Europese lichtpunt record van Brigitha in zwem-titelstrijd RAVAGE OP SILVERSTONE Tussen uiterst smalle top en de rest' gaapt opvallend groot gat Toch een spits Ender: weer wereldrecord vlinderslag Muller blijft Bayern troif Couperus no naar Telstar Nora Lautèschla; wint Centropa-Ci ge FAMILIEBERICHTEN 5- TROUW/KWARTET MAANDAG 16 Jl LI 1973 SPOiRT ROTTERDAM Feyeni heeft zaterdag alsnog een s speler aangetrokken. Het 21-jarige amateurinternati Arie van der Linden, van de dag-eersteklasser Papendn Van der Linden zal echter t lopig niet aan de selectie den toegevoegd, ii£ Kornelia Ender: vreugde na haar nieuwe wereldrecord op de 100 meter vrije slag. OOST-BERLIJN De eindstrijd van de Oostduitse zwemkampioenschappen hebben in het teken van de records gestaan. Vooral wereldrecords, die het zwemfenomeen Cornelia Ender naar zich toehaalde. De 14-jarige zwemster, die vrijdagavond het wereldrecord op de 100 meter vrije slag terugbracht tot 58.25 seconden, heett zaterdag in Oost-Berlijn ook het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag scherper ge steld. Zij finishte in 1.02.31. Het we reldrecord stond al sinds drie maan den op haar naam met een tijd van 1.03.0. Daarvoor was de Japanse Olym pisch kampioene Mayumi Aoki record- houdster met 1.03.3. Gisteren deed Cornelia Ender nog een aanval op haar eigen toptijd op de 200 meter wisselslag. Met 2.23.4 bleef zij er vier tiende seconde boven. Grote man van de titelstrijd was de 16-jarige Roger Pyttel. Hij veroverde vijf titels. Vooral zijn tijden op de 100 meter vrije slag (52.78) en 200 meter wisselslag (2.10.06) waren uit stekend. Roland Matthes, wereldre cordhouder op de 100 en 200 meter rugslag, nam wegens griep niet deel. De kampioenen van dit jaar zijn: 100 meter vrije slag: Kornelia Ender 58.25 (wereldrecord): 200 meter vrije slag: Andrea Eife 2.05.70 (Europees re cord), 400 meter vrije slag: Andrea Eife 4.27.96, 800 meter vrije slag: Gu- drun Wegner 9.11.83, 100 meter schoolslag: Renate Vogel 1.15.0, 200 meter schoolslag: Hannelore Anke 2.44.19, 100 meter vlinderslag: Korne lia Ender 1.02.31 (wereldrecord), 200 meter vlinderslag: Rosemarie Kother 2.16.03, 100 meter rugslag: Ulrike Richter 1.07.00. 200 meter rugslag: Andrea Eife 2.22.34 (Europees re cord), 200 meter wisselslag. Kornelia Ender 2.23.43, 400 meter wisselslag: Gudrun Wegner 5.5.37. 0 Heren: 100 meter vrije slag: Pyttel 52.78, 200 meter vrije slag: Pyttel 1.55.06, 400 meter vrije slag: Pyttel 4.06.58, 1500 meter vrije slag: Meier 16.32.05, 100 meter schoolslag: Glas 1.08.34, 200 meter schoolslag: Glas 2.26.02, 100 meter vlinderslag: Pyttel 57.08, 200 meter vlinderslag: Floeck- ner 2.06.02, 100 meter rugslag: Wanja 1.00.33, 200 meter rugslag: Wanja 2.10.46, 200 meter wisselslag: Pyttel 2.10.06, 400 meter wisselslag: Sperling 4.37.31. DAMES 100 m vlinderslag: 1. Kornelia Ender 1.02.31 (Wereldrecord): 2. Rosemarie Kother 1.03.41; 3. Roswltha Beier 1.03.64; 4. Claudia Hempel 1.07.52; 5. Blrglt Loos 1.07.70; 100 meter rugslag: 1. Ulrike Richter 1.07.00: 2. Christi ne Herbst 1.08.54: 3. Sylvia Echner 1.09.45; )?aa meter vrije slag: 1. Andrea Eife 4.27.96: 2. Elke Sehmlsch 4.29.85: 3. Gudrun Wegner 4.31.89: 800 meter vrije slag: 1. Gudrun Weg ner 9.11.93; 2. Cornelia Doerr 9.20.80; 3. An- Sela Franke 9.23.69: 200 meter wisselslag: 1. ornella Ender 2.23.43: 2. Andrea Eife 2.24.18; 3. Andrea Hucbner 2.24.75 ;200 meter schoolslag: 1. Hannelore Anke 2.44.19; 2. Re nate Vogel 2.44.37; 3. Brigitte Schuchardt 2.45.48; 4. Carla Linke (2.46.64. HEREN 200 meter wisselslag: 