'Kapellerput' centrum voor levens oriëntatie, te Heeze (N.B.), wenst op korte termijn aan te trekken een cursusleid(st)er die voor een deel van zijn tijd ook belast zal worden met koördinatie en organisatie van werkzaamheden binnen de staf. Gedacht wordt aan iemand - die bereid is mee te werken in een jong, groeiend centrum; - die ervaring heeft in het Vormingswerk in inter- naatsverband'; - die capaciteiten heeft om nieuwe kliëntsystemen te verkennen en aan te trekken; - die deskundigheid heeft op de terreinen van persoonlijkheidsvorming en relatieverbetering. Voortgezette opleiding' strekt tot aanbeveling. Salaris en rechtspositie volgens landelijke richtlijnen. Sollicitaties binnen 10 dagen schriftelijk aan de staf, Somerenseweg 100 te Heeze (N.B.), telefoon (04907) 1439. 'Kapellerput' is een door C.R.M. als instelling voor vormingswerk in internaatsverband gesub sidieerde stichting en is aangesloten bij de Federatie van Vormings centra. direkteur van het internaat „Koningin Juliana" te Terneuzen Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Wageningen maatschappelijk werker(ster) Bejaardencentrum 'Uitzicht' Vlaardingen Hoofd verpleging en verzorging Hoofd huishouding Ziekenverzorgsters Be j aarden verzorgster s Bejaardenhelpsters Leerling-Bejaardenhelpsters Afdelingshulpen Huishoudhulpen Kok Kookster Keukenhulpen Monteur/Vakman Adm. Kracht/Receptioniste Ons tehuis is gelegen in de nieuwe woonwijk Holy te Vlaardingen. Het complex bevat een verzorgingstehuis met 115 bedden en 54 zorg- woningen, tevens is er een ziekenafdeling. De mogelijkheid bestaat om intern in 'Uitzicht' te wonen. Daarvoor zijn aantrekkelijke personeelsappartementen beschikbaar. Gegadigden dienen een protestants-christelijke levensovertuiging te hebben. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de Stichting Landelijke Samenwerking Bejaarden- tehuizenorganisaties. Bestuur en Staf van het klubhuis/jongerencentrum te Harkema (Friesland) energieke jeugdleider In Jongenshuis 'Middelveld', tehuis voor zwakbegaafde jongens, uitgaande van 'Het Leger des Heils', is op korte termijn plaats voor een pedagogisch medewerkster die in kollegiale samenwerking leiding kan geven aan 14 jongens van 13-15 jaar of 15-18 jaar. Voor deze taak is ervaring en opleiding in de kinder bescherming gewenst. Salariëring overeenkomstig vastgestelde normen. Leeftijd min. 23 jaar. Chr. levensovertuiging. Sollicitaties te richten aan de direkteur, Comeniusstraat 2, Air>«terdam-Slotervaart. Stichting voor Maatschappelijk Werk Zoetermeer De Stichting voor Maatschappelijk Werk te Zoetermeer, waarin samenwerken: De Rooms-Katholieke Kerk, de Hervormde gemeente, de Gereformeerde Kerk, het samenwerkings verband V.V.H. DoRe en afdeling Zoetermeer van de Nederlandse Vereniging voor Maat schappelijk Werk 'Humanitas' zoekt voor spoedige indiensttreding een vijfde maatschappelijk werk(st)er Vereist is het bezit van een diploma van een dagschool urgentie- opleiding of H.S.A. Geboden wordt: Salaris volgens Rijksregeling. Bemiddeling bij huisvesting. De reeds bij onze Stichting werkzame Maatschappelijk werksters zijn bereid tot een oriënterend gesprek. Tel. 079-164334. Schriftelijke sollicitaties gaarne aan de secretaris van het bestuur, de Heer H. Koppejan, Dr. J. W. Paltelaan 24 te Zoetermeer. TROUW/KWARTET ZATERDAG 1 SEPTEMBER 197S T18/K18 Het bestuur van de Stichting Hervormde Internaten voor Schippersjeugd exploiterende Internaten te