PW! Meneba FAMILIEBERICHTEN jonge medewerkers interne accountants afdeling J Kom J* Stichting Philadelphia Tehuizen A. adjunkt-direktrice B. adjunkt-direktrice Stichting Philadelphia Tehuizen een pedagoog of pedagoge DAGJE UIT... BIESBOSCHVAREN BIESBOSCHTOURS B.V. telefonist(e)/ receptionist(e) VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM nachtportiers I VAN DAM I ZIEKENHUIS \ROTTERDAM TROUW/KWARTET ZATERDAG 30 JUNI 1973 KIO Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Geboren: Harmen Kornelis W. TJaarda M. T. TJaarda-Kramer Marijke Janet. Lelden. 26 Juni 1973. Zoeterwoudsesingel 27. Op 14 juli 1973 D.V. hopen onze Ouders A. van Veen en S. J. van Veen-Noordijk 25 jaar getrouwd te zijn. In verband met de vakantietijd (ook zij zijn op die datum wegens vakantie afwezig) hopen wij dit heuglijke feit dankbaar en blij met hen te vieren op ZATERDAG 7 JULI 1973. Allen, die hen geluk willen wensen, zullen wij graag op die dag ontvangen in „OPEN HOF", Rijnstraat 18, Kat wijk aan den Rijn, 's avonds van half 8 tot 9 uur. Katwijk aan den Rijn, juli 1973. Noordwijkerweg 25. Wim en Marlien Ned en Dick Riet Anne D.V. 19 juli 1973 hopen wij met onze kinderen en klein- kinderen,dankbaar te gedenken dat wij 50 jaar geleden trouwden. Allen, die ons met dit heuglijk feit wensen te feliciteren, ontvange wij gaarne op zaterdag 14 juli 1973 's middags van 16.00 tot 17.30 uur in het gebouw „De Schakel" ach ter de Geref. kerk, Soestdijkseweg 49b te De Bilt J. L. Westhoff en L. T. Westhoff-van Gelder Thorbeckeweg 9, De Bilt. Bedroefd geven wij u kennis, dat heden van ons is heengegaan, onze dierbare Dochter, Zuster, Behuwdzuster Tante Anna van der Kooy in de leeftijd van 65 jaar. „Haar leven was Christus,. Haar sterven gewin", uit aller naam: D. J. van der Kooy Huize Borgsate, Schiebroek alhici om ca. 10.45 uur. Pijnacker, 28 juni 1973. Corres pondentie-adres Pieter Bregmanstraat 5. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bethel Ziekenhuis, Reynier de Graefweg 11, Delft Bezoek 2—3 uur. De rouwdienst welke zal worden voorgegaan door Ds.W. v. d. Bos, zal gehouden worden in het Ge reformeerde dienstencentrum „de Rank", Kerk- weg 7 te Pijnacker op maandag 2 juli a-s. om 10 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden in het familiegraf op de begraafplaats Koningshof hier om ca. 10.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het dienstencentrum, Kerklaan 7. Heden hopen te trouwen: Brigitte Hilaire Pim Visser Langs deze weg betuigen wij allen onze oprechte dank voor het hartelijk medeleven dat wij mochten onder vinden na het overlijden van mijn innig geliefde Man en onze zorgzame Vader Jan Gerret Verhagen Uit aller naam: J. A. Verhagen-van Eersel 's-Gravenmoer, 30 juni 1973. Julianalaan 5. Voor uw hartelijk medeleven ondervonden na het plot seling overlijden van onze lieve zorgzame Man, Vader en Opa Gerrit van den Burg betuigen wij u allen onze oprechte dank. M. van den Burg-van Geest en kinderen 's Gravenzande, juni 1973, Maasdijk 65. Voor uw hartelijk bewijs van medeleven ons betoond tijdens dc ziekte en na het overlijden van onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Maria van der Meer-Groenheide betuigen wij u onze oprechte dank. Mede namens de familie: P. van der Meer Rokanje 'sGravenzande, juni 1973. Rockanje 's