van verlangen FAMILIEBERICHTEN ADVERTEREN DOET VERKOPEN MET 3^ BLEULAND ZIEKENHUIS GOUDA instructie verpleegkundige PRINS HENDRIK INTERNAAT een hoofd huishoudelijke dienst/keuken een hoofdleidster twee assistent-groepsleidsters BLEULAND ZIEKENHUIS hoofdverpleegkundige bloemschikkingen in kleur Bloemen schikken van week tot week HCOFD-FYSIOTHERAPEUT(E) AANMELDING OPLEIDING PERSONEELWERK ONDERWIJZER Zomer^S? voordeel 73 8 dagen op de tienertoer f 30.- r NS-Vakantie* dagtochten 1973 NS-Gezinskaart 8 daags kriskras- abonnement f44.- TROL'iW/KiWARTET WOENSDAG 4 JULI 197Ï DRL14 H12 Elke WERKDAG (bcbalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Met grote denkbaarheid en blijd schap berichten wij de geboorte van onze zoon Patrick Michael C. P. Willemsen M. T. Willemsen- Van Brumraen. Pretoria (Zuld-Afrika). J Juli 1973 Postbus 1588. Op 7 juli 1973 is het 50 jaar geleden dat onze geliefde Ouders en Grootouders J. Naaktgeboren A. Naaktgeboren-van Prooyen ln het huwelijk werden verbonden. Met grote dankbarheid willen wij dit feit gedenken. Hun kinderen en kleinkinderen: Teu en Arie Teun en Wil Marie en Daaf Manus Leni en Gerard Ron, Wim en Anneke 's-Gravendeel, Smidsweg 32. Gaarne willen wij u in de gelegenheid stellen tot felici teren op zaterdagavond 14 juli 1973 in gebouw „Con cordia", Bossersstraat te 's-Gravendeel, vanaf 20.00 uur. Na een langdurige ziekte is in de volle over tuiging van zijn geloof overleden mijn geliefde Echtgenoot, onze lieve Vader, Behuwd- en Groot vader Ewoud Johannes Noorlander in de ouderdom van bijna 78 jaar. 's-Gravendeel: A. J. Noorlander-Zuiderent Naaldwijk: F. Mullié-Noorlander W. Mullié 's-Gravendeel: B. A. Noorlander A. M. A. Noorlander-Bierens Capelle a/d IJssel: E. E. J. Norlander De Bilt: M. A. de Jong-Noorlander M. de Jong jr. en kleinkinderen 's-Gravendeel, 2 juli 1973.' „Ruimzicht", Korte Smidsweg 12. Gelegenheid tot condoleren in de aula van het Bejaardenhuis „Immanuël", Hiesveltstraat 1, 's-Gravendeel, op donderdagavond van 7.30 8.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op de Nieuwe Algemene Begraafplaats op vrijdag 6 juli a.s. vanuit de aula van „Immanuël". Vertrek aldaar des namiddags 3.15 uur. Geen bloemen - Geen toespraken Eens zal op een grote morgen. Na een geduldig gedragen lijden is in volle vrede in zijn Heer en Heiland ontslapen onze innig geliefde zorgzame Man, Vader en Opa Thomas Heemskerk op de leeftijd van 63 jaar. Monster: E. J. Heemskerk-de Geus Poeldijk: J. N. van den Bos-Heemskerk W. E. van den Bos Elma Annette Wilco Epe: W. J. Heemskerk J. Heemskerk-Beldman Lydia Monster, 3 juli 1973 Van Speykstraat 48 Gelegenheid tot condoleren van 15.30-16.30 u. en van 19.30-20.30 u. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op vrijdag 6 juli a.s. om 14.00 u. door ds. P. H. de Kleer, in de aula van de algemene begraaf plaats te Monster, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich onze lieve Zuster en Tante Johanna van Eekeren-de Jong weduwe van Pieter van Eekeren in de ouderdom van bijna 86 jaar. Uit aller naam, R. de Jong 's-Gravenhage, 1 juli 1973 Huize „Uitzicht", Daalen Bergselaan 52 Correspondentie-adres: Lavendelstraat 34 De dienst van woord en gebed zal worden gehou den donderdag 5 juli om 11.00 uur in „Uitzicht", waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op „Nieuw Eykenduyncn", Kamperfoelie- straal 2a te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf „Uitzicht" om 11.45 uur. Het bestuur en de raad van commissarissen der Protestants Coöperatieve Begrafenisvereniging u.a. gedenkt in dankbaarheid de heer J. C. van den Berg die bijna 40 jaar lang als commissaris op een ge heel eigen wijze het beleid van de vereniging mede heeft bepaald. Bestuur en Raad van Commissarissen der P.C.B. Amsterdam, 3 juli 1973 Vondelstr. 