Roos hoeft niet sebbix: op weg inde bijbel 20.- FAMILIEBERICHTEN Uw Hol lantlse gulden is bij ons meer waard, I Va 30.- 35.- mL* 18.- Kinder BOEK $*3 DIËTISTE voordeel v 3 8 daags kriskras abonnement f44.' 8 dagen op. de tienertoer f 30.- NS-Vakantie- NS-Gezinskaart dagtochten 1973 Zitten doet ZWITSAh TROUW/"KWARTET VKUDA(, 29 J I'M 19 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. IN PLAATS VAN KAARTEN GETROUWD: A, Groenendijk G. Breekveldt De Weleerw. Heer Ds W. Stolte te Aalten heeft ons huwelijk kerkelijk bevestigd. Rotterdam. Klaproosln. 10 Aalten, Ludgerstr. 27 Vanaf heden. 27 juni '73. is ons adres: Ludgerstr. 27. Aalten. Dankbaar voor het vele goede dat wc mochten ontvangen delen wij mede dat het donderdag 28 juni 1973 een halve eeuw geleden was dat wij trouwden. A. J. Dekkei G. H. Dekker-Wants Wij hebben deze dag met onze kinderen en kleinkin deren elders doorgebracht Rotterdam, juni 1973. Tagoreplaats 149. De Heere zal het voor mij voleindigen; Uw goedertierenheid Heere is in eeuwigheid; laat niet varen de werken Uwer handen. Psalm 138 - vers 8. Heden heeft de Heere van ons weggenomen Zijn moegestreden Kind, onze lieve Moeder, Groot moeder en Overgrootmoeder Willemina Vlot-Verliagc weduwe van Cornelis Vlot, in de ouderdom van 77 jaar. Den Haag: W. Vlot C. Vlot-van Gent Dordrecht: C. Vlot A. Vlot-Jabaaij Utrecht: W. Pullen-Vlot J. Pullen Arnhem: M. Visser-Vlot Kleinkinderen en achterkleinkind Utrecht, 28 juni 1973, Huize „De Lichtkring", Eykmanlaan 72. Corr.adres: Melis Stokelaan 2572, Den Haag. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. maan dag 2 juli a.s. om 10.30 uur in Huize „De Licht kring", Eykmanlaan 72, Utrecht, waarna de begrafenis zal plaats hebben om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats „Tolsteeg", ingang Opaalweg te Utrecht. 'O Here God, kom mij bevrijden, zend mij Uic waarheid en Uw licht, die naar Uw heiige berg mij leiden, waar Gij mij woning wilt bereiden. Geef dat ik, door U opgericht, kom voor Uw aangezicht'. Psalm 43 vers 3. Met dank aan God voor al hetgeen Hij ons in haar geschonken heeft delen wij u mede, dat Hij heden tot Zich heeft genomen onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Anlje Roelofje van "t Sant-van Resteren weduwe van Ds. Willem van 't Sant, in de ouderdom van 84 jaar. Rotterdam: M. C. Kraan-van 't Sant K. J. Kraan Engeland: J. J. van 't Sant E. van 't Sant-Royle Breda: R. Segaar-van 't Sant M. Segaar kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 26 juni 1973, Huize "Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres: Bergselaan 115, Rotterdam. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden zaterdag 30 juni om 10.00 uur in de Opstandingskerk, Daal en Bergselaan 50 te 's-Gra- venhage, waarbij u wordt uitgenodigd. De teraardebestelling zal plaatshebben op de be graafplaats te Sleeuwijk (N.Br.) om 15.00 uur. Fijne kneepjes voor de hengelaar door A. van Onck Amateur of ervaren sportvis ser? Met behulp van dit werk zult u heel wat „onvangbare" vis verschalken, zelfs op „on mogelijke" plaateenl Hans van Onck verzameld# allerlei praktische finesses: snufjes die pas uitgedokterd zijn, maar ook handigheidjes ven vroeger. Geïllustreerd f 7J0 Kijkt u maar eens wat wij u aan te bieden hebben. Gegarandeerd, dat u nergens in heel COMPLETE HANDLEIDING VOOR DE ONDERWATERSPORT 6portdulken, een sport voor atleten? - Is sportduiken duur? - De allernoodzakelijkste theo rie - Het snorkelduiken - Dui ken met persluch tappa ra tuur - Het vinden van goede dulk- plaatsen - Het fotograferen en filmen onder water - Aanhang sel en register. Met foto's en vele Instructieve tekeningen. Gebonden f28,50 Verkrijgbaar tri do boekhandel ijll LJ VEEN 1/W WAGENINGEN Moderne blazer uit een prachtige kwaliteit IW3- jersey. Kleuren o.a.: groen, ice-blue en lila. mm mm M.: 36/44 Acryl pantalon in een tiental modekleuren. M.: 38/52 Coatje in zwara kwaliteit Diolen poplin.. Kleuren: beige, rose, grijsgroen, RAF en marine, g-m mm M, 40/52 bS.