ru u Het Paan EIND- REDAKTEUR BEERS' ZONEN N.V. - DEN HAAG SCANIA BEDRIJFS-AUTO'S - SERVICE-MEDEWERKER SECRETARESSE DOCENT(E) j Zomer Keuning KLUWER uitgevers - Drukkers TROUW KWARTET WOENSDAG 22 AUGUSTUS 1973 FAMILIEBERICHTEN Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACIIT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Dirk Pieter Hendrik i Oostveen van Oostveen- Kleywegt Gode dankbaar voor het vele goede dat we mochten ontvangen, delen wij mede dat het woensdag 15 augustus 1973 40 jaar geleden was, dat we trouwden. C. van Eersel H. M. van Eersel-v. Driel Wij hebben op een dag in augustus dit heugelijke feit elders met onze kinderen en kleinkinderen gevierd. Rockanje, Plutostraat 5. IN PLAATS VAN KAARTEN Zo de Heere wil hopen op 2 september a.s. onze Ouders cn Grootouders H. Noort G. Noort-Van den Eijkel dankbaar de dag te gedenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkind. Henk en Jacqueline en Robbie Jan en Annie Marjo en Rolien Rijnsburg, augustus 1973 Burg. Hermanstraat 16 Gelegenheid tot feliciteren 4 september van 19.0020.00 uur in Hotel de Money, Sandtlaan, Rijnsburg. Zondagmorgen heeft de Heere na een ernstige ziekte tot Zich genomen onze lieve Schoonzuster en Tante Elizabeth Meijer-Korpershoek sinds 1 april 1953 weduwe van Hendrik Meijer Uit aller naam: P. Meijer Marius Bouwerstraat 163 Amsterdam Heden nam de Heere tot Zich onze lieve, zorg zame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Arendje Keijzer-van Veelen weduwe van Adrianus Arie Keijzer op de leeftijd van 85 jaar. Voorschoten: B. A. Brussen-Keijzer J. H. Brussen H. B. de Keijzer Katwijk aan den Rijn: A. de Post-Keijzer P. Post kleinkinderen en achterkleinkind Voorschoten. 17 augustus 1973. Anth. van Dijcklaan 39. Correspondentie-adres: Wijngaardenlaan 73. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Van der Luit. Haagwcg 31. Leiden: bezoek dins dag n.m. van 3.003.30 en van 7.007.30 uur. Thuis geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op woensdag 22 augus tus a.s. om 11.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Voorschoten, waarna de begrafenis op de begraaf plaats aldaar zal plaatsvinden. Heden nam de Here van ons weg, mijn innig geliefde Man, onze zeer zorgzame Vader, Behuwd- vader. Broer, Zwager en Oom Cornells Pieter Stolk echtgenoot van Petronella van 't Riet Eerder gehuwd geweest met Wilhelmina Oosterlee op dc leeftijd van 57 jaar. Wij zijn dankbaar wat God ons in hem heeft gegeven. 'Vaste rots van mijn behoud'. P. Stolk-van 't Riet Mieke Dekker-Stolk Gerrit Dekker Wil Stolk De Lier, 19 augustus 1973 Hoofdstraat 23 De rouwdienst wordt gehouden woensdag 22 augustus a.s. in de 'Vredekerk', Oranjestraat te De Lier, aanvang 1.30 uur n.m., waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na afloop van de teraardebestelling bestaat ge legenheid tot condoleren in de aula van de Algemene Begraafplaats te De Lier. Hiermede geven wij u kennis dat God tot Zich heeft genomen mijn lieve Vrouw, onze zorg zame Moeder. Behuwd- en Grootmoeder Maartje Maria aardenburg-Rijken op de leeftijd van 67 jaar. Mede namens kinderen en kleinkinderen: L. Waardenburg Rotterdam. 20 augustus 1973. Ogiersingel 197. Correspondentie-adres: J. Waardenburg, Anatole Franceplaats 340. Geen bloemen Gelegenheid tot rouwbezoek dinsdag- en woens dagavond van 8.30 tot 9.00 uur in de rouwkamer Goereesestraat 10. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 23 augustus op de Algemene Zuider Begraafplaats aan de Slinge 50, na aankomst in de kapel om 2.45 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer om 2.15 uur. Aan allen, die door hun komst, attenties en gelukwensen ons gouden huwelijksfeest tot een onvergetelijke hebben gemaakt, betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. P. Chr. Windhorst G. Windhorst-Van der Spek Hazerswoude, augustus 1973 Burg. Warnaarkade 20 In stilheid en vertrouwend op God is ontslapen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Cornelia van tier Sterre-Weerheim weduwe van Jan van der Sterre op de leeftijd van 82 jaar. Leiderdorp: P. van der Sterre G. W. van der Sterre-Kat Nijmegen: M. van Wijk-van der Sterre G. van Wijk Eindhoven: G. van Ommering- van der Sterre J. van Ommering Winterswijk: G. P. Verheij-van der Sterre P. Verheij Pijnacker: N. J. Balkenende van der Sterre N. C. Balkenende Leiderdorp: G. van der Sterre J. M. van der Sterre- van Egmond Utrecht: J. van Straten-van der Sterre J. D. M. van Straten klein- en achterkleinkinderen Leiderdorp, 20 augustus 1973. Bejaardencentrum „De Dillenburg", Mauritssingel 29. Corr.-adres: P. van der Sterre, Ericalaan 6. Onze moeder en oma is opgebaard in de rouw kamer van „De Dillenburg". De rouwdienst in de aula van „De Dillenburg" is bepaald op donderdag 23 augustus a.s. om 2.45 uur n.m., waarna de teraardebestelling om ca. 3.30 uur zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. In „De Dillenburg" geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Psalm 90 10 (oude vertaling) Heden heeft de Heere tot onze diepe droefheid van ons weggenomen onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster en Behuwd zuster Bastiaanlje ter al-van tier Lee weduwe van Jan ter Wal in de ouderdom van 76 jaar. Alphen aan den Rijn: G. P. Wiegman-ter Wal L. Wiegman Woerdense Verlaat: P. A. Verduyn-ter Wal J. Verduyn Spijkenisse: C. J. van Brummen-ter Wal A. van Brummen Zevenhuizen: J. van der Lee-ter Wal J. van der Lee klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Alphen aan den Rijn, 21 augustus 1973. „Rijnzate", Bosparkweg 2. Correspondentie-adres: L. Wiegman, Prinsenlaan 14, Alphen aan den Rijn. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond 23 augustus van 7.308.30 uur in het bejaarden centrum. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 24 augustus a.s., aanvang 1.30 uur n.m., in het bejaardencentrum; waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats. Aankomst in de aula 2.30 uur. Geen bloemen Heden ging van ons heen, nog onverwacht, mijn lieve Man, onze lieve Vader, Grootvader, Schoon zoon, Broer, Zwager en Oom Marius Flick op de leeftijd van 67 jaar. G. P. Flick-Schorro A. H. Flick G. Flick-Bruin J. H. Flick L. L. C. Flick-Fretz kleinkinderen en verdere familie Scheveningen, 21 augustus 1973. Keizerstraat 121. Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Van Diemenstr'aat 167. Bezoekuren van 57 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 24 augustus te 10.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van Keizerstraat 121 te 10 uur. „Hoe groot is het goed dat Gij hebt weggelegd voor wie U vrezen" Psalm 3120 Plotseling nam de Here tot Zich mijn innig ge liefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Cornelis Bakker echtgenoot van Hendrika Johanna Bontenbal op de leeftijd van 52 jaar. Sassenheim: H. J. Bakker-Bontenbal Jacques Joke Ad Jan-Willem Peter Sassenheim: S. M. Bakker-van der Tang Gouda: J. Bontenbal-Rabouw en verdere familie Sassenheim. 