ie eeuwen mode vee concerten van Schelle Leclerc ii- L«]3BSr - - - M ^ï:f: OJ9 - -i:' h: V^;h w iy 4- WMi? Nicolaas-spelen in Marimbahal 7 f, v? •V h M Lf *- -z\i: rdwijk-RBC leragenda balprogramma wisseling tussen iveningen en ël op komst Tweede natuurpad door Meijendel Tennispark in Meerzicht? len Haag en 's-Gravenzande Kunst in 't kort Actiegroep wil het Beukplein afsluiten Keucheniusschool houdt fancy-fair Start volkstuinen Zegwaartseweg Oppassen voor over- bewinkeling Politiebureau niet in gemeentehuis Wandeltochten langs historische Haagse gebouwen SCHEIDEN... EN NU? uv ALGEHELE UITVERKOOP Dr. H. C0UJNSCH00L RECEPTIE Mej. N. Nobel Mej. M. W. de Bakker FAMILIEBERICHTEN winkelmeisje JVKWiARTET VRIJDAG 22 JUNI 1973 Kil £g*( - i'V'-.- ■'i' MrV- RIJSWIJK In het kader van het HoUamd-Festval worden op vrijdag avond 29 juni om hauf negen de Won deren van St. Nicolaas opgevoerd in de Marimbahal. Het betreft de herop voering sinds eeuwen van twee litur gische drama's uit de middeleeuwen, handelend over de wonderen uit het leven van St. Nicolaas. Er is een keur van medewerkers waaronder bijv. Max van Egmond, Marius van Altena, Re- né Jacobu, Harry Geraerts, het Utrechts Studenten Gregoriaans Koor, Syntagma Musicum o.l.v. Kees Otten en vele anderen. Plaatsbewijzen voor deze unieke avond zijn o.m. verkrijg baar bij de Culturele Commissie, Stadhuis Rijswijk (tel. 984657) en 's avonds vanaf 19.30 uur aan de kassa van de Marimbahal. -"S - f' f7 iURG In het prachtige Museum Swaensteyn is tot en met 5tus een tentoonstelling te zien onder de titel: 'De mode in 18e en 19e eeuw'. De prenten .tekeningen, stoffragmenten gsoires die uit deze jaren worden getoond zijn bijzonder in- it. Het museum is geopend op dinsdag, donderdag, zater- zondag van 14-17 uur, bovendien op donderdagavond van lur. Groepen kunnen eventueel buiten de openingsuren de Ie bezoeken. Men krijgt er desgewenst een rondleiding bij In dat geval wordt een telefoontje aan de conservator op isteld. tDAM De eerste wedstrijd algeheel amateurvoetbalkampi- a van Nederland tussen ijk en RBC, die morgenmid- 16.00 uur in Noordwijk be- rdt geleid door de Groningse Ischeidsrechter Mulder. Voor Ti in Roosendaal, op woensdag is (zaterdag) arbiter Van de t Amsterdam aangewezen, as begint Noordwijk morgen- in de sterkste opstelling, dus rdediger Jaap van Kesteren, i vakantie naar Zwitserland gen heeft uitgesteld. itDAM In verband met de ndse kampioenschappen op de .er dit weekeinde slechts één [ers. In Alphen aan de Rijn Ie amateurs, nieuwelingen en ïten. Om 13.00 uur vertrekken ste renners. De start en finish le Energieweg. RDAM Het voetbalprogram- de zaterdagamateurs morgen sn luidt als volgt: II amateur kampioenschap: ijkRBC (16.00 uur). chappelijk: MelissantDBGC lur), GDCLRC (15.00 uur), 'ilhelmina (14.30 uur). ENINGEN Een comité, be- uit ds. Joh. Heule, de heer J. fster en mejuffrouw M. Pronk, I uitwisseling op gang brengen jScheveningen en Israël. Daar- jnaandag 25 juni om 8 uur' in iiwe Kerk aan de Duinstraat 4 Iformatieavond georganiseerd, jrpen in ons land onderhouden ntacten met Israël. Pi DEN HAAG Door de gemeentelij ke dienst voorschool- en kindertui nen is een tweede natuurpad uitgezet door Meijendel langs de meest aan trekkelijke bijzonderheden die er nu in het duin te vinden zijn. De wan delroute is uitgezet met rode naam bordjes en blijft gehandhaafd tot 20 juli. Natuurpadboekjes waarin de wandeling is beschreven zijn verkrijg baar voor 0,75 bij het bezoekerscen trum Meijendel, het kantoor Raalte- straat 22 en in het gemeentelijk In formatiecentrum aan de Groenmarkt. ZOETERMEER Enige tijd geleden