Een speldje van Henri de Greeve op de jas van Simon Carmiggelt Roos hoeft niet sebbix AJOURWONIHGEN Man vermoedelijk verdronken in zee bij Kijkduin Heel Delft kan straks meer tv- programma's zien Delft herdenkt 17e eeutvse arts Reinier de Graaf C. A. G. Vos nieuw raadslid in Delft Uitbreiding 'Carel van den Oeverhuis' Zwaar gewond bij autobotsing FAMILIEBERICHTEN na universitair toelatingsexamen voor hen zonder hbs-diploma Instituut voor Epilepsie bestrijding Meer en Bosch - De Cruquiushoeve TROUW /KWARTET ZATERDAG 11 AUGUSTUS 1973 door A. J. Klei Woensdag 15 augustus herdenkt pater Henri de Greeve (80 jaar) van de Bond zonder naam (35 jaar) dat hij een halve eeuw priester is. Hij zou, als hij daar zin in had, ook kunnen herdenken dat liet inmiddels een kwar leeuw is geleden dat hij Simon Carmiggelt een speldje van z'n straat- en siteegactie op de jas stak. Van zijn gouden priesterschap heeft de pater zelf ons op de hoogte ge bracht via een kleine advertentie, die hij in een paar kranten plaatste: niet om er een groot feest van te maken, maar terwille van zijn 'noodgevallen'. En dat speldje kwamen we tegen aan het slot van het interview dat Car miggelt in '48 met Henri de Greeve had (en dat is opgenomen in de bun del 'Iedereen kent ze', waar we de pa ter aantreffen in het gezelschap van mensen als Wim Kan, Heintje Davids en Jo Vincent). Om even bij dat speldje te blijven, drie jaar na de bevrijding kondigde Henri de Greeve in zijn radiorubriek Het lichtbaken (elke zaterdagavond voor de KRO, tussen De gewone man van Wam Heskes en Negen heit de klok van Jan de Cler en Alexander Pola) zijn actie aan om de straten en de stegen te zuiveren. Niet van au towrakken of plastic vuilniszakken, dat had je toen allemaal nog niet, maar: van laster, roddel en kwaad sprekerij (ale het er om ging een kwaad aan te duiden, hoefde de pater nooit naar woorden te zoeken). Wie mee wilde doen, kon voor 39 cent een speldje kopen en als je dat op je mantel of jas gestoken had, wisten de omstanders: die vrouw of die man roddelt niet! De pater was sterk in dit soort dingen. Hij had ook eens een, wat hij noemde, hefboom-actie, DEN HAAG In Kijkduin is de 25- jarige drs. E. A. van Gemeren van de Melis Stokelaan bij het zwemmen ver moedelijk verdronken. Om tien voor drie gistermiddag kwam hij ter hoog te van golfbreker 30 veertig meter vanaf het strand in moeilijkheden. De man die in gezelschap was van zijn vriendin mevrouw E. de Goede-Wit uit Zoetermeer raakte in een mui- stroom en slaagde er niet in op eigen beweging naar het strand te zwem men. Mevrouw De Goede kon het strand wonder boven wonder wel be reiken. De reddingsboot Bernard van Leer heeft nog geruime tijd naar de heer Van Gemeren gezocht, daarbij geassisteerd door een helicopter en een Neptune van de marine-vliegbasis Valkenburg. Om vijf uur werd de zoe kactie gestaakt. Aangenomen wordt dat de man verdronken is. Mevrouw De Goede heeft geen nadelige gevol gen van het zeebad ondervonden. Zij raakte overstuur. onder het motto: ruim uw ruzie op! met (onder meer) als gevolg dat een jé ren oude familievete om een erfenis een einde nam. Stapels brieven 'Iedereen kent ze' en bij die 'ze' hoor de pater Henri de Greeve. Hij pratte niet voor stoelen of banken, stapels brieven gleden door zijn brievenbus: van luisteraars die de pater om raad of hulp vroegen of hem bedankten voor gegeven raad of geboden hulp. Op die manier was Henri de Greeve in de jaren veertig eigenlijk een com binatie van een éénmans-actiegroep en een voorloper van de ombudsman. Hoe ver zijn faam reikte kan blijken uit het feit dat, toen hij in maart 1950 met zijn radiorubriek moest stoppen en werd