Staatsloterij biedt j™ elke maand kansen E Eemscentrale in het klein al te bekijken Chileense regering wil wijnindustrie gaan nationaliseren Stichting VVR wil Sanatorium overnemen VS beperkt uitvoer van metaalschroot Grensverlegging baart Drogteropslagen zorgen Wij ontvingen Gemeente betaalt zelf veiliger spoorwegovergang FAMILIEBERICHTEN Or. Helmut Thielicke 1 TROUW/KWARTET DINSDAG 31 JULI 1973 KIO ]/K\ DEN HAAG De Stichting Verzor ging. verpleging en revalidatie wil het Haagsch Sanatorium aan de Doornik- sestraat overnemen en het na enige verbeteringen te hebben aangebracht gaan gebruiken als verpleeginrichting. Zoals bekend is het Sanatorium ge dwongen om volgend jaar te sluiten, omdat de bedden voortdurend onder bezet zijn als gevolg van het feit, dat de GGD geen patiënten meer naar de verpleegafdeling van het sanatorium stuurt De GGD kwam tot deze handelwijze omdat het Sanatorium nog steeds geen erkenning als verpleeginrichting geniet De Stichting VVR heeft in middels aan de minister van Volksge zondheid en Milieuhygiëne (mevrouw Vorrink) toestemming gevraagd om het Sanatorium over te nemen. Dit hebben B. en W. van Den Haag meegedeeld naar aanleiding van vra gen van het raadslid Chr. J. Buijten- dijk (PvdA). Voorts delen B. en W. mee, dat zij het verzoek van de Stich ting VVR aan de minister ondersteu nen. Zij onderschrijven, dat de lig ging van het Haagsch Sanatorium uniek is, maar tekenen daarbij aan, dat de accommodatie niet voldoet aan de eisen, die voor de behandeling en verpleging van alle in de inrichting aanwezige patiënten moeten worden gesteld. WASHINGTON De uitvoer van ijzer- en staalschroot uit de Verenigde Staten zal in augustus worden beperkt tot 954.000 ton. Volgens het Ameri kaanse ministerie van handel zal de exportvermindering tot stand worden gebracht door middel van een vergun ningenstelsel. Zonder deze beperkende maatregel zou de schrootuitvoer in augustus naar schatting bijna 1.2 mil joen ton hebben bedragen. Van de to tale hoeveelheid is 564.000 ton be stemd voor Japan (zonder vergunnin genstelsel zou deze hoeveelheid 801.000 ton hebben bedragen). De uit voer naar andere landen wordt be perkt tot 390.000 ton. Voor de uitvoer van hoeveelheden groter dan 500 ton in augustus, waar voor op 1 juli of eerder bestellingen zijn binnengekomen, wordt een ver gunning gegeven. Er aal geen toes temming worden verstrekt voor or ders die na 1 juli zijn binnengekome- SANTIAGO President Aller.de en de Chileense wijnproducen ten hebben het met elkaar aan de 'wijnstok' omdat de president de wijriindustrie wil nationaliseren. De regering is van plan de wijn gaarden te onteigenen en het merendeel van de opbrengsten in wijnverwerkende maatschappijen om te zetten. Woordvoerders van de wijnindustrie zijn de mening toegedaan dat het re geringsprogramma Chili's internatio nale wijnmarkten zal ruïneren. De zaak wordt nog ingewikkelder door een tekort aan flessen en kurken dat het verbruik op een drastische manier kan beknotten, wie ook de industrie controleert. De regering is van plan binnen enke le maanden alle particuliere wijngaar den te naasten. Deze maatregelen ma ken deel uit van een massaal en dras tisch programma van landbouwhervor ming waardoor de meeste particuliere grondbezittingen onder de boeren werden verdeeld. Wijnverwerkende maatschappijen die weigeren zich op staatsleest te laten schoeien, worden onverwijld onteigend. De hele indus trie zal geleid worden door de Chi leense nationale wijnfederatie. Rodrigo Alvarado, de beheerder van de Chileense wijnbouwers- en uitvoer- vereniging, heeft verklaard dat het de regering ontbreëkt aan technische mo gelijkheden om de kwaliteit van de wijn op een hoog peil te houden als de wijnindustrie onder staatscontrole komt. 