B. en W. willen nog geen huurverhoging aarheen met het dier als le haas met vakantie gaat veemarkt toch maandag en dinsdag runderhal uitblijft Agenda voor Leiden Jongen (7) dood bij verkeersongeluk Vronkenlaan in asfalt Hoog en laag water Nieuwe Leidse Courant Van ee"onzer verslasseveis Familieberichten iliderdorper heeft uitgewerkt plan klaar Jp/KW,ABTBT DONDERDAG 16 AUGUSTUS 1973 hopolie-spook waart weer op Vebo STAD EN REGIO L3 Donderdag 16 agustus: Stadhuis, 6 tot S u; spreekuur sociale raadsvrouw. Vrijdag 17 augustus: Marekerk 8 uur; orgel concert Gerhard Kemena. DAGELIJKS van 1C.00-16.00 uur vakantieaktl- vitelien voor kinderen tot 13 Jaar op het Jeugddorp Zuid-West aan de Voorschoterweg (naast zwembad De Vliet); kleien, verven, typen, poffertjes .akken, hutten bouwen enz., iedere vrijdagmiddag speciale kinder voorstelling. Apotheken; De avond, nacht en Zondagdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van; Vrijdag 10 augustus tot 17 augustus door Apotheek Van Brest Smallen- burg in Leiderdorp. Tevens op zaterdag tot 6 uur Oegstgeester apotheek, Wilhelmlnapark S, Oegstgesst. FILMS TOT 16 AUGUSTUS: Camera; The Wlldbunch, 18, dag om 20.00 uur. Kinderma tinee dag om 14.30 en zo om 14 en 16.15 uur 'SJaakie en de chocoladefabriek' a.l. Nachtv vr.za om 23.30 uur 'Women in Love' 18. Lido; 'Goldfinger' 18. dag 14.30, 19 en 21.15 uur Zo extra om 16.45 uur. Studio; 'Santen uit Samen thuis' a.l. Tijden zie Lido Voor de kinderen iedere morgen (behalve zondags) om 10.30 uur 'Circus op stelten'. Luxor: 'Casa Nostra', 18. dag 14.30-19 en 21.30 uur. zo 14, 16.30. 19 en 21.30 uur. Rex; 'Karate Kolos Lee Keung', 14, dag 19 en 21.15 uur en zo 14.15. 16.30. 19 en 21.15 uur. Matinee, dag 14.30 uur 'Pippl in Taka Tukaland'. Nachtv vr.za 23.30 uur 'Ik geef me aan iedere man' 18. Trianon: 'Dolle liefdesavonturen van drie apothekersdochters', 18, dag 14.30. 19 en 21.15 uur, zo 14.15. 16.30. 19 en 21.15. TENTOONSTELUNGEN Rijksmuseum v. Oudheden: Casper Jacob Chrlstiaan Reuvens, archeoloog. Tentoonstel ling bij de uitgave van zijn reis door Dren the in 1833. Rijksmuseum v. Volkenkunde: In het Pren- tenzaaltje 'Japanse Prentkunst uit eigen be zit van 1670-1750'. Tentoonstelling 'Thailand, land zonder honger' met woensdag (15.30) en zondag (15) filmvoorstellingen. Sted. museum De Lakenhal: Hendrik Valk met schilderijen. Galerie Van der Vlist: Botermarkt Zomerten- toonstelling. wandkleden, schilderijen, kera miek en tekeningen. Rijksmus. voor de geschiedenis der weten schappen v. d. Natuur: Tentoonstelling litho mie (steensnijden, blaassteenbehandellng, tentoonstelling op medisch gebied tegelijk folkloristisch). DIENSTVERLENING ARCHITEKTEN-informaticcentrum Rijnland Donderdagavond 19.30-21.30 uur zitting in Lelds Volkshuls Apothekersdljk 33, tel. af spraak noodzakelijk, tel. 01710-26385 op alle werkdagen tussen 2 en 5 uur. Juridisch Adviesbureau: Rechtswinkel. Apo- thekersdijk 33. Geopend dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 13 uur. Donderdagavond van 19 tot 21 uur. Dependance in De Zeven sprong, Bernhardkade 35. Geopend vrijdaga vond van 19 lot 21 uur. Stichting Werkgemeenschap Kindercentra Lelden: Kantoor Haarlemmerstraat 73-b. Lei den. tel. 30360. Openingstijden dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag 's ochtends van 9.30 tot 12 uur: woensdagmiddag van 14 tot 16 uur en donderdagavond van 19 tot 21 Stihling Gezinsverzorging Leiden: Gezinsver zorging, hulp aan bejaarden en chronisch zieken. Spreekuur ma t.m. vrijdag 9 tot 10 uur. Lange Mare 45. tel. 49441. Dienstencentrum: Noordeindsplein 2b. tel. 40483. algemene informatie dagelijks van 9-10 uur. Actie Moeders voor Moeders: Opgave zr. E. Janssen-Niemever. Hofdijck 32 Oegstgeest, tel. 01710-53652. Release, hulpverleningsdienst, Nieuwe Rijn, tel. 24535, ma t.m. vrij 20-22 uur en di t.m. za 14-17 uur (behalve vrijdags). SOS telefonische hulpdienst: Tel. 01710-25202, elke werkdag van 20.00 uur tot 08.00 uur en gedurende het gehele weekeinde. Gemeenschap Zuid-West: Hulpverlenings- en informatiedienst, tel. 64115. 