OVERMACHT BEWIJST DE ZWAKTE Pure amateur fietst vedetten weg Ben Janbroers en Gerben Karstens strijden op meer dan seven minuten van kampioen Joop Zoetemelk om de tweede plaats in nationale titelstrijd Vijfde titel Keetie Hage Eddy Merckx geen kampioen van België Triomf van Dries van Wijhe verademing in tijdperk van de commercie TROUiW/KWARTET MAANDAG 25 JUNI 1973 SPORT T9/K Winnaar: Joop Zoetemelk (28). Woonplaats Germlgny l'Eveque (Frankrijk). Ploeg: Gi- tane. Erelijst 1973. tijdrit In Parijs-Nlce. eind klassement Parljs-Nlce: tweede, één etappe ln de Dauphlné Llberé. twee etappes ln de Midi Llbre (eindklassement tweede). Koersverloop: 30 kilometer demarrage Van der Leeuw en Kuiper. Van de Leeuw valt terug. Kuiper gaat door en krijgt Beurskens. Keileners en Krekels meer. Reactie van het peloton waar Zoetemelk. Karstens en Pust- Jens weggaan. Na 65 kilometer elf koplopers: Zoetemelk. De Vlam. Janbroers. Karstens. Duyndam. Beurkens. Kelleners, Prinsen. Kui per. Krekels en Spetgens. Na 80 kilometer demarrage van Zoetemelk, De Vlam. Kuiper en Krekels. Na 85 kilometer Kuiper en Kre kels lossen. Na 00 kilometer moet De Vlam het achterwiel van Zoetemelk loslaten. Na 100 kilometer Zoetemelk 2.40 minuten voor sprong op Kelleners, Karstens en Spetgens. Janbroers slaagt er tenslotte ln samen met Karstens weg te komen. Na 127 kilometer Zoetemelk 4.10 minuten voorsprong op Kar stens en Janhroers. Vanaf dat moment breidt hij zijn voorsprong gestaag uit en wint onbedreigd. De enige twee achtervolgers van Joop Zoetemelk: Gerben Karstens (links) en Ben Janbroers. langrijke wedstrijden tegenkom criteria in Nederlanden België wel een ltuke prijs bijeenrijden, echt coureur word je er niet. voor moet je toch in Frankrijk sen. 1. Joop 187.5 km dam) op beek) zt, Wim Keiler per (Oldenzaal) zt. 7. op 10.49, 8. Theo v.d. op 11.22. 9. Jan 12.02. 10. Cees Vrancken (Roosteren) zt. Jan Krekels (Siltard), (Helmond14. Harry Beurskens 15. Gerard Vianen (Kockengen). de Koning (Scherpenzeel). 1". Henk mins (Hollandsche Veld). 18. Jo (Montfort). 19. Cees Stam (Koog Zaan). Op twee ronden: 20. Eef Cs Gravendeel), 21. Gerard Wetering). Op drie ronden: 22. Ger (Amsterdam). 23. Harry v. Haag). Op vier ronden: 24. (Wateringen1). Op vijf ronden: 25. lenaers (Horst). JOOP VALKENBURG De 23-jarige van Oosten-Hage heeft voor de achtereenvolgende maal de Nedemcter: se wielertitel bij de dames ver ja van De Zaanse Willy Kwantes werd t 5 J met een achterstand van 1 mini('Tsj) 13 seconden. 1. Keetie van Oosten-llage (Kloetin 52.5 km in 1.30.35, 2. Willy Kwantes damop 1.13, 3. Truus v. d. Flaat malsen) op 4.03. 4. Henny de Jong doorn) op 4.22. 5. Gré Donker (Krom z.t. G. Anne Riemersma (Slappeterp) 7. Tineke Fopma (Huins) z.t. 8. Kal (Rotterdam) z.t. 9. Bella Hage (Den °- z.t. 10. Ineke v. Homoet (Alblasserdf 4.31. leid: ;de zi atlet eila Van onze sportredactie AMSTERDAM Frans VeP heeft gisteren in het Belgisch pioenschap zijn eerste 'grote' ze dit seizoen behaald. Verbeeck v< in een lange eindsprint Eddy M100 Vijftig meter voor de streep pa: hij de man, die er vorig jaar in de na een 'sur place' de titel overen. Voor deze taktiek Merckx dit jaar geen kans omd; ter hem en Verbeeck de geloste vluchters Planckaert, Roger dek - minck en Van Springel verwoe gingen deden dichterbij te kom< sciiaik In Duitsland W stafmar jaar bij gebrek aan een sponso springe nationaal wegkampioenschap profs gehouden. Het was de maal sinds 1946 dat deze wedstt viel. België: 1. Frans Verbeeck 270 km in 2. Eddy Merckx z.t.. 3. Willy Plancl 9 sec., 4. Roger de Vlaeminck op 12 Herman van Springel op 14 sec., 6 Godefroot op 1.22. Spanje: 1. Domingo Pcrurena 225 5.59.35, 2. Jose Luis Ablllelra z.t., Zurano op 1 sec.. 4. Antonio Mai sec.. 5. Pedro Torres z.t.. 6. Ventura 19 sec. Frankrijk: 1. Bernard Thevenet 241 6.26.25. 