'Sommige Chileense wijnsoor ten hebben al sedert honderd jaar een Van een onzer verslaggevers ZUIDWOLDE Er dreigt een klein grensconflict tussen Drente en Over ijssel. De laatste provincie wil zes ge zinnen uit het Drentse Drogteropsla gen in de gemeente Zuidwolde an nexeren. maar daartegen beslaat een niet gjringe weerstand. De moeilijkheden zijn allemaal ont staan door de aanleg van de autoweg van Zwolle naar Dedemsvaart, die via Drogteropslgaen in de richting Slag haren zal worden doorgetrokken. zekere faam omdat de fundamentele produktiestructuur intact gehouden werd. Dit is het geheim van hun waarde', zei h ij. Chileense wijndes kundigen zullen werkaanbiedingen van elders aannemen als de regering het beheer van de wijnindustrie in handen neemt. 'Voor deze specialisten is de wijncultuur een kunst, geen geldkwestie', zo voegde hij eraan toe. Arturo Perez, commissaris voor de wijnindustrie op het Chileense minis terie van landbouw, heeft de woord voerders van de industrie ervan be schuldigd een 'terreurcampagne' te voeren om hun eigen belangen te ver dedigen. 'De Chileense wijn zal niet teniet gaan. Wat wel zal verdwijnen is de wijnwetenschap van de bourgeois. We willen enkel de sociale structuur van de wijnindustrie wijzigen en haar lei ders vervangen', zei hij. Perez ontken de dat de nationalisatie van de wijn industrie de kwaliteit van de wijn zal benadelen. Hij betoogde dat het ministerie van landbouw streng zal ei sen dat dezelfde maatstaven in acht genomen worden die reeds jaren in deze industrie aan de orde zijn. 'De technologie van de wijnindustrie dient verbeterd te worden; tot dusver worden immers nog altijd oude me thodes toegepast. Het is kletspraat dat wij, wat de wijnindustri. betreft, technologisch gezien internationaal aan de top staan', zei hij. De Chilenen houden van hun wijn. Uit statistieken blijkt dat per hoofd ongeveer 70 liter wijn per jaar wordt gedronken. De Chilenen staan, wat de wijnconsumptie betreft, aan de top van de Latijnsamerikaanse landen. Op wereldvlak komen zij derde, na Frank rijk en Italië. Allende, die pleit voor gematigdheid bij zijn veel drinkende landgenoten, erkent dat hij dagelijks bij zijn mid dag- en avondmaal een halve fles wijn tot zich neemt. Hij zou thans van plan zijn het wijnverbruik te rantsoe neren tot bestrijding van de dronken schap. Nieuwe opzet begint op 6 augustus DEN HAAG De Nederlandse staatsloterij begint maandag 6 augustoAlv rltic iitoco verandering gekomen in het prijzenP" h pakket en de verkoopmethode via circa negenhonderd collecteurs, colleo' trices, debutanten en giro. De prijzeiP zijn: hoofdprijs 500.000 gulden, extr»'1 prijzen 250.000. 100.000 en 50.0000 gul •J'—-VU.UVV. iVV.VVU v.l uu.uwu 0,.« den. Er zijn tevens serieprijzen var tus met de verkoop van loten voor een maandelijkse loterij, De nieuwe opzet is mogelijk gewor den door een wijziging van de Wet op de Kansspelen. De staatsloterij zal elf maal per jaar met uitzondering van juli worden gehouden. De verkoopperiode van de loten zal worden verkort tot tien dagen. Ook zullen de trekkingen niet meer uits luitend op woensdag vallen. Bij de eerste en derde trekking gebeurt dat wel. maar de tweede trekking valt op maandag. 