FUSIE NAT.-NEDERLANDEN DELTA-LLOYD ONGEWENST Bezig bedrijf Vakbonden: Uit oogpunt van werkgelegen heid EEG-commissie: geen goedkope boter naar China Vergadering over geldstelsel later Vice-voorzitter NVJ pleit voor eenheid vakbeweging FAMILIEBERICHTEN a. gedipl. bejaardenverzorgster b. assistenten in de huishouding en voor de afdelingen c. mannelijke kracht FMANCIëN EN ECONOMIE AMSTERDAM 'Wij menen, dat een samengaan van Delta-Lloyd met Nationale-Nederlanden uit een oogpunt van werkgelegenheid geen goede zaak zou zijn. Immers door een verbintenis van Nationale- Nederlanden met Delta-Lloyd zou een concern ontstaan dat gelet op de Nederlandse verhoudingen een duidelijke invloed zou kunnen uitoefenen op de werkgelegenheid in ons land. Met name door het aantasten daarvan bij andere (kleinere) verzekeringsmaatschappijen'. Aldus de heer J. H. ter Horst, verte genwoordiger van de NW Bond Mer- curius. tijdens een persconferentie in een toelichting op het standpunt van de drie vakorganisaties met betrek king tot het door de Britse Commer cial Union Assurance Co. uitgebrachte bod van 150 per aandeel, resp certi ficaat van aandeel Delta-Lloyd Verze keringsgroep van nominaal 20. Een bod, dat met instemming van de vak organisaties en de ondernemingsraad eenstemmig door de raad van commis- sarissen en de raad van bestuur van fa Delta-Lloyd wordt ondersteund. Aangezien van het aandelenkapitaal van Delta-Lloyd ad. 39 miljoen thans 27,8 pet. in handen van de Com mercial Union is, moet deze laatste voor de aandelen, resp. certificaten, welke zij nog niet bezit, bijna 212 miljoen op tafel leggen. De laatste koers van Delta Lloyd op de beurs van Amsterdam vóórdat op 25 juli j.l. de notering werd opgeschort was 118. DUIDELIJK OPSTELLEN De vakbonden, zo zei de heer ter Horst, zullen zich van nu af aan dui delijk opstellen t.o.v. de Nationale-Ne derlanden. Of zij bepaalde acties zul len ondernemen, indien de Nationale- Nederlanden de plannen van Delta- Lloyd en Commercial Union met een tegenbod zou willen doorkruisen, kon hij thans nog niet zeggen. 'Wij moeten de hele zaak eerst nog met onze achterban doorspreken. Pas daarna zullen wij bekijken of en zo ja tot welke acties wij eventueel moeten overgaan', zo zei de heer Ter Horst, die van oordeel was dat bij een sa mengaan van Delta-Lloyd met de En gelse Commercial Union het integra tie-probleem nauwelijks een rol zal spelen. Iets dat hij bepaald wèl voor zag bij een fusie met de Nationale-Ne derlanden. 'Ware dat niet het geval, een samengaan zou voor de Nat.-Ne- derlanden nauwelijks een aantrekke lijke zaak kunnen zijn', zo meende hij. De Delta-Lloyd zit nog midden in de problemen van integratie. Indien Del ta-Lloyd en Nat.-Nederlan'den tot een vorm van "nauwe samenwerking zou den komen moet worden gevreesd, al dus de heer Ter Horst, dat het inte gratieprobleem zich in verhevigde ma te zal voordoen en het aantal arbeids plaatsen en bij Nat.-Nederlanden én bij Delta-Lloyd ongetwijfeld zal wor- De raad van bestuur van Delta-Lloyd tijdens de persconferentie. Van links naar rechts: drs. A. de Hullu, plv. voorzitter, inr. J. 1». Barth, voorzitter, mr. C. H. Overduin en mr. F. G. Kool. DEN 1JAAG De vergadering die de plaatsvervangers van de ministers van financiën van het 'Comité van 20' van het Internationale Monetaire Fonds (IMF) op 3 september aanstaande in Leiden zouden houden is uitgesteld tot waarschijnlijk eind oktober. Een definitieve datum is nog niet vastge steld. De oorzaak van het uitstel ligt in moeilijkheden rond de agenda van de vergadering, aldus een woordvoer der van het ministerie van financiën. Tijdens de vergadering moet een ak koord ontworpen worden over de her vorming van het internationale geld