)ok optreden B-elftal ^ekt ontevredenheid NMB verhoogt de spaariente tot 7%% 4%% i org bij laatste zestien 6W,7% mm Bert Quaars op middenveld NAC in een hoofdrol NMB NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK NV. Contracten ook van beker afhankelijk Eddie Merckx wint opnieuw Amateurelftal Volleybalverlies tegen Italianen I TROLW/KWARTET WOENSDAG 30 MEI 1973 utteloze vertoning in Maastricht van gelegenheidsteam SPORT T15/K15 JSTRICHT In de serie on- edenheid opwekkende wed den van vertegenwoordigen- ;)ranje-ploegen kan sinds gis- jond ook de schrale 1-0 over ling van 't Nederlands B-elf- ip het team van Jong-Enge- ingevuld worden. Nederland 'Scheerde zich weliswaar via loelpunt van Theo de Jong tweede helft voor de eer- jlit seizoen in Engeland door Oranje geleden nederlaag, otaalindruk van bondscoach itisek Fadrhoncs formatie gisteravond in het stadion Jeusselt van Maastricht dui- ondermaats. ïfrontatie tussen het Nederland- egenheidsteam en de jonge Brit- erd 90 minuten lang een nutte- ertoning. Vooral ook, omdat de blijft roepen dat het haar nu erieus is met de begeleiding en sentatie van de vertegenwoordi- elftallen. Hoever naast de waar- ftze bewering wel ligt, blijkt al- il uit het feit dat Nederland-B tp een afschuwelijk slecht ge- datum mocht presenteren. In ek, dat Ajax in de Europa-Cup- tegen Juventus aantreedt en eindstrijd van het Nederlandse oernooi geprogrammeerd staat, fralijker wordt het, als men be- dat voor diverse spelers, die >nc liet opdraven, het seizoen voorbij is en die alleen nog laar de vakantie wensen uit te Fadhronc moest, noodgedwon- let zijn elftal experimenteren hij voor deze plichtmatige ont- g niet over spelers van Ajax en con beschikken. Daarom ook ie voetbalbond de Britse oppo- erzocht niet. zoals aanvankelijk fgesproken met Jong Oranje, net een heus B-team aan te mo eden. j^rder dit seizoen (door de Ne- iers met 3-1 verloren) ontmoe- •as er aanzienlijk meer ambian- inzet bij de spelers aanwezig steravond in het matig bezette rgse stadion. De acties van het -team leken gemiddeld nog net nde om aan het verwijt van ge- »an inzet te kunnen ontkomen, van een geïnspireerd optreden ien moment sprake. De formatie geen enkele gelegenheid om Een van de Engelse aanvallen op het doel van Piet Schrijvers. een teamprestatie te leveren. Iedereen voetbalde voor zichzelf. Om uiteenlo pende redenen. Eén daarvan had wel licht de achtergrond dat voor sommi ge spelers via dit elftal de poort naar de A-brigade wellicht iets breder zal opengaan of openblijven. Dat gold bijvoorbeeld voor Theo de Jong opnieuw wisselvallig de hardwerkende Wim Jansen en de weer veel te individualistische René van de Kerkhof op de rechtervleugel. Het wemelde trouwens van de los-vas te Oranjeklanten in deze formatie. De onopvallende aanvoerder en als lin kerverdediger optredende Dick Schneider en centrale aanvaller Jan Jeurinig zijn ook min of meer regel matig in de A-selectie terug te vin den. Piet Schrijvers, vaste reserve achter Jan van Beveren, kreeg einde lijk een kans in het Oranje-doel, maar tegenover de teleurstellende en stati sche aanval van de uitgebluste Engel sen viel ook voor hem weinig eer te verzamelen. Fadhronc had dus duidelijk zijn reser ves uit de hoofdmacht aangesproken. Des te merkwaardiger was het dan ook, dat Theo Pahlplatz in dit elftal niet mocht acteren en de voorkeur voor Eef Mulders werd uitgesproken, de PSV-er die zondermeer een teleur stellend seizoen heeft afgewerkt en deze keuze bij zijn club bijna geen moment heeft kunnen rechtvaardigen. Ook gisteravond lukte hem dat niet. Zoals trouwens