welzijns- en vormingswerk Bejaardentehuis „De Prinsenhof? te Klundert (N.Br.) zoekt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding A. wegens benoeming naar elders een directrice tevens hoofd van de huishouding. 1 'i Diploma ziekenverpleging A en/of B. B. wegens gezinsuitbreiding waarnemend hoofd van de huishouding t in staat de directie lij afwezigheid te vervangen. 1 INAS-opleiding gewenst. 1 t C. wegens huwelijk een kookster of iemand die daarvoor opgeleid wil worden. i I I 1 Stichting Protestants verpleeg- en revalidatiecentrum „De Flecke" Gaarne zouden wij in contact komen met een verpleegkundige/ docente Ons verpleeghuis telt 124 bedden voor somatisch zieken en demente bejaarden. Wij zoeken een verpleeg ster met een A-opleiding, bij voorkeur ook docentenopleiding, die in nauwe samenwerking met de adj.-directrice de verpleging begeleidt van de vijf afdelingen en de opleiding voor ziekenverzorgende mede verzorgt. Voor huisvesting wordt alle medewerking verleend. Aanstelling kan geschieden in de rang van i hoofdverpleegkundige. Soilicitaties kunnen gericht worden aan het Bestuur, Midstraat 10-12, Joure. U kunt ons vinden in het 1 centrum van Joure, een snelgroeiende plaats tussen Heerenveen en Sneek, dicht bij bossen en meren, met volop frisse lucht en uit stekende verbindingen naar alle kanten. De Interkerkelijke Stichting voor Bejaardenzorg te Alphen aan den Rijn, zoekt voor haar bejaardencentrum 'Rijnzate' een hoofd verpleging en verzorging Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige van protestants christelijke beginselen in het bezit van tenministe diploma A ziekenverpleging. Zij zal de algehele Riding hebben van de zieken en verzo'Ting^dienst. Daarnaast zal zij als staf functionaris de directeur in algemene zaken moeten bijstaan. Schriftelijke sollicitaties te richten aan De Interkerkelijke Stichting voor Bejaardenzorg, Bosparkweg 2, Alphen aan den Rijn. Telef. informatie bij de directeur van beiaarden centrum 'Rijnzate', telef. 01720-74961. Het bestuur van de Stichting Dienstencentrum voor bejaarden te Veenendaal zoekt kontakt met belang stellenden voor de funktie van: leidster voor het in oprichting zijnde tweede Dienstencentrum. Deze tunktie omvat: het organiseren van aktivi- teiten welke zijn gericht op de bevordering van kontakt tussen bejaarden onderling en tussen andere leeftijdsgroepen; het organiseren van vor mende en ontspannende aktiviteiten Rn behoeve van en door bejaarden; het geven van voorlichting en adviezen op maat- schapneliik terrein aan bejaarden; het verschaffen van ver schillende vormen van hulp en dienst aan bejaarden in overeen stemming met de behoefte daaraan ter plaatse; het algemeen adviseren en assisteren van het bestuur om tot een optimaal funktioneren van de dienstverlening aan de bejaarden te komen. De Stichting V ormingsinstituten voor Werkende Jongeren in Midden- en Noord-Zeeland met vestigingen te: Ylissingen, Middelburg, Goes en Zierikzee, roept sollicitanten op voor de -funktie van: vormingsleider Onze voorkeur gaat uit naar iemand van tenminste 30 jaar, ervaring in het bedrijfs leven en/of jeugdwerk, b.v. werkende jongeren organisaties, behoorlijke algemene ontwikkeling, belangstelling en inzicht in maatschappe lijke vraagstukken, moet bereid zijn te funktioneren in een interlevensbeschouwelijk instituut en goed in teams kunnen samen werken. Personen, die in het bezit zijn van een diploma Sociale Akademie of Pedagogische Akademie kunnen ook solliciteren. Sollicitaties voor 1 augustuQ te richten aan de direkteui p de Heer C. L. Schoof, Dolfijnstraat 24, Middelburg. TROUW/KWiARTET ZATERDAG 30 JUM 1973 TK18 I Salaris en secundaire arbeids voorwaarden volgens richt lijnen van de L.S.B. Het huis biedt thans plaats aan 30 bejaarden. Nieuwbouwplannen tot 75 bedden zijn in vergevorderd stadium. Sollicitaties te richten aan de secretaresse van het bestuur van de Stichting Protestantse Bejaardenzorg, Mevr. X van Eekelen, v. Strijenstraat 35, Klundert, tel. 01682 - 833. Telefonische inlichtingen te verkrijgen bij Mevr. T. de Vos-Speelman, tel. 01682-583, en bij de secretaresse. i Het salaris wordt vastgesteld volgens de richtlijnen van de Stichting Landelijke Samen werking Bejaardenhuizen- organisaties. Met elders opgedane ervaring wordt uiteraard rekening gehouden bij het bepalen van het salaris. Voor belangstellenden is een ruime flat beschikbaar. 'Rijnzate' is een modern ingericht bejaardencentrum, met ruim 120 bewoners en een zieken afdeling van 12 bedden. Door zijn centrale ligging heeft Alphen een gunstige ver binding met alle grote steden in de Randstad Holland. CP2 Voor deze funktie komen in aanmerking: zij die in het bezit zijn van het diploma sociale akademie (sociaal culturele studie richting) of zjj die in het bezit zijn van H.S.A. of een daarmee gelijk te stellen opleiding. Salaris: nader overeen te komen. Indiensttreding: zal omstreeks 1-10-1973 kunnen plaatsvinden. Veenendaal ligt in het centrum van het land te midden van een mooie omgeving en heeft goede verbindingen naar alle richtingen. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen gaarne binnen twee weken bij de secretaris, Kerkewijk 126, Veenendaal.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 18