Arnhems markt ontvangt Spel zonder grenzen eoeo dsgpecept De Weldoener Zeskamp wordt te professioneel kl u dB r - i r fll iflBI IBUBfll IBB UB IBBB U ld BU BB Voor bezetten van MOB-Leiden boete van zestig gulden Tegenstelling door John Rowan Wilson Citroenschuim TROUW/KWARTET WOENSDAG 11 JULI 1973 Van onze radio- en tv- redactie ARNHEM Volgende week woensdag 18 juli wordt Arnhem 'spel-zonder-grenzen stad'. De blauwe posters met vlaggen van de zeven deelnemende landen getuigen daar al van op liet Stationsplein en bij wijze van finish na een speurtocht door de stad is de laatste poster terug te vinden aan de gevel van het Duivelshuis op de Markt. Het strijdperk van het internationale tv-spel is deze markt, in 1944 ernstig beschadigd, maar sinds 1967 weer het herstelde hart van Arnhem. Sinds dat jaar staan schilderachtige of monumentale historische gebouwen broederlijk vereend naast moderne ar chitectonische scheppingen. Het Dui velshuis eens het woonhuis van de verschrikkelijke veldheer Maarten van Rossum dankt zijn naam aan de duivelsbeelden die een deel van het gebouw torsen. Het flankeert het stijl volle nieuwe stadhuis met zijn impo nerende sculpturen en fonteinen. Als of het staat te waken over het kleine Duivelshuis doemt daarachter de Eu- sebiuskerk op, in de oorlog gehavend maar nu hersteld. Tegen dit decor speelt zich straks het internationale spelspektakel af en moet het Groningse Ten Boer strijden tegen het Belgische Arlon, het Zwit serse Chatillon. het Duitse Meinzerha- gen. het Franse Guingamp en het Ita liaanse S. Vito. Ten Boer moet de eer hoog houden, want twee van de drie uitzendingen deze zomer heeft een Nederlandse ploeg gewonnen: Raalte en Hoogeveen. Meer nog dan de architectonische as pecten van Arnhem zal voor de 65 tot 80 miljoen kijkers in Europa, die het spel volgen, het vakantie-achtige van Arnhem geshowd worden. Dat is dan ook het thema dat de NCRV aanhoudt voor de spelen: vakantie. Namen van de onderdelen waarvan 'de mop' zich niet moeilijk laat raden, mogen we wel verklappen: douche, badlakenrace, edelweiss plukken (in het Italiaans een mondvol: 'La raccolta delle stelle Alpine') en strandballenrace. Op de spelletjes zelf rust een embargo tot maandagavond. Dick van 't Sant bij wie als eindredacteur de algehele leiding berust ('ik ben de kop van jut') legt uit, dat we dat aan de Duit sers te danken hebben. Vroeger waren de spelen van tevoren bekend, maar de Duitsers gingen met hun bekende Ttlchtigkeit nabouwen en omdat Het team van de Groningse plaats Ten Boer. Horizontaal: 1. boom, 4. luchtbol, 9. welgevormd, 11. grondsoort, 12. dor pel, 16. vlaktemaat, 17. familielid, 17. hekwerk, 21. oude inhoudsmaat, 22. kern, 23. verborgen, 25. oude lengte maat, 27. mand, 28. voelspriet, 31. Z Amer, thee, 32. welige was, 34. zee macht, 35. groente. Verticaal: 1. pers. voornaamw. 2. eind, 3. gereed, 5. berg, 6. oningewijde, 7. m* m - deel van het oor, 8. voorzetsel. 10. bloembed. 13. gemalen graan, 14. fa milielid, 15. ruw, 17. herdersgod, 19. duivenhok, 20. vaarwel. 21. bekende, 24. kraam, 26. tegen. 28. bloeiwijze, 29. voorzetsel, 30. soort bier, 31. fami lielid, 33. rondhout. OPLOSSING VAN GISTEREN: 1. anker, 2. agent, 3. taart, 4. garve, 5. portie, 6. mirre, 7. spoel, 8. steek, 9. leven. 