1 de verpleging heeftu nodig 3 tik O O de verpleging heeftu nodig E Obstetrie/gynsecologie eerste verplegende V docent(e) Diaconessenhuis Heemstede Diaconessenhuis Heemstede t psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" te bennebroek (n.H.) Mariënhaven, zieken- of bejaardenverzorgers/slers LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM CF iiillfj' enkele assistentes diakonessenhuis utrecht E.E.G.-laborant(e) ENTHOUSIAST VERPLEGER VONDELLAAN adjunkt - direktrice KOK -•Sr aoosMti een HOOFD VERPLEGINGSDIENST protestants christelijk streekziekenhuis bennekom protestants christelijk streekziekenhuis bennekom hoofd van de röntgenafdeling b TROUW KW VRTET ZATERDAG 11 AUGUSTUS 1973 T18, Op 1 oktober start in de regio Den Haag de eerste gespecialiseerde cursus voor verpleegkundigen Deze éénjarige opleiding bestaat uit een theoretisch en een praktisch gedeelte. De theorie wordt gegeven in het opleidingsinstituut van het Ziekenhuis Leyenburg, terwijl de praktijk in één van de zieken huizen met erkende kraam- en/of praematurenafdeling, of in een kraamkliniek met praematurenafdeling wordt gevolgd. Cursusleidster Als cursusleidster treedt op: Zr. G. J. van Hensbergen, verbon den aan de Vrouwenkliniek Azivo. Vooropleiding Gegadigden dienen in het bezit te zijn van diploma A zieken verpleging met aantekening kraamverpleging of diploma A .(nieuw). Informatie Voor alle inlichtingen over deze cursus kunt u terecht bij de ziekenhuizen of kraamklinieken in de regio Den Haag, die ge zamenlijk deze opleiding hebben georganiseerd. Zr. A. M. Bot Zr. M. van Bommel Zr. J. M. Zwinkels Zr. H. Verbecke Zr. J. M. van Dijk Zr. A. L. M. Hamming Zr. T. J. Slingerland Zr. E. v. d. Linden Zr. H. C. T. C. Peters Zr. W. Wolffensperger St. Antoniushove te Leidschendam Azivo Vrouwenkliniek Bethlehem Ziekenhuis Stichting Bronovo-Nebo Ziekenhuis Leyenburg Zeehospitium te Kijkduin Rode Kruis Ziekenhuis Westeinde Ziekenhuis Diaconessenhuis te Voorburg 694141 541000 669390 264141 512171 298000 686660 614761 614081 906700 Voor indiensttreding op korte termijn zoeken wij een Gezien het vakkenpakket dat onze nieuwe medewerk(st) er onder zijn/haar beheer zal krij gen zoeken wij iemand die in het bezit is van de diploma's Ziekenverpleging B en A. Zij die ervaring hebben als medewerk (st) er op een af deling Opleiding genieten de voorkeur. Inlichtingen over bovenstaande funktie kunnen worden in gewonnen bij het hoofd Op leiding, zr. J. M. Heins, onder nr. (02502) 77 41, toestel 2230. Schriftelijke sollicitaties van belangstellenden worden gaar ne ontvangen door het hoofd Personeelszaken, Rijksstraat weg 113, Bennebroek. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. Advies- en Organisatiebureau voor Medische Instellingen, Keizersgracht 782, Amsterdam Telefoon 020-233867. In opdracht van een verpleeg tehuis voor bejaarden en lang durig zieken in Arasterdam zoeken wij een ervaren verpleegkundige voor de late dienst op za-zo-ma- en dins dagavond. Vereist is het diploma A evt. B. Belangstellenden worden verzocht schrif telijk of telefonisch contact op te ne men met A.S.M. Verpleeghuis voor bejaarden, BISSCHOPSLAAN 1, WARMOND vraagt in verband met de opening van enige verpleegafdelingen enkele gediplomeerde Warmond is gelegen in de nabijheid van Leiden, Noordwijk en Katwijk en van het Zuidhollands watersportgebied. Voor ongehuwden beschikken wij over goede huisvestingsmogelijkheden. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de landelijke voorschriften. Sollicitaties worden gaarne ingewacht door de directrice Zr. E. C. M. Kampschoër, Bisschops laan 1, Warmond. Wegens huwelijk ontbreekt binnenkort de leiding op de interne afdeling, 36 bedden. Wij zoeken hiervoor een Promotiekansen aanwezig. Intern wonen is moge lijk, terwijl medewerking wordt verleend bij het verkrijgen van zelfstan- digé huisvesting. Belangstellenden wor den uitgenodigd tot een gesprek met de direc trice, bereikbaar: telefonisch onder nr. (03451) 35 46, schriftelijk of mondeling, Kon. Emmalaan 82, Leerdam. Mondeling kunnen wij beter de mo gelijkheden met u be spreken dan in welke grote adver tentie ook. RICHARD HOOGLANL STICHTING UTRECHT Stichting tot verzorging •n verpleging van bejaar den en langdurig zieken, uitgaande van Gerefor meerde en Christelijke Gereformeerde Kerken Het verzorgingstehuis "WARANDE" Neckardreef 10 te Utrecht, huisvest 110 bejaarden en heeft een ziekenafdeling van 8 bedden. Voor de verzorging en verpleging van de bewoners is binnen kort de mogelijkheid aanwezig tot plaatsing van Gegadigden kunnen zich opgeven voor de nieuwe kursus voor de opleiding tot be jaardenhelpster. Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de direktrice, mej. zr. A. Nijmeijer (tel. 030- 611211), bij wie ook nadere inlichtingen verkrijgbaar zijn. zoekt wegens het vertrek van een der B-laboranten op korte termijn een Hoewel onze voorkeur uitgaat naar een gediplomeerd laborant(e), kunnen ook leerling-laboranten solliciteren. Als minimum-opleiding wordt het HAVO-diploma gevraagd met in het keuzepakket wis- en natuurkunde. Nadere inlichtingen worden graag gegeven door Zr. H. A. C. Kamp- huisen, telefoon (030) 52 81 11, toestel 240. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht. Algemeen ziekeiwenvoer BROEDER DE VRIES Lomanstraat 27, Amsterdam. Telef. 020764141 vraagt een Geen straatongevallen Uitstekende werksfeer Goed salaris Pensioenfonds is aanwezig. STICHTING VERZORGINGSFLAT Vondellaan 77 Groningen Een moderne serviceflat met ongeveer 250 oudere bewoners. Wegens huwelijk van de tegenwoordige funktionaresse maken wij graag kennis met kandidaten voor de funktie van Vanzelfsprekend is het noodzakelijk dat zij takt bezit en goed met mensen kan omgaan, zowel met het personeel als met de bewo ner? van de flat. Ook is verstand van ad ministratieve werkzaamheden nodig, mede omdat de administratie van de keuzemenu's tot haar vaste taak behoort. Leidinggevende kapaciteiten zijn tenslotte óók een vereiste. Haar leeftijd zien wij graag tussen de 30 en 40 jaar. De adjunkt-direktrice heeft eens per drie weken weekenddienst. Haar salaris is vast gesteld volgens de richtlijnen van de stich ting L.S.B. De direktrice Mevrouw H. van Willenswaard, Vondellaan 77, Groningen, ontvangt graag uw schriftelijke sollicitatie. 'BEATRIX00RD' Haren (Gr.) In ons zich snel uitbreidend c< trum voor haemodialyse hebb< wij plaats voor VERPLEEGKUNDIGEN (mnl. of vrl.) In het centrum wordt in teamvei band van artsen, verplegend- ei technisch personeel van de medt werkers( stars) zelfstandig handt len en enige technische interess verwacht. Tevens is er gelegenheid de 1-jji rige opleiding tot dialyseverplees kundige te volgen, welke in okfc ber aanvangt. Sollicitaties te richten aan Zr. A Schimmel, verpleegkundig at junct-directrice van Beatrixoort Dilgtweg 5, Haren (Gr.), telefoo 05034.55.41, die ook alle inlichï tingen over de werkzaamhedel kan verstrekken. Het bestuur van het verzorgings-verpleegtehuis 'WIJKESTEIN' te Wijk en Aalburg (120 bedden) vraagt een all-round van positief christelijke beginselen, in het bezit van de vereiste vakdiploma's, alsmede ervaring met het bereiden van dieetmaaltijden. Inrichtingservaring