de gehele aanval van de Oranje-equipe niet verder kwam dan het tonen van een redelijk goede wil. Met name Jan Jeuring bleek een lastige opponent voor de Britten, maar zijn directe belager Jeff Block- ley (die bij het Londense Arsenal een waarde van 1,5 miljoen gulden vertegenwoordigt) gunde hem geen meter ruimte. Vandaar dat het gros van de aanvallen die op de Twente- speler gericht waren steeds mislukkin gen inhielden. Fadhronc: 'Tijdens de ze wedstrijd is gebleken dat onze zwak heid vooral in de lucht schulit. Onze springkracht is in ieder geval niet voldoende in vergelijking met die van de Engelsen. Daar moeten we dus wat aan gaan doen'. Als geste aan het ontevreden Maas trichtse publiek zette Fadhronc hal verwege de tweede helft Jo Bonfrère op de plaats van René van de Kerk hof. Eerder al had Willy van de Kerk hof René Notten op het middenveld S (UPI) De zestienjarige Björn Borg heeft zich gisteren flair en de zelfverzekerdheid m doorgewinterde prof bij de zestien van de open Franse ampioenschappen, die in Parijs gehouden, geplaatst. Hij deed koste van de 22-jarige Ameri- ck Stockton, tegen wie hij een ikkere start snel goed maakte: 6-2 7-6. Borg ontmoet nu in de finales de als achtste geplaat- iaan Adriano Panatta. .pelers hebben zich gisteren eplaatst voor de kwartfinales: plaatste Amerikaan Tom Gor- e weinig problemen had met inloze Milan Holecek (winnaar n Newcombe in de eerste ron de als 15e geplaatste Tsjech Jan Kodes, houder van de Franxe ti tel in 1970 en 1071. Jan Kodes echter kwam tegen de Joegoslaviër Boro Jovanovic in ernstige moeilijkheden. In de vijfde set kwam hij met 35 achter, maar hij kreeg op tijd de vorm die hem eerder twee keer tot toernooi-winnaar op Roland Garros maakte. Kodes en Gorman ontmoeten elkaar in de kwartfinales. In het damesenkelspel leed de als der de geplaatste Virginia Wade een ver rassende nederlaag tegen de Francaise Odile de Roubin, een speelster van geringere klasse. De Britse won de eerste set met 6-1, maar zoals vaker tegen mindere speelsters, bracht zij er daarna weinig meer van terecht en verloor die volgende sets met 6-2 6-3. In het herendubbelspel bereikte Tom Okker met zijn Australische partner John Newcombe de kwartfinales. Het paar versloeg de Russische combinatie Liikatsjev/Metreveli in drie sets: 6-4 4- 6 6-2. Ook Betty Stöve kwam in het dubbelspel een ronde verder. Met Francoise Durr versloeg zij de Austra- lisch/Zuidafrikaanse combinatie Paish/Pretorius: 2-6 6-3 6-3. Hcrcnenkelspel, derde ronde: Borg (Zwe) Stockton (VS) 6—7, 7—5, 6—2, 7—6: Froeh- ling (VS)N'Gondrella (Fra) 6t, 63, 64; Pllic (Joeg)Dent (Austr.) 3—6, 75, 76. 63, Vierde ronde: Gorman (VS)Ho lecek (statenloos) 6—3, 63. 64; Kodes (TsJ)—Jovanovic (Joeg).4—6, 63, 46, 60, 7—5. Damcsenkelspcl, achtste finales: Odile de Roubin (Fra)—Virginia Wade (GB) 1—6, 6—2, 3: Francoise Durr (Fra)—Bonicelll (Pe ru) 6—2, 6—1; Helga Masthoff (WDld)—Pat Pretorlus (ZAfr) 6—2, 4—6. 6—2, Chris Evert (VS)—Renata Tomanova (TsJ) 6—2 63 vervangen. Maar ook Willy van de Kerkhof en Bonfrère konden aan de voortdurende misère in het elftal geen einde maken. Armoe troef dus. Ook in het centrum van de verdediging, waar in feite het enige belangwekken de experiment werd uitgevoerd. Stef Walbeek kreeg de kans te bewijzen, dat de zorgelijke problemen rond de positie van ausputzer in het Oranje elftal niet onoplosbaar is. De Spartaan greep die kans echter nog niet over tuigend. Allereerst kreeg hij van de Britse aanvallers, met Barrowclough van Newcastle United als opvallendste, weinig gelegenheid om zich te mani festeren. Ten tweede