De 'j, V' le hands- mode: wijde tot de grond reikende rokken, meestal van bloemige, boertige stofjes. Céoi U töcA Vüvïdzü^&i! Zitten doet pijn ZWITSANAL® KERK CONGER ZIG-ZAG NAAIMACHINES Kinder goochel BOEK FAMILIEBERICHTEN I I Van boven naar beneden: 16-baans crêpe rok in diverse effen tinten 3^2 35.- 100% katoen bedrukte I etage" rok. Diverse I kleuren. 36-44 35.. Schuin verwerkte banen I rok in diverse bloemetjes dessins. I 36-42 50.. Heden nam de Here van ons weg onze innig ge liefde Zuster. Behuwdzuster en Tante Johanna Brandhorst weduwe van J. Romein op de leeftijd van 79 jaar Psalm 90 vers 12 C. Fillipo-Smink B. Fillipo J. Brandhorst W. Brandhorst-v. d. Berg J. Blonk E. Blonk-Olieroek J. v. d. Berg-Brandhorst J. v. d. Berg J. J. Keyzer-Romein wed. J. Scheffers-Romein K. Koopmans, ex-huisgenoot Neven en nichten Leiden: Zoetermeer: Gouda: Zoetermeer: Maasland: 's-Gravenzande, Huize Sonnevanck: Maassluis: De Lier, 29 mei 1973. Emmastraat 5. Correspondentie-adres: Chr. Keyzer, Burgerdijk- seweg 52, post De Lier. De overledene ligt opgebaard in gebouw 't Cen trum, Hoofdstraat 100, De Lier. Gelegenheid tot condoleren donderdag 31 mei a.s. van 7-8.30 uur n.m. in gebouw 't Centrum. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 2 juni a.s. in de Herv. Kerk te De Lier, aanvang 2 uur n.m., waarna de teraardebestelling zal volgen op de Algemene Begraafplaats te De Lier. Met droefheid delen wij u mede, dat heden na langdurig lijden uit ons midden werd weggeno men ons medelid. Mevrouw T. A. Woets-Souneveld Wij bidden de Here om kracht voor haar diep getroffen familie. Namens de NCVB, afd. Kraggenburg NOP. E. H. R. Scholten-Waayenberg, Pres. E. Rutgers-Smallenbroek, Secr. Kraggenburg NOP, 29 mei 1973. Enige kennisgeving In stil vertrouwen op zijn Heer en Heiland is heden ontslapen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Schoonvader Pieter van Dijk op de leeftijd van 80 jaar. Baarn: Rijswijk (Z.H.): J. van Dijk-Breugem E. van Dijk A. van der Giessen-van Dijk J. A. van der Giessen Baarn, 29 mei 1973. Amalialaan 54. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Wijkamplaan 71 te Baarn. Gelegenheid tot be zoek aldaar woensdagavond van 19.30 tot 20.00 uur en donderdagmiddag van 15.30 tot 16.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 1 juni, om 13.00 uur, op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Baarn. Vertrek van de Amalialaan 54 om plm. 12.30 uur. ALGEMENE KENNISGEVING. Tot onze grote droefheid overleed, na een kort stondige ziekte, onze lieve zorgzame Huisgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader Jan van Duijvenbode weduwnaar van Neeltje van Rijn in de ouderdom van 75 jaar Moge hij rusten in vrede Katwijk: H. Z. v. d. Weerd P. v. Duijvenbode A. P. v. Duijvenbode- v. d. Bent Jan en Pieter Oudorp (N.