1. Roger Pyttel 2.10.06 (Nieuw Oostduits record) 2. Lietzmann 2.11.4; 3. Sperling 2.12.46: 4 x 200 meter 'yttel 57.08; 2. Floeckner 57.48. Van onze speciale verslaggever MEPPEL Als het even oppervlakkige als oninteressante tweede bedrijf van de strijd om het Nederlands kampioenschap zwemmen als wegwijzer mag gelden, belooft de finale van het evenement in Vlaardingen straks niet veel goeds. Hoewel de uitgebreide kandida- tenploeg voor het eerste toernooi om het wereldkampioenschap nog veertien dagen snelheidstraining tegoed heeft, kan een slechts op de vingers van één hand te tellen aantal zwemsters op een uitzending naar Belgrado rekenen. In dat bescheiden ploegje zal zich welgeteld één kanshebster bevinden: Enith Brigitha. Zij verbeterde tijdens de zogenaamde halve finales van de nationale titelstrijd in Meppel op imponerende wijze haar eigen Europees record op de 100 meter rug slag met ééntiende seconde tot 1.06.12. Enith Brigitha zorgde met die met ogenschijnlijk speels gemak geleverde prestatie voor het enige echte licht punt in de groep jongeren, die als de Nederlandse zwemtop aangeduid wordt. De uitschieter bleek echter van een dergelijk internationaal ge halte, dat het Amsterdamse meisje zich duidelijker dan ooit van haar concurrentes gedistantieerd heeft. Ontmoette zij in het zeer nabije verle den nog felle rivaliteit op zowel de vrije- als de rugslag, nu is duidelijk, dat voor haar op nationaal niveau nog nauwelijks eer te verzamelen is. Enith Brigitha (18) bevestigde haar ook internationaal al bejubelde talen ten niet alleen zaterdagavond, toen zij onder ideale weersomstandigheden het trage Meppeler bad plotseling via haar Europees record wat minder traag maakte, maar ook gis jren draaide ze in de stromende regen los jesweg nog even een tijd van 59.6 op de 100 meter vrije slag. En o(" die prestatie stak ver uit boven het grau we gemiddelde niveau van de kampi- oensstrijd uit. FRAPPANT De ontwikkeling van Enith Brigitha is, vooral op de rugslag, uiterst frap pant. Precies een jaar geleden, tijdens het titeltoernooi in Utrecht, debuteer de zij op de voor haar toen vreemde rugcrawl. Een debuut, die zij met een Nederlands record bekroonde. Binnen nog geen jaar werkte ze zich op dit nummer naar internationaal plan. Haar activiteiten werden in april, tij dens een vijflandenwedstrijd in Dort mund, bekroond met het Europees re cord op dit nummer. Nu al geldt zij als een serieuze kandidate voor het wereldrecord, dat sinds 1969 op naam staat van de inmiddels gestopte Zuid- af rikaanse Karin Muir. De marge be draagt nog een halve seconde. Wil Storm, trainster van Enith Brigi tha, noemde haar pupil een jaar gele den nog een 'ruwe diamant'. De dia mant is inmiddels flink bijgeslepen. De start en de keerpunten blijken nog steeds verre van optimaal, maar de op Curogao geboren zwemster heeft vooral ervaring verzameld en is daardoor mentaal aanzienlijk minder kreukbaar geworden. En juist voor wat die mentaliteit be treft, ligt er nu al een wereld van verschil tussen het meisje, dat in MUnchen nog bibberend naar de start blokken stapte en de 'nieuwe' Enith Brigitha, die Amerikaans-lakoniek aan een race begint. Haar nu neergezette tijd was tijdens de Spelen nog goed voor een zilveren medaille. Wil Storm: 'Enith is niet langer meer geïmponeerd door haar omgeving, ze reageert gemakkelijker en maakt zich minder druk om een wedstrijd. Vorig jaar nog kon ze, als ze drie keer moest starten, maar één goede tijd maken. In Mtinchen zwom ze 's mor gens tijdens de series sterk, maar in de finales viel