ANJER- CHRYSAL soeo eleo Aparte reportages radio en televisie van Tour de France NIEUW EHI De Weldoener oorlichting an defensie i één hand icademici die werk ijoeken krijgen j ulp van bureau Sport-pausjes over nieuwe ontwikkeling alimero verdwijnt Minister als accordeonspeler GlAi OO door John Rowan Wilson ■10 DUW/KWARTET DONDERDAG 28 JUNI 1973 BINNENLAND/RADIO TV T4/K11 N HAAG Minister Vredeling jfensie) heeft besloten de huidige dA-fractièvoorlichter in de Tweede jner, de heer A. Slichting, per 1 itember te benoemen tot directeur i het hele defensievoorlichtingsap- raat De heer SLichtlng zal in deze ictie met name als woordvoerder de bewindslieden optreden. benoeming van de heer Slichting ee8 ;t samen met de reorganisatie van defensievoorlichtingsdienst Thans deze in vier afdelingen, de leger-, irine, en de luchtmachtvoorlich- gsdienst en het bureau voorlichting "de minister, gescheiden. ibekend is de positie die de huidige crdvoerder van de minister, de er S. de Jong, binnen de voorlich- gsdienst of naar buiten gaat Inne- i benoeming van de heer Slichting de reorganisatie hangen samen t moeilijkheden, waarmede de de- sie-voorlichtingsdienst al enige tijd opt. Zakelijke en persoonlijke te- istellingen tussen de hoofden van verschillende voorlichtingsdiensten het departement van defensie wa- i hier mede de oorzaak van. Van onze radio- en tv-redaetie HILVERSUM Een speciaal televisie- en een speciaal radioteam van de NOS zullen vanaf zaterdag de komende weken de Tour de France volgen. Dit jaar is men van liet voornemen afgestapt een ge combineerde ploeg voor beide media te laten werken omdat zoals verleden jaar is gebleken, dit op moeilijkheden bij de samenwer king stuit. ADVERTENTIE Verdubbbelthet leven van uw anjers. Laat de bloemen mooier uitgroeien. Vraag bij elke bos een zakj e jggjgy Anjer-Chrysal. Dan worden uw anj ers pas mooL BENDIEN - NA ARDEN - HOLLAND '.ontaai woorden invullen die ver- al dezelfde betekenis hebben. 1. ikige stof op bier wijn enz. 2. igstuk, 3. opera van Verdi, 4. groot- omvang. ossing van gisteren. 1. made, 5. ever, 9. portier, 11. nt, 13. slede, 15. mars, 17. lion, 18. 19. melisse, 21. horig, 22. Arte- 24. mik, 26. mier, 27. tael. 28. de, 30. darre, 31. eenling, 32 arre, Agen. 1 2 3 4 2 3 U ft 2. apart, 3. dons, 4. ert, 5. eis, 6. lig, 7. ereis,. 8. game, 10. gene, 12. larie, 14. dossier, 16. serie, 19. mom lis, 21. herder, 22. Amer, 23. teler, marge, 25. klem, 27. tang, 29. ene, dia. Een originele inbreng in de verslagge ving is de medewerking van gast-re- porters. Een aantal bekende Nederlan ders geeft zijn visie op de wielerron de. Het zijn: Joost de Draaier, Koos Postema, Willem Duys, Ton van Duinhoven, Willi Alberti, Henk Mo lenberg en Paul Meier, de man die in het dagelijks leven werkzaam is bij een vliegmaatschappij en wiens naam verbonden was aan de show, die de NOS enige tijd geleden heeft verbo den. Vanaf motorfiets Zij zullen in een auto of zelfs achter op de motor een of meer etappes van de tour volgen. Deze motor, uitgerust met zend- en ontvanginstallatie, wordt besuurd door de ervaren Belgische motorrijder Raymond Nackarts. Ver der wordt gebruik gemaakt van een zend vliegtuig van de Franse