33921 en 61944. BEZOEKUREN ST .ELISABETH ZIEKENHUIS Klasse-afdelingen: Volwassenen dagelijks van 11.15-12 uur, 14-14.45 en van 18.45-19.45 uur. Kraamafdeling: dagelijks van 11.15-12 (alleen v. echtgenoten) 15-16. en van 18.45-19.45 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18.30 uur. en van 18.45-19.45 uur. Kraamafdeling: dagelijks van 15-16 uur en van 18.45-19.45 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18.30 uur. Endegeest: dinsdag en vrijdag 13-14 uur. 's zondags 11-12 uur en 14-15 uur. Ie klasse de gehele dag. Annakllnlek: dag. 13.30-14.30 uur en 18-19 Bezoekuren Dlaconesscnhuls le klas: dagelijks van 11-12 uur, van 13.1514 uur en van 18.45-19.30 uur. 2e klas: dagelijks van 13.15-14 uur en van 18.45-19.30 uur. 3e klas: dagelijks van 13.15-14 uur en van 18.45-19.30 uur. Kinderafdeling dagelijks van 14-19 uur. Voor alle patiënten (behalve kinderen) zijn de bezoekuren als volgt: elke dag 15-16 uur en van 18.30-20 uur; voor de kinderafdelin gen elke dag 15-16 uur en van 18.30-19 uur. Bezoekuren Acad. Ziekenhuis I.eidcn Voor de prematurenafdeling gelden de vol gende bezoekuren (alleen voor ouders): maandag t.m. vrijdag 18.30-18.45 uur en za terdag aan ernstige patiënten: Wanneer voor ernstige patiënten doorlopend bezoek wordt toegestaan, kan de hoofdverpleegkundige hiervoor speciale kaarten verstrekken. ALPHEN AAN DEN RIJN Rijnoord: le en 2e klasse 10.30-11, 14-14.45 e 18-19 uur. 3e klasse 14-14.45 en 18-19 uur. 3e klasse: Volwassenen dagelijks van 14-14.45 Kraamafdeling 16-17 uur alleen voor echtge noten 19-20 uur. Kinderafdeling 15-15.30 uur. NOORDWIJKERHOUT De zevenja rige Eric Romijn uit Noordwijkerhout is dinsdagavond in het Diaconessen- huis in Leiden overleden aan de ge volgen van een verkeersongeluk eer der op de dag in zijn woonplaats. De jongen verleende geen voorrang aan een personenauto toen hij met zijn fiets uit een zijstraat kwam. LEIDERDORP De raad van Lei derdorp krijgt maandag 20 aug een voorstel van B. en W. te behandelen tot asfaltering van de Vronkenlaan. de laan tussen de Poelgeestlaan en de Engelendaal. KATWIJK AAN ZEE Donderdag 16 augustus. Hoog water 4.24 en 16.49; laag water 0.30 (springvloed) en 12.43. Vrijdag 17 augustus. Hoog wa ter 4.58 en 17.22; laag water 1.02 en 13.14. •en onzer verslaggevers J® EN Ook als GS niet over de brug komen met goedkeuring van het door de Leidse raad be- soi jaar gestelde krediet van ruim een miljoen voor de bouw van een runderbal naast de Groen- ïal, dan zal Leiden toch per 1 januari 1974 zijn veemarklpoorten op maandag en dinsdag gaan orejen om de runderaifctocht uit Rotterdam op te vangen. daii ons gisteren wethouder Lijten :n lonomische zaken na de officiële D ig van de Vebo fokvee, mestvee icli zuiveltentoonstelling in de gl oordhal. De heer Lijten zei zich ke zorgen te maken over de st^p- ik die G.S. nu hebben genomen, tg] ils enige nog te blijven hameren monopoliepositie van Leiden nzien van *^e overname van de gei damse veemarkt, die per 1 janu- .jj iit. Hij verwachtte dat het kre- p oor de runderhal wel zal