Noordzee wil legale status Wonderlijk Nieuwe politieserie in de maak Onbekend talent in filmprogramma van Jan van Hillo Pikante schelvis Post helpt met touw en nakpapier door John Rowan Wilson de grootste mappen- maker TROUW/KWARTET VRIJDAG 22 JUNI 1973 BINNENLAND-RADIO TV T4A Van onze radio- en tv-redactie NAARDEN/HILVERSUM Vandaag start radio Noordzee een wer- vingsaktie om voldoende leden te winnen om straks een officiële omroep te worden. Nu praktisch vast staat, dat de rege ring de piratenwetjes zal onderteke nen en mag worden aangenomen, dat dit 't einde van deze zendschepen bete kent. heeft Noordzee gekozen voor een legale oplossing. In de campagne wordt niet alleen ge mikt op de jeugdige luisteraars, maar vooral op hun ouders, die kijk- en luisterbijdragen hebben betaald en dus lid kunnen worden. Deze kunnen MARY PERKINS voor hun kinderen een lidmaatschaps kaart aanvragen. Er moet een totaalprogramma worden gemaakt en bij de hele opzet wordt 'eerbiedig' gekeken naar het succes van de eens klein begonnen Tros. In het maken van een totaalprogramma ziet John de Mol, directeur van Noordzee, geen al te grote moeilijkhe den. John de Mol vindt het wonderlijk dat bij de inspanning van Den Haag en Hilversum wel is gerept over plaat sing van Veronica-personeel op Hil versum 3, maar nooit over Noordzee. Bij de poging om een zendmachtiging te krijgen steekt Noordzee ditmaal geen hand uit naar Veronica. 'Wij hebben dit bij herhaling gedaan, maar men had ons niet nodig.' Noordzee heeft 58 mensen in dienst, waarvan veertien discjockeys in vaste dienst en drie nieuwslezers, zes studi- otcchnici en twee zendertechnici. Veronica Morgen zal radio Veronica bekendma ken welke maatregelen men denkt te nemen nu men 'met de rug tegen de muur staat', zoals programmaleider Rob Out het uitdrukt. Werd gisteren nog opgemerkt moedeloos bij de pak ken neer te zullen blijven zitten, van daag werd ijlings bekendgemaakt, dat er plannen zijn. De stappen van Noordzee zullen daar niet vreemd aan zijn. Bij radio Caroline mogen op last van de directie, die in Londen zit, geen mededelingen worden gedaan. Intussen blijkt, dat niet iedereen in omroepland de Veronica-mensen van harte zal ontvangen. Maakte deze week de ondernemingsraad van de NOS bekend geen reden te zien het Veronica-personeel bij aanstelling van personeel de voorkeur te geven, giste ren lieten de 'confessionele bonden' weten niet mee te werken aan bespre kingen tussen de bond Mercurius (NW) en de omroepleiding over mo gelijk voorkeursdienstverbtnd bij de omroep van ex-personeel van 'de pira tenzenders'. Een wonderlijke belevenis om Dick Cavett, vermaard door zijn luchtige in terviewtechniek, bezig te zien als ex plicateur in een programma over ge slachtsziekten. Je kunt het gerust ren show noemen, want Cavett hanteerde diezelfde lichtvoetige aanpak en de voorlichting werd onderbroken door parodistische sketches en door liedjes die op het onderioerp betrekking had den. De materie op zich zelf heeft niets op zienbarends. Voor de oorlog al kregen Nederlandse verpleegsters in opleiding precies dezelfde dingen te horen en daar is nooit iemand over gevallen. Het ongewone, zit 'm in de wijze waar op de stof nu is verpakt en voor een miljoenenjubliek uit de doeken tvordt gedaan. Ik ben benieuwd of de VPRO reacties krijgt van kijkers die de uit zending van 'VD Blues' ongepast of on gewest hebben gevonden. Misschien moeten we wel concluderen dat riet