omroep, ORTF. De reportages van de tour zijn dage lijks te horen op Hilversum III, De finishreportages kan men dagelijks tussen 17.00 en 18.00 uur verwachten. Een indruk van de start wordt iedere dag om elf uur verwacht. Ook zal de radio aandacht besteden aan de wie lerronde van de toekomst (tour de l'a- venir) die van 10 tot en met 22 juli praktisch dezelfderoute volgt als de tour. Het uitzenden van televisiereportages heeft nogal wat voeten in de aarde gehad, omdat de ORTF daar een be drag van 150.000 voor vroeg, daartoe gedwongen door de organisatoren van de tour. Start in Nederland Het spreekt vanzelf dat veel radio- en televisieprogramma's in het teken zul len staan van deze zestigste Tour de France, die voor de tweede keer in de geschiedenis in Nederland (Scheve- ningen) begint. Zo zal de AVRO-televisie vrijdagavond van 20.21 tot 21.50 uur vla Nederland I de wielrenners aan de kijkers voor stellen in een amusementsprogramma. Dit gebeurt vanuit het congresgebouw te Den Haag. Ook in NCRV's sportshow zal zater dag de tour centraal staan, naast het Eüropese basketballkampioenschap. Vanaf half vijf 's middags worden op Hilversum III flitsen van de rit uitge zonden. 1 Ik' HAAG Het landelijk bureau i*; .^dsvoorziening academici gaat \1*( 2 juli werkloze ingenieurs van VI Ifische hogescholen helpen bij het rijen naar werk. Oorspronkelijk Ijlde hulp voor deze categorie werk- IMenden pas in 1974 op gang ko- lm maar via het Koninklijk Insti jgt v. Ingenieurs (KIVI) dat ruimte (mankracht beschikbaar stelde, is mogelijk geworden nu al te begin- t vorig jaar ingestelde bureau olmerlaan 1, Rijswijk zh) heeft de chikking over een 'vacaturebank' een advies- en informatiecentrum. m irnaast geeft het bureau een vaca- eblad uit ('Vacant') waarop werk- kende academici en hoger perso- 1 zich kosteloos op kunnen abonne- het ogenblik zijn er in de 'vacatu- ank' ongeveer twaalfhonderd vaca- es. Academici en hoger personeel men daarover vrijblijvend inlich- ?en krijgen, terwijl economen en isten zich ook nog kunnen laten istreren bij het adviescentrum. Met enige verbazing heb ik gekeken naar de laatste aflevering van het NOS- programma 'Lijf in beweging'. Opval lend was, dat een aantal sport-pausjes sprak over nieuwe ontwikkelingen 'die niet tegen te houden zijn', over vrije beweging en vrijetijdsbesteding en als een soort remedie hun actie richten op het motiveren van jongeren. Een beet je zwart-wit gezegd: de jeugd wordt geprogrammeerd om te leren spelen, ie huppelen en te swingen zoals sport- specialisten dat plegen te decreteren. Het motief schijnt te zijn: als er straks evenveel vrije tijd is als werktijd heb ben wij ze (de sukkels, denk ik dan) misschien een idee gebracht om de lege tijd te vullen. De westerse theoretici in de lichamelij ke opvoeding zouden er goed aan doen, wat meer te kijken naar het Oosten. Daar is ten eerste de beweging van de mens een veel natuurlijker zaak (van daar bijvoorbeeld het zoveel sierlijker lopen van de vrouw) en vervolgens be staan daar systemen, zoals onder an dere de yoga, die streven naar gelijk tijdige ontwikkeling van lichaam én geest en het bereiken van harmonie tussen die beide. En daarmee leert de mens