TOLSTOI OOBlOG VREDE \MBËR kOQkBÜLh- en \Mr. A. Roothaert: Leo N. Tolstoi Doctor Vlimmen Trilogie Oorlog en vrede Nu alle delen van de onsterfelijke Door zijn suggestieve vertelkunst bestseller over de onvergetelijke geeft Tolstoi in dit onvergetelijk boek Doctor Vlimmen in één band. Doctor een schitterende impressie van het Vlimmen, Vlimmen contra Vlim- russische leven ten tijde van de na men en Vlimmens tweede jeugd, poleontische veldtocht. \Gebonden, 894 blz. Gebonden, 1024 blz. Jos van Manen-Pieters Rosemarie-trilogie Eén van de ontroerendste boeken van de Athosprijswinnares Jos van Manen-Pieters over het meisje Rosemarie, dat ondanks haar ver minking de grote liefde leert kennen. Gebonden, 622 blz. Mario Puzo: De Peetvader Verbijsterende onthullingen over de onvoorstelbare macht van de fasci nerende meedogenloze gangster koning van de amerikaanse Maffia, Don Vito Corleone, die ontelbare misdaden op zijn geweten heeft Gebonden, 438 blz. Kathinka Lannoy: Het geslacht Trigland De adembenemende geschiedenis van 3 generaties Trigland. Stuk voor stuk stugge harde werkers, die zich niets van hun omgeving aantrekken.! Een boeiend boek. 'Gebonden, 539 blz. Mor man tBarend de Graaft: [Het geslacht Van Garderen |Een buitengewoon boeiende familie- |roman over Lange Hermen van Gar deren, de enige neef van de rijke, tirannieke Meu Anna, die hem op allerlei manieren probeert dwars te zitten. Gebonden, 609 blz. Norman Mailer: Helden zonder glorie Een groep amerikaanse soldaten krijgt de opdracht om een zwaar be waakt eiland op de vijandige Japan ners te veroveren. De kans dat ze het overleven is nihil. Paperback, 736 blz. R. Campert: Campert compleet 52 Schitterende verhalen van één van onze belangrijkste schrijvers, waarin hij u laat kennis maken met een we reld voor ellendige nietsnutten, die voortdurend in de weer zijn om in leven te blijven, ondanks hun niets doen. Gebonden, 665 blz. Henri Charrière: Papilion 25 Jaar oud wordt Henri Charrière| onschuldig veroordeeld tot levens-1 lange dwangarbeid. Via verschillende gevangenissen komt hij terecht op het beruchte duivelseiland, waarvan hij na 8 mislukte pogingen weet te I ontvluchten. Paperback, 501 blz. CORBRUIJN: Dostcrjewsk'l March Davenport: Het dal der beslissing Deze beroemde trilogie brengt het boeiende en dikwijls aangrijpende levensverhaal, de dochter van een arbeider die liefde opvat voor de zoon van een staalmagnaat Gabonden, 688 blz. CorBrulfn: Omnibus Jubileumuitgave met drie veelge vraagde romans van de meesterver teller in één band. De vogels van meneer Dupont. De vuistslag en Simon'en Johannes. Stuk voor stuk romans, die u blijven boeien. Gebonden, 587 blz. Annie Oosterbroek-Dutschun: Annemarie-trilogie Spanning en romantiek rondom Annemarie, die door haar beide stief broers jarenlang wordt getiranniseerd. Pas als Johannos Brinkgreve in haar leven komt, gaat voor haar de zon op. Gebonden, 608 blz. H. J. van Nijnatten-Doffegnies Omnibus Twee prachtige streekromans in één band. Tolhuis "Het zwarte paard". Rumoer rondom een vervallen café. De Nijmershof, lief en leed op een ruig, gelders landgoed. Gebonden, 461 blz. D. H. Lawrence: Zonen en minnaars De intrigerende geschiedenis van een intelligente vrouw, die haar harts tochtelijke gevoelens voor haar man, langzamerhand overbrengt op haar zoons. Hierdoor gaat ze hen steeds meer beheersen. Paperback, 508 blz. Harold Robbins: 79 Park Avenue Realistische roman over de drama tische liefde van een beeldschone leidster van een wijdvertakte callgirl- organisatie voor een jonge officier van justitie - de vader van haar kind. Paperback, 318 blz. F. M. Dostojewski: De gebroeders Karamazow De grootste tragedie van de 3 ge broeders Karamazov; de