Welzijns- en Vormingswerk de Bijenkorf huize 'Parkzicht' een adjunct-directrice De Protestant Christelijke Stichting voor Bejaardenzorg te Sliedrecht en Omstreken Lijsterweg 1, Sliedrecht telefoon (01840)-3799 vraagt Zomervooideel: zo maar zittea Zomervooideel: pret onderweg. ïr Mr. 0. G. Schut Mr.P.J.N.van Ons Honlhorsiraal 3 Amsterdam Nieuw telefoonnr.: 020-765343' EEN ONDERWIJZER(ES) ook voor jou... leerling-ziekenverzorgster Stichting De Rustenburg Rotterdam enkele VERPLEEGKUNDIGEN EUDOK TROUW/KWARTET VRIJDAG 15 JUNI 1973 in het bezit van diploma Ziekenverpleging A. Kandidate krijgt de leiding van de afdeling verzorging en verpleging en vervangt de directrice bij afwezigheid. Een protestants christelijke levensovertuiging, bij voorkeur van gereformeerde gezindte, is gewenst. Huize 'Parkzicht' is een bejaarden tehuis voor 120 bewoners; er is een ziekenafdeling van 10 bedden, voor verpleging-behoevende bewoners. Ander verplegend en verzorgend personeel is aanwezig. Een 4-kamerflat kan als externe woonruimte worden aangeboden. Vaststelling van salaris en andere regelingen in nader overleg. Onregelmatigheidstoeslag wordt uitbetaald. Zij die belangstelling voor bovengenoemde functie hebben worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties met volledige gegevens in te zenden aan de directrice van Huize 'Parkzicht', Lijsterweg 1, Sliedrecht. Zij is ook gaarne bereid mondelinge inlichtingen te verstrekken. We hebben wat komfortabele buitenmeubels voor u klaar staan. Een stoel met 5 standen voor rug en voetsteun, met aluminium frame en dik gepolsterde kussens. Streep- dessin. S975. Net zo'n stoel maar dan met vaste voetsteun. Met vijf rug standen. 4955T En het komfortabelste: een Heel plat opvouwbaar, toch is de matras dik genoeg en er is een apart hoofdkussen bü 5R75. Als je lekker buiten zit, wil je wel eens weinig zin hebben om richting keuken te gaan. Terwijl de eetlust er toch niet minder om is. Geen nood: dit barbecuetje, verstelbaar rooster en verstelbaar spit, kost als 3-daagse Prijswinner 15 Afd. Tuinmeubelen. Voor ongebruikelijke verlichtingsartikelen bent u in de Bijenkorf aan het juiste adres. Zeker als het om de tuin gaat. Bijvoorbeeld: Kaarsen in blik. De kaars is geparfumeerd, het blik geïllustreerd. Er zijn kleine en grote, 1,95 en2,95. Nordmende portable radio met FM, midden- en langegolf. Kan op lichtnet en batterijen. Aansluiting voor oortelefóon ontbreekt niet.Adviesprijs 152,-. Bijenkorfprijs 109,-. Afd. Radio/TV. Orion cassetterecorder. Met automatische sterkteregeling bij opnemen en een ingebouwde microfoon. Lichtnet- of batterij voeding. Bij de accessoires zit ook een draagtas. Bijenkorfprijs 109,-. Afd. Radio/TV. Mivar portable TV voor 220 V of batterijen. Met teleskoopantenne voor beide netten en een 31 cm beeldbuis. Kleur wit of rood, weegt 7 kilogrammen. Bijenkorfprijs 375,-. Afd. Radio/TV. Twee camera's als Prijswinner: de Agfamatic 100 met de sensorknop. Een kompakte cassette-camera in geschenkverpakking met o.a. flitsblokje en kleurenfilm. Adviesprijs 91,-. Bijenkorfprijs 67,5a Afd. Foto. Kodak pocket Instamatic 200. Met 3 lenzen, symboolinstelling, 2 sluitertijden. Afstandinstelling overbodig. Adviesprijs 116,-. Bijenkorfprijs 99,50 Afd. Foto. Capri platenspeler voor de jeugdige luisteraar. Met versterker (en luidspreker!). In rode of zwarte kunststof koffer. Voorzien van lift en automatische afslag. Bijenkorfprijs 75 - Afd. Radio/TV. Bij een dagje stortregen hoeft de verveling niet meteen toe te slaan. Zoethouders genoeg. T ravel lerspellen van Ravensburg. Een hele serie gezellige, leerzame, amusante en moeilijke spelletjes, handig bij elkaar verpakt. 9,90.Afd. Speelgoed. De Bal in de Kooi. Een zeer provocerend vraagstuk: hoe komt-ie eruit? Uitsluitend voor vasthoudende puzzelaars. 2,60. Afd. Speelgoed. Vingerverf om overal op te kliederen. Kan ook overal weer uit- of afgewassen worden. Er zitten 6 kleuren in, 10,9a Afd. Schrijfwaren. Tekenblocs met 50 bladen ruimte voor potlood, verf of krijt. 1,95 Afd. Schrijfwaren. Schetsboeken, van grote (met een olifant erop) tot kleine (met b.v. een bever erop).130-5,-. Afd. Schrijfwaren. De Vrij buiten-serie spelletjes boeken houdt ook al rekening met het gedwongen binnenzitten Kaars in bloempot. Ruikt dus ook naar bloemen. Z5ft Zeer sfeervol, best betaalbaar: fakkels. 