Gravenzande, juni 1973. Voor uw hartelijk medeleven tijdens de ziekte en uw blijk van belangstelling na het overlijden van onze lieve Zwager en Oom Gerrit de Wit betuigen wij u onze hartelijke dank. Namens de familie: Familie van Egmond Sassenheim, juni 1973. Langs deze weg willen wij allen hartelijk danken, die gedurende het verblijf in Huize Salem, tij dens de ziekte en na het over lijden van onze Vader Co melis van Schie hun medeleven hebben betoond. In het bijzonder danken wij het verplegend personeel van Huize Salem voor de goede verzorging. Familie Van Schie. Katwijk aan den Rijn. Juni 1973. SandUaan 34. Voor de bewijzen van medeleven en belangstelling ons betoond na hel heengaan van onze Zuster. Schoonzu9tei en Tante Johanna Jantje Le Haen-van Weerden betuigen wij onze oprechte dank. Namens de familie: G. J. Boom. exec.-tesL Voorschoten. Juni 1973. Kon. Wtlhelminalaan 8. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te be danken, die een blijk van medeleven getoond heeft, tijdens de ziekte en na het heengaan van mijn geliefde Zoon en ons aller Broer en Oom Dirk van der Tang betuigen wij hiermede onze hartelijke dank. Uit aller naam: C. van der Tang-Eigenbroed en kinderen Voorhout, juni 1973. Prins Clausstraat 14. Voor de overstelpende belangstelling ondervonden bij ons 50-jarig huwelijksfeest is het ons niet mogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Langs deze weg onze hartelijke dank mede namens onze kinderen en kleinkinderen. F. W. van der Pol A. E. van der Pol-van der Pols Rotterdam, juni 1973. Heden Is van ons heenge gaan onze Broer, Zwager en Oom, de heer G. de Wit op de leeftijd van 74 jaar. Uil aller naam: H. de Wit. Zaandam, 28 juni 1973. Huize "Groenland'. Corr.-adres: H. F. Tollens- straat 112, Dordrecht. De overledene is opgebaard in het uitvaartcentrum van de Associatie. Jan van Sco- relstraat 9. Zaandam fblj de Vincent van Goghweg). De begrafenis is bepaald op dinsdag 3 juli a.s. om 11.30 uur op de Alg. Begraafplaats te Zaandam. Vertrek vanaf het uitvaartcentrum 11.00 uur. Na afloop van de plech tigheid ls er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. De N.V. Meelfabrieken der Nederlandse Bakkerij Meneba is houdstermaatschappij van een aantal ondernemingen op het gebied van voedingsmiddelen. Zij vraagt voor de Interne Accountantsafdeling jonge medewerkers, die dit jaar het diploma Atheneum, Havo of Mavo hebben behaald. Zij zullen in teamverband de administratie gaan controleren van ondernemingen met verschillende vestigingsplaatsen in het land. De aard en de verscheidenheid van het werk van de interne accountants afdeling bieden de mogelijkheid tot een relatief snelle praktijk ontwikkeling in de administratieve sector van het bedrijfsleven. Dit geldt zowel voor hen die het voornemen hebben de accountants studie te gaan volgen, als voor hen die aan een zuiver administratieve studie de voorkeur geven. Zij die vooraf informaties willen inwinnen, kunnen dit 's avonds doen: telefoon 01749 - 2125. Meneba biedt een goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. studiekostenregeling. Uw sollicitatie kunt u richten aan: N.V. Meneba Centrale Personeelsafdeling Volmerlaan 10 Rijswijk-ZH. Na een kalm gedragen lijden is op de leeftijd van 86 jaar overleden, onze lieve, zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Pieternella Naaktgeboren sinds 9 mei 1959 weduwe van Willem Hoogstadt. Rotterdam: N. Hoogstadt Rotterdam: W. B. Hoogstadt D. P. Hoogstadt-Hendriks Utrecht: M. Hoogstadt-Piekaar en kleinkinderen Rotterdam (21), 29 juni 1973. Slotboomstraat 11b. Meoder is opgebaard in dc rouwkamer der „O.R.V.", Goereesestraat 10, Rotterdam-Zuid. Aldaar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag van 17.00 tot 17.30 uur en op maandag van 19.30 tot 20.00 uur. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf op de Herv. Be graafplaats van Charlois, Charl. Lagedijk 680, Rot terdam-Zuid zal plaats vinden op dinsdag 3 juli a.s., na een korte dienst in de kapel op de be graafplaats, welke te 11.30 uur aanvangt. Heden behaagde het de Heere na een kortston dige ziekte uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde en zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Dirk Co melis Zuyderduyn Weduwnaar van Willempje van Diggele, in de gezegende ouderdom van 86 jaar. Santpoort: W. Zuyderduyn C. Zuyderduyn-van Rooyen Katwijk: P. Zuyderduyn J. Zuyderduyn-Guyt A. Ouwehand-Zuyderduyn B. van Beelen-Zuyderduyn J. van Beelen D. C. Zuyderduyn L. Zuyderduyn-Verloop Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 28 juni 1973. Mr. C. Fockstraat 11. Corr.-adres: J. van Beelen, Voorstraat 54. Rouwbezoek, Voorstraat 54, des nam. van 3-5 en van 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 2 juli 1973 des nam. om 1.45 uur in het Jeugdhuis, Voorstraat 72, Katwijk aan Zee, waarna de ter aardebestelling zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Heden is nog onverwacht overleden, onze Schoon zuster en Tante, Mejuffrouw W. C. Querngester in de ouderdom van 81 jaar Uit aller naam: A. Somsen Rotterdam, 27 juni 1973. Flat „Helga", Hendrick Staetsweg 15. Correspondentie-adres: A. Somsen, Ambonstraat 100, Alphen aan den Rijn. Geen bezoek De crematie zal plaats vinden maandag a.s. in het crematorium Rotterdam-Zuid, Maetcrlinckweg 101, om 13.30 uur. Getrouwe God, als 'k dan ga sterven, Beveel 'k mijn geest in Uwe hand; Ik zal met Christus 't leven erven In 't overzijdse vaderland. Is Hij nabij, 't is alles goed, Hoe, waar, wanneer ik sterven moet. Op 26 juni overleed tot onze droefheid onze beste Broeder, Zwager, Oom en Huisgenoot Gerrit Lecointre op de leeftijd van 84 jaar. Wassenaar: J. C. Lecointre Q. J. Lecointre-Ham Amsterdam: W. M. Lecointre H. Lecointre-de Bruin Neven en nichten 's-Gravenhage: S. van der Laarse 's-Gravenhage, 29 juni 1973. Huize „Landscheiding", Isabellaland 1700. De begrafenis heeft heden, naar de wens van de overledene in alle stilte, plaatsgehad. Met leedwezen delen wij mede, dat de heer P. Agterdenbos - donderdag 28 juni j.l., tijdens zijn werkzaam heden, tengevolge van een ongeval, om het leven gekomen is. Wij allen verliezen in hem een gewaardeerd medewerker en collega. Wij leven ten zeerste mede met zijn echtgenote en kinderen die zo onverwacht haar Man en hun Vader moeten missen. Dordrecht, 29 juni 1973. Directie en bedrijfsleiding Stami B.V. Kreekweg 11, Dordrecht "Welzalig die in Uw huls wonen, zij loven U gestadig". Psalm 84 S. onberijmd. Heden heeft de Here opgeno men in Zijn Heerlijkheid, on ze lieve Broeder en Oom Jan de Graaf op de leeftijd van 75 jaar. Broek op Langedijk, 28 Juni 1973. Huize "Horizon". Prins Hendrikkade 