zachtzinnige Alosjcha, zijn tegenspeler Iwan en de opvliegende Dimitri, die beschuldigd wordt van de moord op zijn vader. Gebonden, 783 blz. Anna Blaman: De verliezers i In deze sensationele roman schildert' Anna Blaman een groep mensen die' toevallig met elkaar in kontakt komen. Ze zijn allen verliezers In hun jacht op geluk en liefde. Ook de sympa-i thieke hoofdpersoon Driekje Vos. Paperback, 324 blz. PASTERNAK i het nik""";'""? Juliette Benzon!Boris Pasternak: Dokter Zjivago Catherine het hunkerend hart Met dit boeiende verhaal over Dokter Tegen haar wil raakt de mooie on- Joeri Zjivago en zijn grote liefde voor stuimige Catherine verstrikt in de de mooie Lara, verwierf Boris Paster- vreemdste intriges aan het luisterrijke nak in 1958 de Nobelprijs voor de hof van Philips van Bourgondië. literatuur, tot groot ongenoegen van Hierbij speelt Arnaud de Montsalvy de Sovjet-autoriteiten, een grote rol. Gebonden, 262 blz. Paperback, 600 blz. Het Is eigenlijk te gek. Deze prachtige boeken tientallen guldens goedkoper. Zo gek doen wij om u kennis te laten maken met ECI. Om u te laten zien dat u bij ons boeken en platen kunt kopen ver beneden de winkelprijs. En daarvoor hoeft u niet de deur uit. Nee, u kunt thuis alles rustig uitzoeken en bestellen. Margit Söderholm Geborgen oogst In het mysterieuze gebied van de verre blauwe meren, waar de bossen eeuwig zingen, bedreigen gekompli- ceerde Ikonflikten idol liefdesromance van de jonge Anders en het mooie meisje Margreet. Gebonden, 362 blz. Kathleen Winsor: Amber Toen Amber St. Clare 16 jaar oud was, keerde koning Karei de llde uit ballingschap terug naar Engeland en met hem Bruce Carlton. Amber wordt stapel verliefd op deze edelman en wil hem helemaal toebehoren. Paperback, 654 blz. De medische encyclopedie In dit uitstekend handboek kunt u alles vinden wat u weten wilt. Ook onderwerpen als verbandleer, baby- en kleuterverzorging worden uit voerig besproken. Gebonden, 392 blz. Franz Böhmig: Het grote tulnboek Ontelbare gedetailleerds adviezen over alles wat gedaan moet worden in uw bloementuin, moestuin en fruittuin. Met meer dan 1500 te keningen en foto's. Gebonden, 516 blz. Mor us Het rijk van Venus De algemene geschiedenis van de seksualiteit in woord, en beeld. Van de erotische grottekeningen uit het stenen tijdperk tot aan geslachtsver andering en kunstmatige bevruchting. Gebonden, 357 blz. Otto Werkmeister: j Handig thuis Dit unieke handboek met meer dam 1001 ideeën is onmisbaar voor iedere doe-het-zelver. Elk onderwerp wordt grondig besproken en is voorzien van overzichtelijke instruktiefoto's en tekeningen. Gebonden, 528 blz. Ook grammofoonplaten Behalve boeken hebben wij een unieke kollektie grammo foonplaten. Van Vivaldi tot Simon Garfunkel. Alles met grote korting. bestellen als u wilt. Wij zijn de meest vrije boeken- en pla- tenklub. Ik wil voortaan al uw boeken en platen kunnen kopen met 20-40% korting. Daarom geef ik mij op als lid van ECI. Ik beloof één boek of één plaat per kwartaal te be- I stellen en minstens 1 jaar lid te blijven. Ik zeg 3 maanden van te voren op als ik mijn lidmaatschap niet met 1 jaar wil verlengen Als welkomstgeschenk kies ik de volgende 3 boeken voor f 10,- 95 ct. verzendkosten (hokjes zwart maken wat gewenst is) Winkelen rustig in uw stoel iedere 3 maanden krijgt u van ons gratis een dikke katalogus met de uitvoerige beschrijving van meer dan 500 boeken en platen uit ons programma, zodat u thuis rustig uw keuze kunt maken en bestellen. Wilt u de cfoor u uitgezochte boeken en platen eerst bekijken en beluisteren? Ook dat kan. In Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht zijn speciale ECl-winkels, die onze boeken en grammofoonplaten in voorraad hebben. Hoe krijgt die korting! Dat is vlug verteld. Gewoon lid worden van ECI. Doe het snel. Dan heeft u recht op ons prachtig welkomstaanbod. Lees de bon. 1. Vlimmen 12. Annemarie 23. Tuinboek 2. Oorlog/vrede 13. Tolhuis 24. Venus 3. Rosemarie 14. Zonen/Minnaars 25. Handig thuis 4. Peetvader 15. Park Avenue 26. Nw. Kookboek 5. Trigland 16. Karamazow 27. 