10. keker, 11. telle, 12. malie, 13. notie. AGAVE PIOEN LELIE Duitsland dat alleen maar bleef doen won het dan ook altijd, zodat de aar digheid eraf was. Nieuwe problemen op dit moment vindt Dick van 't Sant, dat zeskamp door het professionalisme uit de hand dreigt te lopen. Het is geen spel meer. Het wordt te fanatiek gespeéld en dreigt een top-sport te worden. Volgend jaar gaat de NCRV daarom de formule drastisch terugschroeven, zodat het ludieke en spontane meer nadruk krijgt. Ten overvloede waar schijnlijk deze aanvulling: Zeskamp wordt op Nederlandse bodem ge speeld, het is een strijd tussen ploe gen uit Nederlandse plaatsen. Spel zonder grenzen zou je het internatio nale zeskamp kunnen noemen. Niet ieder deelnemend land kent een war- ming-up zoals Zeskamp. België, Zwit serland en Italië kiezen zomaar een plaats uit. In Duitsland en Engeland worden wel voorrondes gespeeld. In Engeland is Spel zonder grenzen een tv-topper, het heeft het zelfs ge wonnen van de populaire schoonheids wedstrijden. Verleden jaar toen Ne derland het ontvangende land was ke ken 15 miljoen Engelsen. Van 't Sant vindt dat ook de belangstelling in ons land groot is. De kijkcijfers stijgen. Er is nogal wat wisseling in regis seurs van Zeskamp en Spel zonder grenzen bij de NCRV, omdat het nog al een inspannende bezigheid is. Op dit moment is Wim van Schaik regis seur. Hij is verleden jaar Dick van 't Sant opgevolgd met de mededeling na twee jaar te willen stoppen. 'Het is erg bewerkelijk en twee jaar lang doe je niets anders dan dit Daarom wil ik het na deze zomer wel voor gezien houden'. Hij zit nu midden in de voorbereidingen van de nieuwe Ted de -Braak-show, die iedere maand in het nieuwe seizoen zal worden uitge zonden. maar waarvan de naam nog met bekend is. Zijn opvolger als regisseur in Zes kamp en Spel zonder grenzen wordt Mat Meuser. Producer Piet Hooy, de man die de organisatorische leiding heeft, heeft alle afleveringen meege maakt. Maar aan het eind van de zo mer houdt hij er echt mee op. Opvol ger wordt Bernard Prins. Dick van 'tSant is de regisseur, die het langst bij de serie betrokken is geweest Hij regisseerde in 1964 al 'Eén tegen allen', een voorloper van Zeskamp. Pas in 1971 verliet hij zijn post om als eindredacteur de supervi sie te krijgen. Na zoveel jaar vindt hij het werken aan dit programma nog steeds niet vervelend. 'Het leuke is, dat je met mensen omgaat, die niets van tv weten. We brengen ze er dichterbij.' Daarnaast ziet hij een so ciale functie voor dit spel in de plaat selijke gemeenten. Dankzij Zeskamp van de NCRV is verleden jaar in Oir- schot een carnavalsvereniging opge richt. DEN HAAG De rechtbank heeft een boete van zestig gulden opgelegd aan dertien medische studenten uit Leiden, die op 29 feburari 1972 in Leiden het bureau van de inspecteur van de geestelijke volksgezondheid in Zuid-Holland hadden bezet. De boete was overeenkomstig de eis van de officier die meende dat de be zetters zich aan strafbare lokaalvrede breuk hadden schuldig gemaakt. De studenten hadden de bezetting gezien als een laatste mogelijkheid om een oplossing te krijgen waardoor het Me disch Opvoedkundig Bureau (MOB) in Leiden met tachtig patiënten draai De NCRV bood dinsdagavond goed opgebouwd programma, waarbij aan uiteenlopende interesses was ge dacht Wil het 'christelijke element' vaak bestaan uit geestelijke liederen, nu vormden begin en slot van de avond een interessante tegenstelling, die voor de goede verstaander beteke nisvol moet zijn geweest. In de vooravond werd de eerst afleve ring