hebben de stadsbestuurders het Wijkorgaan Meerzicht verzocht te willen onderzoeken of de bewoners een tennispark achter het Zalkerbos nabij de Voorweg zouden prefereren. Het wijkorgaan geeft nu als ant woord, dat zij er wel wat voor voelt maar dat het tevens toegankelijk moet zijn voor iedereen en dat er een speelplaats moet komen voor kinde ren. De gemeente heeft een gegadigde die op een oppervlakte van 4 k 5000 vierkante meter een tennishal met twee banen en twee gewone banen wil aanlegge.i. Het moet deel uitma ken van een 2 ha groot terrein waar onder meer een waterpartij met veel groen moet komen en een speelter rein voor kinderen. Het wijkorgaan vindt het plan aantrekkelijk, waarbij zij wel voorop stelt dat het een recre atiegebied moet worden waar iedereen zich kan verpozen, ook de niet-tennis- sers. Bureau gesloten LEIDEN Het bureau van de Werk gemeenschap Kindercentra Leiden, Haarlemmerstraat 73b, tel. 30360, is in verband met vakantie van 25 juni tot en met 2 juli gesloten. DEN HAAG Het Vlaardings Jeugd koor o.l.v. de Haagse toonkunstenares Johanna H. G. Mulder maakt van 25 juni tot en met 18 juli een concert tournee naar de VS en Canada. Voor stellingen worden gegeven van de operette 'The magie wand'. Het minis terie van CRM heeft een subsidie voor deze reis verleend. Het gezel schap dat onder de naam 'Vlaardings Youth Chorus' optreedt bestaat uit 36 meisjes, 6 jongens en drie bassen. DEN HAAG In het Nede. Congres gebouw concerteert op woensdagavond 11 juli om acht uur het American Youth Symphony Orchestra and Cho rus. RIJSWIJK Rien Rilter verzorgt donderdagmiddag 28 juni van half één tot half twee een bespeling op het ca rillon van het raadhuis. DEN HAAG De 'Actiegroep Be woners van de buurt tussen Tomson- laan, Laan v. Meerdervoort en Fahren- heitstraat' heeft in een brief aan de gemeenteraad voorgesteld het Beuk plein in de periode van 1 juli tot en met 15 augustus verkeersvrij te ma ken. Het plein zou dan het domein moeten worden van de jeugd. De af sluiting van het plein zou met drang hekken kunnen geschieden. De Actie groep heeft onder de bewoners van de woningen rond het plein een klein onderzoekje gedaan, waaruit blijkt dat van die zijde geen tegenstan tegen het idee valt te verwachten, mits er niet zal worden gevoetbald. De Actiegroep is met het idee gekomen 'uit bezorgd heid voor het leven en welzijn van de kinderen in de vakantieperiode, welke voor de deur staat'. DEN HAAG In verband met het vertrek van de oudste leerlingen naar het voortgezet onderwijs, heeft de Keucheniusschool aan de Prinsegracht 182 op dinsdag 26 juni enkele festivi teiten georganiseerd, o.m. een fancy- fair. 's Middags is de school voor de leerlingen geopend van 2-4 uur en 's avonds van 7-9 uur voor de ouders. Na afloop van de fancy-fair wordt af scheid genomen van de zesdeklassers. Zowel 's middags als 's avonds is er een simultaandamwedstrijd met Jan Weerheim, een bekend dammer van 'De Vriendendamkring' uit Den Haag. ZOETERMEER In de loop van de ze week zal een begin worden ge maakt met de aanleg van het volks tuincomplex aan de Zegwaartseweg. De totale oppervlakte van het com plex bedraagt 5,8 ha. Er zal ruimte zijn voor 156 tuinen. Verwacht wordt dat de overdracht aan je Turnvereni ging Seghwaert in september zal kun nen plaatshebben. Met de aanleg van dit nieuwe volkstuincomplex van Zoe- termeer is een bedrag van 500.000 gemoeid. De oppervlakte van het complex kan worden onderverdeeld in: volkstuinen, bosbeplanting, water en parkeerplaat sen, toegangsweg, paden en bouwter- reintjes. Het gehele complex zal wor den ontsloten door een groengordel van 