-H.): P. W. Grandia-Dexel H. M. Grandia Katwijk aan Zee, 29 mei 1973. Berkenlaan 6. Rouwbezoek: woensdag en donderdag a.s. des nam. van 3-5 en 7-9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 2 juni 1973, des nahm. 1.15 uur in de Ichluskerk, Nachlegaallaan, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2.00 uur op de nieuwe be graafplaats 'Duinrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Uit de kring van zijn familie en onze wijkkerke- raad werd door de dood weggenomen de Heer J. H. Boumaii Door de genade van Christus kon hij zelf zijn levenseinde hier aanvaarden. Wij hopen dat door diezelfde genade zijn vrouw en kinderen dit ook kunnen. Dankbaar herdenken wij zijn werk in onze ge meente. Leiden, wijkkerkeraad 6. J. Bovenberg J. Wassenaar Heden is toch nog plotse ling van ons weggenomen onze dierbare Zuster en Tante Johanna Natzijl op de leeftijd van 63 jaar. Dat zij ruste in vrede. Bergambacht: T. J. Natzijl A. Natzijl-v. d. End Bergen (N.-H.): A. H. Evers-Natzijl P. Evers De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Schel lingerhout, Dorpsstraat 24. Koudekerk a.d. Rijn. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 1 Juni op de Algemene Begraaf plaats te Hazerswoude (dorp). Aankomst aula 10.30 uur. Daarna gelegenheid tot con doleren in de aula. DANKBETUIGING Tijdens de ziekte en na het over- -lijden van mijn lieve Vrouw, on ze lieve Moeder en Oma me vrouw C. Biesma-Koomans hebben we zeer vele blijken van hartelijk medeleven ontvangen. Ze zijn zó talrijk, dat het ons niet mogelijk is om allen die be wijzen van deelneming zonden, schriftelijk te bedanken. Graag willen we daarom langs deze weg u zeggen, dat uw meeleven ons bijzonder goed heeft ge daan. Hartelijk dank. Mede namens kinderen cn kleinkinderen. D. H. Blesma. Voor uw bewijs van medeleven en deelneming na het overlijden van onze lieve Zuster Maria Catharina van Dijk betuigen wij u onze hartelijke dank. Dordrecht, mei 1973. Krispijnseweg 101. Mej. J. van Dijk, Julianalaan 15, Heemstede Mej. P. A. van Dijk, Huize Johanna, Groenmarkt 21, Dordrecht. Lopen ook. als u last hebt van aambeien. Die narigheid gaat voorbij met Zwitsanal van Zwitsal. Dat helpt goed, brengt die noodzakelijke verlichting: u hebt meteen al minder pijn. De jeuk stopt en de gevoelige zwellingen verdwijnen.Zwitsanal.een we tenschappelijke combinatie van helende, verzachtende en pijnstillende stoffen, kan u vlug van uw aambeien ellende afhelpen. Zondagavond 3 jui£ om 7 uur g Goede Herderkerk,-jj Kastanjeplein/ Schiebroek-R'damiij Truus van Amein sopraan n' Addie de Jon^ orgel. M Werken van o.a. Baci Lalo, Andriessen.la Gratis toegang, j- MEDEDELING Wegens niet doorgaan van een bestelling moetei met spoed worden afgeleverd fabrieksnieuwe AUTOMATISCHE RESTANTPRIJS 135,— Compleet in koffer met 5 jaar garantie. I Vrijblijvend demonstratie aan huis. Dus, heeft u plannen voor de aanschaf van ee nieuwe naaimachine, dan heeft u nu de mooiste kans. ALG. NAAIMACHINE - CENTRALE Postbus 857 - Breda U kunt ook bellen: 06100 - 71921 tot 22.00 uur. •ÖIRX/MAKECK Een origineel cadeautje j. 5pvoiV.unst]es dia kinaeren zelf kurntwt uitvoeren. Voor da trucs Is gebruik gemaakt van eenvoudige middelen, zoals lucifers, een stukje draad, aan zak doek, een glas. vingerhoedjes, kaarten en munten. Alle nummers van het repertoire bezorgen de kin deren veel plezier op verjaarspartljtjes en bil ander* gelegenheden boek met tekeningen f 6.70 -WfiRKRiJOBAAR IN 01 BOEKHAklOt^ Rector, conrectoren, docenten, niet-onderwijzend personeel en leerlingen van 'het Christelijk Lyceum' te Dordrecht geven met diepe versla genheid kennis van het voor hen nog onverwach te overlijden van hun vriend en kollega Nicolaas van Dillen maar de genade, die God schenkt, is het eeuwige leven in Christus Jezus, onzen Here'. Rom. 6 vs. 23b Dordrecht. 