wor- ledgekeurd, al vond hij het erg Ej md dat door alle vaagheid rond ;j_ ername van de Rotterdamse 'j1( rkt de bewuste hal er nu pas op Ea;Degst in maart 1974 kan staan, j. dan moeten we per 1 januari j :n maar op maandag en dinsdag Iraaien. De eerste maanden van k Aar is het toch rustig in het ■ktgebeuren. En als de goedkeu- an G.S. niet afkomt? Nou, dan IJvrijheid-blijheid hoor, dan weet ook niet meer'. Utrecht). De Leidse raad eist© een monopoliepositie, liet die later vallen en nu zijn het Gedeputeerde Staten die niet eerder hun goedkeuring aan de bouw van de (voor de overname nodige) runderhal willen geven voor dat Leiden zijn monopolie heeft. Nie mand komt er uit, niemand weet nog iets. En in dat licht drukken al deze twij fels ook op het Vebo-gebeuren. Dat was tenminste op te maken uit de woorden van Vebo-voorzitter ir. P. P. J. Buck, die gisteren de officiële ope ning verrichtte. 'Die monopoliepositie is zeer moeilijk haalbaar', zei hij. 'Ik ben blij dat de Leidse raad die heeft laten vallen. En ik hoop maar dat het provinciaal bestuur dat ook doet. De ze onzekerheid heeft een schadelijk effect op de mening van de handel. Daarom moet de Leidse veemarkt spoedig op maandag en dinsdag wor den opengegooid'. Kampioenen geen Vebo meer voorbij gaan r aandacht en zorgen zijn toege- cop deze kwestie, die zich voor- 1 0 in vicieuze cirkel rond de amb- ge mallemolen voortbeweegt. Het te jrie van Landbouw heeft Bin- dse Zaken geadviseerd het rktgebeuren na 1 januari 'open ien'; met andere woorden, Rot- Jise markters moeten zelf maar 'f aarheen ze gaan (Den Bosch of Terug naar het Vebo-gebeuren, waar in gisteren niet alleen best vee schit terde, maar dat ook gezellig werd om lijst door de ietwat bezwete tentoon stelling van boerenkaasmakers en door de kinderspelen in en rond de hal. Kinderspelen, die alle min of meer een agrarisch karakter hadden. Tot alleraardigste dingen behoorden wel de rijvaardigheidstesten op een echte boerentrekker. De Kampioenen. Jongvee, geschikt voor mesterij, afdeling vaarzen P. v. d. Eyk, Benthuizen (zwartbont); afde ling stieren; C. J. M. van de Nouwe- land, Leidschendam (roodbont); blaar koppen, kampioene oudere koeien, Jansje 12 van W. D. Eikelenboom, Rijnsaterwoude; reserve kamp. Cilia 14 van G. P. W. Belt, Zoeterwoude: kampioene jongere koeien, Linda van W. Los, Zwammerdam; res. kamp. Hennie 53 van A. van Dorp en zn uit Hazerswoude; beste fokfamilie J. W. Ruitenburg, Maarsbergen; beste be drijfsgroep W. D. Eikelenboom, Rijn saterwoude; zwartbonten: kampioene oudere koeien, P. N. van Stralen, Woubrugge, res. kamp. Blosje 31 J. C. Klerk, Hazerswoude; kamp. jongere koeien Gerarda 83 van Bonda's proef- boerderij Wassenaar; res. kamp. Em ma 31, Gebr. A. en Abr. van der Boon, Leimuiden; beste fokfamilie: Bonda; beste bedrijfsgroep: P. N. van Stralen, Woubrugge; schapen: kampi oen ram en res. kanlp. J. M. den Her tog, Bergambacht; kamp. ooi en res. kamp. Jac. Verkley, Leiderdorp; gei ten: kampioene Anieta van J. G. M. Turk, Zoeterwoude; res. kamp. Rina van W. G. de Jongh, Lisse; kamp. bok: Irol van W. G. de Jongh, Lisse. Gerarda van Bonda's proefboerderij uit Wassenaar, die bij de jongeren zwartbonten kampioen werd. Brief aan staatssecretaris di®N Het weggedeelte van de driehoek Beestenmarkt Steenstraat, dat le Narmstraat leidt, wordt dezer dagen voor het verkeer visueel minder 'tkelijk gemaakt. Door het leggen van een inritband tussen de (verbrede) s hoopt men hier binnenkort allerlei onnodig verkeer te vermijden. Het eigen ochtendblad voor èlk protestants Christelijk