rote organisatie n de maak voor erpleegkundigen Mysterieus vliegtuig blokkade-breker? aptoe delft |va den Hartog met team >'ode Kruis naar Vietnam Feest in bedreigd Ruigoord Personalia Man rooft zeven mille en sleutels uit postkantoor Ian Smith zou via Schiphol buitenlandse deviezen verkrijgen Vier mensen gewond bij steekpartijen Gewapende inbreker gearresteerd na actie van jongelui Als je tante prinses is, en je oom prins Slachtoffers van 't verkeer Ontploffing in vuilverwerker DUW/KWARTET MAiANDAG 27 AUGUSTUS 1973 Christelijke vereniging akkoord met fusieplannen een onzer verslaggevers OLLE Waarschijnlijk zal het binnenkort tot een fusie komen tussen de drie organisaties vian •pleegkundigen en verzorgenden in Nejderland. Op de zaterdag in Zwolle gehouden algemene verga ring hebben de leden van de Nederlandse Christelijke Vereniging het licht op groen gezet voor af- ulende onderhandelingen over de beoogde fusie. I nieuwe organisatie zal op basis de huidige cijfers ongeveer 24.000 en tellen, maar dit aantal kan op ïere termijn aanzienlijk stijgen, is namelijk de bedoeling het lid- atschap ook open te stellen voor de van verwante beroeps epen, bijvoorbeeld fysiotherapeu- laboranten, geestelijke verzorgers medische instellingen en eventueel van de criteria voor de ene orga- itie, waarin de Nederlandse Vere- van Verpleegkundigen en Zie- •erzorgenden, de Katholieke Unie Verpleegkundigen en Verzorgen- worden opgenomen, is dat de ers daarin ruimte dienen te heb- voor de beleving van hun levens- ïhouwing, en dat deze ook haar loed moet kunnen hebben op het "d. :rt 1971 is de fusie voorbereid delegaties van de drie organisa- waarbij de besprekingen geleid len door mr. J. H. Jonker uit iterdam. Van de zijde van de fstelijke vereniging bestond de de- tie uit mevrouw Th. Meijer en de F. S. Hoornstra en W. J. its. Doel was een zodanige struc- te bereiken, dat daarmee eenheid optreden voor alle verpleegkundi- en verzorgenden zal worden be dt t. Tot nog toe werken de drie or- ,ed isatiés in een federatie samen, Ij r dit wordt toch als onvoldoende -en om tot een werkelijke een- nif*r' zij1 van optreden te komen. De dri£ verenigingen streven de grootst mogelijke eenheid van alle verplegenden en verzorgenden in Ne derland na, maar ipet de aantekening dat deqe niet mag leiden tot het scheppen van tegenstellingen met de vakcentnalès en de daarbij aangesloten bonden,waarin ook verplegenden en verzorgenden zijn georganiseerd. Ook de bonden van overheidspersoneel tel len verplegenden en verzorgenden on der hun [leden. Het merendeel van de verplegenden en verzorgenden, die aangeslopen zijn bij de bonden van overheidspersoneel, is in overheids dienst wjerkzaam. De leden van de drie verenigingen van verplegenden en verzorgenden zijn' dat overwegend in de particuliere sector. Twee mogelijkheden zijn door de drie organisaties onderzocht. In de eerste plaats werd bekeken in hoeverre in het strevten naar eenheid van optre den voor, alle verplegenden en verzor genden oiok de leden van de bonden van overheidspersoneel zouden kun nen worcjen betrokken om zodoende tot een z® groot mogelijke concentra tie te komen, waarbij werd uitgegaan van parallelle situaties in andere be roepsgroepen. Vervolgens is als twee de mogelijkheid het samengaan van de drie federpticpartner:- onder ogen ge zien, en iii die richting wordt nu ver der gewerkt. Vastgesteld werd dat de Nederlandse vereniging een vaste bin ding met qle vakbonden niet zou kun nen aanvaarden, omdat daardoor af- jn een onzer verslagevers - 'n HAAG Majoor Eva den rtog van het Leger des Heils is ^ast met de leiding van een so- kl-medisch team van het Ne- rlandse Rode Kruis, dat naar Jtnam zal worden uitgezonden. standplaats van het team zal de judoc-delta zijn, ten westen van aan de Cambodjaanse grens, zich veel vluchtelingenkampen jjinden. De medisch-hygiënische si- is daar onbeschrijflijk slecht. 