2. Regis Ovion op 3.32. 3. Tollet, 4. Jean-Claude Genty. 5. Cyrl mard allen z.t.. 6. Roland Berland Italië: 1. Enrico Paoltnl 257 km In 6. Marcello Bergamo, 3. Halo Zllioll, 4. Bitossi, 5. Fabrizlo Fabbrl, 6. Cor Conti, allen z.t. Portugal: 1. Agostinho (wegwedstrijd rit over 58 km) 7.06 31. 2 Oliveira 7 Pacheco 7 09.52, 4. Godinho 7.10.01, nandes 7.10.28. Made nieter 9. 2. J Gerwe: Tsj) 2 8. 6 y meter: teizer 1) 4.24 Privi va (Ts ncter I ieke va (GB) 5. Jir Klaver 100 m< "lerland 2. Ni Gooi, A Mala (EM). m (N 3. Ja (Ned) 6. Jee iswcrpe 6 Eln pringcn 2. Eva Do (GB! 3 Mar; ilavere and: •derlan leter ht land): Braa nan (I 25.2. meter 1 )8.08.9, Romb; 8.19,4, Van onze speciale verslaggever VALKENBURG 'Met 20 een kopman ga ik met e en gerust hart de Tour de France in. Hij was vandaag twee klassen beter dan de rest'. Gerard Vianen, de Nederlandse knecht van Joop Zoetemelk, karakte riseerde de prestatie van zijn kopman treffend. Het geweldige machtsvertoon van de Nederlandse kan didaat voor de Tourzege 1973 heeft echter ook een trieste schaduwzijde. Het illustreert hoe weinig het Nederlandse profwielrennen internationaal voorstelt. Want de kloof tussen Zoetemelk en de tweede man in het nationale kampioenschap. Ben Janbroers, bereikte de historische marge van 7 minuten en 20 seconden. De beklemmende overmacht van Merckx op Europees niveau wordt nog overtroffen door Zoetemelk op het beperkte landelijke peil. De uitspraken van de verrassende tweede man zijn kenmerkend voor de malaise waarin het grootste deel van de Nederlandse profwielrennerij ver keert. Ben Janbroers enkele jaren geleden nog Nederlands kampioen achtervolging kwam op de tweede plaats terecht op het ereschavot van de belangrijkste nationale titelstrijd. Op zijn leeftijd (24) biedt het nog al le perspectief voor een gedegen car rière. Maar Janbroers was niet eens erg blij met die tweede plaats. 'Het stelt niets voor. Alleen de kampioen telt Als ik morgen een goede baan krijg aangeboden berg ik onmiddellijk de racefiets op. 'En dan vertelt de renner uit de equipe van Vissers zijn trieste relaas. Het magere contract dat hem werd geboden was niet voldoen de als basis. Dat wist hij. Maar Jan- broers gokte op de verdienste van de ploeg. Die zouden datgene wat hij als basiscontract ving moeten goedmaken. 'Mijn vrouw moet erbij werken om aan een redelijk inkomen te komen. Ik verdien praktisch niets. In etappe koersen kost het alleen maar geld door de boetes die wij oplopen. In criteria was het aanvankelijk hele maal niets. Nu gaat het iets minder slecht'. Ben Janbroers heeft evenmin als het gros van zijn ploegmakkers niet veel moreel om naar de Tour de France te gaan. 'Ik ga er toch maar heen. Wat VALKENBURG Gerben Karstens zal zater dag toch starten In de Tour de France. Hoe wel de dit seizoen zo succesvolle sprinter herhaaldelijk heeft verklaard na de Ronden van Spanje en Italië geen derde grote etap pekoers te willen rijden, is hij toch gezwicht voor de smeekhede van ploegleider Florent Vanvaerenbergh. die er nietin slaagde om dc andere topsprlnter uit zijn ploeg. Rik van Linden, over te halen om in Scheveningen te vertrekken Voor Karstens geldt dat hij in een van de vlakke ritten een etappezege moet behalen. Slaagt bij daarin, dan heeft hij zijn plicht gedaan