1,7 ha en gedeeltelijk door een grote waterpartij. De werkzaamheden tijdens de komende maanden zullen onder meer bestaan uit het egaliseren van de grond, het graven van de wa terpartij en grondbewerking. Na de overdracht aan de turnvereniging zal in het plantseizoen vanaf begin no vember met het daadwerkelijke plan ten kunnen worden begonnen, zodat de eerste resultaten van de aanleg en inrichting van het volkstuincomplex pas eerst in de volgende zomer zijn te bezien. :AAG De beroemde Franse Michelle Leclerc, die een lurnee door ons land maakt irdagavond 28 juni te beluiste- Reei het orgel van de Dorpskerk ^^Langestraat in 's Gravenzande lagavond 29 juni op het orgel Houtrustkerk aan de Beeklaan ^|Den Haag. Beide concerten be- Jlom kwart over acht. Het pro- h voor 's Gravenzande vermeldt van o.a. Bach, Loeillet, Tele- jFiocco, Couperin, Mendelssohn iglais. In Den Haag speelt zij prachtige Klais-orgel van de werken van o.a. Bach, ude. De Grigny, Vierne en is. De toegangsprijs voor beide Ujjten waarvoor bijzonder veel be uling zal bestaan bedraagt 126rc'usief Programma. Ie Leclerc, organiste titulaire 'Grande Cathédrale' te Sens werd geboren in 1939. Na een ratoriumopleiding studeerde zij befaamde blinde organist Jean Ss aan de 'Schola Cantorum' te Zij behaalde eerste prijzen rgel, piano en improvisatie, lar uitgereikte diploma van de gjnf Cantorum' werd door Jean aajjs persoonlijk ondertekend, het- 125Hechts bij hoge uitzondering ge- h en wel op grond van haar "(bekwaamheid. DEN HAAG Voorzichtigheid is ge boden, gewaakt moet worden voor overbewinkeling en het winkelcen trum Loosduinen mag beslist niet met meer dan 4000 man groeien, liever minder. Dat waren de gevoelens van de commissie voor economische zaken, naar aanleiding van het rapport van de gemeente over de winkelvoorzie ningen in Den Haag-west. De heer Van Hagen (PvdA) vond het onjuist, dat ondanks de tendens naar kleinere winkelcentra, toch over een zo grote uitbreiding van Loosduinen gedacht wordt. Hij wilde wel zien dat zo snel mogelijk met noodzakelijke voorzie ningen begonnen wordt, omdat de grond nu kaal ligt en het gevaar dreigt, dat wanneer de bewoners van Kraaijenstein en Houtwijk er wonen, de winkels er nog niet zijn. De heer Molenaar (PvdA) wilde de winkels vast bouwen, en zolang er nog geen winkeliers zijn, er maar sociaal-cultu rele ruimten van maken. Volgens de heer Frima van de gemeente, die het rapport opgesteld heeft, betekent dat echter een attractiviteitsverlies. De heer Van Lier (PvdA) vreesde voor de zeer grote cash and carry-zaken, die nu reeds de koopkracht wegzuigen, zodat het hele winkel-rapport op losse schroeven kan komen te staan. ZOETERMEER De commissie ge- meentehuisbouw heeft zich gebogen over de mogelijke invulling van de ruimten in het gemeentehuis, dat in het nieuwe stadscentrum gebouwd zal worden. Een suggestie om ook hat po litiebureau in het stadhuis te vestigen zag burgemeester Wegstapel 'niet zit ten, omdat het gemeentepolitieappa- raa vrij groot en uitgebreid is en be ter een aparte behuizing kan krijgen'. De commissieleden zagen er weinig in om in het gemeentehuis ook commer ciële instellingen te vestigen, zoals bijv. een reisbureau. Ook werd de Raad van Arbeid geschrapt en kwa men vraagtekens te staan achter het maatschappelijk werk en de gezinsver zorging. Deze instellingen moeten vol gens de commissie eigenlijk in elke wijk een ruimte krijgen om het de bewoners gemakkelijker te maken. Deze instellingen zouden evenwel best een informatiestand in het gemeente huis kunnen krijgen. Voor zo'n stand zouden ook de ANWB, de schoolvere nigingen en de