opgevolgd door pater W. Loop, een montfortaan. De kleine krant van de bepaald niet clericale Groene het droevig grapje maakte: De DELFT Binnenkort zal de dienst openbare werken te Delft het college van B. en W. een rapport doen toeko men over het reeds bekende plan voor een centraal antenne-systeem voor tv-ontvangst voor alle Delftse wijken. Met de aanleg van een kabel net in de wijken Buitenhof en Voor hof-I worden volgens wethouder Elffe- rich goede vorderingen gemaakt. De antenne-installatie voor Buitenhof wordt op één der Sterflats aan het Verdiplein geplaatst Voor de wijk Voorhof-I komt een antenne op de kantoorpaal van Van der Vorm aan het Delflandplein, het hoogste kan toorgebouw van Delft. Door het nieu we systeem is het mogelijk ook twee Duitse en een Belgisch tv-station te ontvangen. Het net kan trouwens in de toekomst nog verder worden uitge breid. De bewoners van de nieuwe wijken zullen de buitenlandse pro gramma's nog dit jaar op hun beeld buis kunnen ontvangen. De ontvangst van de Nederlandse programma's wordt trouwens ook beter. De woning bouwverenigingen worden al geruime tijd met klachten over slechte tv-ont vangst van vele bewoners over stroomd. DELFT Gynaecologen en verlos kundigen uit de gehele wereld nemen vanaf woensdag deze week deel aan een internationaal symposium, dat ge wijd is aan de menselijke ovaria. Dat Delft deze eer te beurt valt houdt verband met de herdenking van de sterfdag van Reinier de Graaf, de ze ventiende eeuwse geneesheer die maar 32 jaren te leven had. Reinier de Graaf is niet zo bekend ge worden als Antoni van Leeuwenhoek, de befaamde Delftenaar, die de micro scoop uitvond. De Graaf heeft in zijn tijd belangrijke onderzoekingen op het gebied van de alvleesklier en de funktie van de mannelijke en vrouwe lijke geslachtsorganen gedaan. De resultaten daarvan legde hij in een aantal geschriften vast. De medisch historicus prof. G. A. Lindeboom heeft zich de laatste jaren met leven en werk van Reinier de Graaf bezig gehouden. Deze week verschijnt een aan de Delftse geneesheer gewijde studie onder de titel 'Reinier de Graaf Leven en Werken' van de hand van deze Amsterdamse hoogle raar. Hoogtepunt van het symposium zal ongetwijfeld de onthulling van een bronzen borstbeeld ter nagedachtenis aan de arts, vervaardigd door de Utrechtse beeldhouwer Theo van de Vathorst, zaterdagmiddag a.s. in het St. Hippolytusziekenhuis zijn, waar prof. Lindeboom dan tevens een we tenschappelijke rede uitspreekt. Het borstbeeld is de gemeente Delft aan geboden door de oud-minister van volksgezondheid dr L. B. J. Stuyt DELFT Wegens vertrek naar Krimpen aan de IJssel verlaat de heer W. A. H. Pierik de Delftse gemeente raad. waarin hij de KVP vertegen woordigt. Sinds de laatstgehouden ge meenteraadsverkiezingen maakt hij deel uit van de KVP-fractie. Zijn op volger wordt de heer C. A. G. Vos, wonende aan de Aart van der Leeuw laan in Delft, ambtenaar op het mi nisterie van CRM, afdeling maatschap pelijk werk. De heer Vos is 45 jaar. Hij is geboren in Roosendaal, waar hij van 1962 tot 1969 raadslid was voor de KVP. Tevens is hij voorzitter van de kieskring Dordrecht van de KVP. Het is nog niet bekend welke werkzaamheden hij in de KVP-fractie voor zijn rekening gaat nemen. Zijn voorkeur gaat uit naar het welzijns werk. Helpsters nodig voor medemens LEIDSCHENDAM Er zijn nog steeds dringend bejaarden- helpsters nodig in deze gemeen te. Nu de schoolvakanties vol gende week weer voorbij zijn doet mevrouw Van der Linde van de interkerkelijke stichting voor maatschappelijke dienst verlening, die speciaal met de zorg voor de bejaarden is be last, een dringend beroep op die dames, die zich