uitgezonden van Thursday's Child. Alweer een BBC-film die uitmunt in de rolbezetting en de verzorging van de entourage. Maar belangrijker nog is de onverbloemde wijze waarop een ver molmd christendom hierin aan de kaak wordt gesteld. De praktijk van het 'lief dewerk' en de geestesgesteldheid van icaaruit vaak in gestichten en zoge naamde tehuizen een liefdeloosheid werd bedreven die gelijk stond met slavenhandel. Die tijd ligt nog niet zo ver achter ons, ik heb zelf wel eens het gevoel dat er nog altijd, als in de film, kenaus en andere hardvochtige lieden rondlopen die deze 'christelijke liefdadigheid compleet met knoet of karwats graag zouden willen herstellen. Wat een verschil met het religieus be leven van de Achterhoekse boer Johan Eggink, naar wie aan het einde pan de avond in Ander Nieuws roas te luis teren. Een herhaling waarop ik des tijds al had gehoopt, want in deze 9.5- jarige man van het platteland huist een wijze geest, die diep respect af dwingt. Ik meen dat ik de duiding van zijn diepe gedachten beter begrepen heb dan de eerste keer, en ik zal waar schijnlijk niet de enige zijn geweest. Nog even terug naar die Engelse wees huisfilm. Opvallend was het natuurlijke spel van de kinderen en ook hun goede dictie. Schakel je dan over naar een Nederlandse uitzending, dan schrik je je een bukkel van het slordige en hor tende spreken. Doen ze daar tegenwoor dig op de lagere school nog wat tegen of mag iedereen zich blijven uiten in zijn buurtdialect? Na het spelletje van Gerard van den Berg, die de freule te gast had en dus wat politiek in zijn vragen deed, kwam de goedlachse Paddy van Riemsdijk terug met een selectie uit zijn program ma van De Koffergrammofoon. Geen onaardig idee om de prestaties van deelnemende artiesten eens afzonder lijk te laten zienPeter de Jong en Ka- rel de Rooy kwamen hierdoor beter uit de verf als 'entertainers' die be hoorlijk wat pijlen op hun boog heb ben. Het suggestief en soms' zeer fel ge speelde tv-spel Arnold was een boeiend slot van de serie 'Voortvluchtig'. Zij, die al wat jaartjes kijken, hebben in inspecteur Culvert waarschijnlijk de man ontdekt die lange tijd te zien was in de Engelse lessen. In het VARA- programma startte Koos Postema zijn eigen uur met een vlot vraag-en-ant- woordspel over de Tour de France. Over zijn korte gastoptreden als wie- Ierreporter wist hij onderhoudend ie vertellen. En deed ook eens wat ge wone dingen uit de doeken die je je wel eens afvraagt, maar waarover je zelden of nooit iets leest. Want wat is er gewoner dan de stofivisseling, ook voor een wielrenner? TON HYDR. 110. De door Laurens Wieroock zo vakbekwaam geluide alarmklok zond zijn bronzen klanken onheilspellend uit over het dorp en het omringende land. En alwie nog niet wakker ge schrokken was van de boppertjesher- rie, werd het nu wel door het galmen de gebeier, dat wild over de daken golfde.De inwoners van Rijk- huyzen waren evenwel rustige, vastbe raden mensen, die wisten wat hun te doen stond in de ure des gevaars. En zo geschiedde het, dat binnen enkele minuten vrijwel de gehele mannelijke bevolking op weg was naar de kerk brink. De blokhoofden van de B.B. hadden de helm nog eens extra stevig op het hoofd gedrukt en de brand- wachters hielden de greep van hun puinbijltje stevig omkneld. Ook smid- je Verholen's buurman, boer Knolle, was in actie gekomen. Zoals we ons uit vorige verhalen vast nog wel her