21 augustus 1973. Molenstraat 29. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 24 augustus a.s. 1.30 uur n.m. in de Hervormde Kerk te Sassenheim, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond a.s. van 7.00 tot 8.30 uur in het Rouwcentrum ..Vliem". Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim, alwaar de overledene is opgebaard. Geen bezoek aan huis „God heeft hem welgedaan" Diep bedroefd stellen wij u in kennis van het plotseling overlijden van onze lieve Vader en Grootvader Johannes van Hemert weduwnaar van Saartje Vreugdenhil op de leeftijd van 73 jaar. Psalm 17 15 Utrecht: N. van Hemert Hoogeveen: A. van den Berg-van Hemert C. van den Berg Maasland: J. Vreugdcnhil-van Hemert S. Vreugdenhil Ridderkerk: J. van Hemert A. S. van Hemert-Voogt Maassluis: M. van Hemert C. van Hemert-van Buuren Maasland: S. van Buuren-van Hemert G. van Buuren Meeden: T. de Vries-van Hemert E. M. de Vries en kleinkinderen Maasland, 20 augustus 1973. Hofdijkstraat 13. Gelegenheid tot condoleren op bovenstaand adres en na afloop van de begrafenis in „de Magneet", Huis te Veldelaan 16. Er zal een rouwdienst worden gehouden op vrij dag 24 augustus om 2.00 uur in de Geref. Kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Maasland. Heden overleed in haar Heer en Heiland onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante, Mejuf frouw N. A. Spoormaker op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: W. J. Spoormaker. Rotterdam. 19 augustus 1973 Claes de Vrieselaan 136 B Correspondentie-adressen: Boergoensevliet 128, Rotterdam, en Aronskelkweg 22, 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in 'Het Rouwcen trum', Van Diemenstraat 167, 's-Gravenhage. Be zoekuren van 5-7 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 23 augustus a.s. om 3 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats 'Westduin', Ockenburgh- straat. Loosduinen, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onze oud-directeur de heer ir. Frank Smit Hij zal bij ons blijven voortleven als iemand die zich, zonder zich zelf te sparen, met grote energie aan onze onderneming gedurende meer dan 25 jaar heeft gegeven. Directie en medewerkers van Smit Slikkerveer B.V. Slikkerveer, 20 augustus 1973 God nam tot Zich, midden uit het werk dat hem zo dierbaar was, mijn innig geliefde Man, onze onvergetelijke zorgzame Vader en Grootvader Jan Willem Menkveld op de leeftijd van bijna 65 jaar. Doe mij in de oogst geloven waartoe ik dien Groningen: H. Menkveld-van der Meulen Heino: H. Menkveld T. Menkveld-Wubs Apeldoorn: Chr. Menkveld Barchem: M. Menkveld Epe: H. E. Menkveld De kleinkinderen: Hilde Janneke Jan Willem Margreetje Groningen. 20 augustus 1973. Van Royenlaan 75. Geen bezoek aan huis Vader is opgebaard in een der rouwkamers van het „Gebouw Esdoornlaan 187". Bezoek van 19.00—20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 24 augustus in de Opstandingskerk, P.C. Hooft- laan 48, om 12.30 uur; waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats „Selwerderhof". Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Tot onze grote droefheid werd geheel onverwachts door de Here uit onze familiekring weggenomen onze hooggeachte en zeer gewaardeerde Zwager en Oom Jan W illem Menkveld geliefde echtgenoot van Hillegonda van der Meulen op de leeftijd van bijna 65 jaar. „In zoverre gij dit een van deze mijne minste broeders hebt gedaan, hebt gij dat Mij gedaan" Matth. 2540 Rotterdam: H. H. Brinkhorst van der Meulen H. W. Brinkhorst Doesburg: F. van der Meulen W. J. van der Meulen-Ansink Ermelo: E. van der Meulen neven en nichten Groningen, 20 augustus 1973. Na een in stilte gedragen lijden, is onverwachts rustig van ons heengegaan onze zorgzame Vrouw, Moeder en Grootmoeder Quirina Plooij echtgenote van Arie A. van de Pol in de leeftijd van 61 jaar. Breukelen, 20 augustus 1973 Straatweg 134 Utrecht: A. A. van de Pol L. C. van der Blom-Van de Pol J. van der Blom Vincent Breukelen: R. C. van de Pol Liever geen bezoek aan huis De overledene is thuis opgebaard De teraardebestelling zal plaatshebben te Breuke len, donderdag 23 augustus a.s. op de Nieuwe Algemene Begraafplaats aan het Zandpad, om 1 uur. Voorafgegaan door een rouwdienst in de aula om 12.30 uur. Deze dienst wordt geleid door de Weleerwaarde Heer ds. H. A. L. van der Lin den. Vertrek van het sterfhuis om 12 uur. Na de ter aardebestelling gelegenheid tot condoleren in de aula. In volle zekerheid een kind van God te zijn, is ontslapen onze Vader, Groot- en Overgroot vader Willem Hogeboom weduwnaar van Dieke Geertje Wijmenga op de leeftijd van 80 jaar. St. Catharines (Canada): R. Hogeboom J. H. M. Hngeboom-Reinink Soest: J. W. Hogeboom T. G. Hogcboom-v.d. Berg kleinkinderen en achterkleinkinderen Soest, 20 augustus 1973. Middelwijkstraat 63. Geen bloemen De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben donderdag 23 augustus a.s. tegen 14.00 uur op de Herv. Begraafplaats aan de Veldweg te Soest. In het kruis zal lk eeuwig roemen Op zondag 19 augustus 1973 nam God tot Zich mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa Cornelis Joliannes van Leeuwen geboren 10 mei 1908 Castncum: Wiro en Ida van Leeuwen- Haarsma Tineke. Corien, Hilde Muiden: Dicky en Coen Verkuyl- van Leeuwen Margien. Sabine Muiden: Jan en Etty van Leeuwen- Kamphof Muiden: Tineke van Leeuwen Muiden. 19 augustus 1973. Kruitpad 5. De overledene is opgebaard in de Gereformeerde Kerk. Singelstraat te Muiden. Condoléance-bezoek aldaar woensdagavond van 7.00 8.00 uur. De rouwdienst geleid door de weleerwaarde heer ds. K. Zijlstra. zal D.V. worden ge houden op donderdag 23 augustus a s.. 's middags om 2.00 uur in de Gereformeerde Kerk. waarna de begrafenis tegen 2 45 uur zal plaats hebben op de Algemene Be graafplaats te Muiden. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Heden ontviel ons mijn liev Zwager en onze gewaardeei dc Oom Luberi Egbert Smilde oud 75 jaar. Zeist, 20 augustus. ,,De Looborcht". G. Smilde-Noteboom en kinderen Maanweg 2-6 Telefoon 070-81.40.0j. vraagt wegens interne promotie een Eisen: opleiding H.ATS of H.T.S., waarbij, eerstgenoemde voorkeur heeft behoorlijke kennis van de Engels< taal leeftijd 23-28 jaar. Werkzaamheden: zelfstandig verzorgen van garantie claims bewaken kwaliteit produkt overleg met fabriek. Indien u geinteresseerd bent in deze funktiet verzoeken wij u uw eigenhandig geschreve: sollicitatie, waarin omschreven opleiding en er varing, te zenden t.a.v. de heer A. Sonneveld (hoofd afd. Service), Van Beers' Zonen N.V. postbus 1127, Den Haag. Rijksuniversiteit Utrecht Op de afdeling public relations, voorlichting en