Centrum Purmerend voor deel autovrij Met de stoomboot het A'damse IJ op tl K Uit de maandbladen Inbrekers in de val bij verkeerscontrole "h bronovo-nebo; li P Hypnose nog te weinig bestudeerd 'Kunstwerk' op speelplaats Eindhovense agglomeratie ongerust over 'Welschap' Landbouwschuur afgebrand Dodelijke val uit flat Jongen vlak voor huis aangereden FAMILIEBERICHTEN Infessi VS zo afdelings- sekretaresse (rijs va i inproe TROUW/KW'ARTET ZATERDAG 7 J UT,I 1973 Structuurnota stelt voor: Van een onzer verslaggevers PURMEREND Het centrum van Purmerend moet gedeeltelijk autovrij worden om de winkelstraten weer in de eerste plaats voor de voetganger te bestemmen. Dit is één van de doelstellingen uit een door de gemeente gepubliceerd ontwerp-structuurplan voor het cen trum van Purmerend. De samenstel lers van het structuurplan gaan er van uit dat de oude kern van Purmer end de aanzet zal zijn voor het nieu we hoofdcentrum van groot-Purmer- end. De groei van dit nieuwe cen trum zal in fasen gebeuren. Na elke fase moet verdere uitbreiding gestopt kunnen worden als de omstandighe den dat noodzakelijk maken. Men wil voorkomen dat Purmerend bij een 'Ik wil dat u nu rustig naar mij luis tert, uw ogen zijn dicht gevallen, uw ogen zijn al dicht gevallen, u voelt zich prettig en ontspannen, u denkt aan niets, alleen aan wat ik nu tegen u zegWie na deze woorden nog klaar wakker is zal hopelijk toch wel door hebben dat dit een poging was tot hypnotiseren. De inspiratie hier toe halen wij uit Avenue. Dit blad, dat pretendeert al eerder baanbrekend werk op het terrein van de gezond heidszorg te hebben gedaan door de acupunctuur in eer te herstellen, heeft zich nu op de hypnose gestort. Het levert in elk geval een zeer lees baar verhaal op met leuke anekdotes en serieuze informatie. Hypnose is een nog te weinig bestudeerd ver schijnsel met vermoedelijk zeer veel toepassingsmogelijkheden op medisch gebied, zo kunnen we de informatieve kant samenvatten om te kunnen over gaan naar een min of meer geruststel lend verhaal. Een Franse neuroloog demonstreerde aan een aantal studen ten hypnotische verschijnselen bij een meisje van achttien. Terwijl het meis je in diepe trance verkeerde werd hij weggeroepen. Hij gaf haar over aan een van zijn assistenten. 'Deze assis tent was blijkbaar nog door andere begeerten bewogen dan door de be geerte naar kennis', zo merkt Avenue op, want hij gaf haar opdracht zich uit te kleden. 'Onmiddellijk ontwaak te ze uit haar trance en gaf de assis tent een klap in het gezicht" Ietwat dromerig word je ook licht bij het lezen van Gerrit Krols reisverhaal over Alaska. Proef bijvoorbeeld de volgende passage: 'Water stroomt dampend de hellingen af. Ik zet er mijn auto voor neer en ik klim er naar toe, kom bij een sidderend water plasje dat dampen van zwavel en soda afgeeft. Er groeit een wilde komkom* mer en een geranium zie ik, klein, en niet rood, maar lichtblauw Ik ga er bij zitten en behalve het ge spartel van het water is het doodstil in deze wereld. Op 2200 meter zit ik. Ik kijk uit op de heuvels rondom. Groene, ronde stoelkussens lijken het, de hoeken afgesleten. Daarboven blauwgrijze wolken, die ook op kus sens lijkenZo is de wereld wel bijzonder zacht en overzichtelijk Dagdromen Passend lijkt het om hierna te wijzen op een artikel in Mensen van Nu met als strekking dat je best mag dagdro men: 'We doen het allemaal veelvuldi- ger dan we zelf vermoeden: even twee minuutjes achter het stuur op een saaie autobaan of na een onverdiende reprimande van een superieur ('Mor gen ben ik de baas...'), bij het zien van een mooie vrouw, van een fijne man-situaties te over, die het motor tje van ons dagdromen start. Net zo goed als het 'je verstrooien', heeft dat dagdromen kennelijk een functie voor ons, een eigen zin. Het tilt ons even uit een slecht te verteren stuk werke lijkheid, dat we daarna wellicht beter aan kunnen'. Maar in de verdere loop van het ver haal stuit Mensen van Nu op de zoge naamde geheide dagdromer en dan wordt er uit een ander vaatje getapt: 'De geheide dagdromer is in de regel een mens, die niet op kar; tegen de narigheid of moeilijkheden in zijn le ven. Hij voelt zich niet erkend of erg een/aam. oi hij lijdt on-'-r de saai heid van het bestaan of hij voelt zich opgesloten in de v. >>i- h'-ngen je- g« ns zijn ge/.itisl 'den Hij onttrekt zich met zijn hele persoon aan de be nauwende werkelijkheid'. U hebt al be- tragere bevolkingsgroei straks met half afgebouwde nieuwbouwwijken en een brokkelig stadscentrum zit. De ontwerp-nota pleit verder voor een onderzoek naar de ontwikkeling en toekomst van de veemarkt in de bin nenstad van Purmerend. Kerkgebou wen zouden meer moeten worden in geschakeld bij het sociale en culturele leven. Om oude gedeelten van de stad te behouden wordt een actief woning- verbeteringsbeleid voorgesteld. Inspraakgroepen zullen zich nu eerst over de nota uitspreken. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Het Amsterdams Scheepvaart Museum wil weer een stoomschip in de vaart brengen. Het is de vroegere ijsbreker Christiaan Brunings die al enkele jaren eigendom is van het Scheep vaartmuseum. Belangstellenden kunnen volgend weekend met het stoomschip een uur lang op het IJ rondvaren. De Christiaan Brunings lag al enkele jaren werkeloos voor de wal. 'We von den het erg jammer dat het schip er zo doods bij moest liggen terwijl het technisch nog helemaal in orde is', al dus museumdirekteur H. Hazelhoff Roelfzema. Met behulp van enkele stoom-hobyïsten is het schip enige tijd geleden weer onder stoom ge bracht. De ketel en het aandrijfme chanisme bleken toen in uitstekende staat. Wie volgend weekend wil meevaren kan zich telefonisch opgeven bij het Scheepvaart Museum (tel. 020-254175). Er wordt gevaren op vrijdag 13, zater dag 14, zondag 15 en maandag 16 juli. Er zijn afvaarten om 10, 12, 14 en 16 uur. De rondvaart kost drie gulden ('kolengeld' om het schip in beweging te houden). Als voor deze proefvaarten voldoende belangstelling bestaat, wil het mu seum de ijsbreker permanent in de vaart houden. Op een speelplaats in Amsterdam hebben vier kunstenaars met be hulp van jeugd uit de buurt een bouwsel vervaardigd in het kader van de vakantie bezigheid. grepen dat dit Mensen van Nu veel te ver gaat. Maai tegen een flinke ruzie heeft dit blad weer geen bezwaar. Het stelsel matig onderdrukken van gevoelens van boosheid, vijandigheid, woede of jaloezie leidt tot weinig goeds, zo le ren we van de psycholoog Stufkens. 'Een stoomketel zonder uitlaatklep barst een keer. Kinderen die nooit hun agressieve gevoelens mochten ui ten, die nooit hebben geleerd met die gevoelens om te gaan, moeten al die energie eens kwijt'. Verwennen Ook Ouders van Nu zit (uiteraard) diep te wroeten in de kinderziel om de ouders uit te leggen wat voor vre selijk riskant werk opvoeden wel is. Dat verwennen van kinderen niet mag heeft iedereen vast al wel eens gehoord, maar Rita Kohnstamm legt uit waarom zoveel, ouders toch steeds weer in die fout vervallen. Ze signa leert drie groepen van verwenners: 'Soms verwen je uit gemakzucht. Door het kind steeds weer zijn zin te geven en zijn gang te laten gaan krijg je of behoud je je rust. In deze vorm is verwennen niets anders dan afko pen'. 