Kemt haarversteviger nu 3 halen... 2 betalen. tijdelijkvan 32s voor210 Om te voorkomen dat de donkerbruine vacht van Judy uit Daktari op den duur groenig op uw scherm verschijnt heeft Aristona zijn kleuren-tv voorzien van speciale Integrated Circuits. IH1 I/O medewerkster Roos hoeft nW sebbf »RISTONI\ Belangrijk: De prijs van het gróte 66 cm. Aristona kleurentelevisie- apparaat type K102/05 isfl.2445.- Aristona, gemaakt om lang plezier van te hebben. hoogleraar of lector in de moleculaire farmacologie SEKRETARIS GARAGES SG00TERB0X RIDDERKERK C DOSENT(E) i ENGELS THUUW, KW K 11.1 Hl.lU 22 Jl M l'K:i Kleuren-tv kiezen is een kwestie van kleuren vergelijken. Jammer alleen dat je aan een nieuw toestel niet kunt zien hoe de kleuren over een paar jaar op het scherm verschijnen. Wanneer dat wel mogelijk was, zou iedereen Aristona voor zijn geld kiezen, omdat je dan niet het risiko loopt, dat de donkerbruine vacht van Judy uit Daktari na verloop van tijd groenig wordt of dat knalgele kanaries van lieverlee okerkleurig over het scherm gaan vliegen. Aristona kleuren-tv is, om een hoge kleurstabiliteit te handhaven, voorzien van speciale Integrated Circuits. Daarbij komt nog dat Aristona kleuren-tv is gebouwd op basis van een volledig getransistoriseerd chassis. Hierdoor is de bedrijfstemperatuur laag, hetgeen de levensduur ten goede komt. De kleurstabiliteit en lange levensduur van Aristona kleuren-tv zijn voor de aanstaande kleurkijker natuur lijk de beste garantie die hij zich kan wensen. Waarbij nog komt dat Aristona kleuren-tv omringd wordt met de zorg van Nederlands grootste service-organisatie. Wie Aristona kleuren-tv kiest, kiest behalve voor zekerheid ook voor veel bedieningskomfort. Bijvoor beeld zes voorkeurzenders d.m.v. druktoetsen, gemakke lijk afleesbare en regelbare schuifmeters en niet verlo pende kanalenkiezers die onbereikbaar voor kinder handen zijn opgeborgen in aparte schuifladen. Een kleuren-tv koopt u niet iedere dag. Daarom heeft Aristona gemeend er goed aan te doen een apparaat te ontwerpen waarvan u dankzij zeer moderne technische toepassingen heel lang plezier zult hebben. VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM De subfaculteit Scheikunde overweegt binnen de vakgroep Farmacochemie aan te stellen een De Moleculaire Farmacologie vormt een wezenlijk onderdeel van het multidisciplinair onderzoek binnen de vakgroep Farmacochemie (synthese van biologisch-actieve verbindingen, de interpretatie van hun werking op moleculair niveau, waarbij de farmacokinetiek betrokken wordt en het opstellen van structuur-werkingscorrelaties). De vakgroep Farmacochemie heeft een samen werkingsverband met een aantal afdelingen van de Faculteit der Geneeskunde. Voor de vervulling van genoemde leerstoel gaan de gedachten uit naar hen, die zich na een organisch- chemische, of farmaceutische opleiding hebben gespecialiseerd in de moleculaire farmacologie en/of farmacokinetiek. De onderwijstaak van de te benoemen functionaris omvat zowel de voor- als na-candidaatsstudie. De onderzoekspecialisatie zal inpasbaar dienen te zijn in de multidisciplinaire opzet van de vakgroep. Bij benoeming wordt instemming met de doel stelling van de Vrije Universiteit gevraagd. Zowel zij die voor de onderhavige functie in aanmerking wensen te komen, als zij die op geschikte candidaten de aandacht willen vestigen, wordt verzocht zich vóór 1 augustus 1973 te wenden tot de voorzitter van de benoemings commissie, Prof. Dr. W. Th. Nauta (Scheikundig Laboratorium der Vrije Universiteit, De Lairessestraat 174, Amsterdam, telefoon020 - 71 74 51die ook gaarne bereid is tot het verstrekken van nadere informatie. Bij sollicitatie dient een curriculum vitae en een lijst van publikaties te worden toegevoegd. Maak nu voordelig kennis met Kemt haarversteviger. U ziet het verschil: het haar blijft prachtig in model en toch heerlijk zacht en soepel. Op het redactie-secretariaat van dagblad Trouw Kwartet te Amsterdam is een plaats vacant. Wij vragen daarvoor een met minimaal Mavo-opleiding. Goede type-vaardigheid is vereist Sollicitaties schriftelijk aan: Redactie-secretariaat Trouw/Kwartet Postbus 859, Amsterdam. Telefonisch: 020-220383, toestel 31. De Overijsselse Christelijke Boeren- en Tuinders- bond vraagt per 1 september 1973 een Gevraagd wordt iemand: die overtuigd voorstander is van christe lijke organisatie, die goed bekend is met de land- en tuin bouw, die bij voorkeur akademisch gevormd is in de leeftijd van 30 tot 40 jaar. Sollicitaties vóór 1 Juli a.s. te richten aan: Drs. J. J. Knibbe, Stuurmansweg 5, 's-Heeren- broek, post Zwolle. H. W. DAMES Regelmatig te huur: in Bannebuiksloot, Jo- han Jongkindstraat, Ka- rel Klinkenbergstraat, Dikninge (Buitenveldert Noord) Huurprijzen v.a. ca. 52,50—73,50. Te huur in de Leeuw van Vlaanderenstraat huurprijs 24,90. Schriftelijke reacties kunnen gericht worden aan: Beheersstichting Pa trimonium, Bezaanjacht- plein 1, A'dam. Sebbix medicinale shampoo heeft een dubbele wei hooggezuiverde koolteerfracties maken een eir roos en de ontsmettende bestanddelen gaan nieuw vorming tegen. Wetenschappelijke Sebbix dring, in de hoofdhuid en bestrijdt roos radicaal. Red korte tijd wassen merkt u het al: roos verdwijri L roos komt ook niet terug als u voortaan elke weti- haar wast met werkzame, geurig schuimende Sebbix. Voor door-en-door gezond, t glanzend haar. Garantie op elke flacon. anti-roos sham) CHR. SCHOOL VOOR LAGER HUISHOUD^ EN NIJVERHEIDS ONDERWIJS f' Koninginneweg 150, telefoon 01804 13126|c Gevraagd per 1 augustus 1973 pp voor 6 lestijden. i® Sollicitanten van positief Christelijke beginf kunnen hun sollicitaties z.sp.m. richten aalfs directrice mej. H. K. Jonker (tel. 01804- 125^e

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10