stelsel. De ministers van financiën van het 'Comité van 20', waarin tien geïndustrialiseerde en tien ontwikke lingslanden zitten, bleken het afgelo pen week in Washington in voldoende mate eens over de hervorming van het monetaire stelsel. Het lag in de bedoeling dat het ontwerp-akkoord in de tweede helft van september ter goedkeuring zou worden voorgelegd aan de 125 leden van het IMF, dat dan in Nairobi (Kenia) zijn jaarverga dering houdt. Van een verslaggever UTRECHT Onderlinge verkette ring is in de vakbeweging noodlottig. De vakbeweging moet zo strijdbaar mogelijk zijn, maar eenheid is daarbij bijzonder veel waard. De vice-voorzitter van de Nederlandse vereniging van journalisten, de heer W. Klinkenberg, zegt dit in een inter view met 'Ruim Zicht', het orgaan van het NKV. De NVJ heeft onlangs besloten zich aan te sluiten bij de 'er kende' vakbeweging: aanvankelijk bij het overlegorgaan van de drie vakcen trales en later, wanneer die tot stand komt. bij de federatie van NW. NKV en CNV. De NVJ is zelf ontstaan uit een fusie tussen de drie 'zuilen' in de georganiseerde journalistiek. De eenheid wordt groter naarmate de vakbeweging strijdbaarder is. aldus de heer Klinkenberg. Toen de NVJ zich in 1970 aansloot bij een uurstaking van de vakcentrales kostte dat 30 tot 40 leden. De staking bij het Limburgs Dagblad leverde tien opzeggingen op en de recente activiteiten van de NVJ in de Haagse Post-affaire hadden nog maar één bedankje tot gevolg. Toen de NVJ tot stand kwam werd nog nauwkeurig bekeken of van elkp zuil wel genoeg mensen in het be stuur vertegenwoordigd waren. 'Nu kiezen we gewoon dé mensen die het beste vinden.' aldus de heer Klin kenber. 'Ik geloof dat dit nok voor de vakcentrales geldt.' den verkleind. Een ontwikkeling, die met het oog op de werkloosheid in de administratieve beroepen in ons land allerminst gewenst is. MINDER GROOT Het gevaar, dat een Britse groep door het aanbieden van lagere verzekerings tarieven dan in ons land gebruikelijk wel eens Nederlandse verzekerings maatschappijen zou kunnen 'dood drukken', achtte hij minder groot dan dat van een overneming van Delta- Lloyd door Nat.-Nederlanden, met welk bedrijf de heer Ter Horst ge zien besprekingen in het verleden ge voerd en gelet op de operaties van de ondernemingsraad van dit concern minder plezierige ervaringen had. 'Ui teraard geeft ook dit ons niet het ver eiste vertrouwen vöor de toekomst'. Volgens de heer Ter Horst had er aanvankelijk bij de vakorganisaties een grote aarzeling bestaan tegen de plannen van de Commercial Union, die men beschuldigde van 'inbraak van een Engelse maatschappij op de Nederlandse verzekeringsmarkt'. De bezwaren had men echter laten varen, nadat zekerheid was verkregen dat de continuïteit van Delta-Lloyd behouden zal blijven, het bedrijf, een Neder landse maatschappij zal blijven en dat de raad van bestuur en de raad van commissarissen (in deze laatste ko men 3 Engelsen) in overwegende ma te zullen bestaan uit in ons land ge vestigde Nederlanders. Ten aanzien van het (bepaald niet slechte) sociaal beleid tot dusverre door Delta-Lloyd gevoerd stelde hij, dat dit beleid voortgezet en verder in positieve zin ontwikkeld zal worden. Dit is vastgelegd in een contract met Delta Lloyd, waaraan door Commerci al Union een aanhangsel zal worden toegevoegd, waarin staat dat zij dit contract zal handhaven. De onderne mingsraad van Delta-Lloyd zal zich belasten met het toezicht op de nale ving van het contract, dat voor onbe paalde tijd geldt en de eerste vijf jaar niet gewijzigd kan worden dan na on derling goedvinden'. Er zal voorts een sociaal contract tot stand komen tus sen Delta-Lloyd en de vakorganisaties, waarin de uitgangspunten van het