voor de vertoning de hoogste tijd werd, omdat waarlijk niet alleen in de Verenigde Staten de toeneming van het aantal lijders aan venerische ziekten zorgwekkend is. Zelf sta ik nog al eens gereserveerd tegenover allerlei vormen van recht- voor-zijn-raap-voorlichting. Ik prefe reer een voorzichtige benadering, ivaarbij rekening wordt gehouden met bestaande gevoeligheden. Ik meen dat 'VD Blues' daaraan op voortr.ejfenjKe wijze voldoet. Er is een zekere afstan delijkheid in de presentatie, echter nooit zonder de harde waarheden in vloeipapier te verpakken of te in stoppen onder de toonbank die taboe heet. Bij de VPRO zitten geen specialisten in het bedenken van spelletjes die het lek ker doen. Ook de nieuwe telefoon-quiz onder het motto van de echoput in We zel is te moeizaam van opzet, te tijdro vend in het achterhalen van de ver langde gegevens en gedurende al die tijd valt er visueel hoegenaamd niets te beleven. Je kunt als kijker natuur lijk wel proberen je in de zenuwen te storten omdat de kandidaten in tijd nood raken, maar dat vind ik toch maar een naïeve vorm van zelfhypno- se. Na een goed gefilmde documentaire over met uitsterven bedreigde dier soorten. vertoonde de EO een speel film uit de Billy GrahamJproducties. Een soort bekeringsgeschiedenis hele maal op z'n Amerikaans. Ik moet de mogelijkheid openhouden dat er ook onder de landgenoten mensen zijn die zich door dit soort films aangesproken voelen en er iets van zichzelf in her kennen. Ik vermoed echter dat velen zich niet kunnen vinden bij deze vorm van religieuze beleving die te weinig aansluit bij de Nederlandse, graag wat dieper spittende, geaardheid. Op zijn verkenningstocht naar de po sitie van christenen in Zuidaost-Azië, is Meindert Leerling niets gebleken van een miljoenen-uittocht van christenen, zoals ds Mclntire heeft beweerd. De eindredacteur van Nader Bekeken noemde deze berichtgeving nogal sen- sationeel omdat er in het betrokken gebied niet eens zo veel christenen zijn. m TT7" 1 1 Helaas moest ik te vroeg aan het I/) ËM/ fë schrijven van dit stuk beginnen om de ËWË^ f Ë.ËJË.\Ëw^ËËr\ reportage 'Voor God en Ulster' langer dan een kwartier te kunnen zien. Ik kan dus geen oordeel uitspreken over de wijze waarop Ko Durieux dit hete hangijzer heeft benaderd. 22 TON HYDRA In Amsterdam worden op dit moment filmopnamen gemaakt voor een serie tv-detectives. Het is een co-produktie van de KRO en de BRT (Belgische tele visie). De serie krijgt als titel 'Centraal Station' en staat onder regie van Paul Cammermans. Op de foto een scène met links de chef van de spoorwegrecher che Wlllems (Bert Dijkstra), rechts rechercheur Schimmel (Cor Witschge) en in het midden regisseur Paul Cammermans en cameraman Jos van Schoor. HILVERSUM In de NCRV-uitzen- ding van vanavond 'Talent achter de camera' kijkt Jan van Hillo terug naar de tijd, dat hij nog niet werk zaam was bij de televisie en dat hij voor verschillende instellingen films in opdracht maakte. Daarom is het hem vooral bekend, dat er behalve de filmgroten in ons land als Bert Haanstra, Fons Rademakers en Herman van dt*r Horst ook veel andere begaafde filmers zijn. Deze kunnen zich echter door de aard van hun werk niet verheugen in grote be langstelling. Dit zijn cineasten, die werken aan opdrachten voor over heidsinstellingen of van commerciële aard. De films gaan vaak naar festivals en winnen prijzen. Om hun vakkennis vindt Van Hill, dat vertoning van deze films