9 Maanden 6. Garderen 17. Verliezers 28. Alles wat u 7. Helden 18. Catherine 29. Kamerplanten 8. Campert 19. Zjivago 30. Spiritisme 9. Papillon 20. Geborgen Oogst 31. Sprookjesboek 10. Dal 21. Amber 11. CorBruijn 22. Medische en gratis uw katalogus per separate post. 20-40% korting op boeken die u gewoon in de winkel kunt kopen ECI is eigenlijk een grote verzendboekhandel. Dat wil zeggen dat u bij ons boeken kunt kopen, die normaal in de winkel verkrijgbaar zijn. Op dit moment. Nieuwe boeken van bekende schrijvers. Wereldliteratuur en kookboeken. Spionageromans en hobbyhoeken. Kinderboeken en woordenboeken. Histo rische romans en moderne literatuur. En de verplichtingen? Het lidmaatschap van ECI is geheel gratis. U belooft alleen één boek of één plaat in de drie maanden te bestellen. Dat mag het goedkoopste zijn uit onze katalogus. Of ons Kroonboek, dat ieder kwartaal door een speciale jury voor onze leden wordt uitgekozen. U hoeft dus niet een bepaald bedrag per kwartaal te besteden en u mag precies zoveel boeken en platen Zin om lid te worden? Vul dan snel de bon in. Des te eerder kunt u al onze boeken en platen kopen met 20-40% korting. Voor uzelf of om kado te geven. Als de boeken en de katalogus mij niet bevallen heb ik het recht alles binnen 7 dagen terug te sturen en mijn aanmelding als lid ongedaan te maken. Ik heb dsn geen enkele verplichting. Dhr./mevr./mej. Postkode:Geboortedatum: (Met bloklettere Invullen s.v.p.) Deze bon zenden aan Afdeling Verkoop van TT7/®nr JAARBEURSPLEIN 17, liXijBëi I UTRECHT (Tel. 030-910362*) Indien u geen postzegels in huis hebt, moet u op de enveloppe schrijven ECI, Antwoordnummer 518, Utrecht U kunt de bon dan ongefrankeerd verzenden. Winkels t Amsterdam, N.Z. Voorburgwal 110, Tel. 020-226627 Rotterdam, Hoogstraat 2A, Tel. 010-120894 Den Haag, Herengracht 40, Tel. 070-460156 Utrecht, Jaarbeursplein 17, Tel. 030-910362 173.32.171 CH 1/9 H. H. F. Henderson e.a.: Het nieuwe kookboek Schitterend uitgevoerd kookboek vol verrukkelijke recepten. Voor elke smaak, voor elke gelegenheid en voor elke beurs. Zeer overzichtelijk ingedeeld. Gebonden, 451 blz. J. Dana/S. Marion: 9 Maanden bli| Een zeer praktische gids voor elk ge zin. waarin een kindie op komst is. Voorziet in alle behoeften van aan staande moeders. Vol medische, psychologische en praktische gege vens. Gebonden, 283 blz. David Reuben Alles wat u altijd al over sex wou weten Op uiterst originele wijze zonder een blad voor de mond te nemen be spreekt David Reuben alle problemen die een gelukkig liefdesleven in de weg staan. Gebonden, 288 blz. G. Kromdijk: Het nieuwe kamerplantenboek Door zijn geheel nieuwe opzet, met meer dan 200 prachtige kleurenfoto's en overzichtelijke indeling, biedt dit prachtige boek een schat aan gege vens voor het verzorgen van uw mooie planten. Gebonden, 223 blz. Dr. W. H. C. Tenhaeff: Het spiritisme Dit standaardwerk over het spiritisme bestrijkt welhaast het hele gebied; zoals het geestenzien, identi teitsbewijzen, kruiskorrespondentie, uittreding en spookverschijnselen. Paperback, 357 blz. Jane Garruth: Het grote sprookjesboek Eén van de beste sprookjesboeken, vol heksen, reuzen, kabouters, konin gen, prinsessen en dappere prinsen. Voor jong en oud. Met meer dan 300 prachtige illustraties in kleur. Gebonden, 448 blz.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 30