gezin in Leiden en omgeving 0P DE BRES VOOR EEN STERKE CHRISTELIJKE PERS Overleden; Alida de Lange den Oude, 64, Leiderdorp, Begrafenis vrijdag 2.30 uur op alg begraafplaats L.dorp. Neeltje v d Plas, 88, Rijnsburg, Be grafenis vrijdag 1.45 uur begraafplaats bij lierv kerk Rijnsburg, 1 uur rouw dienst in aula Avondzon. Niesje v d Plas, Katwijk aan Zee, 87, Rouwdienst vrijdag 1.45 u in lierv kerk centrum Voorstraat, waarna be grafenis 2.30 uur op Duinrust. Catli de Jong, 82, Katwijk aan Zee, Rouwdienst vrijdag 17 aug 3 u in zaal Ichtliuskerk, waarna begrafenis 3.45 u op Duinrust. Johannes Wilhelmus Been, 73, Hoog- made, Uitvaartdienst vrijdag 10 u in rk kerk Hoogmade, waarna begrafenis. Raad Leiderdorp LEIDERDORP De raad van Lei derdorp behandelt maandag 20 aug 8 uur onder meer; procedure tegen au tomobielbedrijf Kamsteeg (ivm met verkoop food en non food artikelen), asfaltering Vronkenlaan, bediening Doesburg, subsidies onderwijsvoorstel- len, aanleg fietspad Essenlaan, voor stel overdracht zuiveringstaak aan hoogheemraadschap Rijnmond. LEIDEN Hoewel de brief van de Gemeentelijke Woningstichting waarin melding wordt gemaakt van een huurverhoging van 16,90 als gevolg van de huurhanmonisaLie al bij de bewoners in de bus heeft gelegen hebben B. en W. nu een schrijven tot de staatssecretaris van Volkshuis/vesting en Ruim telijke Ordening, drs. Van Diam gericht, waarin hem wordt gevraagd deze huurverhoging (nog) niet af te dwingen. Zoals bekend ontvingen B. en W. van de staatssecretaris enkele weken gele den eei brief, waarin werd gewezen op de wettelijke verplichting om in het kader van de huurharmonisatie over te gaan tot huurverhoging van vooroorlogse gemeentewoningen. De gemeenteraad had in maart 1972 be- s'oten deze wet te negeren en in af wachting van een advies over de hoogte van de huren door de Nationa le Woningraad de huren te bevriezen. In augustus 1972 bracht de Nationale Woningraad inderdaad advies uit, maar dat werd onvoldoende geacht. Volgende maand wordt het eindrap port verwacht. Niettemin verzochten B. en W. de Ge meentelijke Woningstichting, die de huizen in beheer heeft, na de brief van de staatssecretaris de nodige stap pen te ondernemen, hetgeen resulteer de in de huurverhoging van 16,90 per maand. Daartegen rezen protesten van o.a. het PAK, het actiecomité Haagwegkwartier en de Bond van Huurders en Woningzoekenden. Op het verzoek van het PvdA-raadslid Verboom werd deze kwestie op de agenda van de gemeenteraadsvergade ring gezet. Aan de vooravond daarvan maandag buigt de raad zich over deze zaak zijn B. en W. kennelijk op hun standpunt teruggekomen. De staatssecretaris had in zijn brieven zelf al gewezen op de mogelijkheid om tegen huurverhoging in beroep te gaan. In zo'n geval komt de huurad viescommissie in actie en dient de mi nister van advies, die de huren dan uiteindelijk definitief vaststelt. De staat waarin vooroorlogse gemeente woningen in Leiden in het .algemeen verkeren rechtvaardigt de verwach ting, dat de huurverhoging in de ogen van de huuradviescommissie niet rechtvaardig zou zijn. Dat was trou wens ook de motivatie van de ge meenteraad in maart 1972 om de huurharmonisatie niet toe te passen. Verzoeken tot nadere vaststelling van de huren zullen het ministerie spoe dig bereiken B. en W. verzoeken de Gemeentelijke Woningstichting dat 'binnen de korst mogelijke termijn' te regelen en men verzoekt het mi nisterie nu te wachten met de defini tieve vaststelling van de huren tot de Nationale Woningraad zijn eindrap port heeft uitgebracht. 