Welzijns- en vormingswerk ,12 Indien u met ons gestalte wilt geven aan de maat- happelijke dienstverlening in de streek Indien i mee wilt werken aan de verdere uitbouw van leze jonge A-instelling... Indien u het werken in team verband wel wat lijkt Indien u daarenboven eisen stelt aan collega's, kantoorruimte en het leefklimaat dan denken we dat u er goed aan doet uw sollicitatie, gericht aan ons bestuur, in te zenden vóór 7 september 1973. Er is bij ons nog plaats voor twee gediplomeerde maatschappelijk werk(st)ers (één voor het team gezinsverzorging en één voor het team maatschappelijk werk). Wij hopen op een [spoedige indiensttreding en een prettige samenwerking. De funktionarissen van de stichting voor maatschappelijke dienstverlening in ^est Zeeuwsch-Vlaanderen, Nieuwstraat 7, Oosthurg (tel. 01170-3251). Heldringstichtingen Zetten Orthopedagogisch en Jeugdpsychiatrisch centrum Wij zoeken op korte termijn medewerksters die in enkele van onze behandelings- groepen als groepsleidster zullen worden aangesteld. In enkele tehuizen van de Stichting Haagse Hervormde Kindertehuizen worden groepsleiders en groepsleidsters gevraagd. Gevraagd wordt: een christelijke levensovertuiging; leeftijd niet beneden 23 jaar en ervaring. Gewenst zijn: diploma's kinderbescherming of diploma A.Z. - Z.A., behorende bij de verzorging van geestelijk gehandicapten. Sollicitaties te richten aan de algemeen direkteur, Scheveningseweg 78b, Den Haag, Telefoon 550200. „De Oranjehof" GROEPSLEIDSTER GROEPSLEID(ST)ER De Landelijke Stichting Opleidingen Bejaardenwerk zoekt op korte termijn een cursusleider/ cursusleidster voor de regio Utrecht/Gorcum. Tot de taak behoren onder meer: - de organisatie van de bejaardenhelp(st)ers- opleidingen in deze regio en andere cursussen bejaardenwerk; - het begeleiden van de cursisten van deze opleidingen en cursussen; - het richting geven aan het buitenschoolse vormingswerk; - het bezoeken van de praktijkinstellingen in verband met de praktijkbeoordeling; - het onderhouden van contacten met de scholen, de docenten, met de bejaardenwerk- instellingen en -organisaties. Voor deze zelfstandige, afwisselende, ambulante functie komen in aan merking kandidaten die: a. in het bezit zijn van het diploma van een sociale academie, dan wel b. een middelbaar sociaal- pedagogisch of gelijk waardige opleiding hebben gevolgd. Goede contactuele eigen schappén zijn een vereiste. Ervaring in het werken met groepen strekt tot aanbeveling, terwijl belangstelling voor onderwijsvraagstukken en het bezit van een rijbewijs gewenst zijn. Salaris in de Commies of Commies-A rang. Prot. Chr. Stichting tehuizen voor geestelijk gehandicapten in 't Gooi, Eemland en Vechtstreek Voor één van onze gezins vervangende tehuizen met een capaciteit van 30 buitenshuis werkende (mnl. of vrl.) geestelijk gehandicapten te Hilversum vragen wij een adjunct (vrl. of mnl.) onder de leiding van een algemene directie. Naast de nodige opleidingen wordt als eis gesteld: - Leidinggevende en orga nisatorische capaciteiten. - Ervaring in de verzorging van geest, gehandicapten. - Prot. Christelijke levens overtuiging. Schriftelijke sollicitaties met gegevens en referenties aan de secretaris van de Stichting, Van der Helstlaan 14, Naarden. [)trW/1KWARTET ZATERDAG 1 SEPTEMBER 1973 T13/K13 Ons instituut kent een horizontale overlegstruktuur, waarin de multidisciplinaire benadering van de gedragsproblematiek van de meisjes centraal staat. Betrokkenen dienen bereid en in staat te zijn tot werken in teamverband, aangezien alle pedagogische aangelegenheden in gezamenlijk overleg met de groepsleiding worden besproken en besluiten in gezamenlijke verantwoordelijkheid worden opgenomen. Minimumleeftijd 22-23 jaar. Gewenste opleiding: N XX/K&O; M.B.O. inr. werk/K.B.-B; Ziekenverpleging B of Z-opleiding en eventueel andere opleidingen. Zij die aan de leeftijdseisen voldoen, minimaal Mulo diploma bezitten en een opleiding in de Kinder bescherming willen gaan volgen, kunnen eveneens solliciteren. Salariëring: volgens de richtlijnen van de Nationale Federatie voor Kinderbescherming. Sollicitaties: richten aan direktie-sekretariaat Heldringstichtingen, Wageningsestraat 78, Zetten, telefoon 08880 - 3838, toestel 113. is een protestants kinderhuls voor 56 Jon gens (6-14 jaar) en meisjes (6-18 jaar) te HUIZEN (het Gooi). Onze kinderen zijn vooral In ver standelijk en sociaal opzicht een paar jaar achter bij hun leeftijdge nootjes. Milieufaktoren spelen hierbij vaak de belangrijkste rol. Wie achter is kan in principe ook weer voor komen of in ieder geval •en stuk inhalen. Dit vraagt van de leiding een atti tude, waarin de kinderen zeker heid, veiligheid, verantwoording •n stimulansen worden aange boden. Het samenspel tussen deze fakto- ren brengt bij de kinderen een psychische rijping op gang en dit zouden wij ons behandelingskll- maat willen noemen. Voor onze groep van 11 school gaande mefsjee f16-16 jaar) zoeken wij een De meisjes hebben de volgende wen- Ze moet niet te jong en ntet te oud zijn (plm. 25-96 Jaar). Ze moet gezellige dingen met one kunnen doen. We moeten af en toe eens uit mo gen. We witten wat vrijheid, maar m moeten zorgen dat wij niet de Wij voegen daar nog opleiding ea ervaring Mj. Ook vragen wij een voor eon groep van 11 jongana an mefsjee van 6-14 Jaar. Leeftijd tueeen 21 en 36 jaar. Ervaring an opleiding gewenst. Een protestants christelijks of katho lieke levensovertuiging Is vereist. Gehuwden moeten niet op betaalbars huisvesting rekenen. Sollicitaties en inlichtingen bij ds direkteur, postbus 96 te Huizen (N.H.), telefoon 02152- 53495. Brieven met uitvoerige informaties te richten aan: mejuffrouw Mr J. E. Lucardie, Nassaustraat 12 te Utrecht Op de linker bovenhoek van de enveloppe gaarne vermelden 'sollicitatie'.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 13