'Het begin van de lotenver- koop valt op de eerste maandag van elke maand. De staatsloterij heeft thans geheel nieuwe loten ontworpen. De hele lo ten van vijfentwintig gulden en de zo genaamde 'vijfjes' van vijf gulden zijn verschillend van formaat. Er is geen c de jcrle Ivage te den. Er zijn tevens serieprijzen vai 100.000, 50.000 en 25.000 gulden en kleinere serieprijzen. roor id F krit ënini het Srits iud-\ bewi OUDESCIIIP De Eemsliaven is nog leeg, maar het havenschap en het Elec- triciteitsbedrijf Groningen Drente (EGD) gunnen geïntereseerden wel een kijkje in de toekomst. Dat kan in exposities van de haven zelf en de verwach te ontwikkelingen van het EGD. Het bedrijf heeft een apart gebouwtje inge richt, vlakbij de in aanbouw zijnde Eemscentrale. Daar is onder meer een maquette te zien van hoe het met die energievoorziening gaat worden. Het wordt geen kerncentrale maar eentje die met (in Groningen nog veel voorhan den) aardgas wordt gestookt. Nieuwe grammatica voor de sex, door P. v. Eeten. Een Alpha-boek van uit geverij Bakker, Den Haag 150 blz. - 14,50. Denkertjes, een puzzelboek voor kin deren van 9 tot 12 jaar door Maria van Eeden. Uitg. Cantecleer De Bilt 125 blz. -ƒ 3,50. Te oud voor wat? een boek vol inspi rerende doe-ideeën voor ouderen ge schreven do>r Lydia Buwalda, Daan en Geertje Gort Uitg. Cantecleer, De Bilt. 90 blz. -ƒ 13,50. Macramé-ideeën door Hetty Mooi. Uitg. Cantecleer, De Bilt 70 blz. - 9.50. Utopia door Thomas More. Vertaling dr. Marie H. v.d. Zeyle. Uitg. Polak Van Gennep, Amsterdam. 186 blz. Prijs gebonden 19,50; als paperback: 14,50. Als de graankorrel niet sterft, door André Gide. Uitg. Polak Van Gen nep, Amsterdam. Vertaald door Pieter Beek. 305 blz. Prijs gebonden 35,-; als paperback: 25,-. Bij uitgeverij Cantecleer te De Bilt zijn de nrs. 16 en 17 verschenen in de serie 'Nieuwe Vrije Tijd Reeks'. Van Dick Ettema: Sieraden van hoefnagels (46 blz. -ƒ 3,50) en Sokpoppen zelf maken en er mee spelen geschreven door Hetty Mooi en Vic Sjouwerman 48 blz - 3,50.) GROEIENDE INTERESSE De directeur van de staatsloterij, heer P. G. van Essen, verklaarde git teren op een persconferentie dat oil geveer zeventig procent van de doo^J1® de deelnemers betaalde bedragen prijzen wordt uitgekeerd. Op gemi< deld vier van de tien loten valt ee prijs. 'De omzet per loterij is sim maart 1967 verviervoudigd en de int resse van het Nederlandse publie .dle groeit nog steeds', aldus de heer Vafjn 1 Essen. De jaaromzet van de staatslotf1® rij bedroeg over 1972 ruim driehoij derd miljoen gulden, waarmee voetbaltoto en de totalisator, met it der een omzet van ongeveer zeventi'Prel miljoen gulden, ruimschoots worde£,en\ overschreden. De heer Van Essen ve wacht dat de uitbreiding van staatsloterij veel mensen, die thai dwei mlr nt in dj'™ cir nog in de wekelijkse Duitse lott.' meespelen,, ertoe zal bewegen in vaderlandse loterij mee te gaan doen'wer ome tden lerbi ;n t bij Ikaai ha)> :ern aan de i pak HOOGKERK Het stadsbestuur v; Groningen wil zelf een veiliger spoo wegovergang in Hoogkerk bekostige Er is net een overgang met 'halve bj men' (alleen afsluitend aan de ree 7^ terkant van de weg) gekomen, na ei ,j|er actie tegen de oorspronkelijk gehej onbeveiligde overweg in de Zuidi weg. De trottoirs lopen echter nog det zonder meer op de rails uit en het volg was dat onlangs een kind w< overreden. De Nederlandse Spoorwegen vindi het echter helemaal niet nodig en nj nen dat de gemeente de kosten di maar moeten dragen. bij d Op 10 augustus a.s. hopen D.V. onze geliefde Ouders en Grootouders II. van Wijk en S. P. van ijk-de Jong hun 40-jarige echtvereniging te herdenken. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Giessenburg. juli 1973. Peursumseweg 18. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 19 augustus vanaf 19.30 uur in het zalencentrum 'De Stigt', Peursumseweg 15. Giessenburg. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze Va der. Schoonvader, Groot- en Overgrootvader, onze Broer, Zwager en Oom Albert Marin us Groeueijk weduwnaar van Jannetje Gerritsen van der Hoop op de leeftijd van 84 jaar. De Bilt: A. M. Beercns-Groeneijk R. Beerens Den Haag: W. J. Uhlenbeck-Groeneijk K. F. Uhlenbeck Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie. Rotterdam, 28 juli 1973. Middenhoefstraat lb. Corr. adres: A. M. Beerens-Groeneijk, Hessenweg 226, Den Bilt. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470. Bezoek aldaar dinsdagavond van 8 tot 8.30 uur. De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats 'Crooswijk' zal plaatsvinden don derdag 2 augustus om 12 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer ca. 11.30 uur. Heden nam de Heere na een kortstondige ziekte tot Zich mijn lieve zorgzame Vader, onze Groot vader Cornelis Johannes van Maanen Weduwnaar van Alida Lena Groeneweg in de ouderdom van 83 jaar. J. J. van Maanen en kleinkinderen Schiedam, 29 juli 1973. Stadhouderslaan 75. Gelegenheid tot condoleren woensdag- en donder dagavond van 8 tot 9 uur. De bijzetting in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats. Laan van Spieringshoek, Schiedam zal plaatshebben vrijdag 3 augustus a.s. te 12.00 uur v.m. Vertrek van het woonhuis te 11.45 uur v.m. Geen bloemen. Toch overwint eens de Genade en maakt een einde aan de nacht. Vanmorgen is ingegaan tot de vreugde van zijn Heer, mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jan Gercama op de leeftijd van 74 jaar H. Gcrcama-Reitsma Kinderen en kleinkinderen Rotterdam, 28 juli 1973. Azaleastraat 90-b. Een rouwdienst in de Nassaukerk aan de Kleiweg wordt gehouden donderdag 2 augustus a.s. om 13.30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Ned. Herv. begraafplaats Oud-Kra lingen aan de Kralingseweg 334, circa 15.00 u. Na afloop van de dienst in de kerk is er gelegen heid tot condoleren in de consistorie. De begraafplaats is te bereiken met de Van Gogh- bus vanaf Rotterdam C.S. Dankbaar voor alles wat God ons in hem schonk geven wij met droefheid kennis, dat de Heere tot zich nam onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer. Zwager en Oom Gerrit van der Geer weduwnaar van Emmetje Anneke Romein, op de leeftijd van 73 jaar. Kinderen en kleinkinderen Schiedam. 28 juli 1973. Hoofdstraat 215a. D.V. woensdag 1 augustus a.s. wordt er een rouw dienst gehouden te 2.30 uur n.m. in de Aula van de Alg. begraafplaats. Laan van Spieringshoek, Schiedam, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Vertrek vanaf het woonhuis te 2.15 uur. n.m. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7-8 uur. ,'t Zij wij leven, 't zij wij sterven, wij zijn des heren.' Heden ontsliep in haar Heer en Heiland, na een langdurige ziekte, onze lieve Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Aaltje Noorlander-kalkman weduwe van G. Noorlander op de leeftijd van 79 jaar. A. van Schelven-Noorlander W. van Schelven Nelly en Mannes Mariëlla Cathelyne Gerda en Peter Rotterdam, 28 juli 1973. Zestienhovenstraat 40. Correspondentie-adres: W. van Schelven. Aert de Gelderstraat 3. Papen- drecht. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470 Bezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag a.s. op de begraafplaats 'Oud-Kralingen'. Kralingseweg 334. Vertrek vanaf de rouwkamer om 13.30 uur. Aankomst aan de kapel circa 13.50 uur. Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten'1 Psalm 91 vers 1 Heden nam de Here, voor ons nog vrij onver wacht. uit ons midden weg onze lieve zorgzame Moeder en Oma Jantje Trenning weduwe van Arend Albert Ruiter op de leeftijd van 69 jaar Leersum: A. J. Boll-Ruiter Deventer: II. Ruiter R. Ruitcr-Seinen Albert, Roelina, Jan, Jeanette Koog aan de Zaan: J. Ruiter H. T. Ruiter-Wolters Marijke, Annette, Caroline, Annemieke Gouda. 29 juli 1973. 'Ronssehof' Ronsseweg 138. Onze moeder en oma is opgebaard in de rouw kamer van de 'Ronssehof', condoleantiebezoek daar woensdagavond a.s. van 7.30 tot 8.30 uur, in gang aula. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben don derdag 2 augustus a.s. te 13.00 uur op de Alge mene Begraafplaats 'IJsselhof', alhier. Liever geen bloemen Heden nam de Here tot Zich, geheel onver wacht, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Teunis Huibert Willem van Gent op de leeftijd van 54 jaar. Leiden: M. van Gent-van der Kaaij Jacques van Gent Utrecht: Leiden: Jojo van Gent-Visser Hans van Gent Trudi van Gent-van Duuren Loes van Gent Anne Marie van Gent cn verdere familie. Leiden, 29 juli 1973 Muiderkring 163 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31. Leiden. Bezoek woensdag van 33.30 uur cn van 77.30 uur n.m. Thuis liever geen bezoek geen bloemen geen toespraken. De rouwdienst is bepaald op donderdag 2 augus tus a.s. om 3 uur in de aula van de begraaf plaats 'Rhijnhof te Leiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Met grote verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het plotseling overlijden van onze trouwe en zeer gewaardeerde medewerker, laat stelijk administrateur van 'Rhijnhof', T. H. W. van Gent Dankbaar zal ons zijn prettige persoonlijkheid in herinnering blijven. College van Kerkvoogden en Centrale Kerkeraad van de Hervormde Gemeente te Leiden. Tot mijn diepe droefheid is tijdens onze va kantie'in Frankrijk, toch nog onverwacht, van mij heengegaan mijn lieve, zorgzame Man Jan Kerker in leven onder meer verbonden aan de Toonkunstmuziekschool voor de Drechtsteden te Dordrecht. In dankbare herinnering aan de jaren die wij samen mochten zijn, Dettie Kerker-Ardon cn verdere familie. Dordrecht, 26 juli 1973. Rozenhof 38. De overledene ligt opgebaard in hel rouwcen trum, Kon. Wilhclminaslraat 48. De begrafenis zal op woensdag 1 augustus a.s. in alle stilte plaatshebben. STICHTING TOONKUNSTMUZIEKSCIIOOL VOOR DE DRECHTSTEDEN. Met diep leedwezen geeft het Algemeen Bestuur van de Stichting Toonkunstmuziekschool voor de Drechtsteden kennis van het plotseling overlijden van de heer J. Kerker leraar piano Gedurende bijna 29 jaren heeft hij zich volledig ingezet voor de belangen van de Toonkunst muziekschool. In het bijzonder zijn sympathieke en bescheiden wijze van optreden en zijn grote liefde voor de muziek zullen wij met dankbaarheid gedenken. Het Algemeen Bestuur voornoemd: J. C. de Ridder, voorzitter; J. G. T. Diender, secretaris. Zo blijft dan een rust over voor het volk Gods. Hebreeën 4 9 Heden nam de Heere van ons, na een geduldig gedragen lijden, nog onverwacht, onze lieve, on