loeiende start ondanks uisvestingsprobleem Hab v. d. Wijngaard, een jong kunstenaar Agenda voor Leiden V erf raaiingscommissie binnenkort ingesteld Nieuwe Laldu Courant Werf me! S Dwerggeitje door hond aangevallen i Schouwspel op de l Burchtheuvel Ter Aars duo tweede bij motorcross Troef houdt 'info-week' voor ieder Marktberichten Grote woningen in Alkemade Engels belang bij Victor III Dorpskerk bouwkundig kleinood A. van Gilst weg bij gemeentewerken tOlüW/KWARTET DONDERDAG 23 AUGUSTUS 1973 SHAD EN REGIO L3 |/|nforinatieweeli KM oohtwdbiid voor èlte wotatent» ChrtoMljh Q*tin M UMm m wnflovtofl WIr eee aboeeee eer v saleitan eeiJ onzer verslaggevers akbij andei EIDEN Ondanks de twijfels rond de huisvestingsproblemen aan de Hogewoerd gaat het vormings- deel 'nlrum Troef (voor jong volwassenen) dit seizoen weer veelbelovend van start. Na een kennisma kend iag (van maandag 27 tot en met vrijdag 31 augustus) wordt voorlopig tot half november geëxperi- :omt nenteerd met een boeiend programma, waarin een breed scala van kreatieve en maatschappelijke omt uc"LCt-1 u jiicl ecu uuciennu programma, mis i angel egenli eden is opgenomen, niet is at programma zal voorlopig, nog wel orden afgewerkt in het voormalige u st ooster aan de Hogewoerd 57. Zoals dat fkend, verkeert dit gebouw niet van leer in een al te goede staat; met na- van ie de bovenverdiepingen zijn goed- d seis doorgerot. Hier is nog de Le- aar 1 msschool gehuisvest, maar die zal ook aar alle waarschijnlijkheid binnen- ook art zijn intrede doen in de verlaten midd MD-kazerne aan het Noordeinde. ergro 'aarmee de problemen voor Troef lie vi og niet zijn opgelost, want het vor- lar a inseentrum heeft geen huurcontract die h iet de eigenaresse van het gebouw, Sod e Cunera-stichting, die voornemens is i pr« et te verkopen omdat het in de hui- imsti ige staat niet meer te exploiteren is. ..oenifaar Troef heen moet, als op 1 okto- n za er de Levensschool het gebouw ver- ij d o iat, is daarom nog een zaak van twij- ze! Is, te meer omdat de onderhandelin- k nil en over het mogelijk betrekken van i da et voormalige Minnehuis (Kaarsen- lakerstraat) vrijwel zijn afgespron- en op financiële en andere proble- laar dit alles mag voor de Troef-staf een beletsel zijn om zich ook dit sei- oen weer gezamenlijk met de deelne- Ka |6ncie werkende jongeren op het kre- njK; tleve en maatschappij-kritische pad begeven. Om zoveel mogelijk nieu- «M e jonge mensen te werven za! Troef rijdag met een stanc! aanwezig zijn p de El Cid-markt (bij de Burcht) Wr zijn er de komende week een vijf- il 'infodagen', waarop iedereen van arte welkom is en eventueel kan in- 1 rijven voor een of meer van de ac- 1 iteiten. Nieuwe mensen betekent oY een nieuwe poging om gezamen- (k een sfeertje te scheppen waarin m ?ri zich thuisvoelt en waaria men „E sjn eigen mogelijkheden (én onmoge- ■I ijkheden) kan ontdekken. Troef H rerkt mot project- en discussiegroe- ■N ?en van ongeveer twaalf mensen, on- ler leiding van een staflid of een des- 111 kundige gastmedewerker. De reeds be- taande groepen zullen zich ook tij- ens de 'info-week' gaan presenteren, aarna (vanaf 3 september) moet de laak in een nieuwe samenstelling aan draaien. Omdat Troef niet volledig gesubsidi- name aan elk ander programma-onder deel kost over dezelfde periode acht gulden. Het programma, dat tijdens de infor- matieweek wordt gepresenteerd en waarmee voorlopig tot half november wordt geëxperimenteerd, ziet er als volgt uit. 