1 team zal donderdag van Schiphol HGenève, waar de laatste instructies [den verkregen, naar Saigon ver- iken. Het laatste deel van de reis jdt per helikopter gemaakt. ilve majoor Den Hartog maken Peyzel, een jonge arts, thans in itaire dienst en gelegerd in Erme- .lsmede heilsoldate Tini van den uit Gorkum, verpleegster, deel 14i.an het team, dat in Vietnam nog is terking van een Frangaise zal krij- Een volledige poliklinische uit ing (zoals medische instrumen- medicijnen, voedsel, verbandmid- st.etjn en tenten) gaat mee met het i, dat ter plaatse Vietnamees hulp zal werven. Er komen ook bestelwagens ter beschikking, de verschillende kampen - *ien worden bereikt. .uur van de uitzending is bepaald maanden. In de vluchtelingen- .onegpen werken reeds enige Rode UJs-teams, maar hun aantal is lang i Wej voldoende. [samenstelling van dit team was - sul geen twee welien beklonken. Eva irenk Hartog is als leidster gekozen n m E (ADVERTENTIE) )m ook 'ns een avondje Eva den Harlog vanwege haar Jgrote ervaring met dit werk, dat ze Ideed in Kongo, India, Pakistan, Ban.^adesj'. 'We gaan voor het Rode Kruifrs, maar ook heel na drukkelijk al^ vertegenwoordigsters van het Leger? des Heils', aldus ma joor Den Harta-g en Heilsoldate Tini van den Berg, Iwier verblijf van een jaar in Bangladesj nog geen twee maanden geledein werd beëindigd. breuk zou worden gedaan aan de vrij heid van de leden om zelf te beslis sen. De delegatie van de Nederlandflh christelijke vereniging gaf op zich zeil? aan een band met de Nederlands B christelijke bond van overheidsperso neel de voorkeur, maar niet wanneer daarop de eenheid tussen de drie fur siekandidaten zou afspringen. In de} kring van de Katholieke Unie werd' uidelijk de voorkeur gegeven aan de parallelsituatie, doch men verklaarde, zich gezien het standpunt van de twee andere partners wel bereid het alternatief nader te bestuderen. De voorstellen aan de leden tot geza menlijke oprichting van één organisa tie bevatten de volgende doelstellin gen: 'de behartiging van beroeps- en alle andere met het werkmilieu ver- band houdende belangen van allen, die krachtens een daartoe erkende op leiding betrokken zijn bij de behande ling, verpleging, verzorging en revali datie binnen de gézondheidszorg, als mede de bevordering daarvan in het algemeen'. Ook de arbeidsvoorwaar den worden hiertoe gerekend. De be langenbehartiging van werknemers in de overheidssector kan in dit verband een probleem vormen. Overleg met de desbetreffende boncen om tot geza menlijke standpunten te komen, wordt nodig geacht. De bestaande af spraak inzake het dubbel lidmaat schap voor KABO-ARKA-leden zal ge handhaafd moeten worden totdat het overleg met de vakbonden een betere vorm heeft opgeleverd voor de een heid in de behartiging van de belan gen. Bezinningscentrum De delegaties kwamen ook tot de con clusie dat de nieuwe organisatie een bezinnings- en vormingscentrum in het leven dient te roepen, dat aan dacht geeft aan de invloed van de le vensbeschouwing op de beroepsuitoe fening. Dit centrum zal gevraagd en ongevraagd advies moeten kunnen uit brengen aan hoofdbestuur en leden. Statutair moet worden vastgelegd dat in zaken, die de levensbeschouwing van de leden kunnen raken, een voor stel door de nieuwe organisatie niet in behandeling kan worden genomen zonder advies van het bezinningscen trum, indien tenminste honderd leden van de organisatie een dergelijke ad vies gewenst achten. De Nederlandse christelijke vereni ging van verpleegkundigen en verzor genden, voorgezeten door mevrouw Meijer, heeft op de algemene vergade ring in Zwolle, die overigens zoals te doen gebruikelijk door een relatief klein aantal leden was