- Pantalon kamgaren poly ester viscose. Kleuren: rood, marine, beigeen rose. Een contrastrijke japon. Daarom zo bijzonder. Diolen Lolt. Kleuren: fraise, donkerbruin met beige en marine met écru. M.: 40/50 Leiden Een goed jurkje in polyester katoen. Mooi bl.oemöessin in veel kleurcombinaties. M.: 38/50 Japon, ^ware kwaliteit katoen. Wit fond met bloemen in marine, of bruin of rood. M.: 36/46 Blouse in Acryl jersey. In meer dan 10 modekleuren. M.: 34/50 Daarbij Scrubbed Denim pantalon. Kleuren o.a.: marine, oud-rose en beige. M.: 34/48 Haarlemmerstraat 163a Amersfoort, Breda, Dordrecht, Eindhoven, Den Haag, Haarlem, Hilversum, Leiden, Rotterdam, Tilburg, Utrecht Heden nam de Here tot Zich, nog vrij onver wacht onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en Oudtante Dingena Jacoba Elemans op de leeftijd van bijna 69 jaar. „Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart". Raamsdonksveer: Familie Elemans Raamsdonksveer, 28 juli 1973, Simon van Sonplein 9. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsrinden op maandag 2 juli a.s. om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Raamsdonk (dorp), waarna de begrafenis aldaar zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in gebouw Rehoboth. Julianalaan 59 te Raamsdonksveer. „Mijn genade is u genoeg". Heden is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame Vrouw, Moeder en Oma Adriaantje Johanna Sieling-van der Poel op de leeftijd van bijna 84 jaar. Dirksland: P. D. Sieling C. L. Quaak-Sieling P. Quaak C. Sieling S. Sieling-Buth L. Sieling H. J. Sieling-de Bruin Den Haag: L. A. van der Heyde- Sieling M. van der Heyde A. J. van Leeuwen-Sieling en kleinkinderen Haarlem: Melissant: Tholen: Bruinisse: Dirksland. 27 juni 1973, Verzorgiugsflat, Staakweg 49. Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 3-5 en van 7-9 uur in de verzorgingsflat „Vroonlande". De begrafenis zal D.V. plaatshebben op zaterdag 30 juni om 3 uur. De Heer is mijn Herder. Vertrouwend op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Cornelia van Duiken-van Gent in de ouderdom van 83 jaar. W. Hoogenberg- van Duiken A. Hogenberg J. van Duiken C. van Dulken-Zevenberg Klein- en Achterkleinkinderen Beekbergen, 27 juni 1973. Corr.adres: Fam. A. Hoogenberg, Kreilstraat 20. Winterswijk. Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek in de Rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10, Rotterdam-Zuid, zaterdag van 16.30 tot 17.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 2 juli a.s. op de Begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotterdam-Z., Charl. Lagedijk 680 te Rotterdam-Z. Voorafgaande aan de begrafenis wordt de rouw dienst gehouden in de Maranathakerk, Hillevliet 116 te Rotterdam-Zuid, welke begint, om 14.00 uur. Heden ontsliep in haar Heer en Heiland onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Pieteriiella Sara Verniaak-Klippel weduwe van W. F. J. Vermaak in de gezegende ouderdom van 92 jaar. "Zij is verlost, God heeft haar welgedaan". Uit aller naam: S. van der Leer-Vermaak. Rotterdam, 27 juni 1973. Huize "Borgsate Meidoornsingel 181. Correspondentie-adres: G. W. Vermaak, Jan Willem Frisostraat 22 a. Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize "Borgsate", ingang Meidoornsingel 183. Bezoek en gelegenheid tot condoleren: vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag a.s. in bovengenoemde rouwkamer om 12.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats "Hofwijk", Delftweg 230 te v.ra. Overschie. Aankomst aan de begraafplaats circa 13.20 uur. Heden behaagde het de Heere na een kortston dige ziekte uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde en zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Dirk Cornelis Zuyderduyn Weduwnaar van Willempje van Diggele, in de gezegende ouderdom van 86 jaar. Santpoort: W. Zuyderduyn C. Zuyderduyn-van Rooyen Katwijk: P. Zuyderduyn J. Zuyderduyn-Guyt A. Ouwehand-Zuyderduyn J. van Beelen D. C. Zuyderduyn L. Zuyderduyn-Verloop Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 28 juni 1973, Mr. C. Fockstraat 11. Corr.adres: J. van Beelen, Voorstraat 54. Rouwbezoek Voorstraat 54 des nam. van 3-5 en van 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 2 juli 1973 des nam. om 1.45 uur in het Jeugdhuis, Voorstraat 72, Katwijk aan Zee, waarna de ter- aardebestelling zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na een moedig gedragen lijden heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve, zorgzame Moeder en Oma Ytla Johanna van Pelt-van Delft op de leeftijd van 75 jaar. Rotterdam: C. Berghoef-van Pelt P. Berghoef Gorinchem: W. Goedhart-van Pelt K. Goedhart Castricum: J. van Pelt A. van Pelt-van Leeuwen Middelburg: Y. J. Snoey-van Pelt J. Snoey en kleinkinderen Waddinxveen, 28 juni 1973, „Huize Sonburgh", Prins Bernhardlaan 2. Correspondentie-adres: Schepenstraat 38c, Rottcrdam-3004. Moeder is opgebaard in du aula van „Huize Sonburgh" voornoemd, waar gelegenheid is tot condoleantie op zaterdag 30 juni a.s. des nam. tussen 4 en 5 uur. Maandag 2 juli a.s. zal een korte rouwdienst worden gehouden in „Huize Sonburgh", aanvang 11.30 uui, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats, Alber- dingk Thijmlaan 2 te Waddinxveen. Aankomst plm. te 12.15 uur. 1923 SOLI DEO GLORIA 1973 Ons gouden huwelijksfeest was voor ons een geweldige belevenis. Allen, die ons in die dagen verrasten met hun geluk wensen, in welke vorm ook, zeggen wij heel hartelijk dank. Ook namens kinderen en kleinkinderen A. Knevel P. Knevel-Pool Voorzien van het Sacrament der Zieken is na een kortstondig, geduldig gedragen lijden van ons heengegaan, mijn lieve Man, onze lieve, zorgzame Vader en Opa, Broer, Zwager en Oom Hendrikus Martin us Kramp op de leeftijd van 66 jaar. Wij zijn erg dankbaar dat wij zoveel gelukkige jaren met hem mochten hebben. H. J. M. Kramp-Van Well Koos en Annie Martin en Susan Robby en Trees Harry en Sary kleinkinderen en verdere familie. Leiden, 28 juni 1973. Kapteynstraat 25. Thuis geen bezoek De overledene is opgebaard in de aula van Be grafenis-associatie "Ad Sanctos", Lange Mare 69. Gebedsdienst aldaar: vrijdag om 20.00 uur, waar na gelegenheid tot condoleren tot 20.30 uur. Wij vieren de H. Eucharistie voor zijn zielerust op zaterdag 30 juni om 11.00 uur in de Petrus- kerk aan de Lammenschansweg, waarna de be grafenis plaatsvindt in het familiegraf op de be graafplaats "Rhijnhof" te ca. 12.15 uur. Barendrecht: Heemstede: Leiderdorp: Amstelveen: Heden nam de Here tot Zich in Zijn Eeuwige Heerlijkheid onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante Elisabeth van Aalst in de ouderdom van 81 jaar. Californië: T. van Waay-Van Aalst A. van Waay P. C van Aalst A. van Aalst-Houwer G. van Aalst-Kaptein J. van Aalst-Ottevanger B. C. J. van Aalst-Struik uii verdere familie. 