's Maandags: 'Marie wordt wijzer', discussie over de rol van de vrouw in de samenleving. Wassen, ko ken, strijken? Niet alleen, zegt Troef. Dal hoeft Marie niet alleen, maar dat kan Jan ook best eens doen. Spelen derwijs een gesprek tot stand bren gen. Verder praten over de rol van de werkende jongere, zijn problemen en zijn mogelijkheden. Dinsdags: 'Milieu, waardeloos'? zo niet, dan proberen er wat aan te doen. Verder op die avond ook eigen kleding ontwerpen, weven, werken met kralen en knoopwerk. Het derde onderdeel van deze avond is de discussiegroep 'Belangenvereni ging Minderjarigen', die op de bres staat voor de belangen van pupillen in kinderhuizen, 's Woensdags: 'Recht- onrecht', spelendenvijs thuis raken in de doolhof van sociale wetten met als richtlijn: jezelf redden als dat nodig is. Donderdags: 'Wonen', een eigen sfeer bouwen, andere manieren van wonen ontdekken, eigen meubelen maken. Op die avond ook rollenspe len, toneél en cabaret, pantomime, de cors bouwen, werken met licht en ge luid. En dan nog kreatief bezig zijn met klei, gips, hout, leer enz. Huisvesting Vrijdags is er (behalve tijdens de in- formatieweelc) een soosavond (drank je drinken, muziek luisteren, enz.) en komt de 'krea-hulpgroep' in actie, die zich richt op het gezamenlijk denken over ideële reclame, bekendheid ge ven aan niet-commerciële zaken idee- en ontwikkelen om goedkoop en goed de rotte plekken in de binnenstad te verfraaien. Ook is er dan nog de werkgroep huisvesting werkende jon geren, die vorig jaar over dit onder werp een rapport samenstelde en die nu voornemens is een inventarisatie te maken van alle leegstaande panden in Leiden. Is men hiermee klaar, dan hoopt men een geïllustreerd rapport uit te brengen met daarbij ideeën om die panden voor werkende jongeren betaalbaar en leefbaar te maken. Dit is in principe het programma, maar dat kan altijd worden aangevuld of afgeroomd, voor zover daar belang stelling voor is. Troef mikt met dit programmapakket uiteraard voorna melijk op de 'echte' werkende jonge ren, maar ook scholieren en 'niet-wer kers' vinden de deur open. LEIDEN De bijna 20-jarige Leidse graficus Hab van de Wijngaard stelt in het expositiezaaltje van De Bink aan de Roosenveltstraat een aantal monotype prenten ten toon met nogal weinig verscheidenheid in de motieven niet alleen, maar ook in de uitwerking van die motie ven, die blijkbaar stoelen in de gedachtenwereld van deze nog jonge man. 'dea, eerd wordt (voor 85 procent), wordt oor het meedoen aan een program- paai na-onderdeel van elke deelnemer een :t ia tientje per vier weken gevraagd. Deel- ivej lin; rtel- als SASSENHEIM Dinsdagmorgen om streeks 7 uur werd op een weiland achter een bollenschuur aan de Rijks straatweg een dwerggeitje van de fa milie Verdegaal, door twee loslopende herdershonden aangevallen en zo toe getakeld dat het door de dierenarts De Geus moest worden afgemaakt. Bij poging het dier te ontzetten moest de eigenaar gebruik maken van «en jachtgeweer, waarbij één der hon den door een schot hagel werd ge jond. Ook deze hond moest worden afgemaakt. Die motieven gaan een beetje de mystieke kant op. Veel kruisen, dik wijls tezamen met galgen, waarom of waarvóór een aantalmenselijke fi guurtjes en wat archite'ctonische frag mentjes. En dat alles kwasi-primitief getekend. Een van v. d. Wijngaards leraren aan de Koninklijke Haagse Academie, de Amerikaan Alston W. Purvis, schrijft o.m. in een begeleidend stencil, dat 'zijn compositie degelijk (is), maar te gelijk van een lyrische eenvoud'. Dat moet toegegeven, rfïaar daarbij moet dan wel rekening worden gehouden met het feit dat tenminste in de bij De Bink geëxposeerde collectie compositie en lyriek gestadig worden herhaald met zodanig kleine verschil len, dat op den duur de collectie als geheel toch wel wat monotoon wordt. Het blijven 'kruisen, galgen, mensjes en huisjes, wel in