welzijns- en vormingswerk KURSUS- LEIDSTFR "DE KLENCKE" wijk verpleegkundige directeur TROU W/KWARTET ZATERDAG 16 JUNI 1973 Het Oran^-OropTip Kruis Salaris en pensioen volgens STICHTING DE KLENCKE '•oo-pljpor Goede weekeinde- regeling Vergoeding voor het gebruik van eigen auto. Gezellige woonruimte beschikbaar, die groot genoeg is voor twee vriendinnen. In verband met een aanstaande pensionering van één van de andere thans in dienst zijnde zusters zou een eventuele vriendin ook als wijkverpleegkundige kunnen «o'liciteren. Wegens vertrek van een onzer medewerkers zoeken wij op korte termijn een die, binnen het team van onze kursusstaf, zich hoofdzakelijk met kursuswerk voor groepen in een onderwijssituatie wil belasten. De nieuwe medewerkster moet kennis van de onderwijs- struktuur bezitten en in vormingswerk ervaring hebben Onn-oHtiïifi, Va gevraagd zich betrokken te voelen bij zaken van geloof en kerk. Een goede woning is beschikbaar. Het bestuur van het Evangelisch Luthers Rusthuis 'de Wartburg' Prot. Chr. Stichting Tehuizen voor geestelijk gehandicapten in 't Gooi, Eem'fnd en Vechtstreek. Voor één van onze gezinsvervangende tehuizen met een capaciteit van 30 buitens huis werkende (mnl. en vrl.) geest, gehandicapten, te Hilversum, vragen wij pen Hoofd van het tehuis Naast de nodige opleidingen wordt als eis gesteld Leidinggevende en organisatorische capaciteiten. Ervaring in de verzorging van geest, gehandicapten. Prot. Chr. levens overtuiging. Hoofdleidster met ervaring in dit werk. Schriftelijke sollicitaties richten aan de algemeen directrice, Beethovenlaan 30, Hilversum. Stichting Vormingswerk Apeldoorn zoekt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding Direkteur Het centrum wordt bezocht door ca. 325 deelnemers en heeft 10 stafleden. Met de Levensschool Apeldoorn is een overleg gaande. Het Vormingswerk Apel doorn participeert in een Samen werkingspro j ekt voor Vorming en Opleiding. Taken die o.m. vervuld moeten worden: - begeleiden van de staf; - bijdragen leveren aan het Samenwerkingsprojekt voor vorming en opleiding; - het onderhouden van kontakten met overheid, bedrijfsleven e.d.; - in samenwerking met bestuur en staf het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid. De selektieprocedure wordt verzorgd door een goep, bestaande uit bestuurs- en stafleden. Een psychotechnisch onderzoek kan tot de procedure behoren. De aanstelling vindt plaats volgens de rechtspositie regeling vormingswerk leerplichtvrije jeugd (Salaris 1980-/2982). Inlichtingen bij de direktie, tel. 05760-17761. Sollicitaties te richten aan: Mevr. N. Paul- de Wolff Peereboom, Bosweg 102 te Apeldoorn. Vai TK. HO te Nijmegen zoekt een wegens vertrek van één van haar vijf zusters. Sollicitaties te richten aan het bestuur: p/a Sint Annastraat 48, Nijmegen. Vormingscentrum der Ner. Herv. Kerk te Oosterhesselen (Dr.) Sollicitaties uiterlijk 25 juni 1973 indienen bij de direktie van het Vormingscentrum Klenckerweg 13 te Oosterhesselen, te Utrecht zoekt op korte termijn kontakt met gegadigden voor de functie van Voor haar tehuis dat plaats biedt aan ca. 160 bejaarden. Kandidaten voor deze functie dienen: van protestants christelijke beginselen te zijn bekend te zijn met en te voldoen aan de eisen die aan een dergelijke functie gesteld moeten worden goede contactuele eigenschappen te bezitten goed economisch en organisatorisch inzicht te hebben. Salariëring overeenkomstig de salarisregeling voor personeel in bejaardentehuizen. Eventueel behoort een psychotechnisch onderzoek tot de selectieprocedure. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie, met vermelding van opleiding, ervaring, sollicitatie motief en opgave van referenties te richten aan de secretaresse van het bestuur: Mej. M. P. Leker, Rooseveldtlaan 958, LTtrecht ".r-Ly- tioi sch; ont' pro gen zov wik de de Fat Tot dooi de taal prij: beta best mid zelfi kom ven. drin milj een nog ontv Vo Tot tem de i

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 24