ze 's avonds opvallend terug. Die tijd is voorbij. Onlangs heeft ze in Innsbruck tot drie keer toe op één dag uitstekend gezwom men. Zoiets is tekenend.' De voorbereiding van Enith Brigitha op belangrijke wedstrijden is ook minder krampachtig geworden. Wil Storm heeft bij haar succesvolle Am sterdamse vereniging 'tIJ een van de 'lessen' van Miinchen in de praktijk gebracht. Zij: 'Vorig jaar nog hebben we ons fanatiek op één doel, de Spe len, gericht. Dat doen we nu niet meer. Voor Enith zijn alle internatio nale wedstrijden belangrijk. Op natio naal niveau kan ze vrijwel niets meer leren. De training is niet lichter of zwaarder dan vorig jaar. Wèl meer ontspannen. Af en toe slaan we ge woon een weekeinde training over. Dat doet haar blijkbaar goed.' Hoewel Enith Brigitha nog steeds de enige Nederlandse zwemster is, die de 100 meter vrije slag onder de één mi nuut kan afleggen, ziet bondscoördi- nator Bert Sitters haar toekomstmoge lijkheden vooral op de rugslag schui len. Sitters: 'Haar stijl en techniek zijn op dat nummer beter. Dat zie je zelden zo. En dat zeg ik niet omdat ze een Europees record heeft gezwom men.' De nieuwe eerste man van de zwem- bond zal in Enith Brigitha dit seizoen de enige Nederlandse vedette kunnen constateren. 'Meppel' leerde, dat voor al Anke Rijnders de zwemsport nóg verder naar de achtergrond heeft ge schoven en dat Hansje Bunschoten in vergelijking met voorgaande jaren nauwelijks vorderingen maakt. Beiden zullen in de komende twee weken, totdat de botte bijl door de kandida ten-ploeg voor Belgrado zal gaan, hun snelheid ongetwijfeld aanmerkelijk opvoeren, maar ook dón is het nog de vraag of ze zelf voldoende motivatie voor een wereldtoernooi bezitten. An ke Rijnders heeft al laten weten, dat zij alléén naar Belgrado gaat als ze de diverse limieten ruimschoots haalt en perspectief krijgt op een meer dan eervolle deelneming alleen. En moe- der-trainster Wil Bunschoten zal haar dochter alleen naar Joegoslavië laten afreizen 'als ze zelf verschrikkelijk graag wil en haar schoolwerk het toe laat' Voor met name Veronica Stel lijkt het zeer belangrijk, dat zowel Hansje Bunschoten als Anke Rijnders inder daad naar Belgrado reiken. Want dan krijgt de sterker geworden zwemster van het Eindhovense PSV wellicht uitzicht op een (reserve)plaats in het eventueel te vormen estafette-team. Veronica Stel manifesteerde zich voor haar doen in Meppel verrassend. Niet alleen op de vrije slag, maar zeker ook op de vlinderslag. De 16-jarige pupil van trainer Peter va-n de Bigge- laar is na een stilstand van een kleine twee jaar weer duidelijk op weg om zich tussen de beste te kwalificeren. Veronica Stel is, na haar vrij logische stilstand, dóór blijven gaan. Voor de toekomst van de zwemsport in Neder land is het te hopen, dat de nu aan wezige groep talenten onder de veer tien jaar óók beschikbaar blijft. De conclusie van de strijd om de jeugdti- MUNCHEN (SID) Gerd blijft bij Bayern Miinchen. De ge Westduitse koningsschuttel J definitief besloten niet naar Sp gaan. De laatste dagen heeft I celona, de club van Rinus 1 verwoede pogingen gedaan Mil te weken van Bayern en zijn land. Ondanks een 'aanzienlijke j ging' (aldus de manager van j Nehl) van het oorspronkelijk gL bedrag van 1,5 miljoen gulden MUller de contacten met de deren van de Spaanse eerste club verbroken. AMSTERDAM Wietse Coupi fe het aanstaande seizoen voor de') eredivisieclub Telstar uitkome ^e' perus bereikte zaterdag overe ming over deze transfer, die de transferperiode tot stand i men. Het feit dat Couperus