wisselende opstel ling, maar daardoor te weinig inzicht biedend in wat deze jonge kunstenaar nog meer vermag. Wil dat zeggen dat v. d. Wijngaard geen kunstenaar zou zijn? Zeker niet. Er zijn heel mooie prentjes bij. Ook zonder kleur zijn het aantrekkelijke prentjes. Mijn persoonlijke voorkeur gaat uit naar een subtiel blaadje met niets anders dan enkele lijnen, ep een wat langgerekt .crucifix. Deze kleine prent straalt een waarachtige religio siteit uit. Voorts heeft hij een goed oog voor compositie; alle motieven staan goed in het vlak. Al met al meen ik dat we nog veel van v. d. Wijngaard mogen verwach ten, wanneer hij zich niet te veel gaat vastbijten op een te klein scala van motieven, die starheid van het oeuvre en op den duur verveling in de hand gaan werken WILLEM PRINS ■en LEIDEN Tot en met zaterdag 25 je augustus geeft het Amsterdamse Be wegingstheater BEWTH opnieuw een ag serie avondvoorstellingen op de Burchtheuvel. Dankzij de medewer kt king van het bureau culturele zaken jij' der gemeente Leiden en de VVV is ,0. dit gelukt. Het theater geeft een men- geling van mime, moderne dans en a. acrobatiek, .waarvan de interpretatie aan de eigen fantasie van het publiek j wordt overgelaten. De toeschouwer krijgt al direct het gevoel in het spel opgenomen te zijn wanneer hij in het schemerdonker achter fluitmuziek de ourchtheuvel wordt opgeleid. De voor stellingen beginnen om 20 uur en du ren ca. 5 kwartier. TER AAR Tijdens de motorcross- wedstrijden is het duo Piet van de Laan-Piet Baak uit Ter Aar op de tweede plaats geëindigd. In de eerste uianche ging het duo als derde van start, maar door een felle strijd te le uren met Dik Hoevelaken en Jaap Koster, wisten zij met slechts 2 meter verschil als tweede te eindigen. De weede manche begon ongunstig, om- flat ze als vijfde van start gingen, "raar na drie ronden bereikten ze de koploper Dik Hoevelaken, om hem tenslotte twee ronden later te passé- ren. Deze voorsprong moest het Ter Aarse koppel in de laatste manchp weer afstaan. Hoevelaken werd eerste Van de Laan tweede. verlireatief bezig met klei, leer enz. LEIDEN/VOORBURG Gisteren zijn Hans van Polancn en Joke van Aken in Voorburg in het huwelijk getreden. Hans van Polanen is bekend als secre taris en leider van de chr. gymnastiekvereniging Jahn te Leiden. Jahn verraste het bruidspaar niet een erehaag bij het stadhuis in Voorburg, ccn serenade van de drumband 's avonds in Katwijk, waar in restaurant De Zwaan een receptie werd gehouden, en met een extra nummer van het verenigingsblad 'Kontakt', dat geheel aan het bruidspaar is gewijd. Van een onzer verslaggevers KATWIJK Katwijk gaat eindelijk over tot het instellen van een verfraaiingscommisse die tot taak krijgt een aantal beelden of andere objekten aan te kopen. Deze commissie zal bevoegdheid krijgen, zonder raadsgoedkeuring, over te gaan tot aankoop. Dit is gedaan om debacles, zoals bij het afgestemde beeld Promenade te voorkomen. De commissie zal bestaan uit drie raadsleden, een wethouder en vier deskundigen, te weten de heren H. van Manen, Bas Haasnoot, J. P. van Brakel. en mevrouw Ouwehand- Landheer. Een voorstel hiertoe werd gisteravond besproken in de commis sie voor onderwijs en culturele zaken. Voordeel van zo'n deskundige com missie is dat zij tot een keuze kunnen komen, zonder politieke achtergrond. Uiteraard toonde de commissie zich verheugd over het instellen van de verfraaiingscommissie, echter wilde zij die commissie een grotere bevoegd heid geven. Die grotere bevoegdheid zou dan moeten bestaan uit behalve het aankopen van beelden, de aan koop van schilderijen en ander belang rijk materiaal. Dc raad zal de raads leden en de wethouder