inneren, v/as boer Knolle brandmees ter annex spuitbewaarder van het corps vrijwillige brandweer van Rijk- huyzen. Het angstaanjagende gebeier van de alarmklok had hem de overtui ging geschonken, dat er voor zijn spuit nuttige daden te verrichten wa ren en zo zien wij hem hier haastig door een straatje rennen in gezel schap van de beroemde Rijkhuyzense De losgeslagen menigte boppertjpan op de Kerkbrink schrok zich naturen lijk een hoedje, toen daar van alle ki ten zo plotseling de hele voorri mannen van Rijkhuyzen kwam a: klossen op klompen en ander schc sel. Daar hadden ze natuurlijk niet gerekend en het gevolg hier van w: dat ze de tram niet langer konden tillen. Het logge bakbeest viel i een dreunende slag terug in de r; waar het uiteindelijk hoorde, en gei raai Bullie Mops vroeg zich af of onvoorwaardelijke overgave soms op de drempel lag. ;eb ;eb Tweede vormingsdag werkende jongeren ende kon worden gehóuden. Zij acht- vnnnf nno-iistnc '74 ten het ontslag van het hoofd van het >d.llal dllgUslUb i MOB onrechtvaardig. De rechtbank verwierp het beroep van de bezetters op het ontbreken van de materiële wederrechtelijkheid en meende dat evenmin gezegd kan wor den dat door de sluiting van het MOB sprake was van een onmiddellijke we derrechtelijke aanranding van de per sonen, die de patiënten van het MOB vormden. De Haagse rechtbank behandelde de zaak, nadat het gerechtshof in Den Haag de dagvaarding in de zaken te gen de bezetters nietig had verklaard. Bij het hof diende de zaak in hoger beroep, nadat in eerste instantie de Politierechter in Den Haag de bezet ters had vrijgesproken. Hij vond wél dat de materiële wederrechtelijkheid had ontbroken. Van een verslaggever UTRECHT Het staat nu vast, dat de tweede dag vorming van werkende jongeren van vijftien jaar wordt inge voerd op 1 augustus 1974. Er zal in de begroting 1974 rekening mee wor den gehouden. Dit heeft minister Van Kemenade toegezegd, meldt het NKV in zijn orgaan 'Ruim Zicht'. De minister heeft een werkgroep in gesteld (met vertegenwoordigers van de vakbeweging, de organisaties van werkende jongeren, het vormings werk, de landelijke en regionale leer lingstelsels, de streekscholen en ver scheidene ministeries), die een 'pro gramma-kader' moet maken dat de plaatselijke vormingsinstituten kun nen 'invullen'. 120 gr. poedersuiker 8 gr. poedergelatine 1/8 water 2 citroenen 2 eiwitten gehakte walnoten De gelatine mengen met koud water en suiker in een pannetje en vijf mi nuten laten staan. Op een laag vuurt je zetten en blijven roeren tot suiker en gelatine geheel zijn opgelost. Niet laten koken. De pan van het vuur ha len en er de geraapte schil en het uit geperste sap van de twee citroenen doorroeren. Later afkoelen en dan met een garde kloppen tot een schui mige massa is ontstaan. De twee ei witten goed stijf kloppen en door het citroenmengsel roeren. Giet het schuim in glazen en laat het toetje in de koelkast opstijven. Strooi er vlak- voor het opdienen gehakte walnoten overheen. Menutip: Speklapjes in sojasaus, rau- wen andijviesalade met sinaasappel, gekookte aardappelen, citroenschuim. 