EriseenbeveïfeÉ insecten 'strip- Stiletto. Stiletto, bronovo-nebo FAMILIEBERICHTEN e IJzerwerkers Lassers C02-lasser Brander 'f „BREEBOT" duphar m LEERKRACHTEN OPLEIDING TOT VERPLEEGKUNDIGE OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE PRACHTIGE BEDRIJFSHAL TE HUUR IN HET CENTRUM VAN TILBURG B.V. Makelaarskantoor VAN BERKE le elektromonteur TROUW/KWARTET ZATERDAG 26 MEI 1973 1923 1973 Op donderdag, 7 juni aanstaande, hopen wij D.V. met onze Ouders en Grootouders Fop Willem van der Pol en Adriana Elisabeth van der Pol-Van der Pols in grote dankbaarheid en blijdschap de dag te herden ken, waarop zij voor 50 jaar in het huwelijk traden. Rhoon: F. C. van der Pol J. A. van der Pol-De Munter Frank, Ella, Freddie Rhoon: A. Groeneveld-Van der Pol L. C. Groeneveld Floor, Fop, Johan Oudemlrdum: N. Koelstra-Van der Pol H. Koelstra Jan. Elske, Nynke. Gelegenheid om te feliciteren, op de trouwdag, 's avonds van 7 tot 9 uur, in het Hervormd Centrum te Rhoon. Rotterdam, med 1973. Kleddijk 131. Danffcbaar en verheugd delen wij u mede dat onze ge liefde Ouders en Grootouders H. Gaastra en A. Gaastra-De Snoo D.V. op donderdag 31 mei a.s. 40 jaar getrouwd zullen zijn. Gelegenheid tot feliciteren van 10.3017.00 uur ten huize van familie Martens, Katendrechtse Lagedijk 129, Rotterdam. Hun kinderen en kleinkinderen. Rotterdam, mei 1973. Bejaardencentrum Waelestem, Schulpplein 50. 1923 1973 Zo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders en Grootouders A. Noordzij en G. Noordzij-de Bruin op 31 mei a.s. te dag te herdenken dat zij 50 jaar in het huwelijk verbonden zijn. Dat de Hcere hen nog vele Jaren voor elkaar en voor ons moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 2 juni a.s. van 16.0017.30 uur in gebouw „Rehoboth", Ozingastraat, Pernis. Perms, Ring 69. Met dank aan God hopen wij op donderdag 7 juni a.s. de dag te herdenken dat wij 50 jaar getrouwd zijn. A. de Wit en L. de Wit-Lagenvaard Wie ons wil feliciteren zijn hartelijk welkom 's avonds van 7.309.00. uur Verrijzeniskerk, Springerstraat 340, Alexanderpolder. Rotterdam, med 1973. Gratamastraat 81. SOU DEO GLORIA Op 23 mei j.L hebben wij met onze Ouders en Groot ouders K. Faber en A. Faber-Jager het feit herdacht, dat ze op die dag 45 jaar waren ge trouwd. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is onze oprechte wens. Elburg: T. Faber H. Faber J. E. Faber-Winter B. Huizertga-Faber A. Huizenga P. K. Faber R. I. Faber-De Boer K. Faber J. Faber-Kortleve S de Vinik-Faber J. H. de Vink A. Dijk-Faber J. Dijk Winsum (Gr.): J. Faber G. Faber-Spoelman M. Faber-Bouma J. Bouma en 26 kleinkinderen Buitenpost: Brampton (Can.): Toronto (Can.): Brampton (Can.): Winsum (Gr.): Uithuizermeeden: Nieuw Roden: Ulrum, mei 1973. Burg. Harteveldstraat 20. Ps. 67:7b. 9 mei 1973 waren wij 50 jaar getrouwd Dit feest hebben wij in besloten kring gevierd Voor de vele blijken van belangstelling in allerlei vorm zeggen we u heefl hartelijk damlk. Med 1973. Hoofddorp: J. Ohr. Knibbe I. Knibbe-Kadijk Kruisweg 963. Abbenes: N. A. Knibbe D. H. Knibbe-Ritzema Lisserweg 52. Psalm 31:20 „Hoe groot is het goed dat Gij hebt weggelegd voor wie U vrezen." In volle zekerheid des geloofs is heden in Chris tus ontslapen onze lieve zorgzame Vader, Be huwd-, Groot- en Overgrootvader Dirk van Boxel weduwnaar van Gerrltje van Rijnsdorp in de ouderdom van 93 jaar Uit aller naam: J. P. van Boxel Rotterdam, 24 mei 1973. Correspondentie-adres: Jac. Molendijk, Jaersvellstraat 51-b, Rotterdam. Verzoeke geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis Montessoriweg 1, Rot terdam-Zuid. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren zater dagmiddag van 5 uur tot 5.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandagmid dag 28 mei a.s. op de Hervormde begraafplaats Charlois, Charloisse Lagedijk 680. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in dc kapel van de begraafplaats. Aanvang 3 uur. Na een geduldig gedragen lijden is van ons heen gegaan, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd- moeder en Oma Lijntje Maaike in "t Veld weduwe van Bastiaan Vervoorn, op de leeftijd van 76 jaar. Dordrecht: B. Jas-Vervoorn W. H. Jas Zeist: C. Muller-Vervoorn en kleinkinderen Dordrecht, 24 mei 1973, Smitswcg 4. Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis maandagavond 28 mei a.s. van 68 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 29 mei a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dubbeldam om 2.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 2.15 uur. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze ge liefde Zuster en Behuwdzuster Lijntje Maaike in 't Veld op de leeftijd van 76 jaar. Dordrecht-Rldderkerk, 24 mei 1973. Fam. In 't Veld Na een moedig gedragen lijden, nam de Here nog plotseling tot Zich, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Hendrik Noordzij echtgenoot van Aria Braat in de leeftijd van 57 jaar. Rozenburg: A. Noordzij-Braat Brielle: Piet Noordzij Gerry Noordzij-Klijrvsma en Jetteke, Henk-Mariin. Mathi'de Enschede: Jeany Jagers op Akkerhuis- Noor dzi.; René Jagers op Akkerhuis Hengelo: Leen Noordzij Jetty Noordzij-Ottens en Sa ski a Rozenburg: Ditty Vissia-Noordzij Prod Vissia en Remier Maassluis: Karin i«euw-Noordzij Jan Leeuw Rozenburg: Ineke Marsman-Noordzij Maarten Marsman Henk Noordzij Martin Noordzij Rozenburg, 23 mei 1973. Merwedestraat 86. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantiebezoek vrijdag 25 mei a.s van 19.30 tot 20.00 uur in de aula van de begraafplaats Molenweg te Rozenburg. Zaterdag 26 mei a.s. zal aldaar een rouwdienst gehouden worden om 15.15 uur, waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden. Na de begrafenisplechtigheid is er alsnog gele genheid tot condoleren in de aula. Na veel lijden, werd toch nog plotseling van mij weggenomen, mijn Vader en Mede-directeur H. Noordzij ln de leeftijd van 57 jaar. P. Noordzij "Noordzij - Rozenburg B.V." Rozenburg, 23 med 1973. Oranjelaan 52. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleanitiebezoek vrijdag 25 mei a.s. van 19.30 tot 20.00 uur in de aula van de begraafplaats Molenweg te Rozenburg. Zaterdag 26 mei a.s. zal aldaar een rouwdienst gehouden worden om 15.15 uur, waarna de ter aardebestelling zail plaatsvinden. Na de begrafenisplechtigheid is er alsnog gele genheid tot condoleren in de aula. Met droefheid en geslagenheid geven wij u ken nis dat op 23 mei van ons is heengegaan onze directeur, de heer H. Noordzij Wij verliezen ln hem een groot en gewaardeerd leider. Wij vertrouwen er op dat de naaste familieleden de steun zullen krijgen dit verlies te kunnen dragen. Het personeel van "Noordzij - Rozