FAMILIEBERICHTEN MEDEDELING AUTOMATISCHE ZIG ZAG NAAIMACHINES Vrijblijvend demonstratie aan huis Alg. Naaimachine-Centrale" KEUGHENIUSSCH00L VAKONDERWIJZER(ES) LICHAMELIJKE OPVOEDING Bilthoven leraar of lerares wiskunde Bergschenhoek f A. P. Brussaard TROUW/KWARTET DINSDAG 19 JUNI 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Vrijdag 29 juni hopen onze geliefde ouders en groot ouders Pliilippus Adrianus Visser en Wilhelmina Sonneveld de dag te herdenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Wij hopen dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijvea Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Hunzelaer 24 Honselersdijk Gelegenheid tol feliciteren zaterdag 23 juni in de recrea tiezaal van de Hunzelaer te Honselersdijk van 45 uur nm. dick voskamp en rita van zevenbergen hebben het genoegen u kennis te geven van hun voorgenomen huweUjk, waarvan de voltrek king zal plaatsvinden d.v. dins dag 3 Juli a.s. om 14 uur in het gemeentehuis te baren- drecht. drs. d. roest zal om 15.45 uur het huwelijk kerkelijk bevestigen ln de bethelkerk, boergoense- vliet 24. rotterdam-charlols. gelegenheid tot feliciteren na af loop van de kerkdienst en van 20-21 uur in gebouw 'de vliet', boergocnsevllet 18, ingang pen- drechtstraat 54, rotterdam-char- lois. Juni 1973. 's-gravenzande. berkenstraat 33, rotterdam. zegenstraat 42. Heden overleed tot onze diepe droefheid in de Ich- thus kliniek te Capelle a.d. IJssel onze zuster, behuwd zuster en tante Krijnitje Maantje Kasteleijn weduwe van J. Koolc, in de ouderdom van 82 Jaar. Uit aller naam. Rotterdam. 17 juni 1973. Correspondentieadres: Schonebergerweg 71a. De teraardebestelling zal plaats hebben woensdag 20 Juni a.s. op de begraafplaats Oud-Krallngen Kralingsewcg 334. te Rotterdam, om 3 uur. Getroost door de zeer vele blij ken van medeleven bij het mede leven bij het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze moe der en grootmoeder Adriaaiitje Visech er-Zegel In het bijzonder dank aan Dr. Lodder voor zijn Jarenlange lief devolle begeleiding. Namens de fam.: P. Vlsscher, Mar. Poststraat 81, Valkenburg (Z.H.). Na een kortstondige ziekte ging zacht en kalm van ons heen. onze lieve zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder .Anna Schaap weduwe van Gerard van Leeuwen. in de leeftijd van 88 jaar. J. M. van der Vos- van Leeuwen H. van der Vos H. Assié-van Leeuwen klein- en achterkleinkin deren. Leiden. 16 Juni 1973. 'Haagwijk' Beethovenlaan 2. Corr. adres: Morsweg 153. De overledene ls opgebaard ln de rouwkamer van 'Haag- weijk'. De rouwdienst is bepaald op woensdag 20 juni a.s. om 10 uur in 'Haagwijk' waarna de begrafenis om circa 11 uur zal plaats vinden op de be graafplaats 'RhIJnhof' te Lei den. De Heer zal u steeds gade slaan Opdat Hij in gevaar Uw ziel voor ramp bewaar De Heer, 't zij g*ia of uit moogt gaan En waar g'u heen moogt spoeden Zal eeuwig u behoeden. Ps. 1214 ber. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, geheel onverwacht, tot Zich genomen mijn innig gelief de Man. onze zeer lieve zorgzame Vader en Grootvader Simon Viseer op de leeftijd van bijna 57 jaar. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Oud-Beijerland: M. Visser-Kleiberg Ekeren (België): K. S. Visser M. Visser-Douqué Oud-Beijerland: N. P. Visser L. T. J. Visser-Nobel S. M. Visser S. Visser-De Koning Irene Visser C. R Ridderhof en kleinkinderen. Oud-Beijerland. 