bezocht, una niem besloten aan de uitwerking van de fusieplannen mede te werken en haar delegatie daartoe de nodige machtigingen te verstrekken. De Ne-- derlandse vereniging nam in feite reeds een beslissing in deze geest. De Katholieke Unie zal waarschijnlijk over enkele weken een definitieve uit spraak doen. De fusie heeft enige con sequenties voor de bureaus van de drie organisaties, waarin* totaal zo'n vijftig mensen werken, maar getracht zal worden deze operatie met zo wei nig mogelijk pijn te laten verlopen. Van een onzer verslaggevers Voor het eerst sinds jaren hing er gisteren weer een vlag uit aan de kerktoren van Ruigoord. In de pas- torietuin speelden honderden kinde ren tussen de stellages van circus Elleboog en volwassen Amsterdamse kunstenaars bliezen eigentijdse mu ziek op de stoep van één van de laatste huizen (zie foto). Ruigoord vierde feest omdat het oude kerk- dorpje een laatste kans hoopt te krijgen om aan de opdringende in dustrieterreinen van Amsterdam te ontkomen. Om de 'zinloze' sloop van het dorp te voorkomen willen de op richters van de Stichting Ruigoord in de overgebleven huizen, pastorie en kerk één grote 'speeltuin' vesti- gen voor kinderen uit de stad. Er zal onder de rook van een olieraffi naderij een kinderboerderij komen en tuinen waar het jonge volkje on bespoten tomaten kan kweken. Veel hangt af van de Amsterdamse stads bestuurders die moeten beslissen of het dorpje toch wordt weggevaagd voor een zandvlakte waarvan nie mand weet of er ooit industrie komt. Gisteren was het nog niet te laat voor Ruigoord. Tientallen bal lonnen met 'groeten uit Ruigoord' dreven er met de windrichting mee. De laatste neringdoende winkelier deed de beste zaken van het jaar. En op de smalle polderwegen ver oorzaakten duizenden stadsmensen de eerste verkeerschaos uit de ge schiedenis van Ruigoord. Dader was al week lang gesignaleerd een overval op het Groningse Kantens zevenduizend gulden buitge maakt. Tevens nam hij alle sleutels van het postkantoor mee.'Tot gisteren had de speuractie naar de man, die in een rode fiat verdween, nog geen resultaat opgeleverd. Kingdon Gould jr., de nieuwe Amerikaanse ambassadeur in ons land. Ambassadeur: De republikeinse Ame rikaanse bankier Kingdom Gould jr. ikbenoemd tot ambassadeur in Neder land. De 49-jarige Gould is van 1969 toA 1972 ambassadeur in Luxemburg ge;.K.eest. Hij zal hier William Midden- dóüff opvolgen. De heer Gould die ge- trctuwd is en negen kinderen heeft, wopnt in Laurel in Maryland. Overleden: Op 44-jarige leeftijd is in Dle/n Bosch overleden de violist Pierre JéAteur, eerste concertmeester van het Bmbants Orkest. De heer Jetteur, die als, solist opgetreden is onder andere on'Ier Willem van Otterlo en Bernard Hattink, was ook hoofdleraar viool aan het Brabants conservatorium in Til purg. De overvaller bleek al een week lang in Kantens gesignaleerd te zijn. Hij had al eens contact gezocht met de postkantoorhouder, die tevens betrok ken is bij de exploitatie van het tegen over het postkantoor gelegen dorps huis. De overvaller had zich voorge steld als vertegenwoordiger van een Haarlems bedrijf dat in aluminium voorzetramen handelt en als zodanig huurde hij een zaaltje voor vrijdag 31 augustus; dan zou er een demonstratie gehoudpn worden. Nog zaterdagmorgen was hij bij de postkantoorhouder, de heer O. Ruiter, op bezoek en dronk hij koffie niet hem. Tegen twaalf uur verscheen hij opnieuw maar toen stond hij plotse ling achtr de stoel van de heer Ruiter en eiste hij geld, waarbij hij een luchtdrukpistool op de kantoorhouder richtte. Hij dwong de heer Ruiter naar een douchecel te gaan, waar hij hem de handen bond. Daarna zocht hij in het kantoor de sleutels, vond deze, maar kon de kluis niet open krijgen. De heer Ruiter werd uit de douchecel gehaald en