)mzet Philips dit jaar eker 11 pet omhoog .jlag om Delta-Lloyd Nlijft voortduren L. T. S.-ers een participatie van %w in Philips-Duphar Britse huisvrouwen krijgen waakhond uv anciering met vreemd geld voor lange tijd verzekerd Koopwellust Dollar weer wat duurder Betalingsbalans van Verenigde Staten toont nu overschot Lfi TERDAM Philips en Dow Chemical hebben hun gemeen telijke studies over de mogelijkheid van participatie van Dow ïilips Duphar beëindigd. De bedrijven zijn tot de conclusie geko- dat er thans onvoldoende elementen aanwezig zijn om een der- ke participatie te verwezenlijken. LEGER DES HEILS tweede administratieve kracht LEIDSCHE APPARATENFABRIEK B.V. Os- en Paardenlaan 41-43, LEIDEN FAMILIEBERICHTEN If/KWARTET VRIJD AG 17 AUGUSTUS 1973 FT\.\\CIë\ ECONOME K13 3TERDAM Philips' Gloeilampenfabrieken kan terugzien op een alles- gunstig tweede kwartaal en eerste halfjaar van 1973. Zowel in april/ als in jan./juni steeg de omzet met 15 pet. Met uitsluiting van de nieuwe olidaties (o.a. I.R.E./Ignis) bedroegen de stijgingen 13 pet. Een percen- dat hoger ligt dan was verwacht. er geen sprake was geweest ladelige) wisselkoersveranderin- u de omzet zelfs nog 3 pet ho- geweest, zo is medegedeeld in lichting op de cijfers. Gezien wikkeling van de omzet in de helft van 1973 wordt voor het jaar gerekend op een toene- van de verkopen met 11 a 12 ;onder consolidaties). Volgens rder in het jaar gedane progno- d voor het lopende jaar een ling van de omzet met 8 pet ht. zetstijging in het tweede kwar- anifesteerde zich vooral bij de tentenprodukten (tv, grote udelijke apparaten e.d.). Ook in fessionele sector (Medische ap- telecommunicatie en compu- ivas sprake van een bijzonder e ontwikkeling van de omzet, tweede kwartaal werd In totaal 5.441 min omgezet, tegen min in hetzelfde kwartaal van De omzet over de eerste zes overschreed daarmede de mrd. Deze beliep nl. 10.502 egen 9.125 min in de eerste an verleden jaar. drijfsresultaat steeg in april-ju- 37 pet van 449 min tot 616 n de periode jan.-juni bedroeg neming eveneens 37 pet, waar- et bedrijfsresultaat toenam tot (v.j. 849) min, nettowinst van het concern is n. De stijging in het tweede il beliep 43 "pet, rodat het re- ■de vaa^/ 140 min tot jeytfJtm aandeel beliep owinst 1,51 (v.j. 1,02). In de helft van 1973 beliep de netto- 389 min, tegen 265 min een •rder, neerkomende op een met 47 pet. De halfjaar- :r aandeel steeg van 1,93 tot 2,90. Ook in de tweede -helft van het jaar wordt een goede winstont wikkeling verwacht. Werknemers Het aantal werknemers van Philips in de wereld breidde zich in het tweede kwartaal met 4500 uit. In het eerste kwartaal was sprake van een stijging met 2600. In totaal voor de eerste zes maanden een toeneming met 7100 man van 382.000 tot 389.100. In Neder land bedroeg het aantal werknemers ultimo juni j.l. 96.200. Het aantal werknemers in ons land verminderde in het tweede kwartaal met 600. In het eerste halfjaar werden in totaal 3400 man aangenomen; er vertrokken in deze periode 3700 man. Diverse mutaties langdurige ziekte, militaire dienst) veroorzaakten een teruggang met 700 man. In totaal ging in ons land in jan.-juni het personeel dus met een 1000 man achteruit, waarvan 700 in de indirecte sector (niet direct bij de produktie betrokken). Verwacht wordt, dat in deze sector zo langzamerhand een ze kere stabilisatie zal intreden. Het tempo van de teruggang zal hier in de tweede helft van het jaar beslist afnemen. Liquide middelen De liquide middelen van Philips, die bij het begirr van dit jaar nog 1,8 miljard beliepen, zijn afgenomen tot 1,2 mrd per ultimo juni. De finan ciering van het concern geschiedt in toenemende mate met eigen vermo gen, hetgeen blijkt uit een verminde ring van het vreemd vermogen in procenten