101 Psalm 73 9 Nu blijf ik bij U voor altijd, God die mij troost, die bij mij zijt. Mijn twijfel stilt en mijn verlangen, die mij in liefde houdt omvangen. Gij neemt mij bij de rechterhand. Gij zijt getrouw, Uw raad houdt stand Uw wijsheid is het, die mij leidt en eenmaal kroont met heerlijkheid. Heden nam de Here uit ons midden weg en tot Zich in Zijn Heerlijkheid onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Jan Stuivenberg weduwnaar van Klazina Johanna van der Heijden in de ouderdom van 79 jaar. Weesp: Alphen a/d Rijn: Arnhem: Vorden: Alphen a/d Rijn: Nieuw Zeeland: Alphen a/d Rijn: Katwijk a/d Rijn: J. Stuivenberg M. Stuivenberg-van Eijk L. M. van Arkel-Stuivenberg J. van Arkel A. P. Stuivenberg R. Stuivenberg-van der Horst P. Stuivenberg L. Stuivenberg-Ubels W. Jeeninga-Stuivenberg J. Jeeninga A. Stuivenberg-Sprokkerieft K. J. Timmer-Stuivenberg G. Timmer A. Vitters-Stuivenberg H. Vitters L. N. Stuivenberg M. Stuivenberg-van Velde Klein- en achterkleinkinderen Alphen a/d Rijn, 3 juli 1973 Bosparkweg 2 (1-55) Correspondentie-adres: J. van Arkel, Energieweg 12, Alphen a/d Rijn. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de Oosterbegraafplaats. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 6 juli a.s. in het bejaarden centrum „Rijnzaïe", Bosparkweg 2. Aanvang 1.00 u. n.m., waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Oosterbegraafplaats. Aankomst aula 2.00 u. n.m. Het bestuur van de Vereniging voor Gerefor meerd Schoolonderwijs te Rotterdam-Hillegers- berg geeft met groot leedwezen kennis van het overlijden van de Heer J. J. Boon Het standvastig geloof in Zijn Heiland, waarvan hij steeds getuigde, blijft ons bij. Zijn jarenlange trouwe arbeid als concierge van onze scholen vervult ons met grote rekentelijk- heid. Rotterdam, 2 juli 1973. Namens het bestuur: J. Kruysifix, voorzitter; Th. A. Heere, secretaris. De Here heeft thuisgehaald mijn lieve Vrouw en onze lieve Moeder en Oma Maaike Obbink-Tuininga op de leeftijd van 84 jaar. „Hij heeft mijn rechterhand gevat". Aalten: W. B. Obbink G. G. Heersink-Obbink J. Heersink Bosch en Duin: T. Y. Smit-Obbink F. Smit Aalten: G. Obbink II. H. Obbink D. J. Obbink-Onvlee Pijnacker: J. W. Obbink J. Obbink-van Overbeeke Zeist: H. J. Obbink G. Obbink-Heitmeijer kleinkinderen en achter kleinkinderen Aaltf.n, 2 juli 1973 „Beth-San", Ludgerstraat 47 De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 6 juli a.s. op de begraafplaats „Berkenhove". Vooraf wordt een rouwdienst gehouden om half elf in de Westerkerk, Hogestraat 52. Gelegenheid tot condoleren vanaf 10 uur in de kerk. Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en andere blijken van medeleven, ontvangen bij ons 40-jarig huwe lijksfeest. Wij bewaren er een prettige herinnering aan. C. Bos M. M. Bos-Meerburg Hazerswoude, P. Breughelstraat 24. De Raad van de Nassauwijk van de Gereformeer de Kerk te Hillegersberg-Schiebroek geeft hier door bericht dat zijn mede-ouderling, de Heer Jan Johannes Boon heden in de leeftijd van 50 jaar na een langdurig en ernstig lijden opgenomen is in Heerlijkheid. De heer Boon deed zijn werk in de Gemeente met veel liefde en grote trouw. Namens de Wijk Raad: Ds. J. van de Wal, praeses C. W. van Herwerden, scriba Rotterdam, 2 juli 1973. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 6 juli 's middags om 12 uur op de begraafplaats Croos- wijk. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is op de leeftijd van 95 jaar ontslapen, onze lieve moeder Anna Pilon sedert 28 september 1944 weduwe van Klaas Schepel „Ik verlang heen te gaan en met Christus te zijn, want dit is verreweg het beste" - Filippenzen 1 veis 23 D. Schepel J. Schepel De begrafenis is bepaald op vrijdag 6 juli op de begraafplaats „Eshof" te Haren om 2= 14.30 u., voorafgegaan door een rouwdienst, welke ge houden wordt in „Ons Centrum", Kerkstr. 2. Aanvang 13.30 u. Gelegenheid tot condoleren vanaf 13.00 u. aldaar. Door een ongeval heeft God op Zijn tijd uit ons midden weggenomen mijn lieve Dochter en onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Grietje de Groot op de leeftijd van 45 jaar. Emmen, „Avondrust", Prinsenlaan 71: M. de Groot-Nienhuis Schoonebeek: T. de Groot G. B. J. de Groot-Rigtering Amsterdam: A. de Groot Haarlem: C. de Groot J. de Groot-Homans Nieuw-Amsterdam: A. Boels-de Groot B. H. Boels Papendrecht: G. de Groot J. de Groot-de Graaf Rolde: H. de Groot Wolvega: II. de Groot L. L. de Groot-van Eeks Steenwijkerwold: D. J. Wubs-de Groot H. Wubs Poeldijk: J. H. de Groot M. A. E. de Groot-Prins neven en nichten Amsterdam, 1 juli 1973. Eierlandstraat 124. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „De Wolfsbergen", Weerdingerstraat 150 te Emmen. Condoleance-bezoek donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 6 juli a.s. vanuit de Chr. Geref. kerk te Nieuw- Amsterdam om 14.00 uur. Aanvang rouwdienst om 13.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het lokaal achter de Chr. Geref. kerk. -OS. J. VAN DEN BLINKT DAGBOEK VOOR PERSOONLIJKE MEDITATIE 6cnriftwoorden, overden kingen en gebeden; een kostelijk boek voor het eigen geloofsleven. Vaikrijgbaar tn da boakhandal f 14.50 ZOMER KEUNINQ WAGENINGEN HANS BOUMA Nieuwe gemeente- en kinderliederen voor in de kerk, op school en thuii met muziek f6.90 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER Er KEUNINQ WAGENINGEN vraagt voor de operatiekamers kandidaten voor de functie van ten behoeve van de opleiding van onze leerling instrumenterende verpleegkundigen. Zr. W. Loeve, verpleegkundig directrice, nodigt belangstellenden gaarne uit voor een gesprek om over de inhoud van deze ook voor ons ziekenhuis nieuwe functie van gedachten te wissëlen. Adres: Bleulandweg 10, Gouda, tel.nr. 01820 -19555, toestel 475. Prot. Chr. Internaat vor 300 schipperskin deren te Vreeswijk (bij Utrecht) vraagt: die, na een ruime inwerkperiode, de leiding en organi satie van de huishoudelijke dienst en de keuken, inclu sief de inkoop, voor haar rekening kan nemen. Opleiding en ervaring vereist. Leeftijd tenminste 25 jaar; voor een paviljoen, waarin 4 groepen jongeren van 12-16 jaar zijn gehuisvest. Opleiding 4 jaar voortgezet onder wijs, een gevorderde M.B.O.