personeelsbeleid, geïntegreerd in het totale bedrijfsbeleid van Delta-Lloyd zullen worden geformuleerd. Het ge heel van verkregen zekerheden is. vol gens de heer Ter Horst, 'iets unieks' voor Nederlandse begrippen. Te meer waar hier een Nederlands bedrijf deel gaat uitmaken van een multinationale onderneming. BELANGRIJKE PLAATS Mr. J. P. Barth, voorzitter van de raad van bestuur van Delta-Lloyd, noemde het samengaan met de Com mercial Union 'een goede zaak'. De Commercial Union is een grote, inter nationaal werkende -groep, zo zei hij, waarin de Delta-Lloyd een belangrijke plaats krijgt met behoud van haar ei gen identiteit binnen de Neder landse marktverhoudingen en met de mogelijkheid van verdere expansie van de Delta-Lloyd. In dit verband wees de heer Barth erop, dat de Com mercial Union haar markt op het vas teland van Europa wenst te vergroten en dat met name Nederland een ge schikte basis is voor penetratie op de EEG-markten. In het berei'.;te akkoord tussen Com mercial Union en Delta-Lloyd is vast gelegd, dat de Commercial Union in Amsterdam een territoriaal bestuur voor het vasteland van noordwest-Eu-- ropa zal vestigen. Dit zal verantwoor delijk zijn voor alle activiteiten van beide maatschappijen in Nederland, België, West-Duitsland. Denemarken, Noorwegen, Zweden en Frankrijk. Drs De Hullu, plv. voorzitter van de raad van bestuur van Delta-Lloyd, zal voorzitter worden van het territoriaal bestuur. Ten aanzien van de voornemens van Nat.-Nederlanden merkte de heer Barth op, 'wij kennen geen ander waarmede wij hetzelfde doel zouden kunnen bereiken als met de Commer cial Union. Wij hebben goede betrek kingen met Nat.-Nederlanden en die hopen wij te behouden. Het is best mogelijk', zo zei hij, 'dat Nat.-Neder landen of wie ook een hoger bod zul len uitbrengen, dat is dan in de eer ste plaats een zaak van de aandeel houders. Voorlopig wachte wij af wat Nat.-Nederlanden of anderen zullen doen. Zo nodig zullen wij echter trachten ons tegen een hoger bod van Nat.-Nederlanden te beveiligen, opdat wij het samengaan met Commercial Union, dat onze toekomst het beste garandeert, kunnen doorzetten'. MEERDERHEID Op de brief van Nat.-Nederlanden heeft Delta-Lloyd nog niet gereageerd. Dat zal een dezer dagen gebeuren. Het gaat er thans om. aldus de heer Barth, dat de Commercial Union die in december 1972 toen de eerste con tacten plaatsvonden nog geen 10 pet. van de aandelen Delta-Loyd bezat, de meerderheid van het aandelenkapitaal verkrijgt. Mocht dat niet gelukken dan, zo zei hij, dan neem ik aan dat het bod niét doorgaat. Zo spoedig mo gelijk zal een bericht aan aandeelhou ders verschijnen. Als de overneming definitief door gaat, zal bekeken worden hoe de acti viteiten van de buitenlandse vestigin gen van Commercial Union en Delta- Lloyd gebundeld kunnen worden. In Amsterdam heeft Commercial Union een vestiging waar 100 mensen wer ken. Gezien do grootte van Delta- Lloyd zal het niet zo'n probleem zijn om dit kantoor te integreren. 'Enige integratie-problematiek zal dit wel meebrengen natuurlijk'. Commercial Union zal zich in begin sel houden aan de in Nederland gel dende tariefsnormen. Er moet echter afgewacht worden hoe de discussie hierover zich zal gaan ontwikkelen. De winst van'Commercial Union vóór belasting over de eerste zes maanden van dit jaar is gestegen van ruim 77,4 min. tot 98,2 min.; na belas tingen van 44,9 min. tot 58,5 min. (Omrekeningskoers van het pond ge steld op 6.50). BRUSSEL De Europese Commissie heeft ontkend dat zij van plan is boter uit de overtollige voorraden van de EEG tegen afbraakprijzen aan China te verkopen. De geruchten dat met China onderhandelingen gaande zijn over le vering op dezelfde voorwaarden als enige tijd geleden