ADVERTEREN DOET VERKOPEN Om te voorkomen dat het gras in de Europacup-finale op den duur gelig word* heeft Aristona zijn kleuren-tv voorzien van speciale Integrated Circuits. Er is weer vrolijk schoenen-nieuws onder de zon bij Van Haren Aristona, gemaakt om lang plezier van te hebben diakonessenfiuis utrecht TROUW/KWARTET WOENSDAG 30 MEI 1973 tki: het gras in de Europacup-finale gelig wordt na enige tijd of dat knalgele kanaries van lieverlee okerkleurig over het scherm gaan vliegen. Aristona kleuren-tv is, om een hoge kleurstabiliteit te handhaven, voorzien van speciale Integrated Circuits. Daarbij komt nog dat Aristona kleuren-tv is gebouwd op basis van een volledig getransistoriseerd chassis. Hierdoor is de bedrijfstemperatuur laag, hetgeen de levensduur ten goede komt. De kleurstabiliteit en lange levensduur van Aristona kleuren-tv zijn voor de aanstaande kleurkijker natuur lijk de beste garantie die hij zich kan wensen. Waarbij nog komt dat Aristona kleuren-tv omringd wordt met de zorg van Nederlands grootste service-organisatie. Wie Aristona kleuren-tv kiest, kiest behalve voor zekerheid ook voor veel bedieningskomfort. Bijvoor beeld zes voorkeurzenders d.m.v. druktoetsen, gemakke lijk afleesbare en regelbare schuifmeters en niet verlo pende kanalenkiezers die onbereikbaar voor kinder handen zijn opgeborgen in aparte schuifladen. Een kleuren-tv koopt u niet iedere dag. Daarom heeft Aristona gemeend er goed aan te doen een apparaat te ontwerpen waarvan u dankzij zeer moderne technische toepassingen heel lang plezier zult hebben. Aristona heeft kleurentelevisies in diverse modellen en uitvoeringen. Vraag bij uw handelaar de nieuwe Aristona brochure met de komplete kollektie 1973 of vraag deze dokumentatie aan bij Radoma B.V., Postbus 4002, Amsterdam. DE NEDERLANDSCHE BANK N.V. heeft de mogelijkheid tot plaatsing van een BEDRIJFSMAATSCHAPPELIJK WERKSTER (part-time) ten behoeve van haar personeelsleden en gepensio neerden. Naast een grote mate van zelfstandigheid wordt een inbreng verwacht bij totstandkoming en/of wijziging van regelingen die het werkterrein bestrijken. Vereisten: diplopia Sociale Academie (bedrijfsmaatschappe lijk werk) enige jaren praktijkervaring leeftijd 30-45 jaar. Sollicitatiebrief met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring te richten aan De Nederlandsche Bank N.V., afdeling Personeel- zaken-uitvoering. Postbus 98, Amsterdam-C. Vlot sandaletje in combinatie groen-wit of geel-wit leder. Kurkmuiltje in frisse zomertinten. Om zo in weg te stappen, dit heerlijke buigzame openhielschoentj e van soepel ji- blauw juchtleder, 3275 Zeer modern is dit openhielschoentj e met plateauzool. In suède of lakleer. J vanaf 3975J^L Actueel model in multi-colour stijL Chique sandaletvoor geklede zomermode. In blauw, wit of zwart lak leder. MINISTERIE VAN LANDBOUW EN VISSERIJ Muilen, de grote mode van dit seizoen >j in fraaie kleuren, iff In meisjesmaten: Cultuurtechnische Dienst In ons Klinisch-Chemisch Laboratorium zijn plaatsings mogelijkheden voor enkele De Cultuurtechnische Dienst verricht werkzaamheden up het gebied van de Landinrichting. In dames maten: /JÉ Alle schoenen uit deze advertentie zijn van echt leer. Bij ons kantoor van de Hoofdingenieur-direkteur voor de Landinrichting in de provincie Overijssel te Zwolle is plaats voor een: (klinisch chemisch of algemeen klinisch). Ook ervaren laboranten kunnen solliciteren. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. G. J. W. van Dam, hoofd Klinisch-Chemisch Laboratorium, tel. (030) 52 81 11 toestel 126. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht. voor het schoonhouden van het kantoorgebouw gedu rende 20 uur per week des namiddags. Voor 24-jarigen of ouder bedraagt het salaris plm. 460,- bruto per maand. Gegadigden kunnen zich gedurende 8 dagen na het ver schijnen van dit blad dagelijks van 9.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 17.00 uur vervoegen op het kantoor van de Hoofdingenieur-direkteur voor de Landinrichting in de provincie Overijssel, Assendorperdijk 2 te Zwolle. Even tueel kunnen ook telefonische inlichtingen worden ver kregen onder nummer 05200-10533. Kleuren-tv kiezen is een kwestie van kleuren vergelijken. Jammer alleen dat je aan een nieuw toestel niet kunt zien hoe de kleuren over een paar jaar op het scherm verschijnen. Wanneer dat wel mogelij k was, zou iedereen Aristona voor zijn geld kiezen, omdat je dan niet het risiko loopt dat

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12