dan aan zichzelf te werken. En dat ligt op een ander plan dan hem te programmeren tot kunstemaker of top sporter om zijn tijd te vullen. Het begrip geest is bij deze documentaire niet aan bod gekomen. Opnieuw heeft de NOS het gepresteerd, de kijkers een volslagen onbenullige film voor te zetten. Het laatste ver haal waarin Johny Weismuller voor Tarzan speelde, werd pas vier en twin tig jaar geleden gemaakt, maar de geestloosheid, en de oubolligheid van de romantiek lijken al veel verder van de meer kritische mens af te staan. In 'Studio Vrij' van de KRO was op film een wonderlijke ontmoeting te zien met een meisje van veertien. Zij is begaafd in tekenen, ruim toegerust met fantasie en creativiteit en bezit een voor haar leeftijd frappante affi niteit met de mensen van de 17e eeuio. Stadhouder-koning Willem III is méér dan haar favoriet; zij pro beert zich in zijn leven en zijn tijd te verplaatsen. Je zou bijna zeggen: als of zij er herinneringen aan meedraagt. Het lijkt mij interessant te onderzoe ken. of hiervan meer sprake is dan van sterke, romantische gevoelens. Ds Rudie Polanen keert naar zijn ge boorteland Suriname terug, na enige jaren te hebben gewerkt onder zijn landqenoten in Amsterdam. Zelfs overheidsinstanties wilden hem graag hier houden, maar zijn kerk, de Broe dergemeente, heeft anders beslist. Jammer, dat slechts een 'Kenmerk Kort' werd gereserveerd voor deze Su rinaamse predikant, die genoeg behar- tenswaardige dingen te zeggen had om er een 'lang Kenmerk' mee te vul len. Maar goed, ook binnen die vijf minuten slaagde hij er met helder ge formuleerde zinnen in, een even oud probleem onder de aandacht van de westerse mens te brengen. Namelijk onze hardnekkige neiging om vanuit ons eigen denk- en gevoelsstraatje de niet-westerse mens te beiwderen. Ook op het religieuze vlak. En onvoldoende te beseffen, dat zoals ds. Polanen zei: 'De Surinamer anders zingt, en anders bidt en aan een andere vorm van kerk-zijn gewend is'. Daarmee zal meer rekening moeten worden gehouden, wil er van geestelijk opvangen van die ander wer kelijk sprake kunnen zijn. En dat geldt natuurlijk ook voor Aziaten en Afri kanen en voor iedereen die niet Ne derlander is. 'Kenmerk' mag er best nog eens op terugkomen. TON HYDRA (ADVERTENTIE) .VERSUM De produktie van de e Calimero is gestaakt in verband het overlijden van de Italiaan ot, een van de scheppers. Voor derland betekent het dat vrijdag uli het kuiken voor het laatst te zal zijn in het TROS-programma. .kans bestaat dat de serie later zal den voortgezet. De Franse minister van financiën, Valery Giscard d'Estaing, die een enthousiast accordeonspeler is, nam onlangs deel aan het Accordeon Wereldfestival in Montmorency bij Parijs. Hij is hier bezig op een instrument, dat hem tijdens het festival werd aangeboden aan dat hij meteen ging uitproberen. Kies voor zekerheid Keus uit meer dan 300 wagens BOVAG gar. bewijs-ANWB keuring RIJKSWEG NAARDEN TELEFOON 02159 - 40041 Moeilijk te zeggen. Als er niet ge zaaid moet worden, is het de oogst, en is het geen mais, dan is het wel gierst of cassave. Je ziet dan wel wan neer ze komen opdagen. En waar je van uit je vel springt Is dat ze heel erg gekwetst zijn