"M.o.van19: z3" opweg inde DE GROTE hanmfflkencyclöfbi FAMILIEBERICHTEN praktijkdiploma boekhouden m.b.a. - s.p.d. - marketing boekhouden m.o. handelswetenschappen m.o. TROUW XWARTET VRIJDAG 10 AUGUSTUS 1973 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Na een langdurige ziekte nam God tot Zich onze lieve Vader en Grootvader \lbert C!iri?liaan LTitenbroek Weduwnaar van Wilhelmina Hooijkaas op de leeftijd van 69 jaar. Uit aller naam: Z. de Graaf-Uitenbroek. 's-Gravcnhage, 8 augustus 1973 'Preva' Stichting, Mgr. Nolenslaan 20. Correspondentie-adres: Tuinzijde 65. Liever geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden maandag 13 augustus om 13.00 uur in de aula van 'Nieuw Eykenduynen', Kamperfoelie straat 2a te 's-Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het ziekenhuis 'Leyenburg', Ley- weg 275, om 12.45 uur. Vrij onverwacht is van ons heengegaan, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Lena Adriana Scheurkogel geboren Monster op de leeftijd van 76 jaar 'Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren' Rom. 14 8. Mede namens de familie: A. Scheurkogel A. Scheurkogel A. Scheurkogel-v. d. Giessen J. Scheurkogel Cobble Hill, Can. B.C. Dordrecht: Dordrecht, 7 augustus 1973. Tesselschadestraat 7. Correspondentie-adres: Hugo de Grootlaan 7, waar ook gelegenheid is tot bezoek, en wel op donder dag en vrijdag van 7 tot 8.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 11 au gustus a.s. om 12.30 uur vanuit de aula. Vertrek van Hugo de Grootlaan 7 om 12.15 uur. 'Mijn genade zij U genoeg' Heden overleed na een langdurig en geduldig ge dragen lijden in de volle zekerheid van zijn geloof mijn Mijn, onze Vader, Schoonvader, Grootvader en Overgrootvader Pie ter Leendert van den Bos eerder weduwnaar vail Johanna Oosterloo op de leeftijd van ruim 90 jaar Rotterdam: J. v. d. Bos-Witter G. P. v. d. Bos K. v. d. Bos-Siegrist Muskegon (U.S.A.): P. H. v. Eijsden-v. d. Bos Joh. v. Eijsden Ph. Krediet-v. d. Bos G. J. Krediet J. P. v. d. Bos H. P. v. d. Bos W. Heins-v. d. Bos C. Heins Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 8 augustus 1973. Pieter de Raadtstraat 3b. Aan huis geen bezoek Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7 tot 7.30 uur in de rouwkamer aan de Mathenes- serlaan 470 en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 11 augus tus om 2 uur op de algemene begraafplaats 'Croos- wijk'. Vertrek vanaf de rouwkamer ca. 1.30 uur Rotterdam: Rotterdam: Leidschendam: Vancouver (Can.): Voorschoten: Heden nam de Heer geheel onverwacht tot Zich mijn lieve Man en onze lieve Pappa Willem Gerrit Kamp op de leeftijd van 35 jaar. I. Kamp-de Boer Kees Willem Eelco Martin Dieren, 9 augustus 1973 Vogelplantsoen 31 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monutastichting. Harderwijkerweg 5 te Dieren. Gelegenheid tot bezoek en condoleren al daar zaterdag van 19.30 uur tot 20.00 uur. Maandag 13 augustus a.s. wordt om 13.00 uur de rouwdienst gehouden in de 'Ontmoetingskerk', Adm. Helfrichlaan te Dieren, waarna de ter aardebestelling zal plaatshebben om 14.00 uur op de nieuwe alg. begraafplaats aan de Imbos- laan te Dieren. Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich onze lieve Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Willem Gerrit Kamp op de leeftijd van 35 jaar. Familie Kamp. Familie de Boer. Strijen, 9 augustus 1973 Oude Havenweg 20 Voor dc blijken van deelneming die wij mochten ontvangen, na het overlijden van mijn Zuster. Marie Ouwehaml D. C. E. Th. Ouwehand. >rdwijkerhout, aug. 1973. Dankbaar houden wij in herinnering uw blijken van me deleven en deelneming tijdens de ziekte en na het over ijlden van onze lieve Man, Vader en Opa Thomas Heemskerk E. J. Heemskerk-de Geus Kinderen en kleinkinderen Monster, augustus 1973. Van Speijkstraat 48. Gelijk hel gras is ons kortstondig leven. Psalm 103:8. lieden nam dc lleere van ans na een kortstondig, doch geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde Man. nnze lieve Broer, Zwager en Krijn Roeleveld op de leeftijd van 66 Jaar. Mede namens de verdere fa milie. M. J. Roeleveld-Vrolijk. Noordwijkstraat 83. De rouwdienst zal worden gehnuden maandag 13 augus tus te 11.30 uur in wijkge- bnuw Rehoboth. Nieuwe Laantjes 127, waarna de ter aardebestelling zal plaats hebben op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhof- laan. Aankomst aldaar te 12.30 Op 7 augustus ls na een zeer bewogen leven onze lieve Moeder en Oma Helena Geertruida Dekker-van Oosten weduwe van Adriaan Jacob Dekker op de leeftijd van 82 jaar in volle vrede ingeslapen. H. J. van der Zeeuw- Dekker Z. A. van der Zeeuw kleinkinderen en achterkleinkind. Leiden. 