van het totale vermogen van 62 per eind juni '72 tot 61 eind juni '73. Overigens is de financiering van Phi lips met vreemd geld voor lange tijd (tot ca. 1980) verzekerd. Via een aan tal overeenkomsten met verschillende banken zijn nl. kredietfaciliteiten (geen leningen) tot stand gekomen dan wel zullen deze eerstdaags wor den afgesloten tot een totaal van 500 min dollar. Dit ales naast de reeds bestaande krèdietovereenkom- sten. Voor de nieuwe kredietfaciliteiten heeft Philips redelijke voorwaarden kunnen bedingen. De contracten be- helsen een zgn. multi-currency clausu le, hetgeen impliceert dat Philips zo nodig ook andere valuta's dan dollars zal kunnen opnemen. Momenteel heeft het concern geen geld nodig, doch men heeft graag wat men noemt 'een slag om de arm', omdat een ver dere groei niet meer te financieren is uit een nóg zuiniger kapitaalgebruik. Eurodollarlening De nieuwe kredietfaciliteiten treden in dp plaats van de in juli '70 geslo ten Eurodollarlening, ten belope van 250 min dolar, die nu is afgeost met behulp van de dollarinkomsten van het concern. Uitdrukkelijk is daarbij verklaard, dat Philips tijdens de peri ode van valuta-onrust ook maar één speculatieve positie heeft gehad. Philips is uitermate blij met het tot stand gekomen computerhuwelijk met Siemens en CII. Er wordt thans met man en macht gewerkt aan een nade re uitwerking van de overeenkomst, die o.a. behelst dat de afzonderlijke fabrieken van de drie partners niet naar Unidata zullen gaan, doch bij de moeders zullen blijven. De voorraden van Philips bewegen zich momenteel op een peil van 29 pet van de omzet in de laatste 12 AMSTERDAM Wij hebben de indruk, dat er momenteel een soort koopwellust in West- Europa aan de gang is, aldus Philips. Daarbij wijst men o.m. naar de markt voor televisie toestellen, zowel kleuren als zwarl-wit. Terwijl de afzet markt voor kleuren tv's in West-Europa in '72 in totaal voor alle producen ten werd geraamd op 4,3 min. apparaten, wordt deze dit jaar op 5,8 min. begroot. Opmerke lijk is, dat de vraag naar kleu- rentv's na de Olympische Spe len sterker is doorgelopen dan Philips had verwacht. Geschat wordt, dat er in West- Europa zo'n 12',a min. klcu- rentv's in gebruik zijn. Dat be tekent dat 11 pet. van de Euro pese gezinnen thans kleurentv heeft. Maar ook het zwart-wit tv-toes- tel blijkt nog in trek te zijn en wel speciaal het kleinere appa raat. Kennelijk wenst men in Europa een tweede apparaat er bij, zo zegt Philips. Verwacht wordt, dat dit jaar door alle tv- producenten in Europa in to taal 7,8 min. zwart-wit tv's kun nen worden afgezet. Daarnaast is er dan nog ruimte voor de verkoop van een 39 min. radio's, vooral portables en radio-re corders. hmercial Union verkoost bod tot f 176 vra i Li IRDAM Commercial Union gt haar bod van 150 tot 176 deel en certificaat van 20 aal van Delta-Lloyd. De Britse eringsgigant heeft dit bod on- lardelijk gemaakt. Delta Lloyd daarnaast ook nog verschillende ïgelen genomen om het bod van lale Nederlanden 175) te pa- Joyd gaat gewone aandelen uit- tot een aantal van 558.150 tegen nominaal per stuk tegen een van 176 per aandeel. Deze èifjworden geplaatst bij Com- k 1 Uniêrt in de vorm van certifi- van aandeel. Delta-Lloyd heeft [/Jj van de statutaire mogelijkheid gemaakt om de begrenzing 'ommercial Union yan het aan- lezit van 1 procent' fan het ge- te kapitaal te verruimen tot 20 it, aldus Delta-Lloyd. Dif bete dat Commercial Union 20 pro van het aandelenkapitaal van" Lloyd mag bezitten, terwijl in tuten staat, dat een aandeelhou- aar 1 procent in zijn bezit mag n. nvoonvaardelijk maken van het 9Ie bod van Commercial Union int, dat het bod zal blijven gel- ngeacht het aantal aandelen en caten dat wordt aangeboden, lelhouders en certificaathouders