als je hun een standje gepft'. Het huis bestond uit twee hoofdver- trekken een slaapkamer en een huiskamer en een gangetje naar het keukengedeelte aan de achterkant. Ferguson had de slaapkamer verlaten en zijn intrek genomen in een pavil- joentje voor logés een meter of twin tig verderop. De kamers werden met petroleumlampen verlicht. In de slaapkamer was er een bed bijgezet en de beide bedden stonden onder een hoge piramide van muskietengaas dat aan haken van het plafond afhing. Afgezien van dat extra bed was het nog steeds een vrijgezellenkamer. Er was maar één toilettafel en een enke le grote Victoriaanse klerenkast. Er stond een wastafel met een lampetkan en een kom van blauw met wit email. Ze wasten zich en gingen de woonka mer in waar Ferguson op hen wacht te. Aan de ene kant stond een goed koop eetkamerameublement, aan de andere een paar verfomfaaide leren fauteuils. De boekenkasten langs de wanden bevatten wat ouderwetse reli gieuze uitgaven en een groot aantal stukgelezen goedkope boekjes, hoofd zakelijk detective-verhalen. Op een ta fel tegen de muur stonden twee opge zette vogels. Ferguson zei: 'Het eten is zo klaar. We eten hier vroeg'. Hij leek niet op zijn gemak, alsof hij niet gewend was bezoekers te ontvangen. 'Wilt u Iets drinken?' HIJ liet zijn blik door de kamer zwemmen. 'Ik geloof dat we hier ergens sherry hebben*. 'Dank u'. Ferguson greep die weigering dank baar aan. 'Zelf drink ik niet. In een plaats als deze het leven is hier heel eenzaam, ziet u. Je voelt de noodzaak jezelf in de hand te hou den'. Joan stelde zich voQr hoe hij avond na avond alleen in die kamer steeds weer diezelfde goedkope boeken zat te lezen en patience speelde met een smoezelig spel kaarten, terneergesla gen door het werk en het klimaat en het feit dat de Afrikanen allen zonder duidelijke reden in do rimboe ver dwenen waren. Onder die omstandig heden moest je je niet lichtvaardig aan de drank begeven. 'Hebt u 's avonds veel om u bezig te houden?' vroeg ze. 'Ik heb mijn hobby's', zei hij. Hij liep op de opgezette vogels af. De ene was een prachtig dier, een soort reiger. 'Die zet ik zelf op', zei hij. 'Ik ben ui teraard maar een amateur'. 'Ik vind anders dat het er als vak- manswerk uitziet', zei ze beleefd. Dat was overigens niet zo. Het opzetten was grof gebeurd en de vogel leek overstag te zullen gaan. 'Ik heb een hokje achter de timmerwerkplaats. Dat zal ik u morgen laten zien. De meeste van mijn exemplaren zijn al ingepakt. Maar ik wilde deze twee hier laten als u er Iets voor voelt'. 'Kunt u ze wel missen?' 'O ja, ik heb er nog veel meer'. Hij keek met een zekere vertedering naar de reiger. 'U zult merken dat hier heel mooie vogels zitten. Toen de Afri kanen hoorden dat ik er belangstel- (ADVERTENTIE) MARY PERKINS HAAI. romantisch. KifflT14™ MO* MAeyl LOWIETJE y- as: KMS .1 SMIDJE VERHOLEN EN DE BOPPERTJES 99: Teen deze dreigende woorden ge klonken hadden, brak de storm eerst recht los. De drie bedrogen muzikan ten stortten zich op de inrichting van het swingtentje en begonnen het systematisch in puin te slaan. De een nam de juxebox voor zijn rekening en al gauw vlogen de stukken hout en glas en kapotte grammofoonplaten door het