Voor de eerste keer overzichtsexposit ie Vlaardingse cultuur Meer woningen en meer groen, minder winkels en kanto ren R'damse graanmarkt Wereld in vlammen FAMILIEBERICHTEN Vakantie- aktiviteiten in Alexanderpolder SCOUTING NEDERLAND STAFMEDEWERK(ST)ER Scouting Nederland, Stadsring 139, Amersfoort Exclusieve verzorgingsflat "Hoog Doorwerth" ROYALE 2- EN 3-KAMERAPPARTEMENTEN Te huur ie Zwijndrecht 4-KAMERFLAT COLLECTIEF BEHEER TROUW/ KWARTET ZATERDAG 28 JUU 1973 KI VLAARDINGEN In dit V-ze venjaar zal voor de eerste keer een overzichtstentoonstelling van de Vlaardingse cultuur worden ingericht. De expositie die een beeld geeft van de ontwikkeling van de stad en haar bewoners vanaf de pre-historie tot het he den, krijgt het motto 'Vlaardin- ger getijden' mee. Het liberale eerste kamerlid mr. H. van Riel, zelf een verwoed amateur-archeo loog, verricht op 10 augustus in het Reedershuys aan de Westha- venkade de officiële opening. De tentoonstelling duurt tot en met 9 september. Tijdens de openingsplechtigheid zal het eerste exemplaar worden aangebo den van het boek 'Van steurvisser tot stedeling archeologische moment opname uit vijfendertig eeuwen Vlaardingen' dat wordt uitgegeven ter gelegenheid van het derde lustrum van de archeologische werkgroep Heli- nium uit Vlaardingen. De tentoonstel ling 'Vlaardinger getijden' is het re sultaat van een samenwerking tussen de historische vereniging Vlaardin gen, Helinium, het Vlaardingse ge meentearchief en de heer G. Wind, archeologisch adviseur van de ge meente. ONTWIKKELING In het Reedershuys maakt de bezoe ker kennis met de verschillende sta dia in de ontwikkeling van Vlaardin gen, n.l. de pre-historie, de stad, de middeleeuwen, de gouden eeuw 19e en het begin van de twintigste eeuw en het heden. Helinium en de heer Hoek nemen de afdeling prehistorie voor hun rekening terwijl gemeente archivaris B. J. Poelstra en de histori sche vereniging Vlaardingen het his torische gedeelte verzorgen. De ten toongestelde prenten zijn afkomstig uit de collectie van het gemeentear chief. Uit de collecties van de voor malige oudheidkamer en die van de Vlaardingse verzamelaar J. J. Ander son zijn de te exposeren voorwerpen gekozen. Het boek dat tegelijk met de tentoon stelling ten doop wordt gehouden geeft een overzicht van de oudheid kundige ontdekking in het werkge bied van Helinium. Het bestuur van de jubilerende archeologische werk groep heeft de stichting Flenia in het leven geroepen die optreedt als uit geefster van het werk. De heer C. Wind begeleidt het projekt. Produktie en exploitatie zijn toevertrouwd aan Boekhuis Ten Braak. Opzet van Heli nium is geweest het op de brengen van een boek zonder dat daarvoor een beroep moet worden ge daan op de gemeenschap. Alle schrij vers en medewerkers verrichtten be langeloos hun medewerking. De pro- duktiekosten zullen worden bestreden uit een lening van de gemeente die zal worden afgelost met de opbrengst uit de verkoop van het boek dat vijf tien gulden vijftig gaat kosten. AVONTUUR De schrijvers hebben ernaar gestreefd de inhoud van 'Van steurvisser tot stedeling* toegankelijk te maken voor een zo groot mogelijk publiek. Daar om is gekozen voor een vorm waarin feiten materiaal en populaire teksten elkaar afwisselen zodat zowel de vak man als de geïnteresseerde leek het avontuur van de Vlaardingse ontdek kingen op de voet kan volgen. Na een inleiding van drs. H. Sarfaty de provinciaal archeoloog komen in het boek achtereenvolgens aanbod: de geologische gesteldheid van het West- land, de late steentijd, de ijzertijd de Romeinse tijd en de middeleeuwen. Verder zijn in het boek opgenomen: een archeologische tabel, een woor denlijst en een literatuurvermelding. 