9 augustus 1973. Op verzoek van de overlede ne heeft de begrafenis ln stilte plaatsgevonden op de begraafplaats 'Rhijnhof' te Leiden. Na een geduldig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot-, Overgroot- en Betovergrootmoeder Geertje Wieringa in de ouderdom van 95 jaar. Uit aller naam: L. Wielinga. Rotterdam. 8 augustus 1973. Hudsonstraat 205c. Correspondentie-adres: L. Wielinga. Spaansebocht 96a. Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'Eudokia'. Berg- slngel 215. Bezoek en gelegenheid tot condoleren: vrijdag van 20.30 tot 21.00 uur en zaterdag van 16.30 tot 17.00 uur. De bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden maan dag a.s. op de Zuiderbegraaf- plaats. i de kapel circa Heden nam de Here ttft Zich, na een langdurige ziekte, mijn lieve Vrouw, onze aller liefste Moeder en Oma. Zus ter. Scboonzuster en Tante Elisabeth Johanna F rancken-Hillebrand op de leeftijd van 69 Jaar. J. Francken H. de Geus-Francken G. de Geus Herman Betty en Wim Koos en verdere familie De overledene is opgebaard in hel Rouwcentrum Van der Luil, Haagweg 31, Leiden. Thuis en aan hel Rouwcen trum geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op maandag 13 augustus a.s. om 12.30 uur ln de aula van dc begraafplaats 'Rhijnhof' te Leiden, waarna de begra fenis zal plaats vinden. Ver trek van Tulpenstraat 7 om ca. 12 uur. C U R S U S S E N PRAKTIJKDIPLOIV! A van 1943 in augustus/september 1973 aanvang nieuwe en herhalingscursussen voor: prospectus en inlichtingen bij: K.J.A. v.d. Broek. Jonker Fransstraat 67c. Rotterdam-3001Tel. 010-137526. b.g.g. 01807-2930. Mevr. H.T.M.v.d. Maarel. Winkelstede 194. Den Haag-2034.Tel.070-670461 SMEEDT HET IJZER ALS HET HEET IS Het recht van de werknemers op medezeggenschap, op mon digheid wordt door vrijwel niemand meer ontkend. De democratie klopt aan de poorten van het bedrijfsleven. Werkgevers en werknemers samen moeten daar vorm aan geven. De christelijke vakbeweging werkt daaraan van harte mee. omdat zij uitgaat van de gelijkwaardigheid van alle mensen in evan gelische geest. Daarvoor hebben we alle krachten nodig, leder, die op deze manier wil meewerken aan vernieuwing van de samenleving, hoort erbij. Meldt u daarom ook aan bij: Rondreis In de wereld van Jezus en de apostelen Tekst en tekeninget van Gerd Wilk Boeiende achtergronden van de heilige hls torie, van Jezus' geboorte tot' Paulus' laatsti jaren in Rome. Wat wij ons moeten voorstellen bij al di< namen van landstreken, steden, dorpen, ge bouwen, bij al die wegen en reisroutes die wi in net Nieuwe Testament tegenkomen. De wereld waarin het evangelie zijn aegetoch begon, weersp:egeld in een interessant boek Met aantrekkelijke tekeningen die met de teks volkomen harmoniëren. Ook jongeren zullen met dit helder geschrever en modern uitgevoerde boek ingenomen zijr gebonden f 9.50 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER KEUNING- WAGENINGEt ALLES OVER naaien, breien, haken, borduren, tapisserie Een uniek doe-het-zelf bo verrassend door zijn veelzijdighe \/y kwaliteit en praktische opz (J kunt geen onderwerp op handwaï tl'C gebied bedenken, of u vindt het tot details behandeld. In elk van dei hoofddelen wordt de hand stap-voor-stap methode toegepi Telkens wordt begonnen met I allereenvoudigste. Nadat de material besproken zijn, worden de groi beginselen duidelijk uiteengel En dan komen de .vele honderd toepassingen: van gemakkelijke alledaagse tót meer exclusie! De Grote Handwerkencyclopedie is een boek voor iedereen.Voor yde vrouw die pas met handwerken begint én voor de ervaren handwerkster. Het is tegelijk instructie- én ideeënboek! Met uitvoerige régisters e'p handige auimgrepen voor het sn^ opslaan van de rubrieken. 1500 instructieve tekeningen en 50 kleurenfoto's 512 bladzijden, in prachtige band f 47.50 Verkrijgbaar in de boekhandel V.rschenen in ZOMER KEUNING'S HANDWERKBIDLIOTHEEK

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14