welzijns- en vormingswerk Het Bestuur van het Vormingscentrum voor de werkende jeugd voor de Noord Oost Veluwe vraagt ter uitbreiding van de staf per 16 augustus 1973 een sportleider part-time Gevraagd wordt: a. Belangstelling voor de problemen van de werkende jeugd en de bereidheid daarover mee te denken. b. Het kunnen mee- en samenwerken in team- en staf verband. c. Bevoegdheden om sport te geven, blijkende uit het bezit van de akte J, of een C.I.O.S.-opleiding met opgaaf de akte J te verwerven. Geboden wordt: a. Een weektaak van 20 klokuren, waarvan voor- lopig 8 di'-ecte sporturen i.v.m. de accommodatie. Na verwerkelijking van de nieuwbouw ligt voor de hand dat een 40- urige werkweek gerealiseerd kan worden. De werktijden zullen zijn op maandag- en donderdagochtend, dinsdag- en woensdag middag en de vrijdag. b. Een salaris, afhankelijk van leeftijd en bevoegd heid van ƒ1230,- tot 2236 - (maandsalaris). De AOW-premie is voor rijksrekening. Voor onze afdeling Werelddiakonaat zoeken wij een bu reau-secretaresse (mnl. of vrl.) Zijn (haar) functie zal bestaan in het - leidinggeven aan een kleine afdeling - voorbereiden en uit werken van ver gaderingen - verwerken van binnen komende telefoon gesprekken en de dagelijkse post - zelfstandig correspon deren in de moderne talen (met name Engels). Vereist worden: belangstelling voor het werkterrein, middelbare opleiding en ruime kantoorervaring. Geboden wordt een salaris tussen 1408,37 - 1918,16 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het algemeen secretariaat van de Generale Diakonale Raad, Maliesingel 26 te Utrecht. Postbus 14100. Telefoon 030-332426. a. leidinggevend maatschappelijk werk(st)er b. 2 rayon maatschappelijk werk(st)ers Het Vormingscentrum ,'t Dackhues' te Huissen (Gld) cursus-leid(st)er dïrektie van het Vormings centrum ,'t Dackhues', Stad«dam 1, Hui«sen, tel. 08304-8841 Stichting Maatschappelijke Dienstverlening regio Gouda een maatschappelijk werk(st)er Inlichtingen zijn nader te verkrijgen bij mej. T. Beni=t. fplef. 01820 - 19444. Sollicitaties kunnen worden gericht aan directeur van de Stichting Maatschappelijke Dienstver lening Regio Gouda, Post bus 228 te Gouda. Protestantse Stichting voor Bejaardenwerk in Andel, Giessen en Rijswijk adjunct- directrice Mr. J.N. Scholten, p a Burg. v. d. Schansstraat 2 te Andel - N.B. TROUW/KWARTET ZATERDAG 7 JLLI 1973 T22/K2 Sollicitaties te richten aan het bestuur van bovengenoemde stichting, p.a. Dorpsstraat 44, Heerde. Voor eventuele inlichtingen kunt U zich wenden tot de directie, overdag 05782 -1400, 's avonds 05788 - 2622, of 05780-4346. De sterk in uitbouw verkerende Drentse Stichting Maatsch. Werk voor Geestelijk Gehandicapten nodigt hen, die in aanmerking- willen komen voor de onder staande funkties, vriendelijk uit telefonisch kontakt op te nemen met mej. W. B. Jansen (één der maatschappelijk werk sters). TEL.: BURO: 05920-15112 THUIS: 05920-13147 Funkties: Salarisgrenzen: 1.682, tot 2.535,(inkl. AOW en andere kompensaties) (voor rayon Emmen en Assen) Salarisgrenzen: f 1.499, tot 2.203,— (inkl. AOW en andere kompensaties). N.B. Ook voor b is een volledig diploma maatschappelijk werk ster vereist akademie, urgentie opl., HSA). Wilt u direkt solliciteren dan is het adres: p/a Witterstraat 33 te Assen. zoekt een full-time die zich met de andere stafleden voor het groeiende cursuswerk wil inzet ten. Gevraagd iemand met: deskundigheid vanuit een sociaal- pedagogische studie/opleiding enige visie op wat in allerlei samenlevingsverbanden gaande is hart voor mensen Wij werken in dit centrum binnen een milieu, dat mede door de relatie met een religieuze (dominikaanse) gemeenschap wordt bepaald. Indiensttreding 1 september. Salariëring volgens de normen van De Federatie van Vormingscntra in Nederland. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: De heeft een afdeling maatschappe lijk werk met een werkgebied in Gouda en omstreken en in de twee Goudse ziekenhuizen. Er wordt gewerkt vanuit een team met een staffunctionaris en 7 maatschap pelijk werkers. Voor de uitbreiding van dit team zoeken wij per 1 oktober a.s. Het werkterrein van dit teamlid zal zijn het binnenkort te openen, verpleeghuis „Bloemendaal" te Gouda. Dit tehuis omvat 124 bedden, terwijl t.z.t. ook 20 zgn. dagpatiënten behandeld zullen worden. De behandeling is gericht op reac tivering en revalidatie. Functie-informatie: De maatschappelijk werker zal betrokken zijn bij de psycho sociale problemen van de patiënt én zijn gezin, die verband houden met de processen van plaatsing, behandeling en vertrek. Hij of zij gaat deel uitmaken van de staf van Bloemendaal, waarbinnen multidisciplinaire behandelingen van iedere patiënt plaatsvindt. De aanstelling geschiedt in dienst van bovengenoemde Stichting uit oogmerk van integratie en werk begeleiding. Vereist zijn het diploma van een sociale academie alsmede enige ervaring in het algemeen maat schappelijk werk. Arbeidsvoorwaarden: Volgens COAM-regeling. Salaris op basis van leeftjjd, oplei ding en ervaring max. ƒ1918,17 per maand. Bij langdurige ervaring is hogere inschakeling niet uitgesloten. Het bestuur van de heeft momenteel in aanbouw een Verzorgingstehuis met 31 bedden en 13 zgn. zorgwoningen te Andel. Het gehele complex zal in december 197S /januari 1974 worden opgeleverd. Daarnaast heeft het bestuur than: reeds de zorg voor 108 bejaarden woningen, welke zijn gebouwd in Andel, Giessen en Rijswijk. Genoemd bestuur zou gaarne in con tact komen met gegadigden, voor de functie van waarvan verlangd wordt, dat zij in staat is om in overleg met het be stuur te komen tot een goede exploi- j tatie van het totaal bezit. Het scheppen van een aangenamd] leefsfeer in het tehuis wordt boven- dien als een zeer belangrijk taakelef.' ment beschouwd. t Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige met Diploma A en eventueel B Ervaring in een leidinggevende functie en Van positief christelijke beginselen met Belangstelling voor de mens, maar voor de bejaarde in het bijzonder Geboden kan worden Een prettige werksfeer Een salaris afhankelijk van op leiding en ervaring volgens de richtlijnen van de L.S.B. Goede huisvesting Andel, Giessen en Rijswijk zijn gele- gen in het Land van Heusden ei "V Altena, dicht bij de steden 's-Herto genbosch, Breda, Dordrecht, Rotter dam en Utrecht. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de voorzitter van het bestuui

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 22