acteerde Wal beek zo angstig en risicoloos dat zijn optreden bepaald geen succes werd. Fadhronc: 'Walbeek was niet helemaal fit. Hij trapte alleen maar met zijn rechterbeen. En dat ging nog ten koste van de zuiverheid. Het is voor hem een van de eerste keren dat hij op de positie van vrije verdediger heeft gespeeld. Als hij helemaal fit is en hij toont de juiste instelling en karakter, kan hij voor Sparta op die plaats straks de juiste man zijn. Mis schien ook in Jong Oranje'. Het weinig overtuigende optreden van Walbeek viel nauwelijks in negatieve zin op tegen een team, dat evenmin inspiratie demonstreerde. De Britten kwamen nauwelijks aan aanvallen toe. Nederland mocht zich dan1 ook uitein delijk net iets beter noemen. Hetgeen in een doelpunt tot uitdrukking werd gebracht. Maar de treffer van Theo de Jong, halverwege de tweede helft, illustreerde de matheid van de totale wedstrijd. Zijn halfmislukte schop glipte warempel nog tussen de benen van doelman Stevenson door in het doel. Goedkoper kon het bijna niet. Het gelegenheids B-elftal maakte voor al op een teleurstellende manier dui delijk dat er tussen de absolute top en de rest van Nederland een opmer kelijk grote kloof te overbruggen valt. Nederland BJong Engeland 10 (00) 68: De Jong 10. Scheidsrechter: Eschweller (W.-Dld.). Toeschouwers: 6.000. Nederland B: Schrijvers: Van Ierssel, Krljgh, Walbeek, Schneider; De Jong. Jansen, Not ten; René van de Kerkhoi, Jeuring, Mulders. Jong Engeland: Stevenson: McDoweU, Pejic, Cantello. Blockley; Lock, Mortimer, Perry- man: Barrowclough, Johnson, Whymark. GERRIT DEN AMBTMAN LANCÏANO (AFP) De Belg Eddy Merckx heeft de tiende etappe van de Ronde van Italië gewonnen. Hij ver sloeg in de eindsprint de Spanjaard Fuente. Dit tweetal had een voor sprong van 4.06 minuten op de Itali aan Panizza en 5.54 minuten op een Eroep van wie De Vlaeminck de sprint won. In het algemeen klasse ment heeft Merckx zijn leiderspositie opnieuw versterkt. Tiende etappe: 1. Merckx (Bel) 5.13.34, 2. Fuente (Sp) z.t.. 3. Panizza (It) 5.17.40, 4. De Vlaeminck (Bel) 5.19.28. 5. Motta (It) 6. Gimondl (It). 7. Pessarrodona (It). 8. Bltossi (It). 9. Rltter (Den). 10. Poggiali (It). 11 Bertoglio (It), 12. Galdos (Sp). 13. Battagllrol (It). 15. Petterson (Zwe), 15. Laz- cano (Sp) allen z.t., 20. Karstens (Ned) 5.26.28. Piet van Katwijk heeft de tweede etap pe van de Ronde van Engeland gewon nen. Aad van den Hoek legde beslag op de vijfde plaats. Twee Roemeense wielrenners, die met hun nationale ploeg naar Engeland waren gekomen om deel te nemen aan de 'Melkrace', hebben zich gemeld bij een Londens politiebureau, met de be doeling om politiek asiel te vragen. De twee renners, Zoltan Elekis en Iosif Naghi, waren maandagavond ver dwenen uit hun hotel in Plymouth. Elekis en Naghi, beiden twintig jaar oud en van Hongaarse oorsprong, wa ren zondag gestart in de proloog van de Ronde van Engeland, maar ontbra ken toen het vertreksein voor de eer ste echte etappe werd gegeven. Tweede etappe: 1 Piet van Katwijk (Ned) 3.17.57, 2. Moore (GB). 3. Knudsen (Noor), 4. Hava (TsJ). 5. Van den Hoek (Ned), 6. Edwards (GB), 8. Den Hertog allen z.t.. 25. De Boer S 20.51. 46. Van den Spiegel 3.21.01, 54. Hassink 3.26.28. Algemeen klassement: 1. Davidson (GB> 6.40.43, 2. Nilsson (Zwe) 6.40.50. 3. Soucek (TsJ) 6 40.58, 4. Kubieke (TsJ) 6.42.38, 5. Henriksen (Noor) 6.42.56, 8. Van Katwijk 6.43.17, 14. Den Hertog 6.43.33, 23. Van den Hoek 6.45.25, 30. Den Boer 6.45.35, 31. Van den Spiegel z.t., 53. Hassink 6.25.00. Ronde van Midden Nederland: 1. Jan Raas (Heinkenszand) de 180 km in 4.04,48, 2. Wim de Waal (Axel), 3 Peter Kuys (Vlijmen), 4. Gerrie Knetemann (Amsterdam). 