meer dan de moeite waard is. In drie televisie-uitzendingen in het zomerseizoen willen Van Hillo en Han Baartmans aandacht aan deze produkten besteden. Mocht blijken, dat deze eerste stappen worden ge waardeerd, dan zullen de uitzendin gen in het winterseizoen met een ze kere regelmaat worden voortgezet. Horizontaal woorden invullen die be tekenen: 1. toiletartikel, 2. jong schaap, 3. mand, 4. mak, 5. knaagdier, 6. holte in een muur, 7. gesloten, 8. ik (Lat.), 9. teken in de dierenriem, 10. vier handig dier, 11. bedekt bloeiende plant. Bij juiste invulling leest men in de verticale rij 12 de naam van een plant. Inv ui-puzzel 600 gr. schelvisfilets 1 glas witte wijn 1 citroen 100 gr. boter 3 cetl. bloem 2 eierdooiers peterselie 2 augurken zout, peper De schoongemaakte vis tien minuten tegen de kook aan houden in een mengsel van wijn, citroensap, zout, en peter. Haal de vis eruit en leg ze op een vuurvaste schotel. Maak een saus van de boter, de bloem, het visvocht en eventueel nog wat water. Op smaak afmaken met zout en peper. Haal de saus van het vuur af en roer er de twee eierdooiers door. De grote augurken fijnsnijden en die door de saus roeren. Bedek de vis met deze saus en zet de schotel een kwartier in een warme oven. Het kan ook op een kookplaat mèt een asbestplaatje eron der. Vlak voor het opdienen de gehak te perselie erover strooien. Menutip: Julienne soep, pikante schei- ris, doperwten, aardappelpuree, si naasappelpudding. Van een verslaggever DEN HAAG De FIT gaat in drie Twentse plaatsen een proef nemen met het beschikbaar stellen van verpakkingsmateri aal op de postkantoren. Dat ge beurt in Enschede, Hengelo en Haaksbergen. In de hallen van de postkanto ren komen paktafels met golf kartonnen enveloppen (in vier formaten) en vellen stevig pak papier. Schaar, touw, plakband en een viltstift staan ten dien ste van het publiek. De PTT gaat voor deze service 'een klei ne vergoeding' rekenen. De proef is bedoeld als een eer ste behoeftepeiling en zal op zijn minst duren tot en met decem ber. De ervaringen in Twente zullen bepalen of PTT deze ser vice in het hele land kan invoe ren. De postmensen van PTT willen particulieren helpen met hun pakjes, omdat ze de indruk heb ben, dat het voor hen vaak een probleem is om aan het beno digde verpakkingsmateriaal te komen. 'Meestal ontbreekt in huis juist dat materiaal dat no dig is om iets goed te verpak ken'. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 K) 11 'Wat hebben ze dan gedaan?' riep smidje Verholen verwonderd uit. 'Ze heb'n genoeg slinkse streek'n uut- gehaald om 2e diep in de baajes te trapp'n!' antwoordde Eelco Eelkema ferm. 'Ik heb je toch al 'es gezegd, dat ik van oordeel was, dat jij die klap op je test wel deeg'lijk had ont- vang'n als gevolg van hun minne kon- kelefoesies"> Dat weet ik nou wel héél zeker, Verhool'n!' 'Hoeze dan. vroeg de smid opgewonden. 'Om dat ze mien ook met de gummilat op de kop wild'n roepp'n,' antwoord de Eelco. 'Maar ik was ze net een beetje te slim af en toen kwam het anders uut!' 'Als je me nou.zei smidje Verholen beduusd. 'Hebben ze zelfs getracht geweld uit te oefenen op de eerbiedwaardige schedel van het gezag?' 'En niet zo'n klein beetje ook,' vervolgde Eelco. 