elke maand FAMILIEBERICHTEN 1, (staf) verpleegkundigen 2. ziekenverzorgenden TROUW/KWARTET MAANT)AG 30 JULI 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw -+- Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Hiermede geven wij u kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Hendrik je van der Vecht op de leeftijd van 69 jaar. B. van der Vecht C. van der Vecht-de Roode B. van der Vecht-Vervark Voorschoten: G. Beukenholt-van der Vecht J. Beukenholt Leiden: M. J. Oudshoorn-van der Vecht W. Oudshoorn en familie Leiderdorp, 27 juli 1973. Van Leeuwenpark 47. De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 31 juli om 2.30 uur n.m. op de Algemene Be graafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Thuis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de ter aardebestelling in de ontvangkamer van de be graafplaats. Dankbaar voor alles wat wij in en van haar ont vingen geven wij bedroefd kennis van het vol komen onverwacht overlijden van onze geliefde Moeder en Oma Neeltje Vernes weduwe van Pieter Anthonie Verkerk in de ouderdom van 71 jaar. Zwijndrecht: J. G. Visser-Verkerk A. G. Visser Anneke Nelleke Pieter W. A. Verkerk M. C. Verkerk-van Breugel Petie Jossie Judith Zwijndrecht, 27 juli 1973. 'Swinhove'. Plantageweg 3. Gelegenheid tot condoleren, dinsdagavond a.s. van 7-8 uur in de rouwkamer van 'Swindhove', Plantageweg 3. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 1 augus tus a.s. om 3 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Tot onze diepe droefheid is heden na een kort stondige ziekte, nog vrij plotseling van ons heen gegaan onze geliefde Broer. Zwager en Oom Jacob Swijnenburg voorheen onderwijzer te Heerjansdam en Rotter dam Zuid. op de leeftijd van 70 jaar. Maassluis: A. Kulik-Swijnenburg F. W. Kulik Rotterdam: M. S. Swijnenburg-Hart Gouda: C. Tems-Swijnenburg B. Tems Rotterdam: J. Koster-Swijnenburg Rotterdam: M. Vaandrager-Swijnenburg Rotterdam: G. Swijncnburg G. Swijnenburg-de Graaf Rotterdam: J. P. Swijncnburg A. Swijnenburg-Koorneef Ouddorp: M. P. Swijncnburg Neven en nichten Rotterdam, 27 juli 1973 Lange Hilleweg 70 De overledene is opgebaard in het woonhuis. Bez.-ck aldaar maandag en dinsdag van 19.30 21.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 1 augustus a.s. op de Zuiderbegraafplaats, om streeks 13.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de kapel. De Here heeft uit haar lijden verlost en tot Zich genomen, onze lieve Zuster en Tante Nel Peek op de leeftijd van 71 jaar. Purmerend: P. Peek Kzn. Krommenie: C. Peek A. Peek Z.O. Beemster: K. van Voorst-Peek neven en nichten Krommenie. 28 juli 1973 L. J. Costerstraat 11 Thuis geen bezoek Dc overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum van B.O.K., Visserspad 10 te Krommenie. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woens dag 1 augustus nam. 2.45 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Eikelaan te Krommenie. Om 2 uur een korte rouwdienst in het Uitvaart centrum Visserspad 10. Gelegenheid tot condoléance na afloop van de plechtigheid in het Uitvaartcentrum aan het Vis serspad 10. Na een kortstondige ziekte nam God tot Zich onze lieve, zorgzame Moeder en Oma Christina de Kooter-Bol weduwe van Dirk de Kooter, op de leeftijd van 82 jaar. Koudekerk a/d Rijn: J. de Kooter P. de Kooter-Annaars Leiden: C. M. M. Domburg- de Kooter T. Domburg Koudekerk a/d Rijn: Dirk de Kooter Leiderdorp, 28 juli 1973 Bejaardencentrum 'De Dillenburg', Mauritssingel 29 De teraardebestelling zal plaatsvinden op woens dag 1 