Amsterdam, Rotterdam, Zwolle, Groningen en Terneuzen, roept voor zo spoedig mogelijke indiensttreding sollicitanten op voor de funktle van Bij voorkeur in de leeftijd van ca. 30 tot 40 Jaar. In dit Internaat, gebouwd ln 1968, verblijven in totaal 128 schipperskinderen (in groepen van 16) in leeftijd variërend van ±7 tot ±17 Jaar, die vanuit het internaat basis- of voortgezet onderwijs volgen. GEBODEN WORDT: Een boelende werkkring met een grote mate van zelfstandigheid Arbeidsvoorwaarden volgens binnenkort te ver wachten rechtspositieregeling van het Ministerie van Onderwijs Extern wonen Ruime vakantie VEREISTEN: Bij voorkeur hogere pedagogische of sociaal pedagogische beroepsopleiding Kwaliteiten als organisator en teamleider Ervaring in leidinggevende funktie op overeen komstig gebied Het kunnen voeren van een goed personeels beleid Enig financieel en economisch inzicht Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de benoemingsprocedure. Eigenhandig geschreven brieven, vermeldende per soonlijke gegevens, ervaring, opleiding, godsdiensti ge overtuiging en referenties, binnen 2 weken te richten aan het bestuur der Stichting, Centraal Station, Kamer 50 te Amsterdam. CP2 Wegens uitbreiding van de afdeling Maatschappelijk Werk is er plaats voor een Wij zoeken hiervoor een enthousiaste kracht met diploma Sociale Academie en liefst enige ervaring, die werken in team verband als voorwaarde stelt Geboden wordt: honorering/rechtspositie volgens C.O.A.M. en subsidieregeling; zelfstandige taak met ruimte voor eigen inbreng in het team; werkbegeleiding en mogelijk heid tot supervisie. De Stichting werkt nauw samen met zusterinstellingen en streeft naar verdere schaalvergroting funktionarissen voor Gezins verzorging en Maatschappelijk Werk hebben hierbij een eigen verantwoordelijkheid. Inlichtingen op het bureau van de Stichting, Nudestraat 5, Wageningen, telefoon 08370-12049. Sollicitaties binnen 14 dagen aan het bestuur, p/a Jagerskamp 48, Wageningen. Het bestuur van het in januari a.s. te openen bejaardencentrum 'Uitzichf zou gaarne in kontakt komen met gegadigden voor de volgende funkties (diploma ziekenverpleging A vereist) (dipl. huishoudkundige en/of ervaring vereist) Voor eventuele nadere informaties kunt u kontakt opnemen met onze direkteur, de heer G. Maarseveen, Lepelaarsingel 70 te Vlaardingen, telefoon 010-343915. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting Bejaardencentrum der Christelijke Geref. Kerken en der Geref. Gemeenten, p/a Bangkastraat 7 te Vlaardingen - telefoon 010-348463. zoeken op korte termijn een Taak: Begeleiding van enkele eigen groepen in de leeftijd 6-15 jaar. In teamverband het begeleiden van Soos-, Instuif en vormen van Open Jeugdwerk. Het mee helpen ontwikkelen en uitvoeren van nieuwe initiatieven. Vereisten: Positief Christelijke Levens overtuiging. Niet jonger dan 22-23 jaar. Specialisaties b.v. op gebied van kreatieve handvaardig heid, sport en spel, muziek en toneel worden op prijs gesteld evenals ervaring in het werken met groepen. Opleidingsniveau Mikojel of gelijkwaardige opleiding. Salaris: Volgens de richtlijnen in de L.O.A.C.-regelingen. Huisvesting: Volle medewerking bij het ver krijgen van woonruimte. Inlichtingen: Bij de heer F. Kuipers, hoofd leider, tel. 05124-1714. Sollicitaties: Te richten aan de sekretaresse mevr. H. Mulder-Grijze, Fou- denswei 20 te Rottevalle (Fr.). CP

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 18