5. Bert Scheuneman (Veendam), 6. Harry Lunen burg (Loosbroek). 7. Jos Schipper (Baarn), 8. Harry v. d. Groezen (Made), 9. Fons van Katwijk (Oploo) allen z.t., 10. Roy Schui ten (Zaandam) 4.05.44. 11. Theo Smit (Half weg) 4.05.50, 12. Jan Brinkman (Rotterdam), 13. Johan Comelisse (Nijmegen), 14. Jim Kruunenberg (Zwanenburg), 15. Jacques Schuitemaker (Andijk). DEN HAAG (ANP) Het Neder lands amateur-elftal, dat morgen in Epinal tegen Frankrijk speelt, zal uit de volgende vijftien spelers, die giste ren naar Frankrijk zijn afgereisd, wor den samengesteld: Jansen (Caesar), Muller (Ede), Meertens (Emmen), Van Duuren (Hermes DVS), Boiten (Muntendam), Michielsen (Nunspeet), Koppedraaijer (OWO), Van der Lin den (Papendrecht), Van Hal (RBC), Van Dullemen en Van den Oever (beiden RVC), Hoogeboom (De Spar taan), Poot (Unitas), Van der Broek (Veerse Boys) en Hansen (Veritas). BERGEN OP ZOOM (ANP) Het Nederlandse herenvolleybalteam heeft een duidelijk 1—3 nederlaag geleden tegen Italië. De setstanden waren 13—15 15—12 7—15 11—15. Italië was een klasse beter dan de teleurstellen de Nederlanders, die vooral aanvallend erg tegenvielen. Voornamelijk spelver delers Hoeboer en Wam bleven bene den hun normale vorm. Even kwam er een opleving bij de Oranjeploeg. Dat was voor een belangrijk deel te dan ken aan de vervanging van Stein door De Vink. Nederland eiste daardoor de tweede set op. Bij Nederland was Scholten de beste speler. Hij was de enige die met zijn smashes succes had. Mattiolo was de uitblinker bij de Italianen. (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) (ongewijzigd) spaarrekening of - boekje voor dagelijks opvraagbare tegoeden. (ongewijzigd) spaarrekening of - boekje opzegtermijn 3 maanden. spaarrekening opzegtermijn 12 maanden. spaarrekening opzegtermijn 24 maanden. (was 6Va°/o) Vaste Termijn Spaarrekening vaste termijn 3 jaar* (was 6V<% (was 6-7%) bij 4 jaar of 7% bij 5 jaar) Rentegroei- bewijzen 6V20/o-7V4°/o. Het spaar- papier aan toonder met oplopende Vaste Termijn rente looptijd Spaarrekening minimaal vaste termijn 2 jaar - maxi 4 en 5 jaar maal 5 jaar. doko de beste voeding voor uw hond Bekerfinale als laatste Bredase stunt? BREDA NAC staat aan het eind van een seizoen, waarin het woord 'desondanks' een voorname plaats inneemt. De Bredase ploeg startte als een veilige 'middenmoter', maar belandde uiteindelijk in de- gradatie-zorgen. Een reek* langdurige blessures dunde niet alleen de selectie in ern stige mate uit, maar trof ook die spelers voor wie een domi nerende rol leek weggelegd Desondanks redde NAC het dit Het degradatie-gevaar werd (tege lijk met voortijdige komst van de nieuwe trainer Henk Wullems) af gewend, er dienden zich toch tel kens spelers aan die zich met élan naar de voorgrond werkten en NAC slaagde er bovendien nog in ondanks alle tegenslagen voor een reeks stunten te zorgen. Ajax werd in de competitie verslagen en NAC kwam in de finale van het nationa le bekertoernooi ten koste van niet alleen datzelfde Ajax, maar ook nog ten koste van FC Den Haag en Sparta. In die finale, morgenavond in het Feyenoord-stadion in Rotterdam, wil NAC het seizoen met een laat ste stunt afsluiten door NEC, favo riet misschien, van de beker én Europa Cup-voetbal af te houden. Een van de Bredase spelers voor wie dat het hoogtepunt van een voor het elftal teleurstellend sei zoen moet worden, is middenvel der Bert Quaars. Vier jaar speelde hij in 't eerste elftal, maar pas het (bijna) afgelopen seizoen plaatste hij zich op de voorgrond. Toen