met de Sowjct-Unie werden overeengekomen berusten nergens op, aldus een woordvoerder van de commissie. Er is geen contaet met China geweest over welke boterverkoop dan ook, zo zei hij. De commissie is bijzonder gevoelig voor geruchten over boterverkoop na de kri tiek die zij heeft gekregen op haar besluit van april 200.000 ton boter aan de Sowjct-Unie te verkopen tegen bijzonder lage prijzen. Volgens functionarissen in Brussel heeft de commissie geen bezwaar tegen verkopen aan China tegen wereldmarktprijzen. Dat zou de gemeenschap toch nog veel geld gaan kosten, want de wereldmarktprijs bedraagt op het ogenblik ongeveer zestig Europese rekeneenheden (a 3,62) per honderd kilos en dat is nog geen derde van de prijs waartegen de boter in de EEG uit de markt wordt genomen (183 RE). Handelaren die boter naar China willen verkopen kunnen een exportvergoeding krijgen die het verschil tussen de twee prijzen goedmaakt. Oranje Nassaumijn III staakt produktie HEERLEN De Oranje Nassaumijn in Heerlen heeft officiëel de produk tie gestaakt. Daarmee is de laatste fa se begonnen van het sluitingsproces van de Oranje Nassaumijnen. waar van nu alleen nog de Oranje Nassau I in gebruik. Maar om die mijn zal eind 1974 of begin 1975 gesloten wor den evenals de staatsmijn Emma in Hoensbroek en de mijn Julia in Ey- gelshoven. Met de mijnindustrie in Zuidlimburg zal het dan gedaan zijn. De ongeveer 500 mijnwerkers die nog bij de Oranje Nassau werkzaam waren zullen voor een goed deel overge plaatst worden naar de Oranje Nas saumijn I. een ander deel za' tussen nu en enige tijd afvloeien of extern geplaatst worden. Bedrijfsleider ir. J. Muller van de Oranje Nassau III zei dat het afvloei- ingsprices bij de Oranje Nassaumij nen tot ieders tevredenheid verloopt. Vada Wapeningen 1*0 V'S I! i - 't -n heeft bcflo.^ii ..v reorganisatie in de boekt.'j uk- en offsct-scctor. De/e reorganisatie met als doel de conti nuïteit in deze sector veilig te stellen, heeft onder meer tot gevolg dat be paalde afdelingen zullen gaan verdwij nen of zullen inkrimpen en andere zullen worden uitgebreid. Door de re-organisatic zullen 14 mede werkers niet meer plaatsbaar zijn in de betrokken sector van Vada. terwijl ongeveer 10 medewerkers binnen de boekdruk- en offset-sector zullen moe ten worden omgeschoold. Aangezien er binnen de overige sectoren van Va da alsmede bij andere grafische be drijven van KI uwer, respectievelijk 20 en 10 vacatures voorhanden zijn, zal men niet tot afvloeiing van personeel behoeven over te gaan. Orders voor VMF AMSTERDAM Stork Ketel- en Ap paratenbouw in Hengelo, een werk maatschappij van het VMF-concern heeft van het Electriciteitsbedrijf in Groningen en Drente en van de Pro vinciale Zeeuwse Energie Maatschap pij opdrachten ontvangen voor de aanleg van pijpleidingen voor een to taalbedrag van 8 min. zo heeft de VMF bekendgemaakt. De pijpleidingen, fl e i;- i u' len worden van het mu i aal. zij bestemd voor de M (580 .VW) en de convention'Ie een:ra- Ie in Borssele (190 Mw). Lening Kappa niet geheel voltekend AMSTERDAM —De 7.25 pet. achter- gestelde, in certificaten van gewone aandelen converteerbare obligatiele ning van Papier en Karton Holding Kappa (Scholten Carton en Verpak) is niet geheel voltekend. zodat de in schrijvingen ten volle zullen worden toegewezen. De lening, groot ƒ10 min en met een looptijd van 15 jaar. werd a pari uitgegeven. IHC bouwt kraan voor ƒ16 miljoen ROTTSERDAM Heerema Inge nieursbureau BV in Den Haag heeft aan IHC Holland opdracht gegeven tot de bouw van een reusachtige kraan, die door IHC zal worden ge monteerd op het werkschip Thor van Heerema. Met de order is een bedrag gemoeid van 16 min. Heerema zal de kraan (hijscapaciteit 2000 ton) onder