voor dit mooie werk enige ochtenden per week willen inzetten. Naast een goede financiële beloning heeft men dan ook de voldoe ning om een medemens te kun nen assisteren, die zelf dit werk niet meer alleen af kan. Er wordt ook rekening gehouden met de schooltijden van de kin deren van de bejaardenhelp sters. Wanneer men verdere in lichtingen hierover wenst of zich als bejaardenhelpster wil opgeven kan men telefonisch contact opnemen met mevrouw Van der Linde tel. 01761-2140. Greeve houdt zijn mond-voortaan. Hoewel in die na-oorlogse jaren room sen en protestanten bij lange na niet zo innig met elkaar omgingen als van daag, werd in menig hervormd of ge reformeerd gezin zaterdagsavonds op de KRO afgestemd. Calvinistische huisvaders verlustigden zich in de on verschrokken toon, waarmee deze roomse pater tegen allerlei lapzwanze- rij tekeer ging en hun echtgenotes laafden zich aan de warme oproepen tot daadwerkelijke naastenliefde, die dwingend uit het radiotoestel klon ken. De kinderen luisterden gehoor zaam mee. pa had gezegd dat je d'r nog wat van kon opsteken, en als be loning mochten ze ook naar Negen heit de klok luisteren. Vader zelf was dan al weer in het kerkblad verdiept en moeder schonk de koffie nog eens op.Zo luidden wij de zondag in, zonder het Ave Verum, want dan ging de radio uit. De genegenheid was wederkerig, de pater kon het ook best vinden met zijn protestantse luisteraars. In het (voormalige) protestantse weekblad Timotheüs van 8 juni 1947 schrijft hij in hooggestemde bewoordingen over hen. Henri de Greeve heeft het over een aanstaande dominee, een jonge man van twintig jaar: 'Zelden ont moet men jonge mannen, die zó ont vlamd zijn als deze veelbelovende pre diker. Het vuur spat er af. Ik heb on ze katholieke jeugd deze brief voorge legd. Laat ze zich maar verwarmen aan de gloeihitte van zo'n prachtigen vuurvreter'. Wie ou dat geweest zijn? Overigens gebeurde het ook wel eens, dat de pater het de calvinisten te bar maakte. Het dagblad Trouw, in die dagen toch zelf niet voor een kleintje vervaard, maakte op 6 oktober 1948 in een hoofdartikel bezwaar tegen de manier, waarop Henri de Greeve in een uitzending van Het lichtbaken 'gemeend heeft ons volk te moeten alarmeren over de bedreiging van een vijfde colonne'. De pater had gezegd dat de knokploegen uit de bezetting stijd voor het merendeel uit stalinis ten bestonden en dat die met opzet hun wapens niet hadden ingeleverd. Niets van waar, betoogde Trouw, in de KP kwam je vooral gelovige rooms-katholieken en protestanten te gen en ik elk geval geen communiste- n. Ook in zijn eigen kring maakte de pa ter het met zijn niet altijd erg genu anceerde opmerkingen wel eens te bont. Hoe dit zij, zijn verdwijnen uit de ether in het voorjaar van '50 werd terdege opgemerkt en betreurd. Er gingen allerlei geruchten, ondanks kranteberichten over overspannenheid van Henri de Greeve, en opvolger pa ter Loop moest in de uitzending van 6 juni van dat jaar het nog eens na drukkelijk hebben over 'een storing van de zenuwen'. Na pater Loop, die het een jaar of tien volhield, heeft pater Chris Knibbeler een paar jaar Het lichtbaken verzorgd en daarna, tot de laatste uitzending in juni '66. pater F. Heynis. Hun namen zijn ver geten (ik deed navraag bij de KRO), die van Henri de Greeve niet. De eerste uitzending van Het lichtba ken was op 4 januari 1936. Tevoren had het radioblad van de KRO de komst van de 'priester-redenaar' Hen ri de Greeve (neef van Borromeus de Greeve, die zijn triomfen als kanselre denaar vierde in het rijke, roomse le ven), die wekelijks meditatief zou te rugblikken op de afgelopen week en eventueel ook wel eens een zegje