38 Terwijl ze zich over de plassen stap pend een weg naar de polikliniek baanden, begon het weer te regenen. Met een dekentje omgeslagen schuil den de Afrikanen ellendig onder de overhangende daken van de gebouw tjes. Het werk van die dag sleepte zich zielloos voort. De Afrikanen waren hun opgewektheid kwijt en zelfs Ed ward leek teneergeslagen. Toffee ver telde haar dat de regen ten minste •twee of drie maanden zou aanhouden. De eerste week regende het bij tus senpozen. Venijnige buien werden door een uur of twee zonneschijn ge volgd voordat de wolken weer kwa men opzetten. Geleidelijk werden de tussenpozen korter en verdwenen ze bijna geheel. De plassen en de mod der werden een vast onderdeel van hun leven. Overdag was het nog be trekkelijk warm, maar 's nachts moes ten ze dekens op hun bed hebben. Het vocht zat overal. Schimmel ver spreidde zich over hun kleren in de kasten. Nu hield in het nachtelijke geritsel in het dakstro nooit op, om dat de insekten en kleine zoogdieren daarin wegkropen om de regen te ont gaan. Ze leverde een eindeloze, onbe sliste strijd met vliegen en kakkerlak ken in de keuken. Er trad een verandering in het werk schema in het ziekenhuis in. Er wa ren nu veel meer patiënten en voor het eerst waren zowel de vrouwen als de mannenafdeling vol. Tot haar ver bazing ontdekte ze dat de meest voor komende ziekten gewone Europrse winteraandocningen waren, zoals ver koudheid, bronchitis en longontste king. De schilderachtige inlandse hut ten waren er niet cp berekend de nat tigheid en de kou het hoofd te bie den. De kinderen en de oude mensen, altijd slecht gevoed en zonder behoor lijke bescherming tegen weersinvloe den, hadden het vreselijk te verduren. De in aantal toegenomen vliegen brachten dysenterie met zich mee. niet alleen voor de patiënten, maar ook voor de staf van het ziekenhuis, intellectueel discussiëren, was die Eerst kreeg Edward het te pakken, en toen zij. De P.K. was geen grapje meer en werd een plaats waar je je ziek voelde en pijn leed. Een mazelen-epidemie brak in de klei ne gemeenschap uit. Rosamond, die de hele dag met de Afrikaanse kinde ren speelde, werd al spoedig geïnfec teerd. Ze was kribbig en voelde zich lamlendig en lag de hele nacht te jammeren en te huilen. Joan begon met weemoed aan Engeland te den ken, waar je verse vruchten en melk had, en schone blanke kinderen om mee te spelen. Bovendien moest het kind hen over een paar jaar weer verlaten om in Engeland naar school te gaan. Tot haar schande merkte ze dat ze steeds minder van de Afrikanen ver droeg. Terwijl ze in zeker opzicht hun lakonieke, zorgeloze levenshouding be wonderde en geloofde dat ze bepaalde fundamentele deugden hadden be waard die in de moderne stadsbescha- ding ten onder waren gegaan, waren ze toch om uit je vel te springen als je iets gedaan wilde krijgen. Nog meer dan de Europeanen waren ze voor hun goede humeur van de zon afhankelijk. Tot haar ontsteltenis stuitte ze op een onuitwisbaar geloof dat de mensen van zending en missie in Afrika zaten om rijk te worden aan de inlanders. De geringe bijdrage tot de instandhouding van het zieken huis die van hen gevraagd werd, ver- tegenwoordige voor hen een hele rijk dom, en ze stelden zich voor dat elke keer als een dokter Manusha verliet, hij als een vorst in zijn eigen land ging leven. Het was onmogelijk tegen deze bela chelijke sprookjes in te gaan, omdat de Afrikanen onder geen enkele voor waarde een discussie aangingen. Ze zeiden beleefd van ja en bleven zich vasthouden aan wat ze eerst geloof den. Voor iemand die was opgegroeid in een atmosfeer van analyseren en vriendelijke vaagheid om dol van te worden. Toen ze dat bij Barrington aansneed, moest hij alleen maar la