kreeg een tik met een gummiknuppel. Hij gaf de overvaller daarop uit de kluis voor ze venduizend gulden aan papiergeld, waarna de onbekende man in zijn op winding het pistool liet afgaan; het schot was gericht op de grond. Met medeneming van alle sleutels ver dween de man; de heer Ruiter was daardoor niet in staat hem te achter volgen. Of een verband bestaat tussen de bero ving en een bomalarm (voor het ge meentehuis van Kantens) ongeveer een week geleden, was gisteren nog niet bekend. uitblazen bij de' elke avond om 9 uur t/m zaterdag 1 sept. kaarten bij alle vvv's jmité Erefront igt weer bot "{een verslaggever jECIIT Het comité Erefront ifeen extra eerbetoon wil organise- Iter gelegenheid van het regerings- Iteum van koningin Juliana, boekt ■1 succes. Na de NCOOV (de Natio- christen onderofficieren vereni- I en de marechaussee-vereniging. nu ook de katholieke vereniging Jtnilitaire ambtenaren St. Martinus Mgerd aan de uitnodiging gehoor even. In het blad van de vereni- !wcrdt onder meer als motivering £d: 'Een protestdemonstratie te- ;een beslissing van de regering ,jjn in een aanhankelijkheidsbctui- 1 jegens hare majesteit de konin- fijkt ons op z'n minst onwaardig'. n eii iverd i weel! heb Van een verskjggever SCHIPHOL - Op Schiphol bestaat liet vermoeden dat een DC-8 straalvliegtuig van de kleine ijVfrikaanse maatschappij Affretair al een hele tijd won It gebruikt om de boycot i&an de Verenigde Naties jegens Rhodesië te doorbreken. [Sedert en kele maanden komt de machine leeg uit Athene op Schiphol aan, neemtjdertig ton goederen in enïverdwijnt dan met bestemmingen in landen rondom Rliiidesië. rundvlees naar Athene. In 1 Athene wordt daarvoor in dol lars betaald door eén Griekse importeur. De machine vliegt dan leeg door naar Schiphol en vervolgens worden op Schiphol uit Engeland afkom stige goederen geladen. De Sunday Times heeft uitgere kend dat de DC-8 van Affret air met de vlees-export en met het vervoer van goederen dit jaar voor een bedrag van dertig miljoen gulden aan bui tenlandse deviezen kan verdie nen. De afgelopen weeli hebben de douanerecherche ejn de lucht- havenpolitie eenonderzoek ingesteld maar adngezien op geen enkel documeint. noch op de verpakkingen vian de goe deren de bestemmiis g Rhodesië stond vermeld, heqft men de machine laten vertrekken. Het vloog rechtstreeks n aar Libre ville de hoofdstad Win Gabon. Sedert het eerste oij derzoek is de achterdocht echt^r toegeno men Men denkt datt de machi ne wordt gebruikt als blokka de-breker. que) en Blantyre:' (Malawi). Vooral naar deze 'laatste stad werd zeer veel fvacht ver voerd, waaronder talloze auto onderdelen van de (Fordfabrie ken te Brentford U Essex. Volgens de Sunday Times heeft men nooit kjannen ver hinderen dat via Achterdeur tjes veel buitenlandse: goederen Rhodesië bereiken.: tip t>c.r Deviezen De economische sanlities van de Verenigde Natias (zeven jaar geleden ingestel.l in ver band met de apart! ïeidspoli- tiek van Ian Smith)! maaken het voor Rhodesië mol-ilijk bui tenlandse deviezen ta bemach tigen. Het toestel vau Affret air, dat Gabonese rqgistratie- tekens voert, zou voer de de- viezenhandel van Ian Smith van grote betekenis zijn, zo schreef dit weekei:} de het Britse zondagsblad SiVulay Ti mes. De verdachte D(8 ver trekt tweemaal per ui eek met grote ladingen Rhiodesiseh Geen wapens De DC-8 van Affretair kon i(ti dat han deltje wel eens een flinke rol hebben gespeeld. 1 Een zegsman van ide Britse Fordfabrieken heeft^verklaard dat de bewuste aü'tiö-onderde- len volgens contract worden De vraag leek intrigerend wel ke goederen vanuit Engeland op deze wijze naar de Afri kaanse landen worden gevlo gen. Aanvankelijk dacht men aan wapenzendingen. Daarvan is evenwel niets ge bleken. De Britse goederen die de ma chine laadt zijn per truck-ser vice op roll-on roll-of schepen naar Rotterdam vervoerd en vandaar over de weg naar ..