augustus om ca. 2.45 uur n.m. op de Al gemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Heder is van ons heengegaan, na een geduldig gedragen lijden, onze lieve zorgzame Moeder en Oma Barbara Anthonia van der Graaf-Rulo weduwe van Gerard van der Graaf in de ouderdom van 81 jaar. Bunnik: G. van der Graaf J. van der Graaf-de Kok Gerard Ineke Rotterdam, 28 juli 1973 Huize "Arcadia", kamer 617 Apollostraat 163 Corr.adres: Van Beesdelaan 4, Bunnik Gelegenheid tot condoleren woensdagmorgen van 11-12 uur in "Arcadia". De begrafenis zal plaatshebben woensdag 1 au gustus om 3 uur op de begraafplaats van de Ned. Ilerv. Gem. 'Oud Kralingen', Kralingseweg 334. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst ge houden worden in "Arcadia", aanvangende om 2 uur. Heden is rustig ontslapen onze lieve Moeder en Oma Auiia Pelronella van Splunder-Noordhoek na een leven, dat gelukkig was temidden van hen die zij liefhad. Zij werd 78 jaar. Haar vertrouwen was: Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht: de dood van Christus voor de zonden, van eeuwigheid als grond gelegd. Antwerpen: W. van Splunder G. van Splunder-Ballet Bolnes: H. van Splunder G. van Splunder-Roos Ridderkerk: M. van Splunder A. M. van Splunder- Pruyssers J. F. van Splunder II. van Splunder-Roos Glimmen (Gr.): J. II. A. van Splunder W. van Splunder-Los Bolnes: A. P. van Splunder M. van Splunder-Roos en kleinkinderen Ridderkerk, 28 juli 1973 'de Riederborgh'. Boksdoornstraat 2 Correspondentie-adres: H. van Splunder Donckselaan 10-1. Bolnes De rouwdienst zal worden gehouden in de Ont- moetingskerk aan de Jhr. de Savornin Lohman- straat te Ridderkerk, woensdag 1 augustus a.s., aanvang 11.15 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf op de begraafplaats 'Vredehof' zal plaatsvinden ca. 12 uur. Gelegenheid tot condoleren na de bijzetting in de aula. Heden is in volle vrede van ons heengegaan onze lieve Moeder. Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Anna Catharina Haasnoot weduwe van Duco Stadig (arts), op de leeftijd van 92 jaar. 'k Zal dan gedurig bij u zijn. Psalm 73 12 O.B. Dordrecht, 28 juli 1973 Verpleegtehuis 'Crabbehoff', Groen van Prinstererweg 38 Correspondentie-adres: Rozendaalselaan 34a, Velp (G.). Zwolle: A. Stadig Velp (G.): C. J. Stadig M. C. H. J. Stadig- Vergouwen Duco - Bertien - Anneke Goes: A. M. de Graaf-Stadig J. A. de Graaf Jan Gerrit - Ankie - Duco Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum van de Begrafenis Onderneming B.V., Kon. Wilhelminastraat 48, van waaruit de begrafenis zal plaatshebben woensdag 1 augustus a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht om 14.30 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 14.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Na een langdurig, geduldig gedragen lijden nam God tot Zich onze lieve, zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster en Tante Endreintje Wilhelmina van der Zeyden-Koedam weduwe van Marcus van der Zeyden, in de ouderdom van 89 jaar. Uit aller naam: Dirk en Jo. Leiderdorp, 29 juli 1973. Bejaardencentrum 'De Dillenburg', Mauritssingel 29. Correspondentie-adres: Esmorietstraat 1 (2 hoog) Amsterdam. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van 'De Dillenburg', gelegenheid tot rouwbezoek don derdagavond a.s. van 8.15 - 8.45 uur. De rouw dienst in de aula van 'De Dillenburg' is be paald op vrijdag 3 augustus om 2 uur n.m., waar na de te teraardebestelling om ca. 2.45 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Na een langdurig geduldig gedragen lijden is van ons heengegaan onze Man en zorgzame Vader, Schoonva der. Grootvader en Over grootvader Marimis Alblas eerder weduwnaar van laria Johanna 1 i dc ouderdom M. II. Atblas-den Harder kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Correspondentie-adres: A. C. Alblas. Hendrik Mandestraat 25 Dc overledene is opgebaard m de rouwkamer 'Atropos'. Van Boetzclaerlaan 292. Be zoek maandag van C.30-8.00 uu- De bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden op dinsdag 31 juli a.s. om 1 uur op de Algemene Be- graafn'aats 'Westduln'. Ockenburghstraat. Loosdui- de rouwkamer Tot onze grote droefheid ging na een langdurige ziekte van ons heen ons innig geliefd Dochtertje en Zusje Martina Zuiderduin in de leeftijd van 13 Jaar. E. R. Zuiderduin M. J. M. Zuiderduin- Roorda Martina is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Ilaagweg 31. Leiden. Bezoek dinsdag van 3 00-3.30 uur en van 7.00-7.30 uur n m. Thuis liever geen bezoek. De crematie is bepaald op woensdag 1 augustus a.s. om 11.00 uur in het Crema torium 'Ockenburgh'. Ocken burghstraat 21. Den Haag/ Coosdulnen. Geschreven portret van een bijzondere figuur in de Nederlandse samenleving P. JONGELING Tweede Kamerlid en fractieleider van het GPV Levensbeschrijving, interviews en foto's Verkrijgbaar in ele boekhandel prijs f 12.50 ZOMER KEUNING - WAGENINGEN van 6 augustus af: meer staatsloterij wat verandert spelen kan nu elke maand, behalve juli elke maand de prijs van een half miljoen „schoon" elke maand een reeks van andere hoge prijzen aanvang van de lotenverkoop steeds op de eerste maandag van de maand, voor de eerste maal op 6 augustus verkoopperiode anderhalve week O drie trekkingen binnen acht dagen uitbetalen van prijzen uitsluitend na de derde trekking wat blijft de prijs van een heel lot: f 25; de prijs van een „vijfje": f 5 O loten verkrijgbaar bij de bekende verkoopadressen 9 de mogelijkheid tot het bestellen van hele loten per giro voor houders van een postrekening door overschrijving van f 25 of een veelvoud daarvan op postrekening no. 5151 ten name van de collecteur ter directie staatsloterij, van de spiegelstraat 12, den haag op gemiddeld 4 van de 10 loten een prijs 0 70 procent van de inleg aan prijzen de trekkingsuitslagen worden op de televisie en in de dagbladen bekend gemaakt CO! che kis, Ni lief) arii lakt ie I )KJ ran riek sell ing /V. B. M. Kemme keel-, neus- en oorarts praktijk hervat G. S. van Dorp huisarts Laan van Meerclervoort 237 praktijk hervat Dr. R. de Graaf f reumatoloog Van Hogenhoucklaan 7 praktijk hervat P. C. M. Mosmans neuroloog afwezig van 1 augustus t/m 31 augustus Neemt U rustig de tijd om Uw keus te maken uit onze prachtige kollek- tie Modieuze Brilmonturen Wij doen het ook en ad viseren U desgewenst graag. )ptleh Meesleropticiën Ook voor oogmeting. VOORSTRAAT 380. DORDRECHT. TEL. 34120. Levenrancier voor alle ziekenfondsen. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij ons psychiatrisch centrum, met een capaciteit van 750 bed den, kunnen worden geplaatst die in het bezit zijn van het Staatsdiploma B en/of A. die in nauwe samenwerking met de verpleegkundigen een ver antwoordelijke en zelfstandige taak op zich kunnen nemen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de adjunkt-direktrice, tel. 05920-11777. Bij het verkrijgen van passende woonruimte in Assen of naaste omge.ving zal medewerking worden verleend. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken, Dennenweg 9, Assen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14