meer gaan gebruiken in het moeilijke en stormachtige noordelijk deel van de Noordzee, waarin de olie- en gasexploratiegebie- .'II Forties Field (BP). Ekofisk Field (Philips) en Shell-Esso-velden als Auk Field liggen. Heden nam de Heere tot Zich na een geduldig gedragen lijden onze lieve Schoonzuster en Tante Anganita van Egmoncl echtgenote van L. P. van Egmond op de leeftijd van 67 jaar. Haar leven was Christus. Haar sterven gewin. Katwijk a/d Rijn: Alb. Zandbergen Rijnsburg: A. C. van Klaveren Alphen a/d Rijn: J. Wassenaar M. Wassenaar-van Klaveren Rijnsburg: Cath. H. van Klaveren W. W. van Klaveren van Houten W. van Klaveren van Houten G. van Klaveren L. Kroon neven en nichten Rijnsburg, 5 augustus 1973. Heden nam de Heere tot Zich onze lieve zorgzame Oma Anganita van Egmoncl echtgenote van L. P. van Egmond op de leeftijd van 67 jaar. Haar diepbedroefde Kleinkinderen. Marion Henriette Carla Mery Daan Leo Marijke Wilraa Leo Astrid Anneniarie Agnes Irma Rijnsburg, 5 augustus 1973. Op de dag des Heren heeft God in Zijn heerlijk heid opgenomen, na een kortstondige ziekte, onze lieve zorgzame Man, Vader en Grootvader Arie Prins echtgenoot van Johanna Wilhelmma Vellekoop op de leeftijd van 63 jaar. Wij zijn wel bedroefd maar treuren niet, als degenen die geen hoop hebben. Honselersdijk: J. W. Prins-Vellekoop C. Drenth-Prins F. Drenth Henk, Arie, Janny 's Gravenhage: M. van 't Wout-Prins J. van 't Wout Mark, Richard Honselersdijk: C. Prins Cl. Prins Honselersdijk, 5 augustus 1973. Endeldijk 32a. De overledene ligt opgebaard in de wijkzaal van de Ned. Herv. Kerk 'de Voorhof', ingang Fazant laan, Honselersdijk. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 7 augustus, van 19.00-20.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 9 augustus a.s. om 13.30 uur in de Ned. Herv. kerk 'de Voorhof', waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats de Naald wijk. Met grote droefheid geven wij u kennis dat de Heere heden van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Schoonvader, Groot- en Overgrootvader, Zwager en Oom Cornells Marinus Bons in de ouderdom van 81 jaar. Uit aller naam: M. W. Bons-Vlot Sliedrecht, 6 augustus 1973. Kerkbuurt 46. Geen bloemen. Liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De teraardebestelling zal plaats hebben D.V. vrij dag 10 augustus a.s. om 2 uur op*de begraaf plaats te Sliedrecht. De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23. Heden is, na een langdurig, doch zeldzaam gedul dig gedragen lijden van ons weggenomen mijn lieve Man en onze Vader Maarten Timmer geboren 24 oktober 1896. J. Timmer-Kroef Aalten (Gld.): G. J. Timmer A. Timmer-Hoogeveen Rotterdam-3012. 6 augustus 1973. Adriaan Kluitstraat 52. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'De Wilgenborgh'. Donkersingel 2, alwaar gelegenheid is tot condoleren op woensdag van 19.30 tot 20.30 uur. De dankdienst, waarin zal voorgaan de weleer waarde heer Ds. Jac. van Vessem..zal gehouden worden donderdag a.s. in de Goede Herderkerk, Kastanjeplein 28 om 9.45 uur. waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats 'Crooswijk'. Aankomst aan de kapel circa 11.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot con doleren in de kapel. Tot onze ontsteltenis ontvingen wij het bericht van het overlijden van de Heer Drs. J. W. de Graaf sedert jaren maakte hij deel uit van ons bestuur. Zijn werkkracht, inventiviteit en vriendschap zul len wij al te zeer missen. Het bestuur van de Stichting Algemene Openbare Bibliotheek, Oegstgeest. Oogst geest, 4 augustus 1973. 