■di phol. Als bestemmingen noteerde men de afgelopen week Durban. Johannesburg, Lorenzo, Marques (Mozambi- act W' gezonden naar de regering van Malawi. Het gaat oml negentig ton per maand. De 1 zegsman voegde eraan toe dati grondig zal worden onderzocht of de fabriek op deze maióier niet onbewust Rhodesië aau buiten landse deviezen helpt. Vrienden i I-Iet is opgevallen dat i.-als ge zagvoerder van de bewuste DC-8 John Malloch meevloog. Deze zwaargebouwde RSicdesi- sche 'vliegende cowboy* zoals zijn bijnaam luidt, wtys in de tweede wereldoorlog; vlie- Het toestel van Affretair. dat a) maanden regelmatig op Schiphol verschijnt en vermoedelijk betrokken is bij een deviezenhandeltjc ten behoeve van Ian Smith. ger in het Rhodesische squa dron van de Royal Air Force, hetzelfde squadron waarvan ook Ian Smith deel uitmaakte. Op Schiphol meent men te weten dat de man tevens di recteur is van Affretair. Met andere bemanningsleden lo geert hij regelmatig in het Hilton-hotel van Schiphol. Tot voor enkele jaren leidde hij een Rhodesische chartermaat schappij. Malloch is na het on derzoek van de afgelopen week met zijn bemanning uit Hilton verdwenen. Een z.g. 'slip-bemanning' heeft de DC-8 naar Libreville gevlogen. De Aero gronddienst op Schip hol, die het vliegtuig afhan delt 'heeft gistermorgen op nieuw dertig ton goederen af gegeven. De machine was gis termorgen omstreeks zes uur geland en is gistermiddag om streeks een uur vertrokken. Van een enigszins haastige procedure was geen sprake. De papieren zijn inorde. Men kan in dit stadium weinig of niets tegen de afhandeling op Schiphol doen. BINNENLAND T3/K5 Van een verslaggever AMSTERDAM Bij steekpartij en zijn dit weekeinde in Amster dam vier mensen gewond ge raakt. Het ergst is de 18-jarige banketbakker Jan Lachterop er aan toe, die gisteren nog steeds in levensgevaar verkeerde. Hij werd zaterdagmiddag midden op de Ceintuurbaan neergestoken door de 20-jarige R. F. E. S. uit Suriname en liep een slagaderlijke bloeding in de hals op, waaraan hij inmiddels is geopereerd. De banketbakker kreeg ruzie met de dader, toen deze zijn meisje aansprak en hij liet blijken, dat hij bij dit meisje hoorde. Zaterdagavond tegen middernacht von den voorbijgangers op de Nieuwe Prinsengracht de door onbekenden neergestoken Marokkaan M. Ahrouch, die in ernstige tcestand moest worden overgebracht naar een ziekenhuis. Volgens de politie behoort het slacht offer tot een van de twee Marokkaan se groepjes, die de avond tevoren op het Rembrandtsplein slaags waren ge raakt. De beide groepen bestrijden el kaar het eigendomsrecht over een stuk grond in Noord-Afrika. De derde steekpartij had plaats in de vroege morgenuren van zondag in de Leidsestraat. De 17-jarige etaleur R. van Straten en de 18-jarige produktie- leider A. J. van Stek werden door nog onbekende daders met stiletto's res pectievelijk een steek in de buik en een snijwond aan de schouder toege bracht. De steekpartij volgde, nadat het tweetal een paar meisjes in be scherming probeerde te nemen, toen deze werden lastig gevallen door een aantal jongens. Van Straten moest ijlings naar het Wilhelmina Gasthuis worden overgebracht, waar een spoed operatie op hem werd uitgevoerd. Zijn buikvlies bleek te zijn doorsto ken en zijn ingewanden moesten bo vendien worden gehecht. AMSTERDAM Dankzij doortastend optreden van twee jeugdige Amster dammers is in Amsterdam-West een gewapende inbreker gearresteerd. Met een obekend gebleven makker was de 25-jarige L. D. uitgerust met een pistool, een huis aan de Maarten Harpertszoon Trompstraat binnenge drongen, waarvan de oude bewoonster wegens vakantie niet thuis was. Aan de overkant was haar kleinzoon in de slijterij van zijn vader, toen hij er door een buurman op werd geatten deerd dat bij het huis van zijn oma een raampje in de voordeur was ge forceerd. Samen met een aanstaande schoonzoon van de familie opende hij de voordeur van hethuis. Toen zij binnenkwamen, stonden zij tegenover twee inbrekers van wie D. (die uit Algerije komt) een pistool op hen richtte en hen in een zijkamer dreef, waarna hij met zijn maat de deur uit wandelden. De twee jongens zetten een achtervol ging in en via de slijterij werd de po litie gewaarschuwd. De twee inbre kers sloegen elk een andere weg in, maar zij besloten de gewapende Alge rijn te blijven volgen. Zij deden dat op een afstand van enkele tientallen meters, omdat de man telkens, als zij te dicht bij kwamen, zijn wapen op hen richtte. Bij het Bellamyplein arri veerde er een politiewagen, een der agenten richtte een vuurwapen op de Algerijn, die zich daarna overgaf. Van een verslaggever AMSTELVEEN Een aange trouwde neef van prinses Bea trix heeft in Amstelveen nogal wat moeite gehad met zijn tante te spreken. De jongeman, de 18- jarige Claus Janquell uit Ham burg, is een zoon van de oudste zuster van prins Claus. Hij zegt daarom tante legen prinses Bea trix. De jongen verbleef in Bussum, waar hij met een hockeyvereni- ging uit Hamburg uitkomt in een internationaal toernooi. Hij was zaterdag speciaal van Bus sum naar Amstelveen gekomen, omdat hij wist dat oom Claus en tante Beatrix in het hoc- keystadion de wedstrijd Neder- land-Pakistan bijwoonden. In zijn geruite sporthemd kon de jongeman de politiemannen bij de trap er niet direct van over tuigen dat hij familie was van prinses Beatrix. De rijksvoorlichtingsdienst moest er aan te pas komen. Prinses Beatrix was verrast en begroette hem hartelijk. Van een verslaggever AMSTERDAM In Groesbeek kwam zondagmiddag de 26-jarige Laurens Marseling om het leven toen zijn auto tegen een tegenligger botste. In Nieuw-Buinen overleed de 76-jarige mevrouw H. Jansen-Smits toen een auto met vier inzittenden in een sloot reed; een tweede inzittende werd ern stig gewond. In Valburg werd de 61-jarige B. Hei- drink op zijn fiets gegrepen en ge dood toen een automobilist niet op de eigen weghelft bleef. In Onderdendam in Bedum kwam de achttienjarige Itje van Bellen uit Kantens (bij Delfzijl) om het leven toen een auto op een geparkeerde vrachtauto botste. In het Limburgse Kessel overleed de 28-jari- ge mevrouw Catharina van Aarle-Ne- lissen toen de door haar man bestuur de auto tegen een sportwagen botste. In Markelo kwam de achttienjarige B. L. Lubbers om het leven toen hij met zijn bromfiets tegen een trekker met oplegger botste. In Surhuisterveen kwam de negentienjarige Sijmen Louis uit het Drentse Doezem om het leven toen hij met zijn auto tegen een boom reed. De 33-jarige N. Wol- vert uit Hedel overleed nadat in het Brabantse Eersel de door hem be stuurde auto tegen een boom gebotst was. Van een verslaggever ROTTERDAM Bij een explosie in de afvalverwerkingsinstallatie 'Rijn mond' in het Botlekgebied zijn zater dagmiddag twee mensen zwaar ge wond, van wie een ernstig. De explosie werd gevolgd door een brand, die echter geen vitale delen van de installatie heeft verwoest. Wel hebben opslagplaatsen voor huisvuil flinke schade opgelopen. Men ver wacht evenwel niet dat de verwerking van huisvuil stagnatie zal ondervin den. De ontploffing deed zich voor bij het vernietigen van houten balken die afkomstig waren van een schip waar mee afvalprodukten van Shell waren vervoerd. Deskundigen geloven dat met de balken een hoeveelheid che misch afval in de installatie terecht is gekomen. Daardoor zou de explosie zijn veroorzaakt. De installatie is eigendom van het openbaar lichaam Rijnmond en de Rijnmondgemeenten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 5