documentatie van de Rijks universiteit te Utrecht is plaats voor een Werkzaamheden Gevraagd (halve weektaak) coördinatie en organisa-. tie van diverse secreta- riaatswerkzaamhbden secretariaatswerkzaam heden voor de public relations-funktionaris, als het typen van brie ven, nota's en de archi vering van vergaderstuk ken eventueel het notuleren van vergaderingen Wij zoeken een ervaren medewerkster met een mid delbare schoolopleiding, tussen de 20 en 35 jaar, die belangstelling heeft voor publiciteitszaken, steno en typen beheerst, niet opziet tegen plotselinge 'pieken' en vooral organisatie en improvisatie weet te com bineren. Sollicitaties met uitgebreide gegevens te richten aan de personeels-funktionaris van het bureau van de universi teit. Kromme Nieuwe Gracht 29, Utrecht, onder vermelding van no. 1168. MEDEDELING Wegens niet doorgaan van een bestelling moeten met spoed worden afgeleverd fabrieksnieuwe Au tomatische ZIG-ZAG NAAIMACHINES, restant- prijs 135,-. Compleet in koffer met 5 jaar ga rantie. Vrijblijvend demonstratie aan huis. Dus, heeft u plannen voor de aanschaf van een nieu we naaimachine, dan heeft u nu de mooiste kans. Ik wil vrijblijvend 's morgens/'s middags/ 's avonds demonstratie. Naam: Woonplaats: T In een gesloten enveloppe opsturen naar Alg. Naaimachine Centrale, Postbus 857 - Breda. 25 JAAR VORSTIN in woord en beeld trouw en te goeder troi stort f 6.95 op giro 2405061 ol een telefonische bestelling aan 01621 3850* 3231 decom uitgeverij -raamsdonksveer Chr. Scholengemeenschap 'De Populier' LYCEUM HAVO MA] Populierstraat 109 's-Gravenh^1 Telefoon 070-64 88 08 Gevraagd voor zo spoedig mogelijk NEDERLANDS (tijdelijk) 26 uur. le en 2e graad. a Naar delen van deze betrekking gesolliciteerd worden. Ook studerenden kunnen solliciteren Sollicitaties te richten aan: De wnd. rector Df D. Hoegen. h in gedichten en kleurenfotj Het Paard in de dichtkunst Een fraai uitgevoerde bundel met 42 verzen van bekende dichters. Geïllustreerd met een aantal bijzondere kleurenfoto s. Gebonden I 10.90 Werk van Gerrit Achterberg, Hans Andreus, J. B. Ch8 Edmond de Clercq, Jan G. Elburg. Ida G. M. Gerhardt, Gt Gezelle, Jan Hanlo Ed. Hoornik, L Th. Lehmann, Jan Luylfc H. Marsman, Willem de Mérode. Jo Mihaly Maurits M Paul van Ostayen. Jacques Perk. Michel van der Plas i Prins. J. W. Schulte Nordholt M. Vasalis èn anderen. In de serie Miniaturen waarin ook verschenen bundels Liefde, Moeder, Kinderen en Dieren de dic[ Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING - WAGENING( tijdschriften b.v. te Wageningen is gespecialiseerd in publiektijd- Nu, Mensen van Nu, Vorsten schriften (o.a. Prinses, Ouders van Vandaag) en is een onderdeel van Voor ons tweemaandelijkse tijdschrift VORSTEN VANDAAG zoeken wij op korte termijn een die gedurende DRIE DAGEN per week zijn krachten aan dit blad kan wijden. Wij willen gaarne in contact komen met een journalist(e), bekend met royalty, die over stylistische kwaliteiten beschikt en goede kontactuele eigenschappen heeft. De taak omvat het uitvoeren van de planning van dit tijdschrift, redigeren en zelf produceren. Belangrijk in dit opzicht is ook het begeleiden van fotoprodukties. Belangstellenden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Personeelszaken van Zomer en Keuning Tijdschriften b.v., Costerweg 5, Wageningen. Telefoon 08370-19000.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12