34. Gelegenheid tot condoleren: zaterdag 30 juni. des namid dags van 4 tot 5 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op maan dag 2 juli a.s. des namid dags te 2.00 uur. vanuit Hui ze "Horizon", na voorafge gaan te zijn door een rouw dienst welke aanvangt om 1.30 uur. st££v&m niet "kbwa*. a/a*, los a/om, ^950 VeftKftuCrBABR in de boekhandel voor een kwaiiteits w piano of orgel kijken en vergelijken bij BOOT in Bodegraven pleciromsche orgels en piano ^antrellen van vele merker). i modellen en prijzen bétalingsSprexJing nrC'len (Uitgaande van de Landelijke Protestantse Vereniging van Ouders en Vrienden van het Afwijkend kind "Philadelphia") Op korte termijn komen bij ons een paar leuke, afwisselende funkties vakant en wel de volgende: voor de „Bijenkorf I" te Nunspeet In dit tehuis verblijven voornamelijk schoolgaande imbe cile kinderen. Bent U 25 jaar of ouder en bezit U het diploma zieken verzorging A en/of B èn het Z-diploma, dan kunt U naar deze funktie solliciteren. Uw sollicitatie kimt u richten aan: de geneesheer-direkteur, Medisch Centrum Philadelphia, Tongerenseweg 1 te Vier houten. Telefoon: 05771 - 319. De geneesheer-direkteur is graag bereid U telefonisch inlichtingen te geven. voor „Dennenoord" te Bennekom "Dennenoord" is een geheel nieuw short-stay home,, dat vorig jaar pas in gebruik is genomen. Om voor deze funktie in aanmerking te komen, dient U 25 jaar of ouder te zijn en moet U in het bezit zijn van het Z-diploma, Kinderbescherming A en B of gelijksoortige opleiding. Uw sollicitatie kunt U zenden naar: de direktrice van "Dennenoord", Bovenweg 11 te Bennekom. Telefoon 08389 - 6000. Ook bij de direktrice kunt U telefonisch inlichtingen verkrijgen over deze funktie. Last but not least: voor beide funkties vragen wij een positief Protestants Christelijke levensopvatting. (Uitgaande van de Landelijke Protestantse Vereniging van Ouders en Vrienden van het Afwijkende Kind "Philadelphia") Voor de Philadelphia-tehuizen in Nunspeet, Vierhouten en Elspeet vragen wij in full-time dienstverband. Liefst met universitaire opleiding of nog hiervoor stude rende, maar wel in het bezit zijnde van het kandidaats examen. Eventueel M.O. A B orthopedagogiek. Leeftijd: tot 35 jaar. Zijn of haar taak zal bestaan uit: 1. de pedagogische begeleiding van 230 kinderen; 2. het meewerken in teamverband met andere disciplines; 3. het geven van lessen in pedagogiek voor de opleiding van Z en Z/A verpleegsters. Vereist wordt een grote belangstelling voor het zwakzin nige kind en een positief protestantse levensbeschouwing. Gerekend kan worden op een grote mate van zelfstandig handelen in deze tehuizen. Uw sollicitatiebrief met volledige gegevens kunt u richten aan: de geneesheer-direkteur, Medisch Centrum Philadelphia, Tongerenseweg 1 te Vierhouten. Na oen langdurig geduldig gedragen lijden is in volle vrede in zijn Heer en Heiland ontslapen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Cornelis van den Burg op de leeftijd van 48 jaar. Uit aller naam: j. Vermeer-van den Burg N. Vermeer 's Gravenzande, 28 juni 1973, Leeuweriklaan 34. Gelegenheid tot condoleren zaterdag en zondag van 18.4519.30 uur, v Correspondentie-adres: Mr. de Fremerystraat 39. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 2 juli a.s. om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats tc 's Gravenzande, waarna de bij zetting in het familiegraf zal plaatsvinden. In Jezus ontslapen, onze geliefde Schoonzuster en Tante Johanna Elisabeth Holstvoogd weduwe van Cornelis van der Bend, op de leeftijd van 85 jaar. Amsterdam: M. g. von Meyenfeldt- van der Bend Doorwerth: g. W. van der Bend F. van der Bend Fernhout Nichten en neven Gij hebt mijn rechterhand gevat; Gij zult mij leider door uw raad en daarna mij in heerlijk heid opnemen. De Heer van leven en dood nam vóór ons vol komen onverwacht, tot Zich onze lieve, zorg zame Moeder en Grootmoeder Johanna Elisabeth Holstvoogd weduwe van Cornelis van der Bend Zij bereikte de leeftijd van 85 jaar. Haren: W. van der Bend J. F. van der Bend-Petersen C. M. Rosendaal-van der Bend W. Rosendaal André, Kees, Wim, Annemarie A. A. van der Bend C. van der Bend J. W. van der B end-van Luin Kees, Emmie 's-Gravenhage, 28 juni 1973. Zwedenburg 352. Geen bezoek De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben dins dag 3 juli om 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Heemstede. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con doleren ir. de aula van de begraafplaats. Amsterdam: 's-Gravenhage: Pretoria (Zuid-Af rika): Voor zover nodig Lage Zwaluwe ligt in N.-Brabant Vanuit LAGE ZWALUWE (Biesbosch- weg) varen wij dagelijks met onze spe ciaal voor de Biesbosch gebouwde rond vaartboten door dit machtige mooie na tuurgebied. Vertrektijden van de 2 uur durende rondvaarten: Vanaf 1 juli t/m 5 augustus elke dag om 10.00, 12.30 en 15.00 uur. Vanaf 6 augustus t/m 1 september van maandag t/m zaterdag om 14.00 uur en de zonda gen t/m 30 september om 12.30 en 15.00 uur. Prijzen: Volwassenen ƒ4,65-plussers ƒ3,50; kinderen t/m 12 jaar 2,50; jon ger dan 3 jaar gratis. Reserveren mogelijk (geen bepaalde plaats) van maandag t/m vrijdag. Buffet aan boord (niet verplicht). Rui me eigen parkeerplaats. LAGE ZWALUWE - TEL. 01684 - 647. die op prettige en correcte manier het interne en externe „telefoonverkeer" regelt en de bezoekers ontvangt en verwijst Voor deze functie vragen wij een middelbare schoolopleiding. Leeftijd ca. 20 jaar. Behalve een aantrekkelijke salariëring bieden wij een onregelmatigheidstoeslag voor avond- en weekenddiensten. Sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de heer L J. Hueting, hoofd Civiele Dienst, eventueel telefopisch bereikbaar onder nummer (010) 36 46 44. inder zou nd. grot edi Bij het Van Dam Ziekenhuis te Rotterdam, Wester singel 115, bestaat op korte termijn een plaatsingsmogelijkheid voor een tweetal isies i en. acht het sjes zo Zij zullen in elkaar afwisselende diensten zorg dienen te dragen voor de bediening van telefoon, controle op de voor de nacht geldende voorschriften ten aanzien van personeel en bezoek, en zo nodig eigen initiatief moeten ontwikkelen op momenten dat dit wordt vereist. Daarnaast moeten zij bereid zijn andere voorkomende werkzaamheden te verrichten. De diensttijden lopen van 22.30 tot 7.00 uur. Leeftijd 45 jaar. Vereist wordt een correct optreden en de gewoonte om zelfstandig te werken en te beslissen. Belangstelling? Richt dan uw sollicitatie aan de heer L. J. Hueting, hoofd Civiele Dienst, eventueel telefonisch bereikbaar onder numer (010) 36 46 44. rple zelfs d

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10