'Een andere reden die ouders brengt tot verwennen van hun kinde ren ligt veel ingewikkelder: er zijn mensen die niet alleen niet goed we ten hoe zij hun kinderen in hun ei gen leven moeten inpassen, maar die het eigenlijk afschuwelijk vinden dat zij kinderen hebben. En dat is een ge voel dat natuurlijk niemand zomaar van zichzelf accepteert Je vindt het vreselijk van jezelf. Je bent bang dat je werkelijk vijandig tegenover je kinderen zult komen te staan. En er kan bij voorbaat al zo'n schuldgevoel groeien dat je wel alles wilt doen om de vrede te bewaren'. 'De grootste groep van verwennende ou ders bestaat waarschijnlijk uit men sen, die gewoon niet zo goed weten wat zij hun kind nu eigenlijk willen leren en wat niet. En daardoor zijn ze heel weinig systematisch in wat ze verbieden en goed vinden. Nu zou het natuurlijk ook eng zijn als ouders hun kinderen met een heel vast om lijnd beeld te lijf gingen. Maar het gaat in de opvoeding ook niet om zul ke absolute maatstaven. Het gaat veel meer om het overdragen van een paar vuistregels'. Tot zover Rita Kohn stamm. Niet onvermeld mag blijven de brochure 'Kinderopvang' die is op genomen in Ouders van Nu. Het door Man/Vrouw/Maatschappij verzorgde geschriftje biedt een overzicht van de mogelijkheden voor vrouwen, die de handen even vrij willen hebben, om kinderen onder te brengen. Moederdieren En dat roept dan weer de sfeer op van de vrouwenemancipatie, waar het julinummer van Sextant bol van staat. De Amerikaanse antropologe Evelyne Reed zorgt hiervoor het ware feministische vuurwerk in een artikel van zes pagina's. Ze haalt de stelling onderuit dat de ondergeschikte positie van de vrouw in de samenleving bio logisch bepaald zou zijn. 'Volgens de mythen worden de vrouwen biolo gisch belemmerd door de organen en functies van het moederschap. De na tuur wordt er voor verantwoordelijk gesteld, de vrouwen tot eeuwigduren de minderwaardigheid te hebben ver oordeeld'. Ten onrechte meent Reed: 'Wij zouden (met deze redenering) de mens terugbrengen tot het niveau van het dier. Immers als vrouwen niets anders zouden zijn dan moederdieren. zouden de mannen niet meer zijn dan dekhengsten. Een dergelijke simpele voo:stelling verwaarloost de beslissen de verschillen die er bestaan tussen mensen en dieren. D? mens is in de allereerste plaats een sociaal we/en. hl zichzelf sinds lang heeft losge maakt van zijn dierlijke oorsprong en de dierlijke levensomstandigheden', aldus Evelyne Reed in Sextant Van een verslaggever EINDHOVEN Het dagelijks be stuur van het samenwerkingsorgaan agglomeratie-Eindhoven heeft in een brief aan de minister van defensie herinnerd aan een in 1971 in de agg- lomeratieraad aangenomen motie inza ke de totale oppheffing van het vlieg veld 'Welschap'. Het dagelijks bestuur zegt verontrust te zijn over de mede deling van het ministerie, dat er geen plannen bestaan om 'Welschap op korte termijn zijn militaire functie te ontnemen'. Deze mededeling is vol gens het dagelijks bestuur des te merk waardiger, omdat eind vorig jaar de toenmalige fractievoorzitter van nage noeg alle nu in de regeringvertegen- woordigde partijen hebben gezegd de eerder genoemde motie te ondersteu nen. Het dagelijks bestuur schrijft dat er, zolang de militaire vliegbasis ge handhaafd blijft, met alle kracht ge streefd zal moeten worden naar een beperking van de geluidshinder. Van een correspondent BENNEVELD In het Drentse Ben- neveld (gemeente Zweeloo) heeft een felle brand de landbouwschuur van de landbouwer J. Lubbers in de as ge legd. Een grote partij hooi en een aantal landbouwwerktuigen gingen verloren. De schade bedraagt onge veer een