vakbonden in aanmer king moeten komen. De heer Oostra (D'66) vond dat alleen instellingen die met het gemeentelijke apparaat verbonden zijn er mogen komen. Bur gemeester Wegstapel zegde toe dat zijn ambtenaren zullen onderzoeken, welke instellingen nog meer aan het lijstje toegevoegd kunnen worden. De commissie krijgt nog een lijstje, en wel van de sociaal-culturele voor zieningen die in het gemeentehui sge- vestigd zouden kunnen worden. Het projektteam voor het stadscen trum heeft voorts geadviseerd, alle ge meentelijke diensten in het stadscen trum te concentreren. Buiten de city zouden hooguit de materialen van ge meentewerken een plaats kunnen krij gen. De commissie ging tenslotte ook akkoord met de inschakeling van een paar beeldende kunstenaars, die voor de artistieke vormgeving van en aan het gemeentehuis moeten zorgdragen. DEN HAAG Het Haags Gemeente museum organiseert in juli en augus tus een aantal wandeltochten langs historische gebouwen in de stad voor kinderen van 12 tot 16 jaar. Kinderen van 8 tot 12 jaar mogen onder bege leiding mee. De optochten vinden plaats op de za terdagochtenden 7, 14, 21 en 28 juli en 4, 11 en 18 augustus. Medewerkers van het Haags gemeentemuseum tre den als gids op voor de jeugdige ge veltoeristen. Vertrek- en eindpunt is het Gemeentelijk Informatiecentrum aan de Groenmarkt De tochten duren circa twee uur, van 09.30 tot 11.30 uur. De kosten bedragen ƒ0,75 per deelne mer. Kaarten kunnen vanaf heden verkocht worden aan de V.V.V.-balie in het Gemeentelijk Informatiecen trum. Het aantal deelnemers per tocht is gesteld op maximaal 25. Bij de tocht hoort een historische bouw plaat, die voor 1,50 eveneens in het Gemeentelijk Informatiecentrum ver krijgbaar is. ANGELA REED Overwegingen •n gevolgen MICHELLE LECLERC Regelmatig maakt zij buitenlandse tournées, waarbij zij grote successen oogst. Ook in Frankrijk wordt zij door haar grote virtuositeit zeer ge prezen. Informatie en adviezen voor vrouwen die In ernstige hu welijksmoeilijkheden ver keren en een scheiding overwegen. Met een lijst van Nederlandse Instellin gen die verdere hulp kun nen bieden. Verschenen In de Oudere vee Nu bibliotheek Prijs f 15,90. Verkrijgbaar In de boekhandel L J. VEEN WAGENINGEN WEGENS RUIMTEGEBREK TEGEN ELK AANNEMELIJK BOD ONZE GROTE VOORRAAD Luxe auto's - bestelwagens busjes - jeeps - Landrovers enz. Afkomstig van Politie Technische Dienst - Alle auto's gekeurd door Rijksverkeersinspectie - dus met kentekenbewijs. Ford Escort - bestel en bus - Opel caravan - Volks wagen luxe bestel en bus - DAF luxe en bestel - D.K.W. Jeeps - Landrovers - enz. Komt zien en overtuigt u. Te bezichtigen: Surmaco - Burg. de -Bruïnelaan 134 - Zwijndrecht op normale werkdagen van 8— 17 uur, op zaterdagen van 813 uur. Telefoon 078 - 24861 en 010 - 327131. Korfmakersstraat 68, Rotterdam Ter gelegenheid van hun pensionering zullen en recipiëren op dinsdag 26 juni a.s. van 19.3020.30 uur in wijkgebouw „De Voorpost", Spaanseweg 22, Rotterdam. Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er *s avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Op 18 juni is rustig ontslapen onze lieve, zorg zame Vrouw, Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder Elisabeth van Iterson-Teljeur in de leeftijd van 81 jaar. Leiden: H. J. van Iterson Loenen a/d Vecht: M. A. W. van der Wedden- Van Iterson H. J. DL van der Wedden Rotterdam: H. J. Harteveld-Van Iterson B. A. Hairteveld Oegstgeest: H. J. van Iterson A. van Iterson-Weinlich Voorschoten: A. F. A. T. van Iterson O. A. van Iterson-Willer Delft: E. Koren-Van Iterson J. H. A. Koren Oegstgeest: A. van Iterson