vergetelijke Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Adriaiia Clasina Koning-de Jong weduwe van Willem Koning in de ouderdom van 80 jaar. W. Kon ing J. Korving-Harteveld A. Korving K. Korving-den Heijer J. J. Koning D. Korving-Bal C. Koning T. Koning-Verkerk G. C. Korving J. Koning-den Heijer A. C. de Jong-Koning T. de Jong G. C. Bargeman-Koning A. Bargeman Wh. Korving J. M. Korving-Koning Wh. Lagas-de Jong T. Lagas klein- en achterkleinkinderen. Scheveningen, 29 juli 1973 Kolenwagenslag 48 Condoléancebezoek van 2-4 en van 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 3 augustus te 11.15 uur in het vergaderlokaal van de Gereformeerde Gemeente, Keizerstraat 179, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben in het familiegraf op de begraafplaats 'Oud Eik-en- Duinen', Laan van Eik-en-Duinen 38. Aankomst aldaar te 12.30 uur. E«n beroemd theoioog over de vraag naai God. Besté* God eigenlijk wel? Hoe kan men dit weten? En éls Hij nu eens bestond Thielicke spreekt de mens aan in zijn hedendaagse problematiek. In boeiende eerlijke taal. Hij opent daarbij de bijbel om icht te doen straten ia duisternis van het verstand éen boek vo> antwoorden aan Godzoekers en twijfelaars 272 bladzijden t 24.50 Varkrljgbaar m de boekhand* wjj ZOMER ft KEUNING - WAGEMNGEM ENIGE KENNISGEVING lonr haar Heer werd thuls- Aunecliien Alting op de leeftijd van 76 jaar. Scheveningen. 30 juli 1973. Huize 'Tabitha', Badhuisweg 99. De begrafenis zal plaatsheb ben donderdag 2 augustus te 12 uur op de algemene be graafplaats aan de Kerkhof laan. Weduwnaar 37 j., N.-Herv. met eigen huis en 3 kinde ren. 11. 7 cn i jaar, in mid delgroot dorp in Z.-H., zoekt eenvoudige LIEVE VROUW geen gescheiden). Prot. godsdienst (meelevend), om üls huishoudster het gezin te begeleiden. 1 a 2 jonge kinderen geen bezwaar. T.z.t. huwelijk, alleen mogelijk op wederzijdse liefdesband. Geen danstvpe. Br. o. nr. R9265 SERVICEFLATS TE EMMEN (Dr.) Een onzer cliënten biedt 3 kamerflats te huur aan. Huurprijs 850.- 1 pers.: 2 pers. 1050.- (incl. warme maaltijd, gas. water, elek triciteit en centr. verwar ming (huishoudelijke hulp). Ligging: aan het bos en grenzend aan visvijver. Aan vaarding: plm. oktober 1973. Inlichtingen: Frieling's makelaardij B.V. Emmerhoutstraat 31. Wcerdinge (EMMEN) Tel. 05910-13080. Konstruktiewerkplaats (filiaal van Havenbedrijf „Vlaardingen-Oost" B.V. te Vlaardin- gen, deeluitmakende van de Thyssen-Bornemisza Group N.V.), producente van: bruggen scheepsluiken staalkonstrukties (skeletbouw) enz. heeft de vakature van PRODUKTIE-KOÖRDINATOR. De aan te stellen funktionaris moet in staat zijn om als assistent van de bedrijfsleiding in haar in- en eksterne kon takten te kunnen optreden. Hij zal voorts worden belast met de dagelijkse produktie- begeleiding voor wat betreft de werkvoorbereiding, de planning, de kostenbewaking en de voortgangskontrole. Gezien de eisen die aan deze funktie worden gesteld, wordt omgezien naar een H.T.S.-er (bij voorkeur Werktuigbouw), in de leeftijd van ca. 25 jaar, met organisatorisch inzicht en goede kontaktuele vaardigheid. In verband met de zich uitbreidende buitenlandse relatie kring, is spreekvaardigheid in de Duitse taal gewenst. By de selektie-procedurebehoort een psycho-technische test tot de mogelijkheden. Woning beschikbaar. Brieven met volledige inlichtingen en met bijvoeging van een recente pasfoto te richten aan: Postbus 4 te Bergum (Fr.).

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10