ton. De boerderij die op an derhalve meter afstand van de schuur staat werd door de brandweer van Zweelloo nat gehouden zodat uitbrei ding van de brand kon worden voor komen. Van een verslaggever BEVERWIJK De tweejarige Anas- tasia Messidaz is bij het spelen uit het raam van de vier hoog gelegen ouderlijke flatwoning gevallen. Het meisje kwam op het trottoir terecht en was op slag dood. De ouders van het meisje zijn Italianen. De vader werkt al ruim tien jaar bij Hoogovens. Van een verslaggever AMSTERDAM Twee tot nogtoe steeds succesvolle inbrekers, die nu hebben bekend sinds 20 mei een tiental flinke kraken te hebben gepleegd in plaatsen in het hele land, zijn bij een ver keerscontrole in de Rijnstraat van Amsterdam in de val gelo pen. Twee agenten hielden bij deze uit valsweg naar Utrecht een wagen aan, waarin de 24-jarige Tsjech M. F. en diens even oude Nederlandse makker W. S. zich voortbewogen. Op de achterbang zagen de agenten losjes rondgestrooide juweliersdo zen liggen, waarin zich zeer kost bare juwelen bleken te bevinden. De beide inzittenden werden bij gebrek aan een pasklare verklaring voor deze rijkdommen meegeno men naar het politiebureau, waar bleek, dat het de hele buit betrof ter waarde van 60.000 gulden die vorige maand ontvreemd was bij een juwelier in het Overijsselse Hardenberg. Nader aan de tand gevoeld, beken de het Tsjechisch-Nederlandse duo nog een tiental inbraken, waaron der die in een juwelierszaak in Joure, waar vorige maand 15.000 gulden aan juwelen verdween. An dere inbraken werden gepleegd in sigarenzaken en radiowinkels. Aanvankelijk werd van de geroof de artikelen niets teruggevonden. De beide arrestanten bleken door de wol geverfde 'keiharde rakkers' zoals een politieman het uitdrukte. Toch gingen zij tenslotte door de knieën: de politie heeft nu dt he ler weten op te sporen, de 51-jari- ge Amsterdammer B. O. in wiens huis een aanzienlijk deel van het nog niet doorverkochte gestolen goed is aangetroffen. Daronder be vond zich ook een aantal van de in Joure gestolen juwelen. ADVERTENTIE «UI VERZEKERINGEN PENSIOEN-ADVISEURS. Firma J. GROENEVELD JR. MAKELAARS IN ASSURANTIËN ROTTERDAM - SEDERT >931 ADVISEREN INZAKE BRANDPREVENTIE Van een verslaggever LEEUWARDEN De negenjarige Marten Hellinga uit Rinsumageest is overleden nadat hij vlak voor zijn huis door een auto werd aangereden toen hij plotseling de weg op liep. Zijn moeder haalde hem dodelijk gewond onder de auto vandaan. Dankbetuiging WIJ zijn getroffen door de vele blijken van belangstelling en medeleven bij de herdenking van ons 40-jarig huwelijk. Het is ons een behoefte u langs deze weg, mede namens onze kinderen en kleinkinderen, daar voor heel hartelijk dank te zeg- 's-Gravendeel, Juli "73. Smidsweg 3. Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. SOU DEO GLORIA Op 12 juli a.s. hopen wij met onze Ouders en Grootouders C. Spronk D. C. Spronk-van <le Wolfshaar de dag te herdenken, dat zij 40 jaar in het huwelijk verbonden zijn. Met dank aan God, Die hen deze 40 jaar voor elkaar en voor ons spaarde, willen wij U hierin gaarne deel genoot maken. Wij stellen U dan ook in de gelegenheid, hen hiermede te feliciteren op donderdag, 12 juli a.s. van 18.00 tot 19.30 uur in Restaurant „du Nord", Bergweg 313, Rot terdam. Hun kinderen en kleinkinderen. Bergselaan 46A. Rotterdam 11. D.V. 17 juli 1973 hopen onze Ouders en Grootouders J. van Vark en N. C. van V ark-Eland hun 50-jarige echtvereniging te herdenken. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren: 14 juli 1973 van 16 tot 18 uur, Koniginnelaan 47, Voorburg. Heden heeft God thuisgehaald Zijn kind, onze Zwager en Oom Thomas Postma echtgenoot van Truus Hortensius Nu zingt hij eeuwig van Gods Goedertierenheên. Ermclo, 5 juli 1973. Den Haag: H. Hortensius C. Hortensius-Roos Rijswijk: G. Blauw-Hortensius J. Blauw Den Haag: J. J. E. M. Zuidema-Hortensius H. Zuidema Ermelo: S. Sevinga-Hortensius P. de Jong Gorkum: J. Hortensius G. Ilortensius-Heidema Boskoop: IJ. D. Hortensius A. I-Iortensius-van Eek Neven en Nichten. Na een leven in dienst van zijn Heer, nam Hij heden tot Zich onze lieve en zorgzame Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Pieter Valkenburg op de leeftijd van 87 jaar. A. L. Valkenburg-van der Dussen W. A. Valkenburg M. P. Valkenburg-Hoogzand W. P. Valkenburg A. P. Valkenburg A. G. Valkenburg-van Halm en kleinkinderen Nieuwerkerk a/d LJssel, 5 juli 1973 Kerklaan 67 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het St. Jozef Ziekenhuis te Gouda, ingang Jan van BeaumontstraaL Bezoek daar zaterdag avond 7 juli van 19.00 tot 19.30 uur. Na de rouwdienst welke gehouden zal worden D.V. 9 juli a.s. in het Hervormd centrum aan de J. A. Beijerinkstraat te Nieuwerkerk a/d LJssel en aanvangt te 11.00 uur, zal de teraardebestel ling plaats hebben op de Oude Algemene Be graafplaats alhier te ca. 12.00 uur. Geen bloemen, geen toespraken en geen bezoek aan huis. Op 5 juli is overleden mijn lieve Man, onze zorg-i zame Vader, Jacobus van Randwijk Officier in de Orde van Oranje-Nassau drager van het Kruis van Verdienste van het Nederlandse Rode Kruis, Officier in de Wasa-Orde. Oud 85 jaar. Dordrecht: M. A. van Randwijk-van Wageninge D. M. Henny-van Randwijk Utrecht: J. van Randwijk Ch. van Randwijk-Schoneboom Naarden: M. H. Bulte-van Randwijk J. P. Bul te Dordrecht, 5 juli 1973 Vrieseweg 143 Hij wordt op zijn verzoek iu stilte gecremeerd. Johannes 3 16: Want alzo lie) heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft opdat een ieder die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeuwig leven hebbe. heeft 1 ■oot^ Drie weken na vader nam de Here nu tot onze innig geliefde Moeder, Groot- en Overgrc moeder Jacoba de Rouwe-Lanser op de leeftijd van bijna 78 jaar. Sliedrecht: E. C. Lanser-De Rouwe J. C. Lanser Gorinchem: G. Boogaard-De Rouwe C. M. Boogaard Ridderkerk: S. E. Schalkoord-De Rouwe J. Schalkoord Papendrecht: D. J. Juch-De Rouwe F. W. Juch Andel: J. van der Pias-De Rouwe J. W. van der Plas j. Sliedrecht: J. van Houwelingen-De Rouw A. F. van Houwelingen klein- en achterkleinkinderen.,11 ullle Sliedrecht, 5 juli 1973. nd Huize "Parkzicht", issen Lijsterweg 1. d P Gelegenheid tot condoleren zaterdag 7 jul -j^t 's middags van 4.00 tot 5.00 uur, in de grote zat van Huize "Parkzicht". De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 9 jul'W» a.s. om 11.30 uur op de Begraafplaats te Slie- drecht h 1 ihel Aanvang van de rouwdienst in Huize "Parkzicht' om 10.45 uur. Uw goedheid, Heer, is hemelhoog. Psalm 36 2 (berijmd) Na een zorgzaam en toegewijd leven nam d WA Heere toch nog onverwacht tot Zich, mijn inniijs b geliefde Vrouw, onze lieve en zorgzame Moeder Schoonmoeder, Oma, Zuster, Schoonzuster Tante, Gerritje Lekkerkerk-Ruijgrok op de leeftijd van 49 jaar Loosduinen: J. Lekkerkerk E. M. van Delden-Lekkerkerk J. R. van Delden M. M. Vos-Lekkerkerk W. Vos J. Lekkerkerk M. Lekkerkerk-Verhoog Naaldwijk: G. van Weele-Lekkerkerk J. C. van Weele Loosduinen: C. Lekkerkerk A. Kuivenhoven J. Lekkerkerk Kleinkinderen en verdere familie Loosduinen, 6 juli 1973 Symfoniestraat 2 gani kaai eer Nixc de spoe affai Dit se n ken 'De vaari naar protf zond van meeg De ook, deur lady, terug gand Verei een c Geen bloemen. Moeder is in haar woonhuis opgebaard, alw; bezoek 's avonds van 7-9 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag juli om 1 uur in de aula van de begraafplaat1?". 