'Van steurvisser tot stedeling* is ge schreven door R. de Graaf, medewer ker van de afdeling bodemkartering van het proefstation van de groente en fruitteelt onder glas die het geolo gische gedeelte voor zijn rekening nam, de heer de Wind de steentijd en ijzertijd; de heer A. Brouwer de Ro meinse tijd terwijl de Rotterdamse stadsarcheoloog C. Hoek dieper ingaat op de Middeleeuwen. De Vlaardingse schrijfster Tony Vos tekende voor de populaire inleiding en voor de verbin dende teksten terwijl ze bovendien de eindredactie voerde. De heer G. Im merzeel verzorgde het bandontwerp en de geologische illustraties die af komstig zijn van de universiteit van Amsterdam en van de rijksdienst voor het oudheidkundig bodemonderzoek. Alternatief plan Nieuwe Markt GOUDA Meer (goedkope) woningen en openbaar groen, minder winkels en kantoren. Dat is het kernthema van het alternatief be stemmingsplan Nieuwe Markt en omgeving, dat vijf jonge Gouwe naars bij het gemeentebestuur hebben ingediend. De jeugdige Gouwenaars, Sam Kooy- man, Kees Vossestein, Marcel de Jong, Geurt Geurtsen en Hans van de Hoo- en, hebben ernstige bedenkingen te gen, hebben ernstige bedenkingen te- zoals dat momenteel ter tafel ligt. De bezwaren gelden vooral de vesti ging van winkels en kantoren in het Nieuwe Markt-gebied. De opstellers van het alternatieve plan achten het niet verantwoord hiervoor een groot aantal woningen af te breken. De uitbreiding van het kantoren- en winkelarsenaal op de schaal, die de gemeentelijke plannen aangeven, noe men de jongelui een wilde slag in de lucht: 'De groei, die Gouda de laatste jaren doormaakt, zal binnenkort op houden. 't Is zeer de vraag of er dan behoefte is aan een zo forse uitbrei ding van het aantal winkels en kanto ren'. De Gouwenaars pleiten voor re novatie van de noordzijde van de Nieuwe Markt: 'Het oude aanzien blijft daardoor behouden. Het gebied verandert dan niet in een monotone nieuwbouwwijk'. Het kantongerecht aan de Oosthaven en de in aanbouw zijnde complexen van Hema en GAB worden daarbij als afschrikwekkende voorbeelden van niet-harmoniërende nieuwbouw genoemd. De opstellers van het alternatieve plan hechten grote waarde aan het handhaven van de woonfunctie in het onderhavige gebied. De ruimte, die nodig zou zijn voor winkels, kantoren, wegen en parkeerterreinen, zien zij lie ver gereserveerd voor (zo goedkoop ROTTERDAM De aanvoer in de Rotter damse haven is nog zo omvangrijk dat var» de vorige week een ca. 200.000 ton niet ge lost kon worden. Ook gedurende de maand Augustus moet met zeer grote aanvoer reke ning worden gehouden, zodat ernstige ver- het prijsniveau onderging bij de sector voer- granen nagenoeg geen verandering. De per begin Augustus in te klaren Ameri kaanse mais kon zeer billijk worden geof freerd. Hiervoor waren kopers dan ook wel geïnteresseerd. USA gele breukmals onder vond maar matige belangstelling. Ook Lapla- ta mais werd voor Augustus aankomend zeer Interessant aangeboden. De loco restanten HoUandse gerst zijn nu nagenoeg geruimd, en zullen spoedig de of fertes der nieuwe oogst ruimer aan de markt komen. Sorghum kan men eveneens tegen weer aannemelijke prijzen op Augustus en September levering kopen. Voor haver was men alleen maar geïnteresseerd voor de goe de soorten gepunte haver. Af en toe liep er een order op een post maalkwalltelt. In gedenatureerde tarwe ging nog regelma tig wat om. Per eerste en tweede helft Au gustus levering kwamen de offertes wel wat lager af. Hoewel de koersen In Noord-Amerika voor soya weer grote stijgingen te zien gaven, trokken de locale Europese markten zich van dit gokwerk niets meer aan in gingen hun eigen weg. Dan komt het spel van vraag en aanbod weer naar voren. Het aanbod over trof deze week de vraag en hiermede zijn de prijzen lager afgekomen. Over de gehele li nie was soya goedkoper te verkrijgen doch de animo voor dit artikel is stukken minder dan In normale tijden: het verbruik Is sterk gcmlniseerd. Op leverlng-aflading