt uw prijs kanskaart teevee u"n kanskaart mee gewonnen gratis in de winkel afhalen Vers vlees, groenten/fruit, delicatessen en gebak gelden t/m zaterdag 8 september. Overige aanbiedingen t/m woensdag 12 september Volkomen onverwacht werd uit ons midden weg genomen onze geliefde Zuster en Schoonzuster Elsebé Helena Maria Margaretha de Jong- van Elsas en onze geliefde Zwager Ale de Jong beiden in de leeftijd van 59 jaar. 3 september 1973 Amstelveen, Amsterdam, Califomië, Kortenhoef, J. van Elsas C. van Elsas-Haverkamp J. van Elsas A. van Elsas-Wessels J. A. van Elsas E. van Elsas-Parsley E. V. van Elsas T. van Elsas-Wienke De Here God heeft na een auto-ongeluk op 3-9-1973 onze veelbelovende oudste klein zoon Dirk Tromp Kzn. ge-voond hebbende Conflans 45200. Frankrijk op 22 Jarige leeftijd thuisgehaald. Wel tot diepe smart van zijn ouders en 3 zusters. Zijn geloof en vertrouwen In Jezus Christus heeft Dirk nog In Juni 1.1. beleden. G. J. Reyncvcld E. H. Reyncveld- Dijkslag Epe. 4-9-1873. Kwartelweg 12. Voor hel bewijs van medeleven dat wij van u mochten ontvang- gen na het overlijden van onze lieve Moeder. Groot- en Over grootmoeder Endreintje Wilhelmina v. d. Ze ij den-Koedam betuigen wij onze hartelijke dank. In het bijzonder danken wij het verzorgend personeel van het bejaardencentrum de Dillenburg voor de liefdevolle verzorging. Amsterdam augustus 1973. DOOR JOS VAN MANEN - PIETERS Romancyclus over de triomf van de liefde De drie prachtige boeken Rosemarie Dat lieve, gevaarlijke leven Tot overmaat van geluk uitgegeven in één band Bewogen belevenissen van Rosemarie en haar familie, verhaald door de Athos-prijswinnares Jos van Manen-Pieters. Honderden bladzijden boeiende lectuur. U leeft mee met de sympathieke Colenbranders die met een hart vol liefde in staat blijken al terlei levensproblemen tot oplossing te bren gen. Heel de trilogie is doortrokken van een heerlijke levensblijheid. Verkrijgbaar in de boekhandel 624 bladzijden in fraaie band EEN BOEK VAN ZOMER KEUNING - VVAGEN1NGEN - .'heeft-sparen nog zin over spaargelden van ouders f öuderdoms- en invplidenaftrek wel of geen hypotheek, nemen ondernemers, werknemers, 1 rentetrekkers hoe beleg ik mijn geld ajs'een ondernemer sterft, wat dan gebruik dë belastingvrije voet niet te weinig aftrekken buitengewone-.lasten de ondernemer vöör wié hét'niet meer hoeft de overdracht van een onderneming de vrouw van de ondernemer schenkingen aan kinderen hqt regelen i van nalatenschappen Goede adviezen van de belastingconsulent C. E. SMITH medewerker van het radioprogramma 'In 't Zilver' Hoe u kunt voorkomen dat de fiscus profiteert van uw onkunde. Een boek dat u helpt de juiste weg te vinden ii allerlei veel voorkomende vraag stukken. Smith verduidelijkt ze en geef oplossingen die u geld besparen. Het boek 'Uw geld en de fiscus' is verkrijgbaar in de boekhandel. Prijs ƒ9.50 L. J. VEEN - WAG EN IN GEN i

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16