in de eerste competitie-wedstrijd Daan Schrijvers zijn been brak, nam Frans Vermeulen diens rol over. Maar ook Frans Vermeulen raakte ernstig geblesseerd en de aanvoerdersband verhuisde toen naar Bert Quaars. Met die band echter werd Quaars ook meer en meer de man die zijn stempel op een ploeg drukt, evenals Schrijvers en Vermeulen dat daarvoor waren. Zoals bijvoorbeeld Jan de Jong in het doel van zich deed spreken of Vreyssen (17 jaar pas) in de aan val een welkome versterking bleek, zo drong Bert Quaars zich naar vo ren op het middenveld. Hij is veel aan de bal, houdt die ook gemak kelijk bij zich, kan daardoor rust brengen en, wat even belangrijk is, hij verdeelt het spel via slimme, verrassende passes. Bert Quaars is als voetballer eigen kweek van NAC. Zoals vrijwel alle clubs in het betaald voetbal is de financiële situatie ook bij NAC verre van rooskleurig. De Bredase ploeg echter leeft niet op te grote voet (zoals merkwaardigerwijs veel Belangen voor NEC clubs), werkt met semi-profs, richt zich op de recettes als de begro ting wordt opgesteld en zorgt uit eindelijk het talent zélf op te lei den, zodat het niet bij een andere club hoeft te worden 'geroofd' of voor geld hoeft te worden gekocht Bert Quaars nu is zo'n voetballer- van-NAC-zelf. Vanaf zijn elfde speelt hij bij NAC, een periode (veertien jaar) die maar weinig voetballers bij dezelfde werkgever halen. CONTACTEN Toch is Bert Quaars niet het soort voetballer dat als een Sjaak Swart zijn hart aan zijn club heeft ver pacht. Want Bert Quaars wil weg. Juist die wil is in belangrijke ma te bepalend geweest voor zijn voor uitgang. Quaars: 'Vorig seizoen heb ik contacten met een aantal andere clubs gehad. Dat is echter mislukt en toen heb ik me voorgenomen dit seizoen gewoon goed m'n best te doen. Ik ben geconcentreerder gaan spelen, wilde me waarmaken om die clubs te laten zien dat ik het wel kon'. NAC is niet in staat die bedragen op tafel te leggen die andere clubs (met name in België, van waaruit belangstelling voor Quaars bestaat) wel kunnen uitge ven. Kan dan, zo rijst de vraag, een speler die veertien jaar bij de zelfde vereniging speelt, dan niet zo aan die vereniging hechten dat hij met minder genoegen neemt? Is er niet een soort band ontstaan? Quaars echter: 'Als vrijgezel had ik inderdaad geen idee om te vertrek ken, om bij NAC weg te gaan. Nu, nu ik verloofd ben, zie ik de nood zaak in om in het betaald voetbal geld te verdienen. En een band met de vereniging? Ach, dat leeft niet. Als je ergens anders geld kan verdienen en je doet het niet, dan ben je een dief in je eigen zak'. Wanneer Bert Quaars morgena vond nadrukkelijk zo goed moge lijk wil spelen, is dat dus ook een onderdeel van een 'verkoop-tech niek'. Hoewel over contracten tot aan die finale niet wordt gespro ken. NAC, en ook Bert Quaars. is er dit weekeinde in een tweetal trainingen hard tegenaan gegaan, is vandaag vrij, maar dat wil niet zeggen dat er minder aan die be ker wordt gedaan dan door de NEC-speler die in het trainingskamp zitten. NAC is sterk gemotiveerd, zoals uit de slotfase van de compe titie bleek. In hoeverre is hieraan de voortijdige vervanging van Ben Peeters door Henk Wullems van invloed geweest? Bert Quaars: 'Het heeft wel degelijk invloed gehad. Ik heb dat overigens al eerder meegemaakt, een jaar of zes gele den toen Bol Janse wegging en Leo Canjels eerder kwam. Hetzelf de effect van toen heb ik nu weer meegemaakt. Of het nu Wullems is of iemand anders, doet er niet toe. Zo'n vervanging stimuleert'. NIJMEGEN Voor het Nijmeegse NEC, startend als favoriet in de