onci sterdam een minimaal contractaai boden had gekregen ('Tachtig VZi verlaging', zegt hij zelf) maal® passing van een uitzonderings< 'te in de transferbepaling (ver van de termijn tot 15 juli) m .Couperus had indien de bespri <Jhe£ Telstar waren afgesprong< voetballen-. Willen stoppen. Enith Brigitha met bloemen en achter haar de tijd Cl.06.12) waarmee zij Europees recordhoudster werd. tels, die de afgelopen dagen als door een lopende band werden afgeleverd, is inmiddels een cliché. De 'breedte' is voortreffelijk verzorgd. Ook wat de jarenlang zo gebrekkig bevoorraadde schoolslag betreft. Sitters: 'Onder de veertien jaar zie je een behoorlijk peil. En daarboven staat, bij de da mes, een vrij smalle zuil. Het gaat er al jaren om, dat we die groep van 14- jarigen kunnen behouden. Aan de doorstroming mankeert veel. We zul len dat euvel moeten zoeken in de op voeding, de training en de motivatie. In alle takken van sport wordt de re creatieve sector steeds belangrijker. In de zwembond zullen we een keus moeten maken. Of alleen recreatie, of óók doorgaan met de topsport. Als ook voor dat laatste gekozen wordt, zullen er veel meer mogelijkheden moeten komen.' Uit het arsenaal aan jonge talenten zou de zwembond voor de toekomst een uitstekende ploeg kunnen vissen. Nederlandse successen zullen dan ook veel eerder klinken tijdens de Euro pese jeugdkampioenschappen, in sep tember in Leeds, dan op senioren-ni veau. Talenten als José Damen (zeven titels), Linda Faber, Henk Elzerman en Ronald Woutering bieden weer perspectief voor een nieuwe top. De hamvraag is alleen, hoe lang die ta lentjes van nü bereid zijn zich voor de zwemsport op te offeren. En die periode blijkt steeds korter te wor den. GERRIT DEN AMBTMAN hoi -kk WENEN (SI) Nora Lautesl heeft in de strijd om de Ce Cup, die in Wenen is gehoud l®.. damesenkelspel gewonnen. In ori)' le versloeg zij de Oostenrijkse Bernegger met 4-6 6-3 6-4. In d< van het herenenkelspel wal Thung kansloos tegen de WestJIJ Frank Gebert: 1-6 2-6. Ook Elly moest in de finale van het b-tt buigen. Zij liet de winst met 1S aan de Tsjechische Jana Siman(*le naai 1 e t 'er Voor de vele blijken van mede leven gedurende haar ziekte en na het overlijden van onze Zu6ter en Schoonzuster Tjitske Fennema G. van der Schaaf-Fennema 's-Gravenhage: L. Fennema-Groenendijk Juli 1973. Wereldkampioen Fittipaldi:'Wonder dat niemand ernstig is gewond' SILVERSTONE (Reuter) De race om de Grote Prijs van Enge land, tellend voor het wereld kampioenschap der coureurs, is zaterdag op Silverstone bij het in gaan van de tweede ronde onder broken omdat zich in de begin fase een botsing voordeed waarbij een groot aantal wagens was be trokken. De Italiaan Andrea de Adamich liep darbij als enige ver- woningen op. Een tv-commentator vergeleek de toe stand op de baan direct na het onge val met een vliegtuigramp. Oorzaak was het van de baan raken van de Zuidafrikaanse coureur Jody Scheck- ter. Een aantal wagens kon de stuur loze bolide niet meer ontwijken en botste met een snelheid van rond de 150 kilometer per uur op de McLaren- renwagen. Het ongeluk gebeurde voor de pits. Scheckter kwam in moeilijkheden doordat een van de banden van zijn wagen lek raakte. Om vijf minuten over half vier werd opnieuw gestart Van de oorspronkelijke 28 wagens die waren toegelaten tot de race bleken er nog 19 in zodanige staat dat zij op nieuw mochten starten. De 23-jarige Scheckter redde zijn le ven door onmiddellijk nadat zijn wa gen tot stilstand was gekomen eruit te springen. Nadat de bolide vele ma len