'Als ze mien geraakt hadd'n, dan had het er niet best uitgezien. Maar d'r is nog veel meer gebeurd. Ze fijn zonder vestigingsvergunning in het betreffen de pand gekroop'n«en ze maak'n daar muziek zonder muziekvergunning. Dan hebb'n ze ook nog wederrechtelijk de grenspaal'n van de gemeente Rijkhuy- zen verzet. Kan d'r dan nog twijfel aan bestaan, Verhool'n, dat ze in die herberg duistere zaak'n bedrijv'n? Ik heb d'r veel over gedacht, Verhool'n, en ik kom telk'ns weer tot die ene slotsom: HET IS ZE TE DOEN OM DE SCHATT'N VAN DE GRAAF BENNICK VAN RIJCKENSTEYN!' Smidje Verholen rolde bijna van stoel, toen hij deze drieste wool hoorde. 'Eelco.steunde 'Weet je wel vtet je daar zegt?' weet ik heel goed,' zei Eelco be 'Het gaat ze om de schatt'n vai oude graaf!' 'Laat ik je dan gt- stellen,' zei de smid kalmerendlV schatten krijgen ze nooit! Die schi liggen zó goed verborgen in eet^ heime schatkamer, dat het voUqr onmogelijk is erbij te komen.' - terwijl deze discussie zich afspia1 aan de leestafel van het bi dorpsherbergje, naderde door der-, le straatjes de grote, glanzende, r te auto van de oude graaf. auto van de eigenaar van al dip ten. inzende, ff if.de P i al die r* OPLOSSING VAN GISTEREN: Hor.: 1. moot, 4. Aser, 7. lap, 8. eelt, 10. i.l. 12. Epen, 14. emoe, 16. Arno, 18. idee, 20. na, 21. nego, 23. tsa, 25. ante, 27. goal, 29. ade, 30. Neer, 32, al, 34. Eede, 36. dupe. 38. eppe, 40. neen, 42. ma, 43. mast, 45. Ier, 47. nest, 48. stel. Vert.: 1. ma, 2. open, 3. TEE, 4. al, 5. stee, 6. rio, 7. laan, 9. enig, 11. Lena, 13. pont, 15. meta, 17. raad, 19. doge, 22. eend, 24. slap, 26. neep, 28. orde, 29. adem, 31. eens, 33. leer, 35. Eems, 37. unie, 39. Pan, 41. ets, 44. at. 46. el. Confessionele bonden willen Veronica kwijt UTRECHT De kring van medewer kers in de (bij het NKV aangesloten) Unie BLHP en de bedrijfsgroep radio en tv ban de (bij het CNV aangeslo ten) christelijke bedrijfsgroep HBV vinden dat de thans door de regering aan het parlement voorgelegde zgn. 'Veronicawetjes' alle steun verdienen en de hoop wekken op een verbeterd beleid van de regering ten aanzien van de omroep. In een gisteren uitgegeven verklaring dringen de beide bonden er bij het parlement en de regering op aan 'niet toe te geven aan druk van personen of instellingen die, hetzij om electora le hetzij om commerciële redenen de reeds lang noodzakelijke maatregelen alsnog wensen te frustreren.' FERDINAND .g-M Radio vandaag (ADVERTENTIE) Ooit papieren kwijt? Atlanta levert alle mappen voorpape rassen, polissen, en documenten. Verkrijgbaar bij elke moderne kantoorboekhandel. Ze voelde zich opgelucht. Ze zag hem gedurende de lange, stille avonden met CTane praten en een andere kijk op zijn zaken krijgen. Alan had gelijk gehad, hield ze zich voor. Al wat er nodig was waren rust en verandering van omgeving om hem zijn gevoel voor verhoudingen terug te geven. Toen ze Edward van het Victoria Sta tion afhaalde, was ze prettig verrast hoe hij er uitzag. Hij was slanker ge worden en het pafferige was uit zijn gezicht weggetrokken. Daardoor, en door de donkerbruine huid die hij had opgedaan, was hij bijna knap in een ietwat zwabberige stijl. Ook in zijn houding was iets veranderd. De reis scheen hem nieuw zelfvertrouwen gegeven te hebben. In de taxi hadden ze het hoofdzake lijk over ditjes en datjes. Hij be schreef het besluit van hun reis, na dat hij haar de laatste brief gestuurd had, Edward gaf toe dat hij Crane een beetje dikdoenerig was gaan vin den, en ze kon zich voorstellen welke van Edwards eigenschappen Crane ir ritant gevonden zou hebben. Gelukkig hadden ze de acht weken zonder wer kelijke wrijvingen door weten te