D. van Iterson-Van Beek Katwijk a/d Rijn: J. J. van Iterson H. G. E. van Iterson-De Groot Amsterdam: H. Frank H. Frank-Reich Alphen a/d Rijn: II. Ernst H. Emst-Van Egmond klein- en achterkleinkinderen Leiden, 21 juni 1973. Bilderdijkstraat 11. Geen bezoek. De crematie heeft heden in stilte plaatsgehad. Voor zo spoedig mogelijk gevraagd een net plus een vakantiehulp en een leerling brood banketbakker. Banketbakkerij Van Rijn, Princestraat 27, Katwijk aan Zee. Telefoon 01718— 13819. Voor dc zeer vele bewijzen van deelneming, die wij persoonlijk of schriftelijk mochten ontvan gen. na het overlijden van onze lieve zorgzame Moeder, Groot moeder en Zuster Bastiana Herbert-iDekker zeggen wij u bij deze allen har telijk dank. Namens de familie A. Herbert. Enige en algemene kennis geving. Op 17 Juni 1973 ging onver wacht naar haar Heer en Heiland, mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Christina Jacoba Holtrust-Donner in de leeftijd ven 73 Jaar, Oegstgeest, 22 Juni 1973, Kamphulzenlaan 4. De begrafenis heeft In stilte plaats gevonden. God nam in Zijn heerlijkheid op onze zeer gei liefde Zuster en Tante Christina Jacoba Holtrust-Donner „Hij zij haar Man en Kinderen nabij". 's-Gravenhage: J. Donner Winterswijk: J. W. de Hoogh-Donner Katwijk aan Zee: H. G. Parlevliet-Donner E. Donner Neven en nichten Oegstgeest. 17 januari 1973. LNPLAATS VAN KAARTEN Op 17 juni is toch nog onverwacht van ons heen gegaan onze lieve Man, Vader en Opa Cornelis Hendrik Rol in de leeftijd van 58 jaar. J. Rol-Brandt kinderen en kleinkinderen. Oegstgeest, 21 juni 1973. Geversstraat 40 a. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden in het Crematorium "Ockenburgh" te Den Haag. Enige kennisgeving. Op dinsdag 19 juni is in het verzorgingsflat „Soenda'5 vredig in haar Heer ontslapen, Mei juffrouw Neeltje van der Burg op de leeftijd van 88 jaar. Ex. test.: P. de Bloeme Vlaardingen, 21 juni 1973, Rozenlaan 28. De begrafenis heeft heden in stilte plaats gehad. God zal zijn waarheid nimmer krenken, maar eeuwig Zijn verbond gedenken. Zijn woord wordt altoos trouw volbracht tot in het duizendste geslacht. 't Verbond met Abraham, Zijn vrind, bevestigt Hij van kind tot kind. Psalm 105 5 Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen onze lieve Man, Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader, Broer, Zwager en Oom Job van Zanen echtgenoot van Adriana Hendrika Bras, op de leeftijd van 81 jaar. A. H. van Zanen-Bras K. Vink-van Zanen M. Vink J. van Zanen-Bronkhorst C. A. Markus-van Zanen B. L. Markus Wed. E. van Zanen-Breithardt Kleinkinderen, achterklein kinderen en verdere familie 's-Gavenhage, 20 juni 1973. „Vrederust-West", Melis Stokelaan 2494. Correspondentie-adres: Ripperdastraat 18. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'Vrederust-West', Melis Stokelaan 2490. Bezoek zaterdagmiddag van 2—4 uur. Op maandag 25 juni om 12 uur zal door de wel eerwaarde heer ds. A. Hofman de rouwdienst wor den gehouden in het vergaderlokaal van de Ge reformeerde Gemeente, Keizerstraat 179 te Sche- veningen, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben om 1 uur op de algemene begraafplaats, Kerkhoflaan. IN PLAATS VAN KAARTEN Tot onze diepe droefheid overleed geheel onver wacht onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Dirk van Duijvenvoorde weduwnaar van Aagje van der Plas op de leeftijd van 66 jaar M. van Duijvenvoorde L. van Duijvenvoorde- Remmelzwaal C. van Duijvenvoorde G. van Duijvenvoorde- Dubbelaar A. van Duijvenvoorde A. van Duijvenvoorde-Sip Adr. van Duijvenvoorde A. van Duijvenvoorde- Vlasman J. C. van der Pias van