was aangereden kwam deze onder een brug tot stilstand. Alle vier de wielen waren afgebroken. Ex-wereldkampioen Jackie Stewart was bijna eveneens het slachtoffer van het ongeluk geworden. Hij voerde het veld aan toen de wagens tegen el- Hazerswoude: Leiden: Komt, treèn wij dan bemoedigd voort, in vast vertrouwen op Zijn Woord. Hoe moeilijk hier de weg ook schijn; het eind zal zeker zalig zijn. Na een langdurige ernstige ziekte is heden in vol le vrede van ons heengegaan, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Cornell's Marinus van Staveren op de leeftijd van 64 jaar M. v. Staveren-Slappendel J. v. Staveren K. J. E. v. Staveren-Verkade Rinie en Miranda Koudekerk a.d. Rijn: B. v. Harskamp-v. Staveren G. v. Harskamp Gertin en Mariëlle Hazerswoude: C. M. v. Staveren C. J. v. Staveren-v. Driel Hazerswoude, 15 juli 1973. Ds. D. A. van den Boschstraat 3. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren, maandag 16 en dins dag 17 juli des avonds van 7.309.00 uur. Woens dag 18 juli wordt des namiddags 2 uur in de Ned. Herv. Kerk een rouwdienst gehouden, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de alge mene begraafplaats. Een beeld van de chaos, die op liet circuit van Silverstone ontstond toen acht wagens op elkaar inreden. kaar botsten. Niets vermoedend reed de Schot door. Hij naderde na de tweede ronde op topsnelheid de plek des onheils. De ordecommissarissen konden hem nog juist op tijd duide lijk maken dat de baan was geblok keerd. Tot de coureurs die bij het incident betrokken waren behoorden de Frans man Jean Pierre Beltoise, de West duitser Jochen Mass, Rikky von Open uit Lichtenstein, de Britten Jackie Oliver, Roger Williamson en Mike Hailwood alsmede de Braziliaan Car los Pace. Andrea de Adamich heeft lange tijd bekneld gezeten in zijn wagen. Toen hij uit zijn benarde toestand was be vrijd bleek zijn rechterenkel gebro ken. Wereldkampioen Emerson Fitti paldi, die met veel geluk kon ontwij ken meende naderhand: 'Het is voor mij een wonder dat niemand ernstig is gewond.' In een voorwedstrijd liepen drie En gelse rijders al lichte verwondingen op nadat hun wagens in botsing wa ren gekomen. Engeland, de negende race om het wereldkampioenschap. Hij finishte vóór de Zweed Ronnie Peterson en de Nieuwzeelander Denis Hulme. Peter Revson ging halverwege de race de Zweed Ronnie Peterson, winnaar van de Grote Prijs van Frankrijk, voorbij. Wereldkampioen Emerson Fittipaldi bezette lange tijd de derde plaats maar moest later uitvallen wegens moeilijkheden met de versnellingsbak. Jackie Stewart, die bij de strijd om het wereldkampioenschap een voor sprong heeft van één punt op de titel houder, finishte achter in het veld. Slechts dertien deelnemers reden de wedstrijd uit SPORTWAGENS Al eerder waren zaterdag op Silversto ne drie Britten gewond geraakt in een voorwedstrijd voor sportwagens. Het ongeluk gebeurde volgens een ooggetuige nadat David Matthews met De Amerikaan Pete Revson (34) won later verrassend de Grote Prijs van zijn wagen over de kop was geslagen en er benzine op de baan kwam. Dave Brodie raakte vervolgens in een slip waarbij de benzine werd ontstoken. Brodies wagen raakte in brand en werd totaal vernield. Matthews werd met verwondingen aan de borst in een ziekenhuis opgenomen, Brodie en Gavin Booth, die niet tijdig tot stil stand konden komen, liepen verwon dingen aan armen en benen op. 1. Peter Revson (VS) 1.29.18.5 (212.03 km. u.). 2. Ronnie Peterson (Zweden) 1.29.21.3. 3. Denis Hulme (NZ) 1.29.21.5, 4. James Hunt (Eng.) 1.19.21.9. 