s-en vormingswerk Stichting „DE ARK" Wateringen omvattende een verzorgingshuis voor 77 bejaarden en 100 woningen voor zelfstandige bejaarden komt gaarne in contact met gegadigden voor de functie van Directrice/ Directeur De Stichting Samenlevingsopbouw Bijlmermeer a. Buurtwerker b. Jeugd/ jongerenwerker De Bijlmermeer: De werksetting: De funkties: a. de Buurtwerker b. de Jeugd/ jongerenwerker Stichting Jeugdhaven Bussum sociaal-cultureel werkster Nederlandsche Zondagsschool Vereeniging Interne Verkoop „Mariënhaven" Mgr. Aengenentlaan 1, Warmond telefoon 01711-3741 Zieken verzorger/ster Vormingscentrum voor de werkende jeugd voor de Noord Oost Veluwe 1 augustus 1973 vormings- Ieid(st)er Gevraagd wordt Geboden wordt Dorpsstraat 44 te Heerde Overdag 05782-1400 's avonds 05788-2622 of 05780-4346 TROUW/KWARTET ZATERDAG 16 JUNI 1973 T Het bezit van het diploma ver pleegkundige wordt gevraagd. Honorering volgens L.S.B.-normen Bij het verkrijgen van passende woonruimte kan medewerking worden verleend. Telefonisch zijn inlichtingen ver krijgbaar bij mevr. De Hartog, 01742—2789, 's middags van 13.00 uur tot 14.00 uur of 's avonds. Sollicitaties met opleiding en le vensloop kunnen geri 'ht worden aan de secretaris van het bestuur, Bestuur en staf van deze stichting zoeken voor spoedige indiensttre ding geschikte kandidaten voor de funkties van: in het werkgebied van de Bijlmer meer. een dynamisch groeiende nieuw bouwwijk van de stad Amsterdam met een zeer heterogene bevolking vol kulturele verschillen en tegen stellingen. Geen eenvoudige doch niet minder uitdagende werkom geving. Sinds een half jaar zijn de' werk soorten opbouwwerk en kultureel werk binnen een staf en een instel ling geïntegreerd om beter de ge- kompliceerde samenlevingsproble men tegemoet te kunnen treden. de werksituatie zal bestaan uit een deel van de Bijlmermeer waar een groot gedeelte van de bevolking bestaat uit Surinamers. Primair zal het zijn taak zijn in deze buurt processen op gang te brengen waarbij naast Surinaamse kinde ren ook volwassenen worden be trokken ter verbetering van hun woon- en leefsituatie. Wij denken aan een kandidaat die op de hoogte is van de Surinaam se/Antilliaanse taal en gewoonten en voorts de vereiste opleiding be zit en enige ervaring heeft. van hem wordt gevraagd dat hij zich primair zal oriënteren op het terrein van de Hollandse jongeren in de leeftijdsgroep van 12-17 jaar en een open kommunikatie weet te onderhouden met Surinaamse wer kers en jongeren in de Bijlmer meer. We denken aan een mannelijke kandidaat die de vereiste opleiding bezit met ervaring op dit gebied. Salaris: via Loac-regeling. Sollicitaties binnen 14 dagen bij de persoreelskommissie de heer L. Segers, Hoogoord 227, Amster- dam-Bjjlmermeer. zoekt voor de komende vakature een De staf van het clubhuis „Het Kompas" bestaat uit 44 beroepskrachten. Het accent van de taken voor haar komt te liggen op: peuterwerk/contact met ouders meisjesgroepen 6-12 jaar Het totale takenpakket wordt in overleg samengesteld. We zoeken naar iemand: die in teamverband wil werken en meedenken die haar opleiding heeft voltooid aan Soc. Academie, Mikojel of gelijkwaardige opleiding met een positieve christelijke levensovertuiging die per 1 augustus of 1 september wil beginnen. We kunnen u honoreren volgens de L.O.A.C.-regeling. Informatie vooraf kunt u krijgen bij de staf van ons clubhuis, telefoon 02159-10085. Sollicitaties gaarne naar de secretaresse, mevr. R. J. A. Handelé-De Jong, Wielewaallaan 13, Bussum. Wij vragen voor ons bureau: een man of een vrouw, leeftijd 25-35 jaar, die een zelfstandige werkkring ambieert, een wezenlijke interesse heeft in het werk van onze vereniging en voor wie het woord service meer is dan een begrip. Voor deze man of vrouw hebben wij per 1 oktober a.s. een belangrijke plaats vrij op de Daarvoor hebt u nodig: een opleiding op MAVO/HAVO-niveau enige kennis van electronische informatieverwerking enige administratieve ervaring organisatorische vaardigheid goede contactuele eigenschappen. Wij bieden: een grote mate van zelfstandigheid een goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden ruime inwerkperiode goede begeleiding. Sollicitaties te richten aan de direkteur van de Nederlandse Zondagsschool Vereeniging, Bloemgracht 65, Amsterdam (C). In ons verpleeghuis voor bejaarden begint op 3 september a.s. de opleiding tot het wettelijk erkende diploma Aan deze cursus, die 2 jaar duurt en bijna geheel in werktijd wordt gegeven, kunnen jonge mensen deelnemen, die op 3 sept. minstens 17 jaar oud zijn en de O.V.B. of INAS-opleiding hebben gevolgd of na de lagere school minstens 3 jaar voortgezet onderwijs hebben geno ten. Zolang de opleiding duurt bent U bij ons in loondienst, d-w.z. dat U een aantrekkelijk salaris verdient plus 14' onregelmatigheidstoe slagen?' vakantietoeslag; 2 x per maand vergoeden wij de reis kosten voor bezoek ouderlijk huis, voor zover deze meer dan 2,50 be dragen en de eerste aanschaf dienstkleding wordt gratis ver strekt. Wij beschikken over goede huis vestingsmogelijkheden. (Een pret tige bijkomstigheid is nog, dat „Mariënhaven" dicht bij het Zuid hollandse watersportgebied ie ge legen). Voelt U voor dit mooie beroep, waarin ruime promotiekansen aanwezig zijn, schrijft U dan een briefje aan de directrice, Mgr. Aengenentlaan 1, Warmond. Wij geven U dan gaarne alle verdere informatie. Het Bestuur van het vraagt ter uitbreiding van de staf per a. Belangstelling voor de problemen van de werkende jeugd en de bereidheid mee te denken. b. Het kunnen mee- en samen werken in team- en stafverban c- Kundigheid op het gebied van de handenarbeid, speciaal zwaardere technieken (hout, metaal, e.d.). In verband met de huidige stafb zetting is het mogelijk om alled volledig bevoegden te plaatsen, j Gedacht wordt aan iemand m voortgezette studie H.A., akte N en ped. getuigschrift of een afg ronde studie in deze richting aa één van de instituten die behoref tot Mikojel. a. een weektaak van 40 klokuren, waarin zijn inbegrepen: groepsuren, voorbereiding, bijwonen vergaderingen, huisbezoek e.d. b. een salaris, afhankelijk van leeftijd variërend van ƒ1230,- tot 2236,- per maand. De AO\f. premie is voor rijksrekening. Sollicitaties te richten aan het stuur van bovengenoemde stic ting p.a. Voor eventuele inlichtingen U zich wenden tot de directie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 26