strekt tot aanbeveling. Salaris volgens richtlijnen van L.S.B. Brieven met uitvoerige gegevens omtrent oplei ding, ervaring en referenties binnen tien dagen te richten aan: Stichting Sociaal Centrum 'Land van Heusden', t.a.v. dé heer A. K. Bouman, Grote Kerkstraat 35 te Wijk en Aalburg. Tel. 04164-2151. In ons ziekenhuis wordt gevraagd in de rang van Hoofdverpleegkundige A, die tot taak zal krijgen het assisteren van t verpleegkundig direktrice en haar te vervange bij haar afwezigheid. Zij zal regelmatig kontal onderhouden met de verpleegafdelingen en zie bezig houden met de personeelsplanning van dez afdelingen. Zij dient tevens zorg te dragen voor de beg leiding (via en met de instruktiezusters) van c leerlingen tijdens hun praktijkopleiding; een c ander in nauw overleg met de direkteur van opleidingsschool. De voorkeur gaat uit naar iemand, die in hl bezit is van: diploma middelbare school of gelijkwaardij opleiding; diploma A ziekenverpleging; ervaring in een leidinggevende funktie. Zij, die een voortgezette opleiding voor verplee kundige hebben gevolgd of volgen, genieten voorkeur. Salaris volgens Rijksregeling. Sollicitaties gaarne richten aan de Direktii Postbus 210, Zaandam. Bij ons ziekenhuis vaceert de funktie van lioofd van de polikliniek Gevraagd wordt een verpleegkundige met leidinggevende- en organisatorische kwaliteiten bij voorkeur met ervaring in een gelijksoortige funktie. Salariëring afhankelijk van ervaring en dienstjaren. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direktrice Zr. H. C. van Esch, telefoo: n 08389—9101. Bij het zoeken naar huisvesting kan bemiddeling worden verleend. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, Ecleseweg 118, Bennekom. Wegens pensionering van het huidige hoofd vragen wij een aan wie de leiding zal worden toevertrouwd over de afdelingen diagnostiek en therapie (orthovolt). Deze funktie omvat in hoofdzaak de koördinatle van de uit te voeren onderzoeken en behandelingen der patiënten en de opleiding en begeleiding van het op de radiologische afdeling werkende personeel. Mede in verband met een te verwachten belangrijke uitbreiding van de diagnostiek- afdelingen zal de te benoemen funcktionaris naast gedegen ervaring als röntgenlaborant(e) over leidinggevende kwaliteiten moeten beschikken. Medewerking wordt verleend bij het verkrijgen van woonruimte. Inlichtingen zullen gaarne worden versterkt door de radioloog W. F. K. Verhoeff, telefoon 08389 - 91 01. Uw sollicitatie kunt U richten aan het hoofd Personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. TUiS^l Ons per 1 augustus 1973 geopende ziekenhuis heeft een capaciteit van 365 bedden. Op de afdeling intensive care kunnen wij plaatsen VERPLEEGKUNDIGEN met de aantekening intensive care. Ook zij die opgeleid willen worden voor deze aantekening kunnen reflecteren. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan de afd. personeelszaken. Handellaan 2, Heemstede. Tel. 023-319310 Ons per 1 augustus 1973 geopende ziekenhuis heeft een capaciteit van 365 bedden. Op de operatie-afdeling kunnen wij plaatsen a. instrumenterende verpleegkundigen b. anaesthesie-assistenten Ook zij die opgeleid willen worden voor deze functies kunnen reflecteren. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan de afd. personeelszaken. Handellaan 2, Heemstede. Tel. 023-319310 do Ier in teu bor [ver Met duic 'Jar vert pern mei: wel dat dus< eige schc er 2 ;din| gew lijk Het tijd' log. lijk 4 uit vast Mac Iven [did He Ier! lani kin ver Hel haa CV

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12