5. Francois Cevert (Fr.) 1.29.55.1. 6. Carlos Reutemann (Arg.) 1.30.03.2, 7. Clay Regazzonl (Zwits) 1.30.30.2, 8. Jackie Ickx (Belg.) 1.30.35.9, 9. Howden Ganley (NZ) op een ronde, 10. Jac kie Stewart (Schotl.) op een ronde. Nu zingt voor eeuwig in het Hemelse koor mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Arie Leendert van Spronsen echtgenoot van Maria Dekker eerder gehuwd geweest met Clazina Cornelia van den Bos op de leeftijd van 76 jaar Als in de doodsvallei ik eens zal staan, en 'k zie de poorten voor mij opengaan, en Gij mij d'ogen sluit, dan juich ik blij: in leven en in dood, waart Gij met mij! De Lier: Monster: Mississauga (Can.): Georgetown (Can.): Bogor (Indonesië): Delft: Honselersdijk: De Lier: De Lier: De Lier, 15 juli 1973. Hoofdstraat 101. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 19 juli a.s. om 2 uur in de Gereformeerde Kerk, Burg. Kampschoërstraat 25 te Monster, waarna de teraardebestelling in het familiegraf zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Monster. M. van Spronsen-Dekker Piet en Rie (Ad) Gerrit en Drieka (Ina, Sheila, Arthur, Diana) Arie en Tjiddie (Hilda, Clazina, Arthur) Gerdien en Henk (Carla, Peter, Frank) Gert en Gretha Clazien en Ton Ton Josien Ibge erd toch aan Het bestuur te Katwijk aan Zee van de Ver. v,(Sp; Chr. Voortgezet Onderwijs te Leiden geeft s; ei diep leedwezen kennis van het overlijden vanjeug Ds. J. Poort E docent godsdienstonderwijs aan de Chr. 21 Scholengemeenschap Atheneum-Havo te Katwijk aan Zee God staat aan het begin reek en Hij komt aan het einfch a Zijn woord is van het zijdeel oorsprong en doel en zipedsti Gezang 14 liedbtre e f Lis; Namens het bestuur: jvolle Katwijk aan Zee, 14 juli 1973. J. G. Wegner, voorzitteifotie F. K. Haselhoff, secrehf 'Boy.« tte1atie "etV d< Boy; en b ■HKoog in Met leedwezen geven wij kennis van het oif uu lijden van elegi van Ds. J. Poort Kc ravei docent godsdienstonderwijs Irtaan GDC In hem verliezen wij een bijzonder gewaarde^ collega. [jeti Docenten Chr. ScholengemeenschLcht Atheneum-Havo te Katwijk t Katwijk, 14 juli 1973 Prins Frederikdreef 15. Heden nam de Here nog vrij onverwacht, fomt onze familiekring weg onze lieve, zorgzame oPur la ste Zuster, Schoonzuster en Tante |Rgei Cornelia Hendrika Ippel in de ouderdom van 72 jaar. Uit aller naam: Familie Leiden, 14 juli 1973, Lijsterstraat 28. Geen bloemen. ilerro: p het oor d( Rouwbezoek des namiddags van 7.309.00 H half Haviklaan 71 te Katwijk aan Zee. in V weds F1 (3- De rouwdienst zal gehouden worden donder(fteu^s 19 juli 1973, des namiddags 1.45 uur in de zrur°) van de Vredeskerk, Voorstraat 35, waarna L"aar teraardebestelling zal plaatsvinden omstref1?.^1 2.30 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Duinru| riJc1®1 aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. amate te. Op Zijn tijd heeft de Here onverwacht tot Zi genomen, mijn lieve zorgzame Vrouw, onze lid zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Oma Antonia Cornelia Ouwehand op de leeftijd van 48 jaar !ling "Veilig in Jezus' armqcl sc K nsu L. Boersema L. J. Fidder-Boersema E. Fidder Conny A. C. Boersema 1 Bomme i OFB, VVOR. Nunspeet 13 juli 1973. irpfr" Groenelaantje 22. B. CION Geen bloemen Jevoetsiu Aanvang rouwdienst 11 uur ln de Geref. Ksandna, Driestweg, Nunspeet De teraardebestelling l'^eR°£ D.V. plaatsvinden woensdag 18 juli op de Nieul Begraafplaats te Nunspeet om 11.45 uur. P. F'akk Na afloop van de begrafenis is er gelegenhe"1* tot condoleren in de aula van de

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10