16 juni 1973. Koninginneweg 39. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woens dag 20 juni n.m. 2.00 uur in de Ned. Herv. kerk, waarna de begrafenis om 3.00 uur zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Oud- Beijerland. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in het Ned. Ilerv. Verenigingsgebouw, Prins Hendrikstraat, Oud-Beijerland. Geen bezoek - Geen bloemen - Geen bloemen. Met grote verslagenheid vernamen wij het plot seling overlijden van onze hooggeachte Presi dent-Directeur, de Heer Simon Visser op de leeftijd van bijna 57 jaar Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Zijn Godsvertrouwen als ook zijn toegenegen heid voor ons als medewerkers zal steeds in onze herinnering blijven. Moge de Heere zijn vrouw en kinderen de kracht geven dit zware verlies te kunnen dragen. Het gezamenlijke personeel van Koen Visser Produkten B.V. Oud Beijerland, 16 juni 1973. Met diepe verslagenheid geven wij hierdoor ken nis van het plotselinge overlijden van onze Pre sident-Directeur, de Heer Simon Visser op de leeftijd van bijna 57 jaar Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Zijn principiële levensovertuiging, zijn toewijding en grote werkkracht zullen steeds in onze herin nering blijven voortbestaan. Moge God zijn vrouw en kinderen de kracht ge ven dit zware verlies te kunnen dragen. Directie Koen Visser Produkten B.V. Oud-Beijerland, 16 juni 1973. De teraardebestelling vindt plaats op woensdag 20 juni 1973 te 15.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Oud-Beijerland. Hij geeft het immers zijn beminden in de slaap Psalm 127 2 Op Zijn dag nam God voor ons geheel onver wachts tt Zich mijn liefdevlle zorgzame Man en onze onvergetelijke Broer, Zwager en Oom Frederik Willem Scliravesande op de leeftijd van 51 jaar Rotteidam, 17 juni 1973. 's Landswerf 242. M. Schravesande-de Kort Familie Schravesande Familie De Kort Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleance woensdagavond van 7.30 tot 8.00 uur in de aula Voorschoterlaan 51 en na de rouwdienst in de kerk. De rouwdienst zal plaatsvinden op donderdag 21 juni a.s. te 1.00 uur in gebouw „Pro Rege", Oude- dijk 113, Rotterdam. Waarna de uitvaart in kleine kring zal plaatsvin den. Hiermede vervullen wij de droeve plicht kennis te geven van het plotseling overlijden van de Heer F. W. Schravesande firmant van ons kantoor Wij zijn dankbaar voor de prettige en nauwe sa menwerking die wij steeds op elk gebied van hem mochten ondervinden. Wij zullen zijn nagedachtenis in hoge ere houden. Rotterdam, 17 juni 1973. Gezamenlijke medewerkers accountantskantoor Moerbeek en Schravesande Met grote verslagenheid berichten wij U dat de Here God uit de kring der Gemeente heeft weg genomen Frederik Willem Schravesande oud 51 jaar De inspirerende wijze waarop hij vele jaren als jeugdouderling en als voorzitter van de commis sie van Beheer onze Gemeente heeft gediend, zullen vele ouderen en jongeren zich dankbaar herinneren. Rotterdam, 18 juni 1973. Namens de Raad van de Gereformeerde Kerk van Rotterdam-Kralingen Ds. W. v. d. Zwan, vz. H. H. H. van Bockel, sc. Het bestuur van de Prof. Dr. J. H. Gunning Ver eniging en de Stichting Rotterdams Medisch Paedagogisch Instituut geeft met leedwezen ken nis van het geheel onverwacht overlijden van het het oud-bestuurslid, de Heer F. W. Schravesande Wij denken in dankbaarheid aan