'Het komt ons in de gegeven omstandigheden juister en redelijker voor, dat de aangekon digde huurverhogingen niet reeds op 1 oktober worden opgelegd', schrijven B. en W. de staatssecretaris. Ander zijds doet men de staatssecretaris de toezegging dat de rapporten van de NWR binnen twee maanden in de ge meenteraad zullen worden behandeld. Daarna zal van geval tot geval beke ken moeten worden of huurverhoging vastgesteld moet worden. Dat is o.m. afhankelijk van de mogelijkheid tot renovatie. (ADVERTENTIE) dat sommige mensen nadat ze een belastingaanslag hebben ontvangen, bij Waals komen winkelen om van de schrik te bekomen HAARLEMMERSTRAAT 114-120 TEGENOVER DONKERSTEEG feen onzer verslaggevers {ERiDORP De verzekeringsinspecteur Rob Lauwers loopt m h uitgewerkt plan rond om het probleem van de katten en lion- waarmee de eigenaars omdat ze met vakantie moeten, geen raa en eindelijk eens op te lossen. Het is nu nog een eenmansactivi- maar binnenkort wordt de Stichting Vakantie Dier opgericht di r dit doel gaat samenwerken met instellingen op het gebied van ierenbescherming en verenigingen van dierenliefhebbers. koi: tornt een verzekeringsagent op dee? Wel, Lauwers is bestuurs- m de Ned. Kattenfokkersvereni- vam eens bij een boer die een 'ilde verdrinken. Dat vond ik niks en ik heb toen dat dier momen. Toen was er eens een itentoonstelling in Den Haag ook gewone huiskatten konden n ingezonden. Wij erheen. Daar onze kat een echte raskat te ie werd nog kampioen ook. Een nische toestand. Vanaf dat mo- wilden we meer van katten we lt hield wel van dieren, maar ik ie er toch nooit speciaal op geo- erd. r, tijdens en na amen met huisdieren doen zich illeen in de vakantie voor. 'Als de vakantie de dieren kunt op- In zijn de mensen ook meer be ierder in het jaar een jonge kat 'is op te nemen. En het effect ook door né de vakantie. Er ko- ,dan minder wilde katten en honden voor. Je gaat op deze sr ook de asiels wat ontlasten, aar werden er al veertien dagen de bouwvak-vakantie honderden n bij de asiels gebracht. Mis- H doen de eigenaars dat om de iren er alvast aan te wennen dat it een poosje zonder kat of hond Twee openbare zalen voor kat en hond moeten doen, of omdat ze vrezen dat het asiel vlak vóór de vakantie vol loopt en er geen dier meer wordt aan genomen. Veel mensen schoppen een dier de straat op niet omdat ze er geen gevoel voor hebben maar omdat ze ten einde raad zijn. Als de pensions en asiels vol zijn en je kunt je dier ook niet bij een particulier onderbrengen, wat moét je dan. Particulieren die ervoor willen zorgen worden steeds schaar ser, omdat ieder met vakantie gaat, van de directeur tot de betonijzer- vlechter. Lukt het tóch iemand te vinden, dan kan het nog misgaan. Ik weet van een geval dat iemand op een hond zou passen. De eigenaar was nauwelijks weg of de oppas vond de hond toch eigenlijk te groot. Hij had een kennis die het dier wel wilde overnemen. Maar na een paar dagen vond de nieuwe oppas het uitlaten van het dier te veel werk. Toen heeft hij de hond verkocht voor 50. De koper was het na twee dagen ook zat en raakte het dier voor hetzelfde bedrag kwijt. Wie dié koper was, kon niet meer worden achterhaald. Na de va kantie kreeg de eigenaar zijn hond niet meer terug'. De heer Lauwers gelooft aan de goede trouw van de mensen, maar je moet ze helpen. En daarom vindt hij het de moeite waard dit probleem op te los sen. Twee ruimten Hij gaat nu gemeentebesturen vragen of zij een sporthal, school of gymnas tieklokaal in de schoolvakantie gratis beschikbaar willen stellen. Een ruim te voor honden en een voor katten. Dat moet beslist apart. 