25 JAAR VORSTIN in woord en beeld trouw en te goeder trouw stort f 6.95 op giro 2405061 of een telefonische bestelling aan U1621 3850'-3231 decom uitgeverij raamsdonksveer Voor het bejaardentehuis 'LANDSCHEIDING' (geref./chr. geref.) Isabellaland 1700 te 's-Gravenhage wordt gevraagd: (in- of extern) voor schoonmaakwerkzaamhcden en assistentie van de technische dienst. Salaris volgens de richtlijnen van de stichting L.S.B. Sollicitaties aan de direkteur op bovenstaand adres. Ik heb U bij Uwen naam roepen: Gij zijt Mijne. IJesaja 43 In volle zekerheid des ge- loofs heeft de Heere plotse ling tot zich genomen mijn geliefde Man. onze lieve zorg zame Vader en Opa. Broer. Zwager en Oom Dirk Noordzij in de ouderdom van 73 jaar. Wij zijn erg verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat God ons in hem heeft ge geven. Pernis: L. Noordzij-Molendijk Utrecht: M. P. Noordzij G. Noordzij-van der Werk Dick Sjoeke Overschie: P Noordzij J. Noordzij-van Puf reien Dicky Hcnkie en verdere familie. De begrafenis zal plaats heb ben donderdag 9 augustus a.s. op de Algemene Begraaf plaats te Pernis. Vertrek van af het sterfhuis om 11.30 uur. Heden ontsliep in haar Hee cn Heiland onze geliefde ci zorgzame Moeder. Behuwd) moeder. Grootmoeder. Over grootmoeder. Zuster. Bi huwdzuster en Tante Marrigje Verhuist 's-Gravenhage. 3 augustus 1973. Huize 'Kranenburg', Morsestraat 9. Correspondentie-adres: Rietzangerlaan 21. De overledene is opgebaari 1 in 'Het Rouwccntrum', Val Diemenstraat 167. Bezoek uren van 5-7 uur. De bijzetting in het famili* graf zal plaatshebbel woensdag 6 augustus te 11.3 uur op de begraafplaat 'Oud Eik-en-Dulnen'. Laan van Eik en Duinen 38. Ver I trek van 'Het Rouwcentrum te 11 uur. lelijke, lieve Nicht, nicvroui Prijna Heemskerk-Verkaik l Familie Van Egmond Mevrouw Kadé- Van Egmondh Heden behaagde het de Heere nog onverwacht van ons te nemen onze lieve Vrouw, Moeder, Schoonmoeder, Oma, Schoondochter. Zuster, Schoonzuster en Tante, Maria Baak-de Jong echtgenote van Arie Baak eerder weduwe van Cornelis Pronk, op de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: A. Baak Scheveningen, 5 augustus 1973. Mennickstraat 114. Condoleancebezoek van 24 uur en van 7-9 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 9 augustus om 2.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhof laan. Vertrek van het woonhuis om 2 uur. Op Zijn tijd nam God voor ons nog onverwacht tot Zich mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Johanna Christina Leonora de Winter geboren Van Veelen op de leeftijd van ruim 77 jaar Spijkenisse: J. de Winter Canada: J. de Winter H. de Winter-Verrijp Corry John Spijkenisse: T. Breukhoven-de Winter C. Breukhoven Wim Nora Spijkenisse, 5 augustus 1973. Huize 'De Marckenburgh', kamer 318. Goudenregenplein 1. Mijn vrouw en onze moeder is oppgebaard in de rouwkamer van 'De Marckenburgh'. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.30 uur tot 8 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag middag 9 augustus op de algemene begraafplaats 'De Ommering', Oprelseweg, Spijkenisse plm. 3 u. Vertrek vanaf de 'De Marckenburgh' te 2.45 uur. Heden overleed na een langdurig, doch moedig gedragen lijden onze lieve Zwager en beste Neef en Huisgenoot mr. Johannes Anthonij Spijksma op de leeftijd van 74 jaar. Namens de familie: Heemstede: A. Z. Spijksma-van Beever Amsterdam: A. C. Bakker-Veldman J. H. A. Bakker J. R. Veldman A. G. M. Veldman-Huijing C. R. Veldman A. Veldman-Verhallen J. de Leeuw Haarlem. 4 augustus 1973. Correspondentieadres: J. R. Veldman, ex test.. Rooseveltlaan 87', Am- sterdam-Zd. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 9 augustus om 13.00 uur op de algemene be graafplaats te Heemstede. Vertrek van rouwkamer Zijhveg 63 omstreeks 12.30 uur. Amsterdam: Amstelveen: Haarlem:

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10