i hiervan gebruik maken gedu- een beperkte periode, die in ezer dagen te verschijnen pros- wordt genoemd. sterking' indere maatregel om het tegen- 175 van Nationale Neder- n (de grootste verzekeringsgroep land) te pareren, werd gevon- de uitgifte van gewone aande- opnemen van deze aandelen- tegen de hoge koers bete- rk; kent een forse versterking van de fi nanciële postie van Delta-Lloyd, waar door haar expansiemogelijkheden in beduidende mate worden vergroot. Commercial Union heeft hierbij over wogen, dat zij na het opnemen van de nieuw uit te geven aandelen, samen met de reeds in haar bezit zijnde cer tificaten van aandeel van Delta-Lloyd, verzekerd is van de meerderheid van het uitstaande kapitaal, aldus Delta- Lloyd in een toelichting. Donderdagmiddag circuleerden al hardnekkige geruchten op de Amster damse effectenbeurs, dat Commercial Union het bod van Nationale Neder landen met een gulden zou overtroe ven. De advieskoers van het aandeel Delta-Lloyd paste zich direct aan en het slot kwam op. 176,80. Nationale-Nederlanden wilde nog geen commentaar geven op het verhoogde bod van Commercial Union en de AMSTERDAM De dollar reageerde gunstig op de verbeterde betalingsba lans van de Verenigde Staten en over schreed voor de eerste maal in zes weken de 2,50 mark per dollar op de wisselmarkt van Frankfort. De slotno- tering van het Amerikaanse betaal middel was gisteren 2,51 mark tegen 2,4585 mark eergisteren. EFFECTENKOERSEN AVONDVERKEER AMSTERDAM In het telefonisch avondver- keer kwamen gisteravond de volgende koer sen tot stand (tussen haakjes de officiële slotkoers van dezelfde dag). Akzo (70.70). Hoogovens (69.S0). Kon. Olie 108.80-109.70 (110.30). Philips 46.70 146.70). Unilever 121 30 (122.00). KLM (100.00). plaatsing van gewone aandelen in de vorm van certificaten van aandeel door Delta-Lloyd bij het Britse be drijf. 'Wij hebben nog geen commen taar. Daar moeten wij ons nog over beraden. Het commentaar komt', al dus een woordvoerder. Kabinet In zijn wekelijkse vergadering heeft het kabinet zich o.a. bezig gehouden met de gang van zaken rondom Delta- Lloyd, aldus minister-president Den Uyl. De betrokken bewindslieden, zo is besloten, zullen zich uitvoerig doen informeren over de feitelijke gang van zaken. De premier wees er op, dat de rege ring in de huidige situatie niet over bevoegdheden beschikt ,die haar mo gelijk zou maken deze kwestie in een bepaalde richting te duwen of om be paalde transacties te verijdelen. Naar zijn mening is het te betreuren dat de regering de transacties niet kan toetsen aan overwegingen van alge meen belang. maanden. In totaliteit is dat een goed niveau, doch er zijn enkele oneven wichtigheden. Zo zijn als gevolg van grotere verkopen dan verwacht de voorraden van bepaalde soorten tv-ap- paraten en radiotoestellen beperkt. WASHINGTON In het tweede kwartaal van dit jaar is op de beta lingsbalans van de Verenigde Staten op basis van de officiële afrekeningen een iverschot van 463 miljoen dollar ontstaan vergeleken met een tekort van 10.539 miljoen dollar in het eer ste kwartaal, zo heeft het Amerikaan se ministerie van economische zaken meegedeeld. Het was het eerste over schot na het vierde kwartaal van 1969 (90 miljoen dollar). De verbetering wordt voor een groot deel toegeschre ven aan aanzienlijke officiële dollar verkopen van Japan om de waarde van de yen ten opzichte van de dollar te steunen. De goederenhandel en het diensten verkeer leverden in het tweede kwar taal een overschot van 706 miljoen dollar op vergeleken met een batig saldo van 1 miljoen dollar in het eer ste kwartaal. Op de handelsbalans ont stond een tekort van 294 miljoen dol lar (eerste kwartaal 960 miljoen). Het overschot op de dienstenbalans be droeg 1000 miljoen (tegen 961 mil