hield men de boot af: vooral nu de prijzen op retour zijn. De twee andere producten in de veek oekensector welke lopen, zijn cocos en malsgluten. Ook deze zijn flauw gestemd. Bo- Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. mogelijke) woningen en groenvoorzie ningen. De jeugdige Gouwenaars hopen met hun alternatieve plannen een bijdrage te kunnen leveren aan de realisatie van een zo fraai en optimaal leefbaar centrum als maar enigszins mogelijk ROTTERDAM In de Prins Alexan derpolder worden allerlei vakantie-ac tiviteiten voor de schooljeugd georga niseerd. Op dinsdag 31 juli beginnen de activi teiten met een zevenkampspel. In de morgenuren voor de jongens en meis jes tot de leeftijd van 9 jaar en des middags voor de jeugd tussen 10 en 13 jaar. De creativiteit viert hoogtij op woensdag 1 augustus: 's morgens weer voor de kleinsten en 's middags voor de grotere jeugd. De aktiviteiten bestaan uit boetseren, collages maken en het vervaardigen van poppenkast- poppen. Donderdag 2 augustus ver meldt het programma een spelmorgen voor de jeugd van 4 en 5 jaar. 's Mid dags wordt sportvijfkamp georgani seerd voor jongens en meisjes van 6 tot 13 jaar. Voor alle programma-on derdelen is het verzamelen bij Cen trum Alexanderpolder. Getrouwd: Hayo Riemersma en Ymie van der Meer 27-7-1973. Zaterdag 4 augustus zijn on ouders O. Kerkhoven E. D. Kerkhoven- Benckhuysen 25 Jaar getrouwd. U kunt hen gelukwensen van 16.30-18 uur in 't Baken" Sportlaan 86. Aalsmeer. Aalsmeer. Hortensialaan 23. 1923 1973 Blij en dankbaar mogen wij u melden dat onze geliefde Ouders en Grootouders Adr. de Fouw M. J. de Fouw-Grandiek D.V. woensdag 8 augustus 1973 hun 50-jarig huwelijk hopen te vieren. Dat ze in gezondheid voor ons nog langer gespaard mogen blijven is de wens van ons: Rie Oosterhof-De Fouw Jan Oosterhof Jan Menno Riaan Zij die hun vreugde hierover willen uiten worden in de gelegenheid gesteld dit te doen op zaterdag 11 augustus aanstaande in het Cultureel Centrum 'De Olm', Olmen laan te Zwanenburg, 's middags van 16.30 tot 18.00 uur. Correspondentie-adres: Irenestraat 34, Halfweg. Op D.V. zaterdag 4 augustus a.s. hopen onze Ouders en Grootouders M. Verbruggen C. Verbruggen-Kennedy hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Er is gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 4 augustus van 19 tot 21 uur, in de zaal van de Laakkerk, Ising- straat 165 A. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Den Haag, augustus 1973 Isingstraat 188 1913 I973 Onze Ouders en Grootouders A. van Kampen en A. van Kampen-van der Vaart zullen maandag 6 augustus 60 jaar getrouwd zijn. C. J. van Kampen J. W. van Kampen-Kuak Bram Anne-Wilma Leontine Zij, die hen hiermede willen feliciteren worden hiertoe uitgenodigd op vrijdag 3 augustus tussen 7.00 en 9.00 uur. Het adres: „Het hart van Delft", Vlamingstraat 44, Riet veld 109. „Rozenhof", Anjerlaan 49, Naaldwijk. Voorheen: Brasserskade 215, Delft. 1948 1973 8 juli waren onze Ouders Abr. Heemskerk en G. Heemskerk-van Egmond 25 jaar getrouwd. Wij willen deze dag feestelijk gedenken op D.V. 11 augustus. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van Joke en Bert, Albert en Geralda Jan en Hanneke Greet en André Rijnsburg 1973 Burg. Meijboomstraat 20 Zij die hen geluk willen wensen, zijn van harte welkom zaterdag 11 augustus van 4 tot half 6 in motel 'Sassen- heim', Warmonderweg te Sassenheim. ten en afladingan kocht men heel wat lager t.o.v. verleden week, doch de mengvoederin dustrie had weinig haast tot kopen deze week. Katoen, grondnoot. sesam en negers waren artikelen waarin slechts sporadisch een zaak gebeurde. Lijnschllfers waren eveneens wat in reactie, evenwel zonder veel kopers te trekken. Lijnzaad wordt ook weer geof freerd. Raapschroot is voor Augustus-October ook weer gemakkelijker te koop van