zijn plichtsbe trachting en weloverwogen oordeel in onze kring. Mr. A. Nooteboom, voorzitter Mr. A. G. Korvinus, secretaris. Rotterdam, 17 juni 1973. Met grote verslagenheid vernamen bewoners, di rectrice en personeel van Rusthuis "Sabina" het plotseling overlijden van de heer S. Visser Zijn belangstelling en inzet voor werk en welzijn van bewoners en personeel als voorzitter en be stuurslid zullen wij in dankbare herinnering hou den. Namens allen voornoemd: de Directrice Zr. A. J. Zoeteman Oud Beijerland, 16 juni 1973 Het Bestuur van het Rusthuis "Sabina" geeft met diep leedwezen kennis van het plotseling over lijden van haar zeer gewaardeerde voorzitter, de heer S. Visser Met grote waardering gedenken wij zijn werk voor ons tehuis en haar bewoners, hetwelk hij zovele jaren verrichtte. Namens het Bestuur: A. de Vries, 2e voorzitter H. Baars, secretaris Oud Beijerland, 16 juni 1973 Zeer geschokt geeft de Raad van Toezicht van Rusthuis "Sabina" kennis van het plotseling over lijden van de heer S. Visser in leven Voorzitter van het Bestuur. In dankbare herinnering zullen wij houden de wijze waarop hij vanaf het begin vrijwel onaf gebroken, eerst als bestuurslid en daarna als Voorzitter zijn taak heeft verricht. De Heere trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de Raad van Toezicht: Ds. L. Trouwborst, voorzitter Ds. C. W. Buijs, wnd. secretaris Oud Beijerland, 16 juni 1973 Heden overleed na langdurige ziekte mijn dier bare Man, onze lieve Vader en Grootvader Jan Doek es de Stoppelaar Emeritus predikant 58 jaar oud Laren (N.-H.): L. A. de Stoppclaar- Muys van de Moer Irene de Stoppelaar Amsterdam: J. W. de Stoppelaar M. J. de Stoppelaar- Rijsdijk en kinderen Kockengen: L. A. Klok-de Stoppelaar W. J. Klok en kinderen Oploo: F. de Stoppelaar Laren (N.-H.), 17 juni 1973. Klein Laren 7. In de Hervormde Kerk aan de Naarderstraat zal een dienst gehouden worden op donderdag 21 juni om 11.00 uur, die voortgezet wordt, op de Algemene Begraafplaats te Laren om ca. 12.00 u. Gelegenheid xot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Hoe zalig is het volk, dat naar uw klanken hoort. Psalm 89 vers 7. Heden nam de Heere voor ons onverwacht tot Zich mijn innig geliefde Man. onze Vader en Grootvader Teun is Mulder op de leeftijd van 61 jaar Rotterdam: J. Mulder-Koppenol Rotterdam: T. Mulder C. Mulder-van Diggelen Edwin Corine Rotterdam: J. J. R. Jeroense-Mulder T. Jeroense Hans Lex Caroline Huizen (N.-H.): E. C. A. Moerman-Mulder C. A. Moerman Eleonore Rotterdam: R. A. K Mulder Rotterdam, 16 juni 1973. Goudsesingel 239b. Geen bloemen Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren dins dag van 19.30 tot 20.30 uur in de Nieuwe Ooster- kerk aan de Gerdesiaweg hoek Boezemsingel. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag a.s. door de Weleerwaarde Heer Ds. A. S. Tim mer in bovengenoemde kerk om 12.45 uur, waar na dc begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats ..Crooswijk" circa 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel De raad van de Gereformeerde Kerk van Rot terdam-C., geeft met grote verslagenheid en droef heid kennis van het plotseling overlijden van zijn diaken, Teunis Mulder op de leeftijd van 61 jaar 2 Corinthe 5 1 Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waar in wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. Namens de Wijkkerkeraad, H. de Jong, wnd. praeses W. J. J. Vos, scriba Namens de K.A.Z. Ds. J. P. Hörchner, praeses T. de Vlaming, scriba Op 16 juni heeft onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Wouterina Slob weduwe van A. Wingelaar haar wens verkregen, zij is de eeuwige rust inge gaan in de ouderdom van 91 jaar Giessenburg: W. Wingelaar H. Wingelaar-de Hoop Ottoland: J. H. Verrips-Wingelaar T. J. Verrips Kleinkinderen en achterkleinkind Ottoland, 16 juni 1973 B. 67. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond na half acht aan het sterfhuis. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 20 juni a.s. om 3 uur op de begraafplaats te Giessenburg. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Geref. Kerk, Peursumssweg 15 te Giessenburg die om kwart over twee zal aanvangen. Het is onze droeve plicht het overlijden te mel den van onze oud-Chef buitendienst, de Heer K. ter Heide Mzn. te Enschede oud 69 jaar Dankbaar gedenken wij het vele werk, dat hij voor onze bedrijven en instellingen heeft ver richt. Zijn markante persoonlijkheid zal nog lang in onze herinnering blijven voortleven. Utrecht, 15 juni 1973. Oudenoord 2. N.V. Levensverzekering Maatschappij UBO. Na een langdurige ziekte is te Rozenburg over leden in de zekerheid van het geloof onze lieve Moeder en Grootmoeder Berendina Olthof-Timmer sinds 1952 weduwe van Geert Olthof op de leeftijd van 75 jaar Rotterdam: P. Olthof P. H. Olthof-den Boeft H. Olthof M. M. Olthof-Houweling Rozenburg: A. Olthof Capelle a. d. LJssel: H. van Rosevelt-Olthof G. van Rosevelt Maasbracht: G. Olthof G. Olthof-Vuik en kleinkinderen Capelle a. d. IJssel, 15 juni 1973. Wilgenhoek 115. Condoleancebezoek: dinsdagavond na 19 uur aan het woonhuis. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 20 juni op dc begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. „Oud-Kralingen", Ivralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 1 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. Met vaste hoop op Gods erbaimen, ook met haar, is na een lange tijd van lijden in haar Heiland ontslapen onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Tjitske Fennema in de ouderdom van 81 jaar Ridder in de orde van Oranje-Nassau Jesaja 1 vers 18, Psalm 4 vers 1 en 3 berijmd. Franeker, 17 juni 1973. Franeker: G. van der Schaaf-Feimema 's-Gravenhage: L. Fennema-Groenendijk Neven en nichten Correspondentie-adres: Oud Kaatsveld 2, Frane ker (T. Bergsma), Landréstraat 269, 's-Graven hage. Condoleantiebezoek in de aula van rusthuis „Groot Sjaerdema", Chr. v. Saarloosstraat 5 te Franeker, op woensdag 20 juni 's avonds van 7 tot 8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 21 juni 's namiddags 1.30 uur vanuit bovenvermelde aula. Om 1 uur zal een korte rouwdienst aan de begrafenis voorafgaan. Heden is in diep vertrouwen op haar Heer en Heiland ontslapen Hiltje Cornelia Barendregt weduwe van Christiaan Mostert zij werd 82 jaar Uit aller naam: P. Mostert 's-Gravenhage, 15 juni 1973. Delftselaan 145. Gelegenheid tot condoleren aldaar van 35 en van 79 uur. Correspondentie-adres: Haagweg 133, Monster. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 19 juni om 1.30 uur in de Mirtekerk, Vierheemskin- derenstraat, waarna de teraardebestelling om on geveer 2.30 uur zal plaatshebben op de begraaf plaats Oud Eik-en-Duinen, Laan van Eik-en-Dui- nen 38. Heden nam God plotseling uit ons midden weg onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Aiïgaiiieta Hogewoning weduwe van J. van der Kwaak in de ouderdom van 85 jaar. C. van der Kwaak A. van der Kwaak-Nijgh klein- en achterkleinkinderen. Rijnsburg, 17 juni 1973. Huize "Avondzon", Oude Vlietweg 9. Gelegenheid tot condoleren a.s. woensdagavond van 8 tot 9 uur in de aula van Huize "Avondzon" (ingang Smidstraat). De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 21 -juni a^. des nan. om 2.15 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg, voorafge gaan door een rouwdienst in de aula van huize "Avondzon", welke aanvangt om 1.30 uur. "Neem de wereld, geef mij Jezus, 's-Werelds vreugd gaai ras voorbij, Maar de liefde van mijn Heiland Blijft voor eeuwig rijk en vrij". Heden nam de Here tot Zich onze lieve bloeder en Oma Johanna Petroniella Rodenburg-Van der Wel op de leeftijd van 85 jaar. Maasland: U. van der Wel-Rodenburg Capelle a/d LJssel: W. J. Rodenburg G. Rodenburg-Doelman 's-Gravenzande: N. Lugtigheid-Rodenburg E. Lugtigheid Bergschenhoek: J. W. Rodenburg J. H. Rodenburg-Bregman klein- en achterkleinkinderen Capelle a/d IJssel, 16 juni 1973. "Ichthus kliniek", Hoofdweg 57. Correspondentie-adres: W. J. Rodenburg, Bermweg 125, Capelle a/d IJssel. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.30—8.30 uur in de "Ichthus kliniek". De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 20 juni om 1.45 uur in de "Ichthus kliniek", waarna de bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Bergschenhoek zal plaatshebben om 3 uur. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, mijn zorgzame Man, onze lieve Vader en Grootvader Klaas Wegman op de leeftijd van 71 jaar. Dordrecht: A. P. Wegman-Veenenbos Hengelo (O.): W. A. P. Vriezen-Hubers J. Vriezen Johan. Dordrecht, 16 juni 1973. Mauritsweg 146. De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum, Kon. Wilhelminastraat 48. De begrafenis zal plaatshebben woensdagmiddag 20 juni a.s. op de Algemene Begraafplaats, om 1 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het rouwcen- trum om 12.30 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Na een langdurig en moedig gedragen lijden is rustig van ons heengegaan, onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Hendrik van Dam weduwnaar van Alida Cornelia Geervliet in de ouderdom van 76 jaar Groningen: G. J. van Dam J. van Dam-Beulakker Rotterdam: F. H. ven Dam 3. van Dam-Blauw Rotterdam: E. van Dam Voorschoten: P. van Dam W. van Dam-Brokkaar Dirksland: A. van Dam D. van Dam-van Putten Klein- en acht srklei nki nderen Rotterdam, 17 juni 1973. Hendrick Staetsweg 183 (Helga flat). Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 20 juni om 3.15 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. Hieraan voorafgaande zal een rouwdienst worden gehouden in „Helga", aanvang 2.30 uur. Condoleance-bezoek: dinsdagavond van 7.308 uur in „Helga". Heden nam dc Here tot Zich, nog geheel onver wacht, mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Lammechiena Gerritdina Letterie-Meenks op de leeftijd van bijna 72 jaar. T. W. Letterie J. Letterie B. B. Letterie-Hoogendijk Rudie M. Seip A. J. H. Seip- van der Gugten Marianne Eric Peter Chantel Rotterdam, 18 juni 1973 Wilgenlei 704 De overledene ligt opgebaard in de Vredevorst- kerk (Wilgenplaslaan 200). Bezoek aldaar: woensdagavond van 78 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 