en mag hij terug naar Nederland. Ton Vissers heeft grote problemen met de samenstelling van zijn ploeg voor de Tour de France. Hij heeft de Portugees Jose Mar tins (vorig Jaar tweede in de Ronde van Por tugal) en Herculano Oliveira en de Bels Ludo Noeli gecontracteerd. Voorts is hij nog in onderhandeling met de Britten Harrison en Bilsland. moet ik anders in die periode thuis doen? Ik rijd goed. De meeste koer sen heb ik uitgereden. Maar ik heb net niet de mazzel dat ik wat win'. nBESCHAMEND Janbroers was een van de weinigen in het rennersveld die Zoetemelk nog partij gaf. Jan Janssen, de enige Ne derlander tot nu toe die er ooit in ge slaagd is een Tour de France te win nen, noemde gebrek aan tegenstand ronduit beschamend. 'Tijdens een na tionaal kampioenschap moet je er zijn. Dan moet je jezelf manifesteren. Als je dat niet kunt, doe je er beter aan weg te blijven'. Zoetemelk: 'De uitslagen bewijzen dat het Nederland se profwielrennen internationaal niet sterk is. Karstens door sprintoverwin ningen en ikzelf door mijn prestaties in etappewedstrijden zorgen nog voor uitslagen. Van de jongeren zie je met uitzondering van Kuiper en Bal niet veel'. Zoetemelk wachtte niet zoals vorig jaar tot het moment waarop Tabak al een beslissende voorsprong had geno men. Niet de anderen maar hij nam het initiatief. 'In het verleden moest ik ook steeds in mijn eentje tegen an deren knokken. Dat weet ik aan het terugpakken van anderen. Ik dacht bij mezelf: dat ga ik dit jaar eens anders aanpakken. Ik ga zelf weg en dan mo gen die anderen mij proberen terug te halen.' Voor Joop Zoetemelk was het vrij eenvoudig om weg te komen. 'Er reed geen hechté formatie maar een groep individuelen om mij heen. Toen ik weg reed was ik vooral blij Karstens weg te spelen. Hem beschouwde ik als mijn gevaarlijkste concurrent. Ik maakte gebruik van een moment van onoplettendheid van de concurrentie. Ik reed op kop. Toen ik een andere op kop wilde laten rijden, keken mijn achtervolgers elkaar aan. Spelender wijs reed ik vijftien meter van hen weg. Toen ben ik uit alle macht door gegaan. Later kwamen Kuiper, De Joop Zoetemelk tijdens de beklimming van de Cauberg op weg naar het kampioenschap van Nederland. Vlam en Krekels nog terug, maar die ben ik ook kwijtgeraakt'. Henny Kuiper, de Nederlandse revela tie uit het vroege seizoen, was tegen deze Zoetemelk echter kansloos. Jan Janssen: 'Voor een jonge renner heeft hij in het vroege seizoen veel gere den. Het is logisch dat hij nu niet meer in topvorm is. Ik heb teleurstel lend weinig van de anderen gezien'. Van Henny Cuiper werd al spoedig duidelijk dat hij Zoetemelk zou moe ten laten gaan. In iedere beklimming van de Cauwberg raakte hij los. Hij moest dan op zijn tanden bijten om terug te komen. Toen Zoetemelk een keer goed op'de pedalen ging staan vlogen zowel Kuiper als Krekels eraf. Een ronde later moest ook De Vlam ervaren in welke begenadigde vorm de Nederlander in Franse dienst steekt. Zoetemelk: 'Toen heb ik drie ronden lang vooruit gekoerst. Op het moment dat mijn voorsprong meer dan drie minuten bedroeg, ben ik rus tig mijn eigen hoge tempo gaan rij den. Vanaf dat moment voelde ik mij geen moment meer bedreigd. Omdat ik wist hoeveel moeilijker die ande ren het hadden. Want op een derge lijk parkoers word je gemakkelijk op minuten gereden als er eenmaal ie mand ontsnapt is. In de Poly Multi- plié een bergcriterium in Frankrijk, heb ik hetzelfde ondervonden toen Gcana eenmaal weg was. Guimard, Thevenet en ik kwamen er niet meer bij'. IMPONEREND Zoetemelks vlucht