ko men. Ze wachtte erop dat hij de kwestie van zijn toekomst zou aansnijden .Ze had besloten dat zij niet degene zou zijn die erover begon, maar naarmate de tijd voortschreed werd ze ongedul diger. Pas toen ze thuis waren begon hij er eindelijk over. Terwijl hij het nog steeds over Afrika had, zei hij: 'Het is de geweldigste er varing van mijn leven geweest'. Hij hield even op en zei toen op ernstige toon: 'Ik wil terug*. Hij had er blijkbaar geen idee van, dacht ze, hoeveel de reis had gekost. Een vakantie van die omvang ging hun draagkracht verre te boven. Maar ze wilde hem niet de moed ontnemen. 'Misschien, als we gaan sparen. 'Ik bedoel niet op bezoek', zei hij. 'Om er te werken'. 'Werken?' Ze verbaasde zich. 'Hoezo? Heeft iemand je een baan aangebo den?' 'Ja'. 'Ik wist niet dal ze daar aan research deden'. 'Dat doen ze ook niet. Met research heb ik voorgoed afgerekend'. Toen hij zag hoe verbaasd ze keek, zei hij nog: 'Dat is een van de dingen die me tijdens de reis duidelijk geworden zijn. Ik wil nooit meer naar dat labo ratorium terug". Peinzend voegde hij eraan toe: 'Ik ben er eigenlijk nooit werkelijk geschikt voor geweest, zie je. Ik ben er alleen maar in verzeild geraakt omdat ik hersens had en niet gepolijst genoeg was voor het gewone klinische werk'. 'Maar je ging er zo in op. Je werkte dag en nacht. Je dacht nergens anders aan. 'Dat was omdat er ik er in geloofde. Maar ik zou het beslist niet nog eens kunnen doen. Weet je dat ik nog steeds van die hond droom?' 'Wat ga je dan zeggen? Wat wil je dan wél doen?' 'Ik wil praktizeren', zei hij simpelweg. 'Waar ik voor opgeleid ben. En dat wil ik in Afrika doen, waar er be hoefte aan bestaat'. 'De Koloniale Me dische Dienst, bedoel je?' 'Nee. Ik zie mezelf niet als een ambte naar.' Hij kwam vlak bij haar zitten en zei met mijmerende stem: 'Ik ben mee geweest naar een schitterend punt. Een rimboeziekenhuisje in een dorp dat Manusha heet. Je gaat er met de boot over een reusachtige ri vier naartoe, dan loop je een paar ki lometer door de rimboe, en daar ligt het voor je neus, met hoge blauwe bergen die erachter oprijzen. Het is er hoog, dus al te warm is het er niet en ze hebben er volstrekt geen slaap ziekte. Er zitten de prachtigste vogels die ik ooit gezien heb Ze was de kluts kwijt; ze kon hem niet bijhouden. En zijn enthousiasme vond ze eerder verontrustend dan ge ruststellend. 'Wacht eens even. Dat snap ik niet. Wilde je zeggen dat je daar wilt werken?' 'Ja'. 'Laat me dan eerst maar eens kijken waar het ligt. Op de kaart'. Hij haalde een atlas te voorschijn en sloeg het blad van Midden-Afrika open. Na enig zoeken wees hij tenslotte met een potlood een gebied aan. 'Het ligt daar ergens in de buurt'. 'Maar.ik heb er zelfs nog nooit van gehoord. Het is niet eens een Britse kolonie'. 'Alleen officieel niet. Ze hebben er een koning, maar die staat nogal ste vig onder Britse invloed. Je hoeft niet bang te zijn dat je daar door kannibalen wordt opgegeten of iets dergelijks'. 'Maar toch begrijp ik het nog niet. Van wie is dat ziekenhuis? Voor wie zou je daar werken?' 'Nou, ik zou natuurlijk volledig eigen baas zijn. Ik zou aan niemand verant woording schuldig zijn'. Toen hij in zag dat dit geen antwoord op de vraag was, voegde hij er aan toe: 'De feite lijke eigenaar is de Kerk. Eigenlijk is het een medische zendingspost'. (Wordt vervolgd) HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje, met 8.00 Nws; 8.11 Radiojournaal en 8.30 De groenteman. 