zou doen over de komende week. In de uitzending van 2 april 1938 kondigde Pater Henri de Greeve in zijn glorietijd als radiospreker. Henri de Greeve de oprichting van de Greeve in het nieuws kwam. was bi j Bond zonder naam aan met als doel: de verkiezingen. Hij ging uit de KVP vechten voor een betere wereld door vanwege de kwestie van de abortus gu] beoefening van de naastenliefde. In de oorlogsjaren zweeg de pater, na de oorlog kreeg je eerst het radiogerom- mel met Herrijzend Nederlacd en zo, maar Nederland kreeg z'n zuilen en daarmee Het lichtbaken terug. De laatste keer dat pater Henri de en stapte over naar de RK Partij Ne s derland. Wie hem nu situeert in d< buurt van pater Kotte, vergist zich jjei daarvoor hield en houdt de jubilaris® er te onafhankelijke oordelen op n; ^e, bovendien, zijn eerste aandach blijft voor zijn 'noodgevallen'. DEN HAAG Binnenkort zal aan het 'Carel van den Oeverhuis' voor bejaarden aan de Schrijnwerkersgaar- de een nieuwe vleugel worden ge bouwd. De uitbreiding is hard nodig omdat het aantal bewoners van het complex dat bestaat uit 44 aparte ver zorgingsflats en een verzorgingstehuis met 234 bedden, regelmatig toeneemt. De nieuwe vleugel zal uit vier bouw lagen en een kelder gaan bestaan. In laatstgenoemde ruimte komen onder meer een werkplaats, magazijnruim ten, linnekamers en douchecellen en toiletten voor het personeel. Op de eerste en tweede etage van het nieu we gebouw zal een geheel nieuwe ver- pleegafdeling worden gevestigd, ter wijl op de derde etage een personeels- kantine en een aantal medische afde lingen zullen worden ondergebracht. De begane grond zal bestemd worden voor bejaarden, die weliswaar niet een speciale verpleging, maar toch wel rust nodig hebben. De bouw van de nieuwe vleugel zal ruim vier mil joen gulden gaan kosten. NAALDWIJK Bij een autobotsing door een voorrangsfout op de provin- cialeweg in Appelscha in Friesland zijn zeven inzittenden ernstig ver wond naar een ziekenhuis vervoerd. Onder hen waren de 49 jarig me vrouw A. G. M. K. van der V en baar 11 jarige zoontje. F. W. M. K. uit Naaldwijk. Op dinsdag 14 augustus 1973 hopen de Heer A. Rouwenborst en Mevrouw J. C. Rouwenborst-Wienbelt met hun kinderen en kleinkinderen te herdenken dat zij 60 jaar getrouwd zijn. Gelegenheid tot feliciteren op woensdag 15 augustus a.s. des namiddags van 3 tot 4 uur in 'Vijverhof', Henri Po lakstraat 7. Dordrecht Groen van Prinstererweg 54. Op woensdag 22 augustus a.s. hopen onze lieve Ouders en Grootouders J. G. van Egmond M. G. van Egmond-Quairtel de dag te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het hu welijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Rotterdam, augustus 1973. Schulpplein 50, kamer 519. Gelegenheid tot feliciteren woensdag 22 augustus van 14.30 tot 17.00 uur in huize 'Waelestein'. Schulpplein 50, Rotterdam. Met grote dankbaarheid delen wij u mede, dat wij op 29 augustus a.s. de dag hopen te herdenken dat wij voor 50 jaar in het huwelijk werden verbonden. A. Schouten C. Schouten-van Herpen Rotterdam, augustus 1973. Dr. J. J. P. Oudsingel 102. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 18 augustus van 15.00 tot 17.00 uur in de Ontmoetingshal van de Verrij zeniskerk, Springerstraat 340, Rotterdam-Alexanderpolder „Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen". Zeer plotseling en voor ons toch nog onverwachts, nam de Heere tot Zich, onze zeer geliefde en zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot- meder, Zuster en Tante Josina Scheurwater weduwe van Adrian us Romijn in de ouderdom van 75 jaar. Dordrecht: Papendrecht: Ede: Dordrecht: Hoek van Holland: L. W. Romijn-Fransen N. van Heekesen-Romijn J. H. A. van Heekesen M. Aarnoutsen-van Ooi jen H .Loesberg-Romijn P. E. Loesberg J. Romijn E. de Ruiter-Roniijn B. de Ruiter A. Romijn J. Romijn A. Romijn-van Die Joh. Romijn A. Romijn-Los W. M. Ottevanger-Romijn G. Ottevanger Dordrecht: H. P. Ravensloot-Romijn J. W. C. Ravensloot B. Romijn P. A. Romijn-Huizer E. P. J. Romijn Kleinkinderen en achterkleinkinderen Dordrecht. 