chen. Voor zover ze kon nagaan, deed het hem volstrekt niets. Soms leek het Joan zelfs of het groot ste obstakel tussen haar en Edward bestond uit hun uiteenlopende ge- voelsreacties op de Afrikanen. Zij vond dat de omgang met primitieve mensen steeds veel inspanning van haar vergde. Dat was iets teleurstel lends voor haar. Ze was idealistisch en van jongsaf was haar het geloof in de gelijkheid van de mensen bijge bracht. Ze was niet godsdienstig, maar geloofde onvoorwaardelijk in de more le waarden van de Britse liberale tra ditie. Ze had een afschuw van het ko lonialisme en wachtte verlangend op de politieke vrijmaking van alle on derworpen volken. Toen ze in Londen woonde, had ze zich veel moeite ge troost om Indische en Afrikaanse stu denten te ontvangen. Ze had zich al tijd met hen op haar gemak gevoeld en had vaak beweerd dat ze heel wat minder geremd en veel plezieriger in de omgang waren dan Europeanen. Maar in Manusha was het toch an ders. Ze deed haar best om de Afrika nen te mogen te begrijpen, maar dat lukte slechts zo nu en dan. Meestal vond ze hen raadselachtig en ergerlijk. Edward daarentegen voelde zich vol komen thuis. Hij gedroeg zich tegeno ver hen op een gemakkelijke, onge dwongen manier die in vreemde te genstelling stond tot zijn verlegen op treden in Londense kringen. Zijn er gernis over hen was slechts van voor bijgaande aard. Hij vloekte hen uit en lachte met hen, en ze hadden samen veel plezier over zijn eerste stuntelige pogingen om hun taal te spreken. Hij behandelde hen als grillige, leuke kin deren. Hij hield van hen, met een diepe, echte, vaderlijke liefde. En zij hielden ook van hem. (Wordt vervolgd) HILVERSUM I VARA: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag woensdag! - Muz. bij het ontbijt. <7.25-7.30 V.d. voorpag.). VPRO: 7.54 Deze markten thuis; 9.15 Koning Klant en 9.35 Waterst.). 10.00 (S) Radioweekblad: gevar. progr., met 11.00-11.02 Nws. 12.00 Het Oproer kraait!: Rebelse liedjes uit de Jaren '39-'45. 12.30 <S) Lief zijn v.d. buren, muzikaal feuill. 13.00 Nws. 13.11 Dingen v.d. dag. 13.25 (S) Opnamen van VARA's Popgala van 9 en 10 mrt Jl. 14.00 (S) Speelruimte he- dend. progr. vol goede jeugdherinneringen. (16.00-16.02 Nws). 17.00 (S) Ensemble Musica Rara: klass. muz. 17.10 (S) Pianorecital- mod. muz. 17.25 Omroepork. en solist: klass. muz. 17.55 Med. VARA: 18.00 Nws. 18.11 Dingen v.d. dag. 18.22 (S) VARA-Dansork. en solisten. EO: 19.00 Klankbord: act., inf. en comm. 19.15 (S) Licht klass. conc. 19.35 (S) Wij hebben een woord v.d. wereld: geestelijke liederen. 20.00 Bijbelstudie. 20.15 <S) Popul. orgel- conc. 20.45 Israels heden en verleden, klank beeld. 21.00 Laat Sangh en spel, tambour en fluit (2). 21.20 Avondsluiting. TROS: 21.30 (S) Specialiteiten a la Carte: verzoekpl- progr. 22.20 Aktua. 22.30 Nws. 22.40 (S) Stikkers - moppen en liedjes. 23.15 (S) Licht platenprogr. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Ontbljt-Soos: ge- var. progr., met 7.30 Nws: 7.41-8.00 Aktua: 8.30 Nws: 8.36-8.45 Gymn. v.d. hulsvr. 10.00 (S) V.d. kleuters 10.30 Nws. 10.33 <S) Sphinx, progr. v.d. vrouw. 11.30 Aktua. KRO: 11.45 Bejaardenprogr. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.41- 12.50 Echo. 13.00-13.05 Raden maar.) NOS: 14.10 Vonken onder de as: serie progr.'s over Nederl. volksverhalen en volksgebrui ken. 14.30 (S) Aspecten v.d. kamermuz.: ou de en mod. muz. 15.30 Nws. 15.33 Meer over minder:"de stem v.d. sprekende minderh. 