was imponerend. Vooral in de eerste ronde van zijn so lo (na 90 kilometer koers) toen hij de snelste ronde van dit weekeinde afleg de. (10 minuten 20 seconden tegen ruim elf minuten gemiddeld). Het vervolg van zijn jacht getuigde van een opmerkelijke regelmaaat. Met ro- netijden die net iets boven de elf mi nuten lagen vergrootte Zoetemelk de marge met zijn kansloze achtervol gers. Janbroers: 'Een groot aantal ren ners wilde helemaal geen kop doen. Toen hèb ik een afspraak gemaakt met Karstens (van de concurrerende Rocado-stal,-red.) om samen te demar reren. Wij zijn weggegaan toen Joop al twee minuten had. Natuurlijk veel te laat. Maar in feite heeft Zoetemelk ons allemaal verrast. Niemand had er op gerekend dat hij al zo vroeg met zijn aanval zou beginnen. De taktiek in onze ploeg was ook afgestemd om hem met herhaalde aanvallen af te matten. Het is allemaal niet gelukt. Ik heb nog even hoop geihad dat Kre kels bij hom kon blijven toen hij met Kuipers en De Vlam bij Zoetemelk zat. Maar hij heeft zich uit het wiel laten rijden en dat is wel zwaar te gengevallen. In de eindsprint om de tweede plaats bleef Karstens aan mijn wiel zitten tegen de Cauwberg op. Maar ik versloeg hem in de sprint'. De wijze waarop Joop Zoetemelk zijn tweede proftitel (in 1971 kreeg hij voor de eerste keer de rood-wit-blau- we kampioenstrui aan) binnenhaalde, bewijst hoezeer hij gegroeid is als coureur. 'Daaraan heeft mijn verhui zing naar Frankrijk ook toe bijgedra gen. Door veel in Frankrijk te rijden word je toch het meest coureur. Daar is het parcours te vinden dat je in be- kamp en mag je een groot aantal cri teria niet rijden. Als ik dan faal in het wereldkampioenschap in Barcelo na heb ik een groot deel van het sei zoen weggegooid. Die titel vind ik mooi, maar voor de rest geen flauwe kul. Voor de eer hoef ik het niet te doen. Die eer heb ik met mijn 27 jaar niet meer nodig'. Van Wijhe is een pure amateur. Waarschijnlijk de enig echte in die omvangrijke groep van zaterdag. Die allemaal dat hypocriete woordje ama teur op hun licentie hebben staan. Dries van Wijhe was buiten zijn ei gen regio een onbekende. Zijn afkeer van de verplichtingen, die een gespon sord renner krijgt opgelegd, is er me de de oorzaak van dat hij niet uit komt in klassieke wedstrijden voor sponsorploegen. De grote amateurweg wedstrijden die openstaan voor vere nigingsteams kon hij nimmer voltooi en. 'Zodra er waaiers ontstaan en ik moest even op het kantje fietsen, was het gebeurd'. VIJFTIG ZEGES Dries heeft in zijn wielercarrière (2 jaar als nieuweling, nu bezig met zijn tiende amateurseizoen) vijftig over winningen behaald in criteria. 'Alle maal met voorsprong. Eén keer won ik een massasprint, maar dat kwam omdat de eerste drie renners in de bocht onderuit gingen'. Het aantal overwinningen zou zonder twijfel een veelvoud van dat getal zijn geweest, wanneer Van Wijhe ook de zondag tot zijn beschikking had. Uit religieuze Dries van Wijhe, de verrassende kampioen bij de amateurs, ging na de huldiging op de schouders van zijn supporters. Van onze speciale verslaggever Winnaar: Dries van Wijhe (27). Woonplaats Oosterwolde. Lid van de IJsselstreek. Ere lijst 1973: bergchiterlum in Beek en Gelders kampioenschap. In nieuwelingen- en ama- teurtijd winnaar van 50 criteria. Koersverloop: na 11 km: demarrage van Van Wijhe. Acht renners trekken mee ten aan val onder wie SchUr en Van den Dohmen. Aling en Dohmen vallen al. Na 60 km: 18 renners aan de leiding, na 67 km: Fedor den Hertog. Nidi den Hertog, Drie6 van Wijhe. Tolne van den