joen) dollar. Op basis van de netto li quiditeit ontstond op de betalingsba lans een tekort van 1.496 miljoen dol lar vergeleken met een nadelig saldo van 6.709 miljoen in het eerste kwar taal, aldus verdere cijfers van het mi nisterie. AMSTERDAM De Kas-Associatie heeft het eerste halfjaar 1973 afgeslo ten met een winst van 1.796.000 (1.791.000). De totale baten beliepen ƒ12.407.000 (11.628.000). De lasten waren ƒ8.811.000 (8.157.000). De winst vóór aftrek van belastingen be droeg derhalve ƒ3.596.000 (3.471.000). name ten aanzien van de toe- van Philips-Duphar in de agra- chemische sector blijkt een be- ijk verschil van mening tussen gesprekspartners te hebben be- Zo bleek Dow, aldus een nadere hting van Philips, minder geün ieerd te zijn in deze sector, die pet van de totale omzet van Phi- 'uphar voor zijn rekening neemt. Jhilips gaat men ervan uit, dat ps-Duphar niet alleen een ondeel- organisatie is, maar ook dat juist agrarisch-chemische sector vele r, e mogelijkheden in zich bergt. Ps gaat zich thans beraden wat te geschieden met Philips-Du phar. Er zal naar de beste weg worden gezocht om dit bedrijf groter te ma ken. De winstmarke van Philips-Du phar is dit jaar verbeterd; over de winstontwikkeling is men bij Philips tevreden. Bij Philips-Duphar in Nederland wer ken een 1800 man; in de gehele we reld ca. 4500. De gemeenschappelijke studie van Philips en Dow had ten doel uitsluitsel te geven of een verde re bundeling van krachten de activi teiten van Philips-Duphar kon bevor deren. De farmaceutisch-chemische hoofdindustriegroep van Philips heeft al een langdurige relatie met Dow. Van een verslaggever LONDEN 'Ik hou van krentenbrood bij mijn ontbijt en als ik er niet in slaag het te krijgen, wil ik weten hoe dat komt,' zegt Malcolm John Methven. Methven, 47 jaar, advocaat en voormalig bestuurslid van het Britse mammoetconcern Imperial Chemical Industries, bevindt zich nu in een positie waarin hij 'het waarom' kan opeisen. In feite is hij door de regering aangesteld om zich te verdiepen in problemen als het bovenstaande. Het ambt van 'directeur-generaal voor.de eerlijke nering' (in Neder land zou deze functie mogelijk 'ombudsman voor consumentenza ken' heten) is de vorige week door de regering-Heath geschapen. Het salaris is niet mis, ook volgens Britse begrippen niet: een ton (guldens) per jaar. Engelse kran ten hebben hem gebombardeerd tot 'mister eerlijk', 'mister eerlijke handel' en 'waakhond van huis vrouwen'. Met een staf van ongeveer 200 per sonen, is het Methven's taak krom me handelspraktijken aan het dag licht te brengen en zo mogelijk weer glad te strijken. Lukt dat niet, dan moet hij bewijzen verza melen tegen kooplieden, die in hun wanpraktijken volharden en ze voor de rechter slepen. Tenslot te moet hij stimulerende pogingen ondernemen om bedrijven te bewe gen een 'code van fatsoenlijke han del' op te stellen. Met de uitvoering van deze werk zaamheden denkt hij een meer dan volledige dagtaak te hebben, er na tuurlijk vanuitgaand, dat heel wat bedrijven een scheve schaats rijden in hun ijver de waar aan de vrouw te brengen. Daarom haast hij zich te zeggen, dat hij voorlopig ook niet in staat is iedereen met een klacht tegen de groenteman op de hoek de helpende hand te bieden. BLOEDHOND Methven is getrouwd, heeft drie teenager-dochters, en woont in een 'stulpje' ter waarde van ruim 200.000 in het zeer welvarend aandoende Whitegate onder de rook van Manchester. Hij heeft krachtige, diep-doorgroefde gelaat strekken, die hem sterk op een bloedhond doen lijken. Zijn vrouw zal hem naar zijn zeggen als onofficieel adviseuse terzijde staan. Methven's gade studeerde huis- houdwetenschappen in Edinburgh ei. zegt erop getraind te zijn de be weging van prijzen met argus-ogen te volgen. Methven