Duijvenvoorde W. van der Plas D. van Duijvenvoorde G. J. van Duijvenvoorde- Schaap en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 20 juni 1973. Meeuwenlaan lc. Gelegenheid tot condoleren 's middags van 3 tot 5 uur en 's avonds van 7 tot 9 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden maandag 25 juni a.s. des nam. 1.45 uur in het Jeugdhuis, Voorstraat 72 te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de alge mene begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. Onverwacht overleed onze lieve Schoonzuster Christina Jacoba Holtrust-Donner 17 juni 1973. M?ar in dit alles zijn wij meer dan overwinnaars door Hem, Die ons heeft liefgehad. ZwartsluisA. D. Holtrust-Holtrust Katwijk: H. R. Holtrust Gorinchem: H. Holtrust H. J. Holtrust-Verlint „In het kruis zal ik eeuwig roemen 4 Na een langdurig, moedig gedragen lijden is in volle vrede, nog onverwacht, van ons weggeno men onze liefdevolle en zorgzame Man, Vader en Grootvader Johannes Trommel op de leeftijd van 59 jaar „Hij is verlost, God heeft hem welgedaan" Uit aller naam: N. Trommel-Prins 's-Gravenhage, 20 juni 1973. Nunspeetlaan 482. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Rode Kruis Ziekenhuis, Rode Krui slaan 55. Bezoek: vrijdag 11.00—12.00 uur en 16.00—17.00 uur, zaterdag 11.00—12.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 25 juni om 13.00 uur in de aula van -„Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gra venhage, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Heden nam de Here, voor ons onverwacht tot Zich, mijn geliefde Vrouw, onze lieve, zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Anna Theresia van der Meulen echtgenote van M. Kruithof in de ouderdom van 70 jaar Pernis: M. Kruithof K. Kruithof P. Kruithof-Schoonrok E. Kruithof M. E. Kruithof-Bijl Harderwijk: J. Buitenhuis-Kruithof W. Buitenhuis Pernis: J. Kruithof R. Kruithof-Zwiers en kleinkinderen Pernis, 21 juni 1973. Cremerstraat 105. Gelegenheid tot rouwbezoek vrijdag- en zaterdag avond van 7 tot 8 uur, en zaterdagmiddag van 3 tot 4 uur aan het woonhuis. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden maandag 25 juni a.s. om 2 uur in het Geref. Jeugdgebouw aan de Burge meester van Esstraat 34 te Pernis, waarna de be grafenis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Pernis. Vertrek vanaf het Geref. Jeugd gebouw om 2.30 uur. Gelijk het gras is ons kortstondig leven. Maar 's Heeren gunst zal over die Hem vrezen, in eeuwigheid altoos dezelfde wezen. Psalm 103i Heden heeft de Heere tot Zich genomen, mijn imnig geliefde Man, onze lieve Zoon, Schoonzoon en kleinzoon, onze beste Broer en Zwager lAdrianus Euser op de leeftijd van 23 jaam S. S. D. Euser-Scheurwater familie Euser familie Scheurwater, H. I. Ambacht, 20 juni 1973. Oranjestraat 21. Gelegenheid tot condoleren dagelijks na 19.00 uux. De begrafenis zal plaatsvinden, maandag 25 juni a.s. op de Algemene begraafplaats aan de Achter- ambachtseweg om pl.m. 13.45 uur, Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Ned. Herv. Dorpskerk. Aanvang van de dienst om 12.30 uur. GEEN BLOEMEN Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve Broer, Zwager en Oom Pieter Seip betuigen wij u onze welgemeende dank, Uit aller naam: J. Seip, Roelof arendsveen. Juni 1973. Voor de vele blijken van belangstelling en deelneming, betoond na het overlijden van mijn lieve Vrouw en onze lieve zorgzame Moeder Jacoba Johanna de Boer-Willeras betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: M de Boer, Oude Wetering, juni 1973. Burg. van Wichenlaan 28.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 11