'Oud Eik-en-Duinen', Laan van Eik en Duinen jj waarna de bijzetting in hel familiegraf zal plaat hebben. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. in h it inorn 4zijn i ■Voor ieven de o De 1 Heer waar dan heen? Tot U alleen. Heden behaagde het de Here tot Zich te nemi mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Steven Vos op de leeftijd van 73 jaar. Rotterdam: A. S. Vos-Valentijn Rotterdam: M. Vos A. Vos-van de Bie Rotterdam: C. Bouwen-Vos J. C. Bouwen Capelle a/d IJssel: A. G. van Gool-Vos A. van Gooi Rotterdam: M. S. van der Lee-Vos J. van der Lee Bleiswijk: S. Vos E. Vos-Nuhaan Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie *r i Rotterdam, 6 juli 1973 Wilgenlei 138 Liever geen bezoek aan huis. Cambc De overledene is opgebaard in de rouwkam ijk st HNOIV Bent ik als aken. van „Huize Borgsate". Bezoek en gelegenheid condoleren aldaar maandag van 20.0021.00 u erhani s Sih rd te v (ingang Meidoornsingel 183). De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag juli a.s. in „Borgsate" om 11.00 uur, waarna teraardebestelling zal plaatsvinden op de algenfcg te z. ne begraafplaats Crooswijk omstreeks 12.00 uuj presic Tevens is er gelegenheid tot condoleren na aflo in de aula van de begraafplaats. presic singer de gi Hiermede vervullen wij de droeve plicht kern te geven van het overlijden van de oprichter zer onderneming, de heer S. Vos Sr. Zijn nagedachtenis zal steeds bij ons in daifej bare herinnering blijven voortleven. Direktie en personeel Aannemings bedrijf S. Vos en Zn. B.V. Adrianalaan 391, Rotterdam-Schiebroek. Rotterdam, 6 juli 1973 De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsd 10 juli a.s. op de algemene begraafplaats Cr* wijk omstreeks 12.00 uur. "Ik weet mij geborgen in Christus". Na een korte ziekte heeft de Heer tot Zich genomen onze zorgzame Moeder en Groot moeder. Zuster, Schoonzus ter en Tante Maria Emans-Mulder weduwe van Bernardus Emans in de ouderdom van 70 Jaar. Mede namens verdere familie: M. Th Boot-Emans Chr. W. Boot J. Th. Emans A. M. Emans- Van Gommerlngen Hendrik Ido Ambacht: B. Emans C. S. Emans-Buijk G. Emans C. P. M Emans-Van Lier C. J. dé Reus-Emans G. D. de Reus A. G. Burger-Eraans B. Burger en kleinkinderen. Rotterdam. 5 Juli 1973. Nieuwenhoornstraat 79 b. Geen bloemen. Gelegenhe'd tot condoleren thuis Zi erdag en zondag van 20 00 tot 21.30 uur en na de begrafenis in de kapel. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag a.s. op de Zuiderbegraafplaats. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.15 uur. Aankomst in de kapel circa 14.45 uur. alle in ustus (res 1 kracl singer erikanc ers dr Presi ïjn we ïringsvr Amei iom Pei dat hij van dc !ring-L( len afw dach ibodjaa donde de stat z STICHTING 1 westei "ffdstad i SHING' van d enigde subsidi« iele sch ndwet, 2 ornameli in geva; hof mo' oordeel, delen t( Aan een kwiek en akkuraat meisje met zo mo sdienstig gelijk enige administratieve ervaring bieden wien de ®i een aantrekkelijke werkkring. De Diakonesseninrichting Bronovo vraagt voo een van haar verpleegafdelingen ter assistent» van de hoofdzuster een [LLINGTI Leeftijd van 1720 jaar. Sollicitaties te richten aan de Direktie, Postbi 2900, Bronovolaan 5, 's-Gravenhage. Telefonische inlichtingen worden gaarne veifcan^uav strekt door de besturend zuster, telefoon 26 44 4fluw Zpp)s toestel 331. k ,,ls'lPr/. voegde 'er ond< naar hi Ncht hei Is zone d beschout

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 8