zelf heeft ook enige ervaring met (prijs)proble men, waarmee huisvrouwen gere geld kampen. Hij schijnt bij tijd en wijlen zijn echtgenote te verge zellen bij het doen van boodschap pen. Daarnaast was hij bij Imperi al Chemical Industries verantwoor delijk voor de aanschaf van alles, variërende van chemische grond stoffen tot paperclips. COMPLETE HANDLEIDING VOOR DE ONDERWATERSPORT Sportduiken, e«n sport voor atleten? - Is sportduiken duur? - De allernoodzakelijkste theo rie - Het sno'keldulken - Dui ten met pereluchtapparatuur - Het vinden van goede duik- olaatsen - Het fotograferen en filmen onder water - Aanhang, sel en register. Met foto's en vele instructieve tekeningen. Gebonden f 28,50 Verkrijgbaar in de boekhandel L. J. VEEN WAGENINGEN Toneelgroep)# 'Da Minnestreel' ta R. "t Ging zó goed met ons amateurtoneel, dat we dringend ruimte nodig hadden om te repeteren. Adverteren, zei Geesje. O.K. In de krant zo'n rubriek- advertentie gezet, hoogachtend Minnestree!. Gelukt We kregen een oude garage in huur van een toneelminnaar. Zelf opgeknapt De kuituur in R. la gered.' Het dagblad Ie uw kulturele kontaktadree. LJ Voor een klein kantoor van het AFDELING MAATSCHAPPELIJK MERK, wordt gevraagd voor afwisselende werkzaamheden een jonge MAVO-diploma vereist; typevaardigheid gewenst. Salaris enz. volgens rijksregeling. Sollicitaties aan: de heer C. Heijnsdijk, Mathenesserlaan 214, Rotterdam; tevens voor informaties telefoon 235970. Ons bedrijf kent twee produktierichtingen, Apparatenbouw en Machine bouw voor de chemische-, petro-chemische-, pharmaceutische- en levens middelenindustrie. In deze apparaten en machines wordt voor het grootste deel roestvrij staal verwerkt. Onze produktie gebeurt niet in serie, de werkzaamheden wisselen dus sterk af. Wij vragen hiervoor een goede theoretische ondergrond en een gedegen praktische ervaring. Om dit te bereiken leiden wij in onze BEDRIJFSSCHOOL op voor het BEMETEL-DIPLOMA Geplaatst kunnen nog worden leerlingen voor de richting Plaat-konstruktie Plaat-bankwerken Aanmeldingen bij de pers. afd. tussen 8.30 uur en 16.30 uur op boven staand adres: Telefoonnummer: 0171043141. Elke WERKDAG (behalve zaterdags) besta:.t er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch op geven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEN VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. In vreugde en dankbaarheid gedenken wij D.V. op don derdag 23 augustus a.s. in de familiekring de dag waarop onze Ouders en Grootouders J. H. Donner en E. Donner-Honig 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Tevens vieren wij op 16 september vaders 50-jarig ambtsjubileum. Zwolle: J. Donner C. J. Donner-Berghuis Heieen Hans Beppie Corry Jerphaas Receptie: zaterdag 8 september te Broek op Langedijk in ,'t Trefpunt' bij de Geref. Kerk van 15.00-17.30 uur. Apeldoorn: A. Donner J. II. Donner jr. R. Z. Donner-Pit Wat God doet dat is welgedaan. Zijn wil is wijs en heilig. 'k Zal aan Zijn hand vertrouwend gaan. Die hand geleid' mij veilig. Na een smartelijk lijden heeft God tot Zich geno men Zijn moegestreden kind, onze Moeder en Grootmoeder Margje de Haas-Oosterom sinds 1945 weduwe van Gijsbert Willem de Haas op de leeftijd van 83 jaar G. de Haas W. de Haas S. de Haas-van Tongeren A. de Haas J. de Haas-Bogerd G. W. de Haas M. de Haas-van Dorp en kleinkinderen Leiderdorp, 15 augustus 1973. Hoofdstraat 96. Gelegenheid tot rouwbezoek vrijdag- en zaterdag avond van 7.308.30 uur. De rouwdienst in de Gereformeerde Kerk aan de Hoofdstraat is bepaald op maandag 20 augustus a.s. om 2 uur n.m. waarna de teraardebestelling om ca. 2.45 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leider dorp. Heden overleed in de Hope des Eeuwigen Levens, onze geliefde Schoonzuster en Tante Adriana Neeltje Blok weduwe van Pieter Lourens van der Graaf in de ouderdom van 87 jaar Fam. Van der Graaf Fam. Blok Neven en nichten Woerden. 