9 augustus 1973. Botgensstraat 4. Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 14 augustus a.s. op de Algemene Begraafplaats om 14.30 uur, van de aula uit. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.15 uur. Met leedwezen berichten wij het overlijden van onze collega Cornelis Marinus Bos De prettige wijze waarop wij met hem mochten samenwerken, zal steeds in onze herinnering blij ven voortleven. Personeel Gemeentelijk Vervoerbedrijf. Dordrecht, 11 augustus 1973. „Niemand leeft voor zichzelf, niemand sterft voor zichzelf. Wij leven en sterven voor God onze Heer, aan Hem behoren wij toe." Door een droevig ongeval in Israël is plotseling overleden mijn liefste Man, onze lieve Pappa en Opa Willem Johannes Zoutewelle op de leeftijd van 56 jaar. Rotterdam: P. Zoutewelle-van der Eijk Mijdrecht: Ineke Droogers-Zoutewelle André Droogers Bart, Mark Rijnsburg: Marja Wisse-Zoutewelle Kees Wisse Nelleke, Marijke Yakum (Israël): Cora Grassiani-Zoutewelle Shmuel Grassiani Yakum 7 augustus 1973. Rotterdam Spinbollaan 44. Geen bloemen. Wij nemen afscheid in de kerkdienst op dinsdag 14 augustus om 1.30 uur in de "Goede Herder" Kerk, Kastanjeplein, Schiebroek; waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de begraaf plaats van de Ned. Hervormde gemeente Hille- gersberg, Kerkdreef, ca. 3 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Hillegondakerk. Met grote ontroering vernamen wij dat, tijdens zijn vakantie in Israël, plotseling is overleden, de Heer W. J. Zoutewelle Hoofd van de Petra School voor Basisonderwijs te Rotterdam-Schiebroek Wij gedenken dankbaar zijn grote toewijding in dienst van het Christelijk onderwijs. Moge de God aller vertroosting zijn vrouw en kinderen in dit grote verlies bijstaan. Namens het bestuur der vereniging voor het Christelijk Nationaal Onderwijs te Schiebroek: H. Roozenbeek, voorzitter J. F. v.d. Akker, secretaris Rotterdam, augustus 1973. Tot onze ontsteltenis ontvingen wij het bericht van het plotseling overlijden van de Heer W. J. Zoutewelle Hoofd van de Petra School Zijn werkkracht en vriendschap zullen wij op onze school missen. De medewerkers en leerlingen Heden is zacht en rustig in haar Here en Heiland ontslapen, Mejuffrouw Adriana van den Berg op de leeftijd van 54 jaar. In even direktrice van het Gereformeerde Be jaardencentrum ,,'d Amandelboom" te Bilthoven. Namens de familie: Oostvoorne: W. K. van den Berg K. E. L. S. van den Berg-Emslie Bennebroek: J. L. van den Berg P. A. van den Berg-Pronk Bilthoven: Zr. J. Troost Bilthoven, 10 augustus 1973. 'd Amandelboom, Noordhoudringelaan 112. De rouwsamenkomst o.l.v. Ds. J. Rijneveld zal gehouden worden op dinsdag 14 augustus 1973 te 10.30 uur v.m. in de conversatiezaal van ,,d' Aman delboom", Noordhoudringelaan 112 te Bilthoven: waarna de begrafenis zal plaatsvinden op dezelfde dag te 15.00 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk te Sassenheim vanuit het rouwcen- trum „Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassen heim. Gelegenheid tot condoleren te Bilthoven op 14 augustus voor aanvang van de rouwsamenkomst te Sassenheim, na de begrafenis in het rouw- centrum „Viem". Voor uw medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Man en Vader zeggen wij u hartelijk dank. G. van