'Wij zullen zelf voor de kooien moe ten zorgen. Nu, die zijn er genoeg in Nerderland. De kynologen en konij nenfokkers bijv. beschikken over prachtige metalen kooien die op ten toonstellingen worden gebruikt. Ik twijfel er niet aan dat zij een aantal kooien voor dit doel willen afstaan'. Een ander punt is de voeding van de dieren in die tijd. Hij is van plan contact op te nemen met concerns op het gebied van dierenvoeding. 'Per slot van rekening verdienen zij het hele jaar aan het dier. Zij zouden de dierenvoeding tegen kostprijs moe ten leveren. Trouwens, deze bedrijven hebben er ook zakelijk belang bij, dat er minder zwerfdieren komen'. Verzorging Een heel belangrijk onderdeel van het concept van de Leiderdorper is de verzorging van de dieren. 'Het me disch toezicht moet waterdicht zijn. Juis in de zomermaanden kunnen er onder katten en honden ziekten op treden. Als in zo'n opvangcentrum een dier binnenkomt, zal een dieren arts het moeten keuren. Een dier dat niet aan de eisen voldoet, kan niet worden opgenomen. Studenten van de faculteit voor dier geneeskunde te Utrecht wil ik vragen voor de regelmatige controle te zor gen. Er zijn zoveel studenten dat er gemakkelijk met een rouleersysteem gewerkt kan worden. Om ziekten en de verbreiding daarvan te voorkomen, gaat het plan uitvoerig in op het juis te gebruik van ontsmettingsmiddelen. Als je dat niet goed doet en er komen ziekten van, loop je natuurlijk grote risico's. Maar ik wil bewijzen, dat het wél kan'. Voor de verzorging wil Rob Lauwers ook een beroep doen op leerlingen van het voortgezet onderwijs. Bij de katten zullen de bakken regelmatig moeten worden geleegd en ontsmet. Dan moeten ze eten hebben. En bij de honden is er behalve de voeding het driemaal per dag uitlaten. Het is dan ook van belang, dat de zaal zo dicht mogelijk ligt bij een bos of anere uitlaatplaats. Niet duurder Op een publikatie over dit plan elders hebben zich al twee gepensioneerden gemeld die zich met de administratie van het geheel willen belasten. En tien mensen die honden willen uitla ten. Over de kosten zegt Lauwers: 'Die zullen zo moeten worden beperkt dat de dieren in de tijd van hun ver blijf daar niet méér kosten dan nor maal thuis. Je moet het ook financieel voor de mensen aantrekkelijk ma ken. Als iemand een paar weken naar Spanje gaat, wil dat nog niet zeggen dat hij voor zijn dier een hoog pensi- ongeld kan of wil betalen. Er zijn toch mensen die een persoonlijke le ning afsluiten om met vakantie naar het buitenland te kunnen gaan. Hou- Perspectief voor verschoppelingen. den wij de kosten laag, dan staat er niets meer in de weg om het dier naar zo'n opvangcentrum te brengen'. Noodsituatie Lauwers, die zelf vier katten heeft en wiens vrouw net zo enthousiast als hij bezig is om dit plan te laten sla gen, meent dat er met name in de grote steden van een noodsituatie kan worden gesproken. Maar omdat niet alles tegelijk kan, begint hij in Den Haag. Op die stad heeft hij zich goed georiënteerd. Als de Stichting Vakantie Dier er is. kunnen andere plaatsen dit initiatief gaan overnemen. Belangstellende ver enigingen kunnen zich dan bij de Stichting melden en krijgen van haar steun en instructies. Als er bijv. in Leiden zo'n groep gevonden wordt, is er geen enkel beletsel om hier vol gend jaar te proberen deze zaak op poten te zetten. Voor wie contact met de heer Lau wers wenst volgt hier zijn adres; Charlotte Bourbonstraat 2, Leiderdorp. Niet bellen, maar wel graag schrijven.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 3