16 augustus 1973 Bejaardencentrum 't Oude Landt Park Oudeland 60. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden maandag 20 augus tus om ca. 12.30 uur op de Oude Algemene Be graafplaats aan de Hoge Wal te Woerden. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de kapel van het bejaardencentrum (ingang hoofdgebouw). Aanvang van deze dienst om 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren op de dag der begra fenis van 1111.30 uur in de conversatiezaal van het bejaardencentrum. Het Bestuur van de Christelijk Nationale School vereniging te Rotterdam-Overschie geeft met leed wezen kennis van het overlijden van de Heer K. van Noordwijk We gedenken met dankbaarheid de vele jaren dat hij als hoofd onze vereniging aan de scholen heeft mogen dienen. Moge de Heere zijn vrouw en kinderen tot steun en sterkte zijn. Namens het Bestuur: Ds. J. Blonet, voorz. G. M. Hopman, secr. Rotterdam, 15 augustus 1973. DANKBETUIGING De zeer grote belangstelling en hartelijkheid, welke wij na het plotseling overlijden en bij de begrafenisplech tigheid van onze innig geliefde zorgzame Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder Mensje Koornnecf-Vellekoop van zo vele kanten mochten ondervinden, heeft ons diep getroffen. Daarvoor betuigen wij u langs deze weg onze welge meende dank. A. A. van der Weiden P. van der Weiden-Mastenbroek Klein- en achterkleinkinderen. Maasdijk, augustus 1973 Oranjestraat 19 DANKBETUIGING De wijze waarop u van uw belangstelling en medeleven, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve Vrouw en Moeder Suzunna de Mos-Voskamp hebt doen blijken, heeft ons ten zeerste getroffen. Het is ons niet mogelijk een ieder persoonlijk te danken. Daarom wil ik langs deze weg, mede namens mijn kin deren, onze welgemeende dank betuigen. D. de Mos Naaldwijk, augustus 1973 Gecstweg 6 Met verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van Jacob Lagendijk leerling van de atheneumafdeling van het Devel- steincollege te Zwijndrecht. De Heer trooste zijn ouders, zusters en verdere familie. Namens de Scholengemeenschap D. de Koning. 'Jesu melne Freude'. Ons bereikte de droeve tij ding. dat op 9 augustus j.l. in het ziekenhuis te Potchef- stroom iZ.-A.) in zijn Heer en Heiland is ontslapen, onze zeer geliefde Broer en Oom Theodorus Amoldus de Raadt op 60-jarige leeftijd. Gouda: G. de Raadt Katwijk aan Zee: W. H. de Kaadt Ede: A. van Kooten-ue Raadt C. H van Konten Bodegraven: M. C. Schoo de Raadt J. E. Schoo Paarl: A. J. Domburg-de Raadt A. Domburg neven on nichten. lieden is zacht en kalm van ons heengegaan, na een kortstondige ziekte, onze ge liefde, zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader, Zwa ger en Oom, Teunis Martinus Stam weduwnaar van Cornelia de Bruijn. in de ouderdom van 74 jaar. T. Dijkstra-Stam R. Dijkstra Roel en Cor A. S'arn A. Stom-Baardman Ton mi Stanny K. van Eljsbergon-Slam w. van Eilsbergen Cora en Uarjon De overledene ligt opge baard In het Rouwcentruin, Kon. Wtlhelmlnastraat 48. Gelegenheid tot bezoek al daar maandag a.s. van 19.43 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaats hebben dinsdag 21 augustus u.s. op de Algemene Be graafplaats te Dubbeldam, om 11.30 uur. Vertrek van af het woonhuis om 11 13 Voor de vele blijken van medeleven die wij zowel per soonlijk als schriftelijk mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Man en onze lieve Vader en Opa Gooitsen Nauta betuigen wij u onze oprechte dank. Groningen, augustus 1973. Beethovenlaan 86. F. C. Nauta-Moorlag kinderen, klein- en achterkleinkinderen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 13