Holland se fabriek. Tweedehands posten stomende malsvoermeel en pellets moesten onder pariteit verkocht worden. Op aflading wordt een premie ver langd. welke echter niet ingewilligd werd. Ook gewachte posten rljstevoermeel waren aan prijsverlagingen onderhevig. Molenafvallen kocht men lager. Hollandse fa. brieken wilden wel wat aan de prijzen sleu telen. vooral daar tweedehands posten Duit se afvallen concurrerend aan de markt wa ren. Tapioca was ook flink in reactie en bo ten kocht men weer voor onwaarschijnlijk la ge prijzen. Aan het eind van de week was er een licht herstel doch de prijzen bleven evenwel bijzonder interessant. Melkpoeder en dierlijke eiwitten waren door de lagere soyaschrootprijzen ook In terug gaande lijn. Gras en lucerne noteerde onver anderd tot iets lager, doch de aanvoeren worden wel wat groter met lagere prijzen in het dichtbije verschiet. In pulp wordt het aanbod ruimer door aan- dienitïgen van Spaanse pellets op Juli. Optie pellets vrachtvrij binnenland op October-De cember blijven tot redelijk geschikte noterin gen aan de markt t.o.v. de Hollandse fabrie ken. Veel animo was er evenwel niet voor. Citrus heeft deze week heel wat up en downs gehad voor direct. Boten en Juli afla ding werden voor bijzonder interessante prij zen afgedaan tot hier lager een licht herstel mogelijk bleek. Winterafladingen noteerden ongewijzigd. In plaats van kaarten Zo de Here wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders en Grootouders Gijsbcrt Oudshoorn en Jansje Oudshoorn-Zeihorst 11 augustus a.s. de dag te herdenken, waarop zij voor 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Als u hen wilt feliciteren bent u van harte welkom in Restaurant „Triton", Boulevard, op zaterdagmiddag 11 augustus van 17.00 tot 18.30 uur. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Katwijk aan Zee, juli 1973. Ligusterstraat 30. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Matje Meijer-Kors weduwe van J. A. Meijer in de ouderdom van 79 jaar. Als mijn lichaam zinkt in d'aard, 't is mijn vast geloofsvertrouwen, blijft mij een gebouw bewaard, en 't geloven wordt aanschouwen; 'k zal aan 't stof der aard ontvliên, en dan eeuwig Jezus zien. Breda: W. P. Kors G. J. Kors-IJben Capelle a/d IJssel: M. A. de Oude-Kors G. de Oude Papendrecht: A. P. Kors-Boers Rotterdam: G. Kors-van Assclt Neven en nichten. Capelle a/d IJssel, 26 juli 1973. KerkJaan 220 Corr. adres: W. P. Kors Fatimastraat 62, Breda. Geen bloemen Geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 31 juli op de begraafplaats Oud-Kralingen', Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 3 uur. Kapel op de begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren naf afloop van de be grafenis in de Kapel op de begraafplaats. Onze Hemelse Vader heeft thuisgehaald Zijn kind, mijn lieve Vrouw, onze Moeder en Oma Barbara van Tuyl geboren Swijnenburg, op de leeftijd van 74 jaar en 6 maanden. Waarheen pelgrims, waarheen gaat gij, 't Oog omhoog en hand in hand? Wij gaan op des Konings' roepstem Naar ons huis in 't Vaderland! Over bergen en door dalen Gaan wij naar de blijde zalen Van Gods huis in 't Vaderland! Giessenburg: A. van Tuyl H. van Tuyl J. C. van Tuyl-Timmer Arnhem: N. van der Zouwen-van Tuyl W. van der Zouwen Giessenburg: J. H. van Tuyl M. M. van Tuyl-Timmer Haaksbergen: G. Steen-van Tuyl J. Steen en kleinkinderen Giessenburg, 27 juli 1973 Neerpolderseweg 58a Gelegenheid tot condoleren maandagavond van half acht tot half negen in het zalencentrum „De Sticht", Peursemseweg 15 te Giessenburg. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 31 juli a.s. om half vier op de begraafplaats in Giessenburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de Gereformeerde Kerk te Peursem, aanvang half drie, die geleid wordt door ds. T. de Boer uit Winschoten. Op 23 juli 1973 overleed mijn lieve Vrouw en onze lieve Moeder en onze lieve Oma Magdolna van den Akker-Szalay Hengelo (Gld.): W. van den Akker Oegstgeest: E. van Suchtelen- van den Akker J. van Suchtelen Oegstgeest: A. C. Tieleman- van den Akker W. H. J. Tieleman Groot-Dochteren Gem. Laren (Gld.): Hengelo (Gld.): C. van den Akker J. van den Akker-Elzer W. van den Akker T. van den Akker-Miiller en kleinkinderen Hengelo (Gld.), 23 juli 1973. Kastanjelaan 9. De begrafenis heeft op vrijdag 27 juli 1973 in stilte plaatsgevonden op de Algemene Begraaf plaats te Hengelo (Gld.). Na een langdurig geduldig gedragen ziekte nam de Ileere tot Zich onze lieve Vrouw, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder en Dochter Elisabeth Anje de Zeeuw-Schuuring op de leeftijd van 56 jaar 's-Gravendeel: A. C. de Zeeuw Nijmegen: L. P. van 't Hof-dc Zeeuw M. J. van 't Hof 's-Gravendeel: P. C. Robbemont-de Zeeuw J. R. Robbemont Barendrecht: C. Z. Maaskant-de Zeeuw W. Maaskant 's-Gravendeel: P. C. Schuuring-Barth on kleinkinderen 's-Gravendeel, 27 juli 1973. Roterijstraat 17. Gelegenheid tot condoleren in de aula van het bejaardenhuis 'Immanuël' Hicsveltstraat 1 te 's-Gravendeel op maandagavond van 7.308.30 u. De teraardebestelling zal DiV. plaatshebben op de nieuwe algemene begraafplaats op dinsdag 31 juli a.s. Vertrek vanuit de aula van 'Immanuël' des namiddags 3.15 uur. Thuis geen bezoek- Tijdens haar vakantie te Nice overleed geheel on verwacht onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Froukje Visser op de leeftijd van 63 jaar Hengelo (O.): D. Lukkien-Visser J. W. Lukkien J. H. Visser E. A. A. M. Visser-Crebolder J. Visser M. E. Visser-van Dijk R. Visser W. A. C. Visser-Moorman A. C. W. Visser T. van den Ende-Visser J. C. van den Ende en verdere familie Amstelveen: Naarden: Amstelveen: Amsterdam: Amsterdam, 25 juli 1973. Da Costakade 166-1. Correspondentie-adres: Populicrenlaan 549, Am stelveen. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 30 juli te 12 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf- plaatc aan de Kruislaan. Vertrek van rouwkamer 'Pothoff', Valeriusstraat 137, tc 11.30 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Thuis geen oezoek Hiermede wil ik allen die na het overlijden van mijn lieve Man en onze Vader en Opa Anthonie Arnoldus van 't Riet hun belangstelling toonden, mede namens de kinderen, hartelijk dank zeggen. A. van 't Riet-Wagenaar. Broek op Langedijk, juli 1973 Voor uw hartelijk bewijs van belangstelling en mede leven ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Broer, Zwager en Oom Cornelis van den Burg betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: J. Vermeer-van den Burg N. Vermeer Gravenzande, juli 1973 Voor de blijken van deelneming en medeleven, die wij van u hebben mogen ontvangen na het heengaan van onze lieve Moeder, Oma en Overgrootmoeder Johanna Jacoba Geuzebroek-Hageman betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke en wel gemeende dank. Uit aller naam: W. Geuzebroek. Haarlem, juli 1973 Lorentzkade 144 'Houdt Gij mijn handen beide. Heden nam de Heere geheel onverwacht uit ons midden weg. mijn lieve zorgzame Man, onze Zoon. Broeder. Behuwdbroeder en Oom. A rie Mo ret echtgenoot van Maaike Naaktgeboren, op de leeftijd van 57 jaar. Geen bloemen. De teraardbestelling zal plaatsvinden dinsdag 31 Juli a.s. op de Algemene Be graafplaats te Dubbeldam En nu, wat verwacht ik, Heere? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39:8. Heden nam God tot Zich. na een langdurig lijden, onze Innig geliefde Man, Vader en Crootvader, Broeder. Be huwdbroeder en Oom. Jacob van den Bos echtgenoot van Wiegertje Goos. op de leeftijd van 73 jaar. Dordrecht: W. v. d. Bos-Goos. Kinderen en kleinkinderen. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Refaja-zlekenhuis. v. d. Steenhovenplein 1. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 31 juli a.s. op de Algemene Be graafplaats aan de Nassau- weg, om 12 uur vanuit de aula. Or. HELMUT THIELICKE De hoofdwaarheden van het christelijk geloof, uiteengezet aan de hand van de Apostolische Geloofs belijdenis Een sprankelend boek f 18.90 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN is de naam van een nieuwe landelijke organisatie, waarbinnen in 1973 ruim 100.000 meisjes en jongens het moderne spel van verkennen spelen. Wij zoeken een voor training, vorming en begeleiding van de vrij willige leiding (in eerste instantie oud-leden van .iet Ned. Padvinders Gilde) op plaatselijk-, distrikts- en gewestelijk nivo in de provincie Zuid-Holland. Zij zal deel uitmaken van een team van mede- werk(st)ers en dient in dit teamverband mee te werken aan de ontwikkeling en uitvoering van de leid(st)erstraining en -vorming. Wij denken aan een medewerk(st)er die liefst enige ervaring in Scouting heeft, er niet tegenop ziet om op onregelmatige tij den te werken, een opleiding heeft in een sociaal/pedago gische richting. Wij bieden: zeer afwisselend en zelfstandig uit te voeren werk, een salaris, afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding volgens schaal 27/33, een rechtspositieregeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen onder no. (03490) 3 04 04 toestel 30. Momenteel in aanbouw aan de UTRECHTSESTRAATWEG, krijgt op één van de mooiste punten van HEELSUM (Gem. Renkum) een riante ligging in een bosrijke omgeving. Op korte afstand van Oosterbeek (5 km), Arnhem (12 km), Wageningen (6 km). Tot het flatgebouw zal .een fraai aan te leggen tuin gaan behoren. Er is een keuzemogelijkheid uit ZEVEN verschillende typen, luxueus af te werken Direkt nabij de woningen bevinden zich winkels en de bushalten (20 min.- dienst) richting Arnhem en Wageningen. KOOPSOMMEN: incl. alle kosten vanaf 110.000 GARAGES: incl. alle kosten 5.S00 MAANDELIJKSE BIJDRAGE: Deze zal voor 1 persoon 510,per maand bedragen. Voor 2 personen zal deze prijs met ƒ100,worden verhoogd. VERPLEEGSTER AANWEZIG MODELWONING Bezoek onze fraai ingerichte modelwoning, die van maandag t/m vrijdag geopend is van 11.0017.00 uur en op zaterdag cn zondag van 13.30—17.00 uur (tel. 08373-4619). De heer A. van Deventer, onze gastheer ter plaatse, zal u gaarne alles laten zien en vertellen wat u wilt weten, bijv. t.a.v. van de verzorging etc. Inlichtingen worden ook verstrekt door de direktie-makelaars o.g. W. FRIS B.V. B.v. UMACO Stadsbrink 405, (Dir. W. J. v. Vliet, mak. o.g.) Wageningen Wilhelminapark 58 tel. 08370 -12 937 Postbus 14069, Utrecht Ook 's avonds op dit zelfde tel. 030 - 511321 nummer bereikbaar. Na 19 uur 02155 -14829 In enkele tehuizen van de STICHTING HAAGSE HERVORMDE KINDERTEHUIZEN worden groepsleiders en -leidsters gevraagd. Vereist is: Pos. Chr. levensovertuiging; leeftijd niet beneden 23 jaar en ervaring. Gewenst zijn: Diploma's kinderbescherming of diploma's AZ/ZA behorende bij de verzorging van geestelijk gehandicapten. Sollicitaties te richten aan de Alg. Direkteur, Schevenmgs&weg 78b te Den Haag. aan en nabij de KORT.AMBACHT (winkelcentrum spoedig te betrekken, comfortabele voorzien van lift en c.v. Huurprijs 260,p. mnd. excl. service- en verw.kosten. InL: Postbus 504 - Hilversum - tel. 02150-54751 HSt BILLY GRAHAM Redding voor een wereld in nood Een rake analyse van onze hachelijke situatie en een ernstige oproep tot terugkeer tot God. Met kracht komt Billy Graham in verzei tegen de hedendaagse moraal de zg moderne theo.ogie en de afgoderij met de techniek en de seks. Een indrukwekkend boek. vol bijbelse getuigenissen en opwekkingen. Ne !t 1 1st leli 1st Verkrijgbaar in de boekhandel 3e dfllk f 12.90 een boek van Zomer Keuning - Wageningen >la; eer k

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10