welzijns- en vormingswerk Stichting Gereformeerd Maatschappelijk Werk te Rotterdam direkteur staffunktionaris Het Christelijk Jongeren Verbond (Federatie Rotterdam) jeugdwerk adviseur Inlichtingen CJV buro, Vondelweg 26, Rotterdam. Tel. 010-137442. Sollicitaties te richten aan het bestuur van het CJV, t.a.v. C. W. de Lijster, Beneden Rijweg 321, Rotterdam-3027. Stichting Jeugdwerk Nunspeet projectleider stafdocent(e) maatschappelijk werk Heldringstichtingen Zetten medewerk(st)ers groepleid(st)er Heldringstichtingen Zetten een 6-tal vrouwelijke en mannelijke medewerkers Sociale Akademie C.I.C.S.A. TROUW KT VRTF.T Z \TERD \G 2 JUNT 1972 1 Afdeling Gezinsverzorging/ Bejaarden- en chronische zieken hulp (A-instelling) Voor deze afdeling worden gevraagd: (mnl. of vr.) Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij de managerfunktie binnen deze afdeling vervult. Opl.: academisch niveau of daaraan gelijkwaardig. (mnl. of vr.) De voornaamste taak van de staffunktionaris zal bestaan in het leiding geven aan het uitvoerende werk, waartoe o.a. behoort het houden van individuele- en groeps werkbesprekingen met de leidsters. Opl.: Sociale academie met cursus Staffunktionarissen of V.O. Voor bovengenoemde vakatures zoeken wij mensen die in deze tijd van allerlei vragen rondom schaal vergroting en algemeenheid bereid zijn om, tesamen met het bestuur en alle medewerkers, zich te bezinnen op de vraag, op welke wijze we van uit een Prot. Chr. Instelling gestalte hebben te geven aan dienstverlening vanuit de sector gezinsverzorging. De A-instelling bestaat uit: 320 gezinshelpsters (part-time) bij bejaarden en chronisch zieken 75 gezinsverzorgsters en gezins helpsters (full-time) 12 leidsters (2 vakatures) 3 staffunktionarissen (part-time) waarvan 2 hoofdleidsters 1 vormingswerker 1 administrateur 6 administratieve medewerkers 1 direkteur (a.s. vakature) Deze funkties, waarin de omgang met mensen essentieel is, vragen van betrokkenen allereerst dat zij in staat zijn om goede kontakten te kunnen leggen, tevens dienen zij over organisatorische capaciteiten te beschikken. Daarnaast is interesse in het werk van de gezinsverzorging in al zijn aspekten eveneens vereist. Met betrekking tot de gestelde eisen verwachten wij ten aanzien van ref lektanten dat de integratie tussen theorie en praktijk in meerdere of mindere mate zijn beslag heeft gekregen. Salariëring vindt plaats volgens de subsidieschaal van het Ministerie van C.R.M. Sollicitaties te richten aan de algemeen direkteur van de Stichting Gereformeerd Maatschappelijk Werk, de heer Mr. W. L. Schuitemaker. Voor inlichtingen kunt u zich vervoegen bij de huidige dir. van de A-instelling mej. J. I. Hukema. Adres: Heemraadssingel 110, tel. 010 - 25 96 84, Rotterdam-3003. een instelling voor begeleiding en advisering ten behoeve van het jeugd- en jongerenwerk zoekt een Van hem/ haar wordt gevraagd: het werken in teamverband met bestuur, beroepskracht en vrijwilligers in diverse werkgroepen. het stimuleren, aktiveren en begeleiden van het kader van de aangesloten verenigingen een bijdrage te leveren in de ontwikkeling van het jeugd- en jongerenwerk op wijk- en stedelijk nivo. Vereisten: sociale akademie of een daarmee gelijk te stellen opleiding enige ervaring in het jeugd- en jongerenwerk leeftijd max. 30 jaar. Salaris volgens rijksregeling. vraagt een mnl./vrl. Taak: leidinggeven aan groepen en sociëteiten; begeleiding vrijwilligers. Gevraagd: sociale akademie of gelijk waardige opleiding; bij voorkeur ervaring in jeugd- en jongerenwerk; leeftijd vanaf 23 jaar; bereidheid om een pos. chr. levensovertuiging in het werk in te dragen. Salaris: volgens LOAC-regeling. Door de realisering van nieuwbouw, begin 1974, is er uitbreiding en ontwikkeling van het werk te verwachten. Sollicitatie: Mevr. J. Wattel-Harkema, Vlaanderenstraat 21, Nunspeet. Tel. 03412-2139. Taken: 1) geven van methodieklessen 2) geven van supervisie 3 meedenken in het beleid. Gewenste vooropleiding: Voortgèzette Opleiding Maatschaopelijk Werk; mogelijk ook doktoraal of M.O.-studie in één van de menswetenschappen, met ervaring in het maatschappelijk werk. Inlichtingen: bij drs G. J. Visser, koördinator maatschappelijk werk Sollicitaties: bij drs G. Prast, direkteur van de Ol ('SA, Weteringschans 263, tel. 020 "32448. Wij zoeken op korte termijn voor onze Orthopedagogische afdeling een aantal die in onze behandelings- c.q. observatiegroepen als zullen worden aangesteld. Er zijn momenteel vakatures in de volgende paviljoens: "De Arenhorst" observatie van meisjes van 14-18 jaar „De Leij graaf", Buitengewone behandeling (intensive care) van meisjes van 14-18 jaar. „Talitha" behandeling van meisjes van 14-18 jaar. Ons instituut kent een horizontale overlegstruktuur, waarin de multi- discinlinaire benadering van de gedragsproblematiek van de meisjes centraal staat. Betrokkenen dienen bereid en in staat te zijn door werken in teamverband een bijdrage te leveren aan de behandeling in de leefgroep. Minimum leeftijd: 23 jaar. Gewenste opleiding: N XX/ K&O; Soc. Akademie i.w.; M.B.O. inr. werk; K.B.-B; Ziekenverpleging B of Z-opleiding en eventueel andere opleidingen, Zij die aan de leeftijdseisen voldoen, minimaal Mulo-diploma bezitten en een opleiding in de Kinderbescherming willen gaan volgen, kunnen eveneens solliciteren. Sa'ariëring: volgens de richtlijnen van de Naionale Federatie voor Kinderbescherming, of volgens de schalen voor de ziekenverpleging. S l'i -itat'es; l ichten aan direktie- sekretariaat Heldringstichtingen, Wageningsestraat 93, Zetten, tel. 08880-3838, toestel 113 Voor ons Jeugdpsychiatrisch Centrum, dat per 15 september 197 in een tijdelijke huisvesting met een tweede groep voor 10 meisjes zal starten, zoeken wij die een funktie in de groepsleiding zullen gaan vervullen. Minimum leeftijd: 22 jaar. Opleiding: K O N XX; M.B.O.i.w.; B-verpleging, Z-vcrpleg'ing e.a. Getracht wordt in open overleg .te komen tot de juiste behandeling van de kinderen. Vereist zijn goede kontaktuele mogelijkheden en het vermogen om in teamverband samen te werken. Salariëring geschiedt overeenkomstig de schalen voor de verpleging, dan wel volgens het salarisrapport van de Nationale Federatie voor de Kinderbescherming. Sollicitaties of verzoeken om inlichtingen gelieve men te richten ■i an het direktie-sekretariaat van d< Heldringstichtingen, Wageningsestraat 93 te Zetten, tel. 08880-3838, toestel 113. vraagt: een

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 24