9.00 (Si Het Radio Filh. Ork.: mod. müz. NOS: 9.20 Wat heeft dat kind?, pedagog. rubr. 9.35 Waterst. AVRO: 9.40 (S) Het Radio Ko perkwartet: amusem.muz. 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.10 (ged. S) Arbeidsvitaminen. <11.00 Nws: 11.03-11.06 Radiojournaal.) 11.30 (S) Horlepiep: inf. over nieuw verschenon platen op het gebied van volksmuz. 11.55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op de Derde We reld: inf. progr. over ontwikkelingssamen werking. 12.15 Blik op Europa r Inf. progr. over Europeso integratie. Overheidsvoorl.: 12.30 Uitz. v.d. landb. NOS: 12.40 (S) Lichte gramm.muz. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nws. VARA: 13.11 Dingen v.d. dag. NOS: 13.25 Toerlsmo - toerist, inf. uit bin nen- en buitenl. 13.50 Van Ta-ta tot toale taal rubr. over het leven in de taal. 14.00 (S) Muz. uit de Middeleeuwen en Renaissan ce. 14.35 Skylab, rechtstreekse rep. terug keer bemanning "op aarde. 15.00 (S) Zoek licht op Nederland: rep. en comm. uit alle delen v.h. land en veel muz. (16.00-16.02 Nws). VPRO: 17.00 VPRO-VriJdag: Recht streeks progr. met pollt. analyses, rep., ach- tergr.int. en tlef, reaktles, met 17.00 Akt.- rubr.: 17.55 Med. VPRO: 18.00 Nws: 18.11 Akt.rubr. en'18.50 Komm. KRO: 19.00 (S) Springplank: jonge artiesten. 19.30 Logboek van Gods Volk - bij- uw schrijven: vërzoekpl.progr. 22.00 Rels- oogst - toerist, magazine. 22.25 Overweging. HILVERSUM II KRO:. 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (S) Badinene: klass. muz. 7.30 Nws. 7.41 Echo. 7.50 (S) Badinerle: klass. muz. 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.36 Gyran. v.d. huisVr. 8.45 Moeders wil is wet. 9.40 School radio. 10.00 (S) Aubade: Utr. Symf. Ork. met solfct: klass. muz. (10,30-10.32 Nws.) 11.00 V.d. zieken. 11.55 Med, 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.22 Wij v.h. land: 12.26 Med. t.b.v. land- en tulnb.: 12.30 Nws: 12.41-12.50 Echo. 13,00-13.05 Raden maar 14.00 Schoolradio. 14.30 (S) Inter- lok. op vrijdag: gevar. progr. met 15.30 Nws. 17.00 Zonder grenzen: rubr. over missie en zending. 17.10 (S) Dansork. met zangsolist. 17.30 Nws. 17.32 Echo. KRO: 18.00 (S) Licht ork. met solisten. 18.19 Uitz. v.h. G.P.V. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 Verkenning: nws, feiten en achtergron den op soc.-maatsch. terrein. 18.58 Marktber. VPRO: 19.00 VPRO-VriJdag: rechtstreeks progr. met soc.-kult. act. en ber., waarin verder 19.00 en 20.05 Akt.rubr. Vandaag dit morgen dat; 19.50 (NOS) Den Haag vandaag; 20.00 Nws en 20.15 VPRO-Vrljdagavond conc. met Prom. ork. VARA: 21,00 (S) Omroepork. (ADVERTENTIE) dokoMle besté voeding voor uw bond en solist: klass. muz. In de pauze: ca.ke 21.55 Lezing over het toneel in het Festival. 22.35 <S) In .De Staalkaart^. HILVERSUM III tr EO: 7.00 Nws. 7.02 (S) Gospelsoundj?" voor jonge mensen. 8.00 Nws. 8.02 (SCI sen thee en koffie. (9.00 Nws.) 10.0» 0 10.03 (S) De muzikale fruitmand: vera progr. van en voor zieken. NCRV:f L Nws. 11.03 Zing, zing, zing! 12.00 Nwsft Bij Barend. 13.00 Nws. 13.03 (S) Pdph NOS: 14.00 Nws. 14.02 De Meurders MC. AVRO: 15.00 Nws. 15.03 Top Twenty I:vo rik. hitparade. 16.00 Nws. 16.03 Top 1 II: Engelse hitparade. 17.00 Nws. 17.0J Journaal. 17.06 Postbus 700: vers progr. 