21 juni om 3 uur op de algemene begraafplaats „Hof wijk", Delftweg 230 te v.m. Overschie. Hieraan voorafgaande zal een rouwdienst worden gehouden in de Vredevorstkerk, aanvang 2 uur. Wegens niet doorgaan van een bestelling moefl met spoed worden afgeleverd fabrieksnieuwe RESTANTPRIJS 135,— COMPLEET IN KOFFER MET 5 JAAR [7 GARANTIE V Dus, heeft u plannen voor de aanschaf van eeEI nieuwe naaimachine, dan heeft u nu de mooist,]} kans. POSTBUS 857 - BREDA. U kunt ook bellen 01600 - 71921 tot 22.00 uuiei Het Bestuur van de voor Christelijk Basisonderwijs Prinsegracht 182, Den Haag, vraagt met ingang van 1 augustus a.s. een positief christelijke instelling aantal uren nader overeen te komen Inlichtingen bij en sollicitaties aan: J. E. G. Baars (h.d.s.), Prinsegracht 18! Den Haag. Tel. 070-394272 (school en h na 20.00 uur. Oranje Nassauschool voor Chr. MAVO Ovcrboslaan 15. Tel. 030-782973 Gevraagd zo spoedig mogelijk per 1 augustus een (2e gr. V.B. zou kunnen) Combinatie met een ander vak is ook mogelijkkr Informatie en sollicitatie z.sp.m. bij de directeoi A. H. Hulst, Overboslaan 7, Bilthoven. Tel. |ce 786026, b.g.g. 787039. I st 4 kt Aan het eind van deze maand hoopt de heerC^ hoofd van de christelijke basisschool aait,* Beekhovenlaan te Bergschenhoek, met pens^ te gaan. Ter gelegenheid daarvan wordt hem een reci aangeboden, die zal worden gehouden op vrfri 22 juni van 20.30 tot 22.00 uur in het Herv(_ Centrum, Kerkstraat te Bergschenhoek. Iedere belangstellende nodigen we langs deze i graag uit deze receptie bij te wonen. Namens dc Vereniging tot Oprichtin Instandhouding van christelijke scl te Bergschenhoek, J. A. Bos Jr., voorzitter. W. Goudappel, secretaris. Onze lieve Moeder en Oma Trijntje Vlam weduwe van Maurits van der Molen, bs is op 86-jarige leeftijd door God van ons gtsi genomen. r 1 K. W. van der Molen W. G. A. van der Mol Ziel |g W. J. van der Molen P. M. van der Molen- Pi 1 en kleinkinderen en Hilversum, 17 juni 1973 Verpleeghuis „de Orchidee" Corr.-adres: Da Costalaan 8. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in d erouwk4(c „van Vuure" aan het Melkpad 21a te Hilverfo-o Bezoek aldaar maandag en dinsdag a.s. vaiord tot 20 uur. I Op woensdag 20 juni a.s. zal om 10 uur ii rouwkamer "Van Vuure" een rouwdienst gej^ den worden. De begrafenis zal plaats hebben op de Algeti _j Begraafplaats te 's-Graveland aan de Beresteji 0' weg tegen 11 uur. Gelegenheid tot condoleren, direct na de b^3- fenis bij „Van Vuure", Melkpad 21a te Hilvei Met ontsteltenis vernamen wij het plotse$je, overlijden van onze voorzitter Br. T. Mulder in de ouderdom van 61 jaar. Met grote trouw heeft hij zijn werk voor de konie vervuld uit liefde tot zijn Heiland e%g naaste. Moge God zijn vrouw en kinderen sterkeiona deze moeilijke weg. Ni ten Algemene Diakonie der Geref. feat, van Rotterdam-C.: J. Manni, secr.; W. Beekman, penn. -- Met leedwezen geven wij kennis dat op lli 1973, op 66-jarige leeftijd is overleden, de P. A. Zeven oud-lid van de Raad van Bestuur van Delta-Lloyd Verzekeringsgroep N.V.l Aan zijn energie en grote toewijding voor ons derneming bewaren wij een goede herinnerif Raad van bestuur en Raad- van Commissarissen Delta-Lloyd Verzekeringsgroep f Amsterdam, 18 juni 1973. Overeenkomstig de wens van de overledene I de crematie in familiekring plaatsgevondea

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12