Bunder en Gerrie Kneteman demarreren. Na 130 km: demarrage van Den Hertog en Kneteman maar worden terugge pakt door achtervolgers. Na 145 km: demar rage van Van Wijhe. Na 155 km: Den Her tog rijdt Kneteman en Van den Bunder los. maar slaagt er niet meer in Van Wijhe nog voor de eindstreep terug te pakken. VALKENBURG Dolle Dries, de Boemerang, de Keizer van Kerkdorp. Drie kleurrijke bijna men, die de boerenzoon uit het Veluwse Oosterwolde, Dries van Wijhe uitstekend karakteriseren. Bijnamen die tot de jongste za terdag uitsluitend werden gekend door het Gelderse en Overijsselse wielervolk. De verrassende ont knoping van het Nederlands ama teurkampioenschap heeft aan de pseudoniem nationale bekendheid gegeven. De overwinning van Dries van Wijhe is de verfrissende triomf van een brok puur amateurisme. In een tijd perk waarin de commercie de topama- teurs heeft getransformeerd in semi- professionals is de overwinning van deze natuurmens een ware verade ming. Die serie pseudoniemen behoeft toelichting. Van Wijhe: 'Dat dolle Dries slaat op mijn onbezonnen stijl. Het is bij mij dikwijls een kwestie van wegrammen en niet nadenken. Maar dat kan mij niet schelen. Ik leef mij uit op de fiets. Ik ga niet zitten rekenen'. De tweede bijnaam, boemerang, heeft al eveneens met zijn weinig overwogen taktiek te maken. Dries wordt na een vroege demarrage nog al eens teruggepakt door het pe- leton. Een boemerang-effect De ere naam Keizer van Kerkdorp kreeg hij van de inwoners van Kerkdorp een gehucht behorend bij Oosterwolde in de gemeente Oldebroek. Wekenlang leefden ze al naar dit kampioenschap toe, de amateurvedet ten. Hun dure benen werden door de heren sponsors nog eens extra in de watten gelegd. Via trainingskampen werden zij optimaal voorbereid op het wielerge-vecht op de Cauberg. Geen van de renners, die zaterdagmiddag rond 1 uur voor de eerste keer in de ze titelstrijd de pedalen rond duwde zal zich zo zorgeloos hebben voorbe reid als Dries van Wijhe. En toch fietste die boerenlummel het hele ge soigneerde veld aan flarden. Het gros van de amateurelite vertoefde al da genlang in en rond Valkenburg. Dries was in de vroege ochtenduren vanaf de noordelijke Veluwe meegereisd in de bus van zijn vereniging De IJssel streek naar Zuid-Limburg. Hij heeft om principiële redenen geen sponsor achter zich staan. 'Ik wil nooit in een grote sponsor- ploeg. Dat schept alleen maar ver plichtingen. Dan gaat een sponsor zeg gen waar je moet rijden en wanneer. Dat wil ik niet Wielrennen is mijn hobby en niet meer dan dat Als ik niet wil fietsen, moet ik kunnen af stappen als ik daar zin in heb. En die nationale titel verandert helemaal niets aan mijn instelling ten opzichte van het wielrennen.' Dries schuwt iedere verplichting. In 1971 werd hij geselecteerd voor de ploeg van de 100 kilometer tijdrijden voor het wereldkampioenschap. Van Wijhe weigerde. 'Ik zal dit jaar ook bedanken voor uitzending naar het wereldkampioenschap op de weg. Want dan moet je in een trainings- overwegingen is die zondagssport voor hem echter taboe. 