27 juni 1973. Corr.-adires: Dorpsstraat 178, Hazerswoude. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer "Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84 te Leiden. Bezoek aan de rouwkamer: vrijdagavond a.s. van 7.30 tot 8.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 2 juli a.s. te 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Hazerswoude Dorp. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. ÜIKX/MAKfcCR Een origineel cadeautje Toverkunstjes dit kindtrtn zelf kunnen uHvoarsa Voor de trucs is gebruik gemaakt vsn etnvoudig» middelen, zosls lucifers, een stukje drssd, een zak doek. een glas, vingerhoedjes, kaarten en munten Alle nummert van hec 'epertolre bezorgen de kin deren veel plezier op verjssrepartijtjee en bij andere gelegenheden boek met tekeningen f 6.70 AAR IN OE BOEKHANOIt Sebbix medicinale shampoo heeft een dubbele werking: hoogrgeZuiverde koolteerfracties maken een eind aan roos en de ontsmettende bestanddelen gaan nieuwe roos vorming tegen. Wetenschappelijke Sebbix dringt d' in de hoofdhuid en bestrijdt roos radicaal. Reeds korte tijd wassen merkt u het al: roos verdwijnt! roos komt ook niet terug als u voortaan elke week m haar wast met werkzame, geurig schuimende SebbLx. Voor door-en-door gezond, glanzend haar. Garantie op elke flacon. anti-roos shampoc s u voortaan elke week nu ir Stichting Interkruis Zuid-Holland biedt een functie aan voor een zelfstandige JLF irijfe rd i lie chte in part-time dienstverband voor het regio Gouda e.o. Indiensttreding per 1 september a.s., zo mogelijk eerder. Haar taak zal o.m. bestaan uit: het houden van dieetspreekuren en het geven van groepsvoorlichting. Sollicitaties te richten aan de directeur van de afdeling Personeelszaken, Postbus 186 te 's-Gra venhage. Telefonische inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij de heer J. A. Oorthuijs, directeur personeelszaken of Mevrouw L. M. de Graaf, pri ma interpares der diëtisten (telefoonnr.: 070 - 46 93 63). ober land bber 1AK feyn ento eldk rtko Rondreis in de wereld van Jewe en 4e •postale* Tekst ee tekenfngea ven Gerd WDk Boelende achtergronden van de heilige N» torie, van Jezus' geboorte tot Paulue' laatste jaren in Rome. Wat wg ene moeten voorstellen bf) af 4e namen van landstreken, steden, dorpen, ge bouwen. bij al die wegen en reisroutes die w(J ki het Nieuwe Testament tegenkomen. De wereld waarin het evangelie zijn zegetocN begon, weerspiegeld Ir een Interessant boek. Met aantrekkelijke tekeningen die met da tekst volkomen hermonlEren. Ook |ongeren zullen met dK helder geschreven en modern uitgevoerde boek Ingenomen zijn yebondM f 9.50 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER4KEUNING-WAGENI MG E 8» Vraag de folder aan het loket Alleen in juni, juli of augustus. Breng je NS-identiteitsbewijs of een pasfoto mee. En je moet kunnen aantonen dat je niet ouder dan 19 bent. Vader en moeder betalen - de kinderen gratis meel Speciale folder aan alle loketten. Tientallen tips voor een dagje- uit heeft NS voor u gebundeld in een fraaie gratis kleuren- brochure. X. Lopen ook, als u last het van aambeien. Die naright* gaat voorbU met Zwitsan van Zwltsal. Dat helpt goi brengt die noodzakelljp verlichting: uhebt meteenf. minder pUn. De Jeuk stok en de gevoelige zwelling! verdwljnon.Zwitsanal,een«j tenschappolljke comblnaf van helende, verzachten! en pijnstillende stoffen, kf u vlug van uw aambei^ ellende afhelpen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12