vertrek. De tweede wieerp zich op de piano en begon daarop los te timmeren met een stevige barkruk. Kreunend gaf het oude instrument de geest en de woeste neger hield pas op toen er van het eens zo edele instru ment nog slechts een treurige hoop onbruikbaar tweedehands materiaal over was. Onderwijl had de derde ne ger een aantal flesjes limonade te voorschijn gehaald, die hij stuk voor stuk door de ruiten begon te smijten. Omdat die ruiten niet gemaakt waren van onbreekbaar glas, gaven ze de strijd gemakkelijk op en zo duurde het niet lang of het zaaltje van de hof en swingtent wekte de indruk alsof cr een uit de kluiten gewassen tornado enkele malen doorheen was gejaagd. .Toen waren de drie negers pas tevre den en zonder verder nog een woord te zeggen verlieten ze de plaats, waar ze met meer ijver dan succes getracht hadden een eerlijke boterham te ver dienen. Diep gebukt onder hun in strumenten wandelden ze min of 'meer gekalmeerd de deur uit en wel dra liepen ze op het pad, dat naar het hartje van het donkere Rijkhuyzense bos leidde.... - En als er soms nog ie mand is, die graag wil weten, waar Franse Sjarl uithangt, wel..., die was natuurlijk in paniek gevlucht voor de drie die zulke woeste handelingen pleegden met de inrichting van het herbergje. Hij was er namelijk vast van overtuigd, dat de drie negers on middellijk aan hèm zouden beginnen, als ze gereed waren met het slopen van het gelagzaaltje. Ongemerkt was hij er vandoor geglipt en hij liep nu in een geheimzinnige, onderaardse gang. Het was een gang met aarden wanden, waarop het kaarslicht siniste re schaduwen wierp.... FERDINAND Radio vandaag ling voor had, kwamen ze er steeds meer mee aanslepen'. Hij zag dat zij haar wenkbrauwen fronste en zei: 'Ja, helaas zetten ze vallen. Maar als ik ze niet kocht, zouden ze ze opeten. En zelfs in het wild sterven maar weinig vogels een natuurlijke dood, weet u. Hij schokschouderde. 'Maar ik moet toegeven het is een moreel dilem ma'. Er hing een pijnlijke stilte, die ver broken werd door de bediende die met het avondeten binnenkwam. Het bestond uit een schaal met stoofpot van aardappelen en erwten uit het blik, gevolgd door perziken op sap met gecondenseerde koffieroom. 'We moeten het hier heel bescheiden aan doen', zei Ferguson verontschuldi gend tegen Joan. 'Het is moeilijk ver se vruchten of groente te krijgen. Mijn kok is niet zo slechts voor een Afrikaan. Ik doe erg mijn best om hem hygiëne bij te brengen, maar ik raad u aan toch een oogje op hem te houden'. Hij zei tegen Barrington: 'Hij wordt elke paar maanden grondig onderzocht. Op het ogenblik is hij vrij van ziekten, maar ze hebben zó wat te pakken'. Het was Joan gelukt de misselijkheid te vergeten waar ze eerder op de dag last van had gehad. Maar nu kwam het terug. Ze keek zonder animo naar het gestoofde vlees. 'Ik hoop dat u het woongerlef naar genoegen zult vinden', zei Fergu son. (Wordt vervolgd) HILVERSUM i AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtcndgymn. 7.20 (S) Dag met een plaatje, met 8.00 Nws en 8 11 Radiojournaal. 8.50 Morgenwijding. 9.00 Toppers van toen. (9.35-9.40 Waterst.). 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.10 (ged.S) Arbeidsvita minen. (11.00 Nws: 11.03-11 06 Radiojour naal). 