'Bij ons thuis zijn wij Nederlands Hervormd. Mijn moe der is er heel erg op tegen dat ik op zondag aan sport doe. En ik ben het daar wel mee eens. Ik kan het mijn ouders ook niet aandoen op zondag te gaan fietsen. Het heeft hen toch al moeite genoeg gekost om te accepte ren dat ik ging wielrennen. Vooral mijn vader was daar sterk op tegen. Mijn moeder zegt altijd tegen mij: Pas op dat je niet valt. Als ik thuis VALKENBURG Fedor den Hertog zal dit Jaar waarschijnlijk niet starten in de Tour de l'Avenir. Sponsordirecteur De Vries en ploegleider Piet Llebregts vinden dat Den Hertog als beschermd renner van start moet gaan. Wanneer de KNWU de 'eis' niet in willigt. zal Den Hertog niet naar de Tour de 1 Avenir gaan. Llebregts: 'We willen hem een aanval laten doen op het werelduurrecord bij de ama teurs. In Juli gaat Fedor een keer proef rijden in Milnchen of Milaan. Verloopt dat bevredigend, dan zal Fedor in het najaar dat werelduurrecord aanvallen. Verder is de strijd om de wereldtitels voor hem het be langrijkste doel. Fedor zal zowel starten in de strijd op de weg als in de persoonlijke achtervolging.' kom na het Nederlands kampioen schap zal moeder zeggen: ben je niet gevallen? Dan antwoord ik: neen moe. Er zal niet over de Nederlandse titel worden gesproken'. Vijf uur lang hobbelde Dries van Wij he mee in die bus naar Valkenburg. Minder dan anderhalf uur voor het uiterst vermoeiende gevecht op de Cauberg stapte hij uit de bus. De na tuurmens Van Wijhe herstelde won derlijk snel. Vanaf de eerste tot de laatste kilometer heeft hij uit dat schijnbaar bodemloze krachtenreser voir geput. Nimmer tevoren ook had hij zich het 'recht' verworven om naar de dopingcontrole te gaan. Dries van Wijhe verlekkerde alleen het wie lerpubliek in zijn streek met zijn wie- Ierkwaliteiten. Hij beperkte zijn acti viteiten tot criteria. Tot zaterdag was de langste koers waaraan hij ooit had deelgenomen. Het Gelders kampioen schap (124 km). De 165 km van zater dag over een oneindig zwaarder par cours voltooide hij echter met de macht en de klasse van een echte kampioen. VOORHOOFD Natuurlijk iedereen vergiste zich in deze Van Wijhe. Ook vorig jaar had hij in de eerste fase van de strijd zijn krachten verkwist in een aantal tome loze demarrages. Daarom werd er on bezorgd gereageerd op zijn vroege vlucht. Slechts clubgenoot Fedor den Hertog wist de jacht van Van Wijhe naar waarde te beoordelen. 'Ik ken Dries al vanaf mijn nieuwelingentijd. Hij maakt ook deel uit van het IJssel- streekteam dat al meermalen het Ne derlands clubkampioenschap heeft veroverd. Toen Dries wegging, wezen een heleboel renners naar hun voor hoofd. Maar het is een taaie rekel, die je in de gaten moet houden. Niette min had Fedor vrede met de titel van zijn clubgenoot ('ik vind het wel mooi zo') toen hij er in de slotfase niet in slaagde om Kenetemann en Van den Bunder te lossen. Den Her tog: 'De koers werd op mij afgestemd. Ik kan niet weg'. Bondcoach Joop Middellink: 'Fedor heeft niet gezien dat Knetemann en Van den Bunder stuk zaten. Als hij een keer goed had gedemarreerd, was hij met glans kam pioen geworden'. Van Wijhe: 'Ik heb het allemaal aan Fedor te danken. Ie dereen keek naar hem en toen zei hij: ga jij maar'. X. Dries van Wijhe (Kerkdorp. Gld) de 165 km in 4.07 41, 2. Fedor den Hertog (Ermeloi op 47 sec. 3. GerrieKnetcmann (Amsterdam) op 2.09. 4. Antoine van den Bunder (IJzen- dijkei z.t. 5. Wil van Helvoirt (Tilburg) op 6.37. 6 Cor Boersma (Treebeek) z.t. 7 Frits Schuer (Sappemeer) z.t. 8 Hans Koot (Eind hoven) z.t. 9. Ad Tak (Oud Gastel) op 7.45, 10. Piet van Kollenburg (Sittard) op 8.18. 11 Albert Scheffer (Zelhem) op 8 44. 12 Jan Lange (Kerkradei z.t. 13. Henk Smits (Baar- loo) z.t 14 Gerrie St. Nicolaas Cs Graven deel) z.t. 15. André Gevers (Schijndcli z.t. 16. Jo Maas (Maastricht) z.t. 17. Henk Prin sen (Hank) z.t. 18. Harric Lunenberg (Loos- broek) op 9 28, 19. Jos Kieftenburg (Hoorn) op 11.57, 20. Bennie Ceulen (Maastricht) op 12.09 JOOP HOLTHAUSEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10