16.30 (S) Eurollght: Dansórk. v.d. Westduitse Omroep. 18.50 Jazz uit het hist, arch.: oude Jazz. Overheldsvoorl.: 17.20 Een wapen waar muz. in zit. Progr. over de Kon. Marechaus see. NOS: 17.30 Nws. NCRV (S) Hier en Nu NOS: 18.00 Spiegel van Dultsl.: inf. en muz. uit de BRD. 18.30 Nws. 18.41 Voor blln- den en slechtzienden. 18.50 (S) Lichte gramm.muz. RVU: 19.10 Jeugd en Justitie. Prod.: Katrien de Klein. NOS: 19.50 Den Haag vandaag. 20.00 Nws. 20.05 (S) Woens dagavond Muz.magazine. 22.30 Zln-Tu!g. 23.00 (S) Woensdagavond Muz.magazine (verv.). 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III AVPO: 7.00 Nws. 7.02 Steevast. <8.00 Nws. 8.02-8.05 Radiojournaal. 8.10-8.15 NOS: Voor- besch. Ronde van Frankr.) 9.00 Nws. 9.03 De Negen-uur-show. 10.00 Nws. 10.03 <S en mo no) Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Radiojournaal. 12.06 (S) Zet I op. (13.00 Nws. Tussen 13.00 en 9.00 N<B Rep. tonde van Frankr.) 14.00 Nws. 1< De hit-visser. 15.00 Nws. 15.03 Cees van 1 veld. (16.00 Nws.) 17.00 Nws. 17.03 Ral Journaal. 17.06 Postbus 700: verzoekpl.prl <ca. 17.25 Skutsjesllen 1973: rep. mer.) NOS: 18.00 Nws. 18.02 Joost mag niet e 19.00 Nws. 19.02 Lichte muz., afgew. sport. (Met 19.02 Proefdraaien. 20.00 20.02 (S) Dr. Wiener's Meatshow. 21.00 Nond 21.02 Meurders Methode. 22.00 Nws. 2L...1 Joost heeft gegeten 22.55 Med. 23.00 N». i 23.02 Nabesch. Ronde van Frankr. 23.10 vatoon: inf. over nieuwe langspeelschijv 24.00 Nws. 0.02 Metro's Midnight Ml £7., 0.55-1.00 Nws. h£ BELG1E 324 m NED. 5°r, 12.00 Nws en med. 12.08 Lichte muz. 1v Buitenl. per&overz. 13.00 Nws. weerber. schouwburgprogr. Aansl.: Lichte muz. A Wielrennen. 13.55 Beursber.: 14.00 en 1?-. Nws; 16.00 Nws en beursber.; 17.00 Nwr':' med. 17 55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18.15 kenmoraal- en filosofie. 18.45 Sport. 1°\ IR S7 Rnmni mii7 1Q.00 Nwtul Taalwenken. 18.57 Gramm.muz. 19.00 Nwsu act. 19.30 Lichte muz. <19.40 Keurig Engd?" 20.00 Muz.progr. 21.00 Splinternws. 5ro1' Troubadoursavond. 22.00 Nws. 22.05 LFra progr. 23.00 Nws. 23.10 Liedjes. 23.40-2 Nws. Cl dhr TV vandaag NEDERLAND I AVRO 17.00 Kinderprogramma NOS 18.45 Kiri de Clown 18.55 Journaal TROS 19.05 Zevensprong Varie: hoogtepunten uit het afgelopen Zeven sprong seizoen 19.50 Uitz. Stichting Socutera NOS 20.00 Journaal TROS 20.21 Heidi 22.00 Bill Haley and his Comets: Rock en Roll muziekprogr. ADVERTENTIE NOS 22.30 Journaal NEDERLAND II NOS 18.25 Tour de France 18.45 Kiri de Clown 18.55 Journaal AVRO 19.05 Geheimen der Zee NOS 20.00 Journaal AVRO 20.21 De weg v.h. licht 21.25 Televizier Suppl. IKOR KRO RKK 22.10 Rdnmerk-Kort IKOR 22.15 Wonen in de uit verkoren stad NOS 22.45 Journaal DUITSLAND W 10.00 Journaal. 10.05 Journaal van gi I3 lijk K Dei f2.50 Persoverz. 13.00-13.20 Jour: 16.15 Journaal. 16.20 V.d. kinderen. V.d. kinderen. 17.53-18.00 Journaal. (Reg. progr.: NDR: 18.00 Cult, progr. Act. 18.45 Zandmann. 18.55 Nordschau-w - zine. 19.26 Das Jahrhundert der Chlruf fei 19.59 Progr.overz. WDR: 9.30-10.00 Se ll» strasse. 18.00 Nws uit Noordr.-Westf. '8 V.d. kinderen. 18.15 Alias Smith and Ji 18.40 Hier und Heute. 19.10 Alias Smith Jones.) 20.00 Journaal en weerber. Fllmdoc. 21.00 Denkspel. 21.45 Buitenl 22.30 Journaal, comm. en weerber. 22.5» Zw Herrenpartle, Dults-Joegosl. speelfilm 1963. 0.20 Journaal.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 6