11.30 (S) Rondom twaalf - een uur al lerlei voor iedereen, met De groenteman en 11.55 Beursber. 12.30 (S) Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. 13.21 Alert! - op het vlak van muz. en maatsch. 13.50 (S) Vi ool en cello: klass. en ntod. muz. 14.30 (S) Oorlog en vrede. 15.40 (S) The Dutch Swing College Band. 16.00 Nws. 16.03 Radiojour naal. 16.05 Jumbo-Set, met muz. en inf. 17.00 (S) Mobiel - beweeglijk progr. voor beweeg lijke mensen. 17.55 Med. AVRO: 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. PP: 18.20 Uitz. v.d. K.V.P. IKOR: 18,30 Kleur - Inf. en comm. over zaken van kerk en sa menleving. NCRV: 19.00 (S) Leger des Heils- kwartier. 19.15 De kerk vandaag - nws en comm. 19.35 Ontvoerd - zomeravondradiospel. 20.85 Klass. operettemuz. 21.35 Keer ik van ver naar U weer: 21.55 (S) Kerkorgelconc.: Klass. muz. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 (S) Hier en Nu. 22.50 Strafmaat en recidive bij rijders onder invloed. 23.10 (S) Moonlight Cocktail: licht muz.progr. 23.35 (S) Gitaresk - de vele facetten v.d. gi taar. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV; 7.00 Nws. 7.02 liet levende woord. 7.08 (S) Preludium: klass. muz. 7.30 Nws. 7.11 (S) Hier en Nu. 7.55 Aangestipt: pro- gr.overz. 8.00 Te Deum Laudamus: geestelij ke liederen, 8.24 Op de man af: evangelisch comm. bij de tijd. 8.30 Nws. 8.36 Gymn. v.d. huisvr. 8.45 (S) Tot uw dst: klass. en mod. muz. op verzoek. 10.30 Nws. 10.33 (S) Podl- urn v.d. vrouw: maatsch.-inf. 11.05 (S) V.d. zieken. 11.40 (S) Lichte gramm.muz. 11.55 Med. 12.00 Zingen met Cecilia: volksmuz. 12.15 (S) Meisjeskoor met Instrumentale bo de taalgrens: vertaalde gedichten. 14.05 (S) Lichte gramm.pl. 14.25 (S) In kleine bozet- tlng: klass. en soml-klass. kamermuz. 15.15 NCRV: 18.00 (S) Tijd vrij voor muz. in vrije tijd: koorzung. geestelijke liederen. 18.30 Nws. 18.41 Wereldpanorama. 18.52 Zo- Juist v.rschenen: boekbespreking. AVRO: 19.00 Trefpunt: disc, over act. zaken. NOS: 19.50 Den Haag vandaag. AVRO: 20.00 Nws. 20.05 Radiojournaal. 20.10 (S) Gelders Ork. en solisten: mod. muz. 21.30 (S) Aspecten: kunstrubr. 22.30 (Si Klass. kamermuz. op Barokinstrumenten. 23.00 (S) Dichter bij de muz.: nieuwe liedjes, chansons of songs. 23.25 (S) Essay: progr. waarin over kunst wordt doorgepraat. 28.50 Radiojournaal. 23.55-24.00 Nws. Show. (8.00 Nws.) KRO: 9.00 Nws. 9.03 KRO- op-Drle: discjockeyshow. (10.00 en 11.00 Nws.) 2.00 Nws. 12.03 (S) Van twaalf tot twee: KRO's pauzeprogr. met 13.00 Nws en 13.05 Raden maar. 14.00 Nws. 14.03 Discjoc keyshow. (15.00 Nws.) NOS: 16.00 Nws. 16.03 De daverende dertig. (17.00 Nws.) *8.00 Nws. 18.02 Joost mag niet eten. 21.02 (S) Sesjun: Jazz en Pop live. 22.00 Nws. 22.02 (S) Do Hugo van Gelderen Show, met o.a. Nederlandstalige Top Tien. 22.55 Med. 23.00 Nws. 23.02 (S) T...S...T..: sport en muz. 24.00 Nws. 0.02 Act. 0.10 (S) Jazz-Slr. 0.55-100 Nws BELGIE 324 m NED. 12.00 Nws, iriPd. en SOS-ber. 12.08 Llchto muz. (12.50 Buitenl. persoverz. 13.00 Nws. act., weerber. cn schouwburgprogr.'s.) 13.55 Beursber. 14.0o Nws. 14.03 Lichte muz. (15.00 Nws.) 16.00 Nws en beursber. 16.10 Lichte muz. 17.00 Nws en med. 17.10 Voor oudere luisteraars. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 13.28 Paar- desportber. 18.30 Wegwijs wezen. 16.45 Sport. 18.55 Taalwenken. 18.57 Gramm.muz. 19.00 Nws en act. 19.30 Intermezzo. 19.35 Po- llt. tribune. 19.45 Lichte muz. 20.00 Country en Westernmuz. (21.00 Splinternws: 22.00 en 23.00 Nws.) 23.10 Muz.progr. 23.40-23.45 Nws. ADVERTENTIE clokó^de beate voeding voor uw bond TV vandaag doko^de beate voeding voor uw bond NEDERLAND I NOS 18.45 Kiri de Clown 18,55 Journaal VPRO 19.05 Beertje Colargol 19.20 Zwijgen is goud: 1 collage van stomme filmfragmenten 19.45 Popeye NOS 20.00 Journaal VPRO 20.21 Berichten uit de Samenleving 20.35 Beeldje voor beeldje voor beeldje voor beeldje 21.00 Dick Cavett-show EO 22.00 De wind blaast waarheen hij wil* filmverslag van een spektakulaire klimpartij 22.15 Horen en zien: orgelconcert 22.45, Millie NOS 23.15 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Kiri de Clown 18.55 Journaal VARA 19.05 Een wonder op vleugels: progr. over de kolibries 19.45 Simon Carmiggell leest uit eigen werk NOS 20.00 Journaal VARA 20.20 Als de Zeeuwen nu niet 'hoh' zeggen danVandaar: reacties op de uitz van 9 Juni jl., omlijst door amusement NOS 22.30 Den Haag vandaag 22.40 Journaal DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Herh. van Journaal van gisteravond. 10.30 Der Kommlssar. 11.30 Berge und Geschichlen. 12.00 Act.progr. 12.50 Persoverz. 13.00 - 13.20 Journaal. 16.15 Journaal. 16.20 Doe. progr. 17.05 Klnder- progr. 17.45 Tekenfilm. 17.55-18.00 Jour naal. (Reg. progr.: NDR: 9.30-10.00 Sesamstrasse (96). 18.00 Doe. progr. 18.30 Act. 18.45 Zand- mann. 18.55 Nordschatnnagazlne. 19.26 Doe. progr. 19.59 Progr.overz. WDR: 9.30-10.00 Se samstrasse (95). 18.00 Reg. journaal. 18.10 Kinderprogr. 18.15 Die Partridge Familie. 18.40 Act. 19.20 Doe. progr. )20.00 Journaal en weerber. 20.15 Nackte Klndhelt, Franse speelfilm uit 1968. 21.40 Doe. progr. 22.25 Journaal, comm. en weerber. DUITSLAND II 17.05 V.d. kindoren. 17.30 Journaal cn weerber. 17.36 Fllmrep. 18.05 Magazine met rep. en muz. 18.35 TV- film. 19.10 Die Vorstanasltzung. 19.45 Jour naal. act. en weerber. 20.15 Show. Aansl.: Journaal. 21.45 Llefdadigh.progr. 22.00 Jour- nallstenvragen. 23.00 Journaal, comm. en weerber. DUITSLAND III NDR 8.20-11.45 en 16.30-18.00 Schooltelevisie. 18.00 Sesamstrasse. 18.30 Serie progr. 19.00 Sarieprogr. 19.30 Serleprogr. 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Doc. film. 31.00 Disc.* progr. DUITSLAND III WDR 9.30 Sesamstrasse. 18.30 Sesamstrasse. 19.05 Progr .voor Turk se werkn. 19.15 Hlerzulanae-Heutzutage. 19.45 Nws uit Noordr.-Westf. 19.55 Comm. 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Doc. film. 21.00 Rep. 22.05-22.35 Fllmrep. BELGIE NEDERLANDS 18.55 Fabeltjeskr. 19.00 Koning Arthur. 19.25 Verkeerstlps. 19.30 Toerist, trips. 19,35 Zoeklicht. 19.40 Med. 19.45 Journaal. 20.10 Mldzomernachtsdroom. 22.30 Premiere. 23.10 Journaal. BELGIE FRANS 18.05 Journaal. 18.10 Kleuterprogr. Aansl.: Fabeltjeskr. 18.30 Spelprogr. 19.00 Les En- Sueteurs associés. 19.30 Cult. nws. 19.45 ournaal en weerber. 20.15 Sport. 20.30 Le

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 11