bekerfinale, heeft de eindstrijd een bijzondere betekenis. Enkele seizoe nen terug stelden de Nijmege- naren zich onder trainer Wiel Coerver de nieuwe man bij Feyenoord ambitieus op. NEC wilde met een flinke investering de sprong naar de top maken. Daar is niets van terecht gekomen. De Nij meegse ploeg bleef in de grauwe middenmoot hangen. Zonder zelfs maar tot een seizoen k la MVV- 1973 te komen. Van voetbal op Europees niveau kon dus ook geen sprake zijn. De moeite die NEC zich heeft getroost op weg naar de top, heeft alleen maar geld gekost, en dat levert zeker als de KNVB- beker niet veroverd wordt een forse klap op. De verlenging van de contracten van spelers verloopt er moeizamer door, omdat de be groting aanzienlijk lager gesteld zal moeten worden. Dat belang voor NEC onderkent iedereen in Nijmegen. Een fors contingent supporters zal dan ook de club in de Rotterdamse Kuip moeten inspireren. Manager Wil Jansen: 'Ik heb net afgerekend in Rotterdam. Wij hebben in totaal rond de 11.000 kaarten afgenomen. Dat is een heel mooi aantal. We zullen het nodig hebben, want het belang van deze finale is voor ons wel heel erg groot. .Het heeft voor sommige spelers ook grote waarde. Als zij zeker weten volgend jaar mee te kunen spelen in een Europa Cup-toernooi, dan zal de onder handelingen over de contracten kunnen vereennvoudigen. Spelen op dat niveau betekent immers ook, dat de marktwaarde weer stijgt. Voor de vereniging zelf betekent het vooral publiciteit, dat kan naar buiten alleen maar gunstig wer ken'. Op de begroting voor het komende seizoen houdt NEC in ieder geval nog geen rekening met een Europa Cup-avontuur. Wil Jansen: 'Het kan voor ons een financieel extraatje betekenen. Zo'n eerste wedstrijd trekt altijd publiek. Maar op het moment dat we die KNVB-beker winnen, kun je nog steeds nauwe lijks een reëele begroting daarop maken. Je kunt er de eerste ronde meteen uit vliegen, je kunt ook een zwakkere tegenstander treffen en twee rondes halen. Dat is zo ongewis allemaal. We houden dus met niets rekening en wat de financiële kant van de afsluiting van de contracten betreft levert het dan ook geen voordelen op. We moeten het gewoon hebben van het feit dat je in een Europa Cup toernooi speelt. Als we van NAC winnen is dat vooral de winst'. Dat laatste is vooral in het NEC- kamp een uiterst ongewis punt. In de afgelopen competitie verloren de Nijmegenaren tot tweemaal toe van een NAC dat tegen het einde van het seizoen nog even behoorde tot de serieuze degradatie-kandidaten. Wil Jansen weer: 'We bereiden ons dan ook heel nauwkeurig voor op deze wedstrijd. De ploeg vertrekt vanmorgen naar Zeist om in het KNVB-centrum een trainingskamp op te slaan. We hebben daarbij het voordeel dat alle spelers beschik baar zijn. De mogelijkheden voor ons liggen er dus zeker'. De finale zelf al zal het dan geen vetpot worden levert beide ploegen in ieder geval nog een aardig bedrag op. Jansen: 'We delen de inkomsten na aftrek van de onkosten samen. Hoeveel mensen cr komen weet ik nog niet. Maar als ik die 11.000 van ons zie. Dan is 35.000 totaal niet zo'n slechte gok. Alleen die on kosten in het Feyenoord-stadion zijn zo hoog. Maar ja, waar hadden we anders moeten spelen? In Eindhoven bij PSV kun je 15.000 mensen minder bergen, in Den Bosch op De Vliert 6.000. Dat weegt dan toch ook weer niet op tegen de ontvangsten die we uit het Feyenoord-stadion hebben. Als er daar 30.000 komen hoeft er al lang geen geld meer bij'. •rente gehandhaafd biijfr. (ADVERTENTIE) doko Mie beste voeding voor uw hond

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 15