130l Kaarsen in ouderwetse glazen wekpotten. .L95-4.95. Kaarsenkorrels. Om uw eigen kaarsenmaker te zijn. Een lontje en een handleiding zitten er ook bij en er zijn vier geuren: dennen, rozen, lavendel en viooltjes. Per zakje 2$5i Tuinblikken zijn erg feestelijk in de tuin maar evengoed redders in nood bij autopech. 230» Afd. Kaarsen. De GT 210.(onder) Een opblaasboot die ook makkelijk in de kofferruimte kan. Er zitten kussens in, roeidóllen aan en de PVC kunststof kan tegen zeewater. In oranje/wit, 205 bij 115 cm. Als 3-daagse Prijswinner 59,-. Afd. Vrijbuiten. Bovenop.' de Helgoland 1 Heeft een houten bodem en houten 'spiegel' voor buitenboord-motor tot 3 pk, 2 luchtkamers en roei- dollen. Wit/blauw, 258x127 cm. Als 3-daagse Prijswinner J98 Afd. Vrijbuiten. We hebben het deeltje 'In tent en lt j caravan' voor 3,-.Boeken- afdeling. Tja, en als de regen tegen de ruiten tikt blijven Kuifje en Asterix natuurlijk altijd welkome bezoekers. Maar we hebben nog veel meer strips in de Boeken- afdeling. Miss Muffet. een antieke stoffenpop om zelf te maken. Ze wordt 45 cm lang, alleen voor de vulling moet u zelf zorgen. 5,95.Afd. Speelgoed. ood de blee &ei soci ere de m itie 1 par beb Peddels waar je je niet aan vertilt: van aluminium met kunststof blad. Als 3-daagse Prijswinner 10,-. Afd. Vrijbuiten. "Auto-talisman. Geen bijgeloof vereist om ze op te hangen, want ze zien er alleraardigst uit. En er zijn een heleboel verschil- lende.2,60.Afd. Speelgoed. Aan een bootpomp kunnen we u ook helpen. Erg sTevig en erg makkelijk. 15,75. Afd. Vrijbuiten. Stereo auto-cassetterecorder incl. boxen. Weer eens een ander geluid onderweg dan die buitenlandse zenders waar ze altijd teveel praten: Stereo cassetterecorder voor de auto. Vermogen 2x3 watt, met twee boxen. Alles is makkelijk zelf in te bouwen, en het materiaal wat daarvoor nodig is zit er Kanvas tassen in verschillende maten en klcurkombinaties niet rood, blauw en naturel: Als Prijswinners van 31,95. tot49,95Afd. Reis. Grote kunstleren koffers. Soufflé, wat betekent dat er extra veel in kan. Zwart, bruin of blauw met sloten plus riempn. Prijswinnerprijzen55,95 (70 cm) cn59,95cm). Afd. Reis. b ent and; ap; het kk( va: leai the Pechlamp. Geeft oranje of wit licht enook knipperlicht. Als Prijswinnerl^95.Autoshop. Hoofdsteun waarvan de veiligheid Verstandigommee te nemen: vaststaat. Als Prijswinner4OO5 een brandblusser We hebben Autoshop. er een van 1575.(halve liter) en een van 24,35(hc,e Autoshop. II. W. DAMES De kantoren van notarissen en zijn met ingang van 15 juni 1973 verenigd op het nieuwe adres Dringende oproep PAUL KRUGERSCH00L Chr. School voor Basisonderwijs Zwederstraat 54 Rotterdam Gevraagd per 1 augustus a.s. voor één der middenklassen. Ook zij die nog in militaire dienst moeten kunnen solliciteren. Sollicitaties vóór 1 juli a.s. aan Mej. N. van Dijk, Hoofd der school, bij wie u ook telefonische in lichtingen kunt inwinnen. Telefoon 010-844691 (school). 078-34198 (thuis). bestaat de mogelijkheid om een goede positie te verwerven in de verpleging. Als je je nu aanmeldt als kun je nog meedoen met de nieuwe vooropleiding, die 1 sep tember a.s. begint. Je moet dan: tenminste 3 jaar onderwijs hebben gehad na de lagere school, bij voorkeur Huishoudschool, O.V.B. of INAS, zijn geboren op of voor 1 september 1956, een goede gezondheid bezitten. Je ontvangt dan: een prima opleiding voor het rijksdiploma, waarbij ook veel wordt gedaan aan je algemene ontwikkeling, direct een uitstekend salaris met vergoeding voor on regelmatige diensten, prima arbeidsvoorwaarden, zoals vrije dienstkleding, reis geldvergoeding. uitstekende vakantieregeling, enz., mogelijkheid tot inwoning op gezellige kamer. Wanneer je interesse is gewekt, schrijf dan omgaand aan de directrice, Mathenesserlaan 500, Rotterdam. Het telefoonnr. is (010) - 25.10.06. F. J. B. GOETTSCll OOGARTS AFWEZIG tot 9 juli Het Ziekenhuis Eudokia vraagt voor de zomermaanden voor diverse afdelingen. Plaatsing bij een bepaald specia lisme kan in overleg geregeld worden. Aanstelling in vaste dienst behoort tot de mogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties te rich ten aan de directrice, mevrouw Zr. A. de Gier. Spreekuur dagelijks van 14.30 15.30 uur, behalve donderdags. ■i ün :e V Sowj mo Ziekenhuis 1 Eudokia '°WJ Bergsingel 2 >1(1 Rotterdam me Tel. (010)6582 vele

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 8