17.55 AVRO Schaaktoernooi 1971 NOS: 18.00 Nws. 18.02 Joost mag nlë 19.00 Nws. 19.02 Gevolmachtigd: ven 20.00 Nws. 20.02 Dr. Wieners Meat VPRO: 21.00 Nws. 21.02 VPRO-V Show: gevar. muz.progr. (22.0> 24.00 Nws en act.: 22.55 Med.) Nws. BELGIE 324 m NED. 12.00 Nws, med. en SOS-ber. 12.15 muz. (12.50 Buitenl. persoverz. act., weerber. en schouwburgprogr.'s Beursber. 14.00 Nws. 14.03 Lichtei (15.00 Nws.) 16.00 Nws en beursber, Lichte muz. 17.00 Nws en med. 17.10ff, muz. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18.2$ desportber. 18.30 Wegwijs wezen.; f Sport. 18.55 Taalwenken. 18.57 Gram' 19.00 Nws en act. 19.30 Lichte rauz!* Keurig Engels. 19.45 Boekbespreking Gevar. progr. (21.00 Spllnternws; 22.01 23.00 Nws. 23.10 Jazzmuz. Ul rs Meat :O.Vrijdaf\ 22.00. 231 I Med.) 0^ TV vandaag NEDERLAND I NOS 18.45 Kiri de Clown 18.55 Journaal NCRV 19.05 Manus de Maan- Ijakken, musical 20.00 Journaal 20.21 Het leven van een sbion, filmserie 21,45 Achter de camera's: spreken over en kij ken naar (opdracht) films 22.15 Koorzang 22.45 Journaal TELEAC 22.50 Recht op de bur ger af, les 13 NEDERLAND II NOS 18.45 Kiri de Clown 18.55 Journaal TROS 19.05 Calimero 19.10 Wereld op wielen 20.00 Journaal 20.21 De F.B.I.: De verrader, serie 21.10 Zomer'73: amuse mentsprogramma 22.03 The International Wall-to-Wall Show, Noorse in zending naar Montreux 22.25 TROS Sport 22.50 Uit de Kunst 23.50 Journaal DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10,05 Herh. v.h. Journaal van gisteravónd. 10,30 The Liquidator, En gelse speelfilm uit 1965. 12.05 Inf. en menin gen tilt het bedrijfsleven. 12.50 Persoverz. 13.00-13,20 Journaal. 15.50 Journaal. 15.55 Doc. film. 16,40 Kinderprogr. 17,10 Folkfestl- val. 17.55-18.00 Journaal. (Reg. pfOgr.: NDR: 18.00 Sportjournaal. 18.30 Act, 18.45 Zandmann. 18.55 Nordschau Magazine. 19.26 Neues von Klelnstadtbahn- hof. 19.59 Progr.overz. WDR: 18.00 Nws uit Noordr.-Westf. 18.10 Neues vom Kleinstadt- bahnhof. 18.40 Hier und Heute. 19.15 V.d. kinderen. 19,25 Das Jahrhundert der Chirur gen.) 20.00 Journaal, weerber. en reisweer- ber. 20.15 Wetensch. magazine, 21,00 Rep. uit Bonn. 21.25 Der 7. Slnn. 21.30 Der Tod im Wasser. 22.15 Journaal, weerber. cn reisweerber. 22.30 Doc. film. 0.25 Jour naal. DUITSLAND II 16.30 Komm. Brahm. 16.55 Wurzeln der Freiheit. 17.25 Toerist, weerber. 17.30 Jour naal cn weerber. 17.35 Sportinf. 18.05 Magazine met rep. en mu$ Film met Charlie Chaplin. 19.10 Actt: 19.45 Journaal, act. en weerber. 204r, rechtbank. 21.45 Rep. 22.30 ReligieusF 22.45 Journaal, comm., weerber. en I" weerber. 23.05 Les enfants du paradise se film uit 1943-45 0.40 Journaal. »n DUITSLAND III NDR 5 8.20-12.20 Schooltelevisie. b 18.00 Sesamstrasse. 18.45 Progr. voofng se werkn. 19.00 Serieprogr. 19.30 Seri»; 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Kil, wetensch. 21.00-21.45 Fllmrep. DUITSLAND III WDR 18.30 TV-serie. 19.00 Zandraannj Progr. voor Joegosl. werkn. 19.15 Li rum. 19.45 Nws uit Noordr.-Westfj Comm. 20.00 Journaal en weerber. 2' progr. BELGIE NEDERLANDS 18.55 Fabeltjeskr. 19.00 Protest, uitf Progr.overz. 19.35 Zoeklicht. 19.40 M weerber. 19.45 Journaal. 20.10 De mes dige levensgeschiedenis van baron Fn v.d. Trenck (4). 21.15 Panorama. 22.03 naai. 22.10-23.50 Gered. BELGIE FRANS 18.05 Kort Journaal. 18.10 Kleute" 18.30 Kunstkron. 19.00 Le neveu d'Afl (9). 19.30 Waals nws. 19.40 Weerber1, Journaal. 20.15 Verkeerstips. 20.20 Aöae Les compagnons de Baal, feuil. <6fcr 1 Journaal. Lp n (ADVERTENTIE) doko^de beste voeding voor uw bond mac Van ïn flen

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 6