28 mei 1973. Namens allen: H. J. van Alphen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gepensioneerde werk nemer. de heer H. Th. Veldliuyzen Wij bewaren een dankbare herinnering aan deze korrekte, opgewekte en trouwe medewerker. Directie van de Nederlandse Rotogravure Maatschappij B.V. Met grote vreugde en dankbaar heid geven wij kennis van de geboorte van onze Dochter Jannice Denise Elizabeth Frits Morsink Bep Morslnk-Knape London 36 Ontario. Canada 28 mei 1973. 9 Garland Cr. 1913 Soli Deo Gloria 1973 We danken allen heel hartelijk, die op zo spontane wij ze, met felicitaties, bloemen en geschenken, 21 mei voor ons tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Fam. A. de Kam-Louwerse Vlissingen, Willem Klooslaan 27. Heden werd na een korte ernstige ziekte van ons weggenomen onze lieve Broer, Zwager en Oom Jacob Cornelis Frederik Groenewegen weduwnaar van Margretha Snaterse op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: J. Snaterse Rotterdam, 28 mei 1973. Burg. Meineszlaan 85b. Geen bloemen - Liever geen bezoek De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats „Crooswijk" zal plaatsvinden D.V. vrijdag 1 juni om 3 uur. Vertrek vanaf het woonhuis circa 2.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de kapel op de begraafplaats. Heden behaagde het de Heere tot onze droefheid na een langdurig geduldig gedragen lijden van ons weg te nemen onze innig geliefde Zuster, Be huwdzuster, Tante en Oud-Tante, Mejuffrouw Trijntje de Heer op de gezegende leeftijd van 93 jaar en 7 maanden Uit aller naam: A. de Heer T. A. van 't Zelfde-de Heer Geen bloemen Ridderkerk, 29 mei 1973 Lagendijk 159. Gelegenheid tot condoleren: donderdag 31 mei van 19.00 tot 21.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 1 juni a.s. 16.00 uur op de oude begraafplaats 'Rusthof' te Ridderkerk. Het Bestuur van de Vereniging voor Christelijk Algemeen Voortgezet en Voorbereidend Weten schappelijk Onderwijs geeft met verslagenheid en diep leedwezen kennis van het plotseling overlijden van de heer N. van Dillen Ruim 27 jaar heeft hij met grote toewijding het onderwijs aan „Het Christelijk Lyceum"- te Dordrecht gediend. Ir. A. B. J. de Koning, voorzitter A. Wisse, secretaris Dordrecht, 29 mei 1973. Haimaheiraplein 5. Tot ons leedwezen moeten wij kennis geven van het overlijden van onze oud-collega, de heer H. Th. Veldhuyzen Zijn welwillendheid als mens en collega zal ons in dankbare herinnering blijven. Namens het personeel, de ondernemings raad van de Nederlandse Rotogravure Maatschappij B.V. TROUW/KWARTET WOENSDAG 30 MEI 1973 Heden heeft God tot Zich genomen, voor ons nog onverwacht, mijn lieve Vrouw, onze Zuster en Tante Maria Elisabeth van Den Arend-Bakker op de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: W. F. van Den Arend 's-Gravenhage, 28 mei 1973. Bejaardencentrum „Landscheiding", Isabellalaan 1700. Geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 1 juni a.s. om 1.30 uur in Huize „Landscheiding", waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 2.30 uur op de begraafplaats „Nieuw Eyken- duynen", Kamperfoeliestraat 2a. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10