benoemen. In de commissie voor middenstands- en inarktzaken kwam de toeristen- markt aan de orde. Veel werd er niet besloten, als het instellen van een kleine commissie die zo'n markt in de Princestraat op z'n technische men tis zal voorbereiden. De uitbreiding van de winkelsluitings verordening is een groter probleem. Ten behoeve van de toeristen ih het voorseizoen wil de VVV-direkteur C. H. R. Verplancke graag dat de win kels in het voorseizoen zouden geo pend zijn. Overdag zijn de toeristen naar Rotterdam, Amsterdam of naar de bollenvelden, maar juist 's avonds bij de terugkeer in Katwijk willen zi.i daar kopen. Middenstander van Rhijn toonde zich daar minder enthousiast over. Tegenover het grootwinkelbe drijf is de kleine middenstand wel verplicht de zaak te openen. Afge wacht zal worden een advies van de Kamer van Koophandel, die daarover de Katwijkse middenstand zal enquet- teren. LEIDEN Groente- en fruitveiling: Aardap pelen 11-27, andijvie 42-66, augurken 10-75. pronkbonen 55-105, snijbonen 175-250. stambo- nen 125, kroten gekookt 70, ride kool 22-27, spitskool 70-75, postelein 43-60, prei 71-93. rabarber 53, spinazie 46-67, spruiten A 37-42. B 47-5S, C 25. tomaten A 250-260, B 250, C 250-255, CC 250. uien 14-29, waspeen 14-15, meloenen 175-335, bloemkool 6 35-78, 8 39-55, 10 27, komkommers AAA 35-37, AA 42-45. A 42-46, B 36-41, C 21-31, D 21. E 18, sla zwaar 39-47, Licht 23-30, bospeen 76, boskroten 26- •30. peterselie 9-20, radijs 9-13, selderij 29-39, paprika's 15-41. Donner in Koudekerk KOUDEKERK Maandag zal Neder lands enige aktieve schaakgrootmees ter Jan Hein Donner een simultaansé- ance tegen ongeveer 40 schaakenthou siasten geven. De sterke Kuypers zal het bovendien ook tegen een aantal spelers opnemen. Gezien zijh goede verrichtingen in het IBM-toernool wordt er van Donner een goede score venvacht; Kuypers zal het heel wat moeilijker hebben. Dit gebeuren zal in de oude kantine van Spanbeton. Hogewaard 209, plaatsvinden Om 19.45 uur zullen de eerste zetten wor den gedaan. De organisatie ligt in handen van schaakclub Koudekerk. ALKEMADE De minister heeft aan de gemeente Alkemade toestem ming verleend voor de gunning van de bouw van een 60-tal zevenkamer- woningwetwoningen op een terrein aan de Middenweg tegenover het zwembad. De beginhuren zullen onge veer 277 bedragen. Hogewoerd 57: hoelang nog? NOORDWIJKERHOUT De voor stellen om 160.000 uit te trekken voor de bouw van een lokaal voor de openb. kleuterschool en voor de uit breiding van de chr. kleuterschool met 1 lokaal gaven in de raad aanlei ding tot een diskussie. B. en W. deelden mee, dat de openb. kleuterschool begint langs de Van der Weijdenlaan. Er wordt gestreefd naar integratie met de te stichten openb. lag. school in plan Guldemond. De heer Van Duin wees op de behoefte aan een vierde lokaal bij de r.k. kleu terschool Mariannahof. Hij stelde dan ook voor, dat tegelijk een krediet voor de bouw van dat lokaal beschik baar zou worden gestqld. Met 9 tegen 6 stemmen werd dit aangenomen (kosten 90.000). Het winkelcentrum in Victor III, waarin zijn opgenomen een super markt, drie winkels, een bankfiliaal, een restaurant en een kiosk, is door Noorlander Bouw verkocht aan een Engelse belegger. In Victor III zijn minder parkeerplaatsen gepland dan de opzet was. Mevrouw v. d. Geest be pleitte verruiming. De mogelijkheid hiertoe zal worden onderzocht. Afscheid werd in deze vergadering ge nomen van het raadslid v. d. Steen. De burgemeester uitte zijn bewonde ring voor wat de organisatoren en medewerkers van de Vakantie-speel- vveek hebben gepresteerd. LOOSDUINEN Elke dag vordert de restauratie van dc eeuwenoude Dorps kerk van