-opleiding strekt tot aanbeve ling. Enige jaren ervaring vereist. Leeftijd tenminste 25 jaar; voor de begeleiding van een groep jongeren in de leef tijd van 12-16 jaar. Opleiding bij voorkeur 4 jaar voort gezet onderwijs. Ervaring niet vereist. Leeftijd niet be neden de 21 jaar. Voor deze vakatures geldt: Kerkelijk meelevend, goede salarisregeling en sociale voorzieningen; lange vakanties; in- of extern. Sollicitaties en inlichtingen: Directeur Prins Hendrik Internaat, Prins Hendriklaan 9 te Vreeswijk. Telefoon 03402 - 9744. GOUDA De operatie-afdeling van onze ziekenhuis heeft zes „O.K.'s"; hier werken 4 chirurgen, 2 gynaecologen, 1 orthopaed, 2 KNO-artsen, 1 oogarts en 2 anaesthesisten. Voor de leiding van het verpleegkundig personeel zoeken wij een Wat verwachten wij van hem of haar: organisatievermogen goede contactuele eigenschappen ruime vaktechnische kennis om deze afdeling die evenals het ziekenhuis drie jaar oud is naar de inzichten van deze tijd te laten werken; de administratie wordt door het directiesecretariaat verzorgd; salaris en andere arbeids voorwaarden volgens rijksregeling. Voor nadére inlichtingen kunt U zich telefonisch of schriftelijk in verbinding stellen met Zr. W. Loeve, verpleegkundig directrice, Bleulandweg 10, Gouda. Telefoonnummer: 01820 -19555, toestel 475. Katinka Hendrichs Nieuwe mogelijkheden ter verfraaiing van het interieur. Bloemsierkunst voor ieder een. Met dit boek als leidraad kunt u allerlei sierlijke boe ketten en originele bloemstuk- jes maken. Voor elke week. En voor feestelijkegelegen heden. Schitterende kleuren foto's laten u verrassencj- moole voorbeelden zien. Verkrijgbaar In /4Q CA de boekhandel T lOivv Zomer Keuning - Wageningen 'Cou^ „Het Zonnehuis- Zwolle" (van de Chr. ver. tot ver pleging van langdurig zie ken „Het Zonnehuis") zoekt op korte termijn een Salaris naar opleiding en ervaring. „Het Zonnehuis" is een modern verpleegtehuis (150 bedden) met een goed geoutilleerde fysio- therapie-afdeling, w.o. hydro- en elektro-therapie. Informaties bij de Geneesheer-Directeur, tel. 05200 -1 91 17. Sollicitaties bij de direktie, Zwartewaterallee 20, Zwolle. Sociale Akademie „De Nijenburgh" Regentesselaan 5 BAARN Met ingang van 27 augustus 1973 zal in het eerste jaar van de dagopleiding worden gestart met een experimentele groep Personeel- en Arbeidszaken. Voor deze groep is op korte termijn nog een beperkte aanmelding mogelijk. Als toelatingseis geldt diploma HAVO of gelijkwaardige vooropleiding. Voor inlichtingen: 02154 - 2548. (b.g.g. 02155-17398 of 030 - 934353). CULEMBORG GEZOCHT een die a. Van plan is over één of twee jaar over te stappen naar de mavo/havo- school. b. Eerst nog een akte wil halen. c. Het dilemma kent: je school én je studie. Deze man zou als gouverneur op ons jongens internaat a. Kunnen kennismaken met de mavo/havo- jeugd en -leerstof. b. Tijd hebben om te studeren. c. Van bovengenoemd dilemma verlost zijn. Vereist: a. Belangstelling voor de studie van en de omgang met de leerlingen (geen moeilijke jongens). b. Positief Chr. overtuiging. c. Ongehuwd. Geboden: a. Salaris naar opleiding en bekwaam heid. b. Woonruimte in het internaat. c. Vakanties als bij het onderwijs. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de directeur C. Brunt, Slotstraat 11. Telefoon 0 34 50-2419. Herplaatsing wegens teleurstelling Gevraagd per 1 oktober a.s.: EEN LERAAR(ES) AARDRIJKSKUNDE voor minstens 29 lessen. Drive-in woning komt hoogstwaarschijnlijk be schikbaar. Brieven aan: A. C. Harmans, Gildenweg 60, Gorinchem. Telefoon 01830-22580. Vraag de folder aan het Alleen in juni, juli of augustus. Breng je NS-identiteitsbewijs of een pasfoto mee. En ie moet Tientallen tips voor een dagje- uit heeft NS voor u gebundeld in een fraaie gratis kleuren- brochure. "v Kinderen van 4-9 jaar f22.- S.v.p. uw NS-identiteitsbewijs of Vader en moeder betalen - de kinderen gratis mee! Speciale folder aan alle loketten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14