Dillen-de Geus en kinderen. Rijsoord, 11 augustus 1973. Voor de door u betoonde deelneming na het overlijden van mijn innig geliefde Echtgenoot, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Koenraad van Baren betuigen wij u onze hartelijke dank. Mede namens verdere familie P. J. van Baren-Leusink Scheveningen. augustus 1973. Pansierstraat 3. Heden nam de Here tot Zich. nog vrij onverwacht, onze lieve Tante en oud-Tan- Johanna Catharina Kleinliout Familie Kleinhout Familie Freke Katwijk aan Zee. 10 augustus 1973. Zeeweg 71. Correspondentieadres: Jan van Galenstraat 23. telefoon 01718.72518. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31. Leiden. Thuis en aan het Rouwcentrum geen bezoek, geen bloemen. De begrafenis is bepaald op maandag 13 augustus a.s. om 3 uur n.m. op de be- begraafplaats 'Rhijnhof' te Leiden. Vertrek van Zeeweg 71 Kat wijk om ca. 2.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ont vangkamer van de begraaf plaats. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van ons ere-lid en oprichter, de heer A. C. Uitenbroek Ruim 40 jaar is hij aan on ze vereniging verbonden gc weest. Zijn toewijding, trouw en ambitie zullen ons in dier bare herinnering blijven. Namens de leden het Bestuur van Damclub „Den Haag". Voor de zeer vele bewijzen van medeleven die wij van mochten ontvangen na het "overlijden van onze lieve Moe der en Grootmoeder Elizabeth Geertruy Lijesen geboren Meijer zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: C. W. Lijesen Son, augustus 1973. cht st Alpenlaan 6. Sebbix medicinale shampoo heeft een dubbele werking: hoog-gezuiverde koolteerfracties maken een eind aan roos en de ontsmettende bestanddelen gaan nieuwe roos vorming tegen. Wetenschappelijke Sebbix dringt diep in de hoofdhuid en bestrijdt roos radicaal. Reeds na korte tijd wassen merkt u het al: roos verdwijnt! En roos komt ook niet terug als u voortaan elke week uw haar wast met werkzame, geurig schuimende Sebbix. Voor door-en-door gezond, glanzend haar. Garantie op elke flacon. anti-roos shampco w avondcursussen door geheel Nederland Kring Utrechtse Repetitoren Veemarktplein35.Utrecht030-940641 (bel nu!) schriftelijk onderwijs erkend door deJSOmmv het Ministerie van OenW 01 TE KOOP Ie GOUDA In het royaal opgezette uitbreidingsplan 'BLOEMENDAAL I' is nabij de LOBELIALAAN een aanvang gemaakt met de bouw van een aantal zeer gunstig en zonnig gesitueerde luxueus af te werken met voor- en achtertuin grote L-vormige woon-eetkamer met spiltrap royale moderne keuken 2 toiletten badkamer met ligbad 4 slaapkamers veel kastruimte. Alle woningen worden voorzien van een volautomatische gasgestookte c.v. KOOPSOMMEN v.a. 86.500,- zonder verdere kosten. Op deze woningen is een totale premie toegekend van 2.750,-. Desgewenst is een zeer ruime financiering mogelijk. VRIJE VESTIGING Voor inlichtingen en tekeningen B.V. UMACO, (Dir. W. J. v. Vliet, mak. o.g.) Wilhelminapark 58, Utrecht, telefoon (030)511321. Na 19.00 uur (034954388). Voor spoedige indiensttreding zoeken wij kontakt met een administratief medewerkster Leeftijd 21 jaar. Haar taak zal bestaan uit: het verrichten van gevarieerde administratieve werkzaamheden het typen van eenvoudige korrespondentie. Wij vragen: enige administratieve ervaring bij voorkeur diploma mulo/mavo typediploma. Geboden: salaris naar leeftijd en ervaring indien gewenst interne huisvesting. Sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut. TJ ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023-286750 UITGAANDE VAN DE CHRISTELIJKE VERENIGING VOOR DE VERPLEGING VAN LIJDERS AAN EPILEPSIE

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 8