Loosduinen. Nu dc steigers aan één zijkant en de achterkant zijn weggehaald en het dak puntgaaf gelegd is, kan men werkelijk spreken van een bouwkundig kleinood. Architect Philip Bolt heeft veel eer van zijn zeer ingrijpende restauratie. Het is zaak, dat de omgeving van de kerk zodanig wordt aangepast, dat het bijzonder fraaie profiel van het gebouw van alle kanten vrij zichtbaar blijft, want met de nabijgelegen molen ligt liicr een stukje landelijk Loosduinen, waarvan het teloorgaan zeer te betreuren zou zijn. Men schrijft ons Kamperen ook een eigen belevenis Op gevaar af vervelend te worden (waarom polemiseren wij L.C.K.V.-ers niet in ons eigen 'blad'?) ook mijner zijds een (slot?)commentaar. Over de L.C.K.V. valt eindeloos te discussiëren en te schrijven, want ieder beleeft het kamperen met de L.C.K.V. op zijn- haar eigen wijze. Daarom is de 'kame- leon'-typering van Henk van Tol nog niet zo slecht. Een sfeer vastleggen gaat niet of moeilijk, meldt Joop Segaar, maar 1 regel later is hij er al mee bezig. Zo zouden nog talloze L.C.K.V.-ers kun nen doorgaan met het vullen van ve len kolommen zonder het ooit met el kaar eens te worden, hetgeen bij de L.C.K.V. gelukkigerwijze niet persé een noodzaak is. Toch voelt iedereen zich 'L.C.K.V.-er'. Juist deze eenheid in verscheidenheid houdt de L.C.K.V. 'draaiende', een term waar Joop Se gaar een wat te modisch en gemakke lijk gebruik van maakt, maar waarvan de inhoud beduidend meer vergt dan zijn ingezonden brief doet vermoeden. Piet Ilsener Kon. Julianalaan 74 Voorskhoten. (Discussie gesloten). LEIDEN Vrijdag 31 augustus ver laat de heer A. van Gilst in verband met zijn pensionering de dienst van gemeente Leiden. De heer Van Gilst werkt sinds 1950 bij de dienst ge meentewerken, laatstelijk als tech nisch hoofdambtenaar. Hij was belast met het toezicht op het onderhoud van de gemeentelijke gebouwen. Op 30 augustus a.s. zal de dienst gemeen tewerken in besloten kring afscheid nemen van de heer Van Gilst. DONDERDAG 23 AUGUSTUS Den Burcht. 8 uur: Bewegingstheater. Gehoorzaal. 8.15 u.: Molukse dans-,zang- cn muziekgroep. Stadhuis, 6 tot 8 uur: spreekuur soc. raads vrouw. ZATERDAG 2G AUGUSTUS Den Burcht, 8 uur: Bewegingstheater. DAGELIJKS van IC.00-16.00 uur vakantleaktl- vitelten voor kinderen tot 13 Jaar op het Jeugddorp Zuid-West aan de Voorschoterweg (naast zwembad De Vliet): kielen, verven, typen, poffertjes -akken, hutten bouwen enz., iedere 'vrijdagmiddag speciale kinder voorstelling. Dienst apotheken: De avond-, nacht-, cn zon dagsdienst der apotheken in de regio Lei den. wordt waargenomen van vrijdag 17 aug.-24 aug. door Centraal-Apotheek. Leiden, apotheek Voorschoten te Voorschoten en do apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest. zieken. Spreekuur ma t.m. vrijdag 9 tot 10 uur. Lange Mare 45. tel. 49441. Dienstencentrum: Noordeindspleln 2b, lel. 40483, algemene informatie dagelijks van 9-10 uur. Actie Moeders voor Moeders: Opgave zr. E. Janssen-Niemeyer, Hofdijck 32 Oegstgeest, tel. 01710-53652. Release, hulpverleningsdienst, Nieuwe Rijn, tel. 24555, ma t.m. vrij 20-22 uur en dl t.m. za 14-17 uur (behalVe vrijdags). SOS telefonische hulpdienst: Tel. 01710-25202, elke werkdag van 20.00 uur tot 08.00 uur en gedurende het gehele weekeinde. Gemeenschap Zuid-West: Hulpverlenings- en informatiedienst, tel. 64115, 33921 en 61944. BEZOEKUREN ST .ELISABETH ZIEKENHUIS Klasse-afdelingen: Volwassenen dagelijks van 11.15-12 uur. 14-14.45 en van 18.45-19.45 uur. Kraamafdeling: dagelijks van 11.15-12 (alleen v. echtgenoten) 15-16, en van 18.45-19.45 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18.30 uur. en van 18.45-19.45 uur. Kraamafdeling: dagelijks van 15-10 uur en van 18.45-19.45 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18.30 uur. Endegeest: dinsdag en vrijdag 13-14 uur, 's zondags 11-12 uur en 14-15 uur. Ie klasse de gehele dag. Annakliniek: dag. 13.30-14.30 uur en 18-19 Bezoekuren Diuconcssenhuis le klas: dagelijks van 11-12 uur, van 13.15-14 uur en van 18.45-19.30 uur. 2e klas: dagelijks van 13.15-14 uur en van 18.45-19.30 uur. 3e klas: dagelijks van 13.15-14 uur en van 18.45-19.30 uur. Kinderafdeling dagelijks van 14-19 uur. Voor alle patiënten (behalve kinderen) zijn dc bezoekuren als volgt: elke dag 15-16 uur en van 18.30-20 uur; voor de kinderafdelin gen elke dag 15-16 uur en van 18.30-19 uur. Bezoekuren Acad. Ziekenhuis Leiden Voor de premalurcnafdchng gelden de vol- gende -bezoekuren (alleen voor ouders): maandag t.m. vrijdag 18.30-18.45 uur en za- terdag aan ernstige patiënten: Wanneer voor - ernstige patiënten doorlopend bezoek wordt toegestaan, kan de hoofdverpleegkundige hiervoor speciale kaarten verstrekken. ALPHEN AAN DEN RIJN Rijnoord: le cn 2e klasse 10.30-11, 14-14.45 e 1S-19 uur, 3e klasse 14-14.45 en 18-19 uur. 3e klasse: Volwassenen dagelijks van 14-14.45 Kraamafdeling 16-17 uur alleen voor echtge noten 19-20 uur. Kinderafdeling 15-15.30 uur. v Camera: Psycho 18 j. Elke avond 20 uur. Kindervoorstellingen Laurel en Hardy, schots en scheef, a.l. za en WO 14.30 en zo 14 en 16.15 uur. Nachtv. Women in love, do-vr-za 23.30 uur. Lldo: Een slippertje met allure, 14 j. Dag. 14.30, 19 en 21.15 uur, zo om 16.45 uur extra voorstelling. Studio: Les deux Anglaises. 14 j. Tijden zie Li'do Luxor: De tien stalen vingers. 18 j. Tijden zie Lido. Trianon: Frank en Eva, 18 J. Dag. 14.30, 19 en 21.15 uur en zo extra 14.15, 16.30 's mid dags, Rcx: De overwinnelijke zeven', 18 'j Dag. 14.30, 19 en 21.15 uur. Zo 14.15, 16.30.' 19 en 21.15 uur. Nachtv. vr-za 23.30 uur 'Naakt in vreemde bedden', 18 j. Alleen woensdagmid dag kindervoorst. 'Pippi Langkous', om 14.30 Drukkerij De Bink, Rooseveltstraat 3 Lelden: grafische expositie Hab van den Wijngaard. 'De Stilte'. Tot 28 september. Rijksmuseum v. Oudheden: Casper Jacob Christiaan Reuvens archeoloog. Tentoonstel ling bij de uitgave van zijn reis door Dren the in 1833. Rijksmuseum v. Volkenkunde: In het Pren- tenzaaltje 'Japanse Prentkunst uit eigen be zit van 1670-1750'. Tentoonstelling 'Thailand, land zonder honger' met woensdag (15.30) en zondag (15) filmvoorstellingen. Sted. museum Dc Lakenhal: Hendrik Valk met schilderijen. Galerie Van der Vlist: Botermarkt Zoinerlcn- toonstelling, wandkleden, schilderijen, kera miek en tekeningen. Rijksmus. voor de geschiedenis der weten schappen v. d. Natuur: Tentoonstelling litho mie (steensnljden, blaassteenbehandeling, tentoonstelling op medisch gebied tegelijk folkloristisch). DIENSTVERLENING AHCHITEKTEN-Informatlecentrum Rijnland Donderdagavond 19.30-21.30 uur zitting In Lelds Volkshuis Apothekersdijk 33, tel. af- spraak noodzakelijk, tel. 01710-26385 op alle werkdagen tussen 2 en 5 uur. Juridisch Adviesbureau: Rechtswinkel. Apo thekersdijk 33. Geopend dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 13 uur. Donderdagavond van 19 tot 21 uur. Dependance In De Zeven sprong. Bernhardkade 35. Geopend vrijdaga vond van 19 tot 21 uur. Stichting Werkgemeenschap Kindercentra Leiden: Kantoor Haarlemmerstraat 73-b, Lel den. tel. 30360. Openingstijden dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag 's ochtends van 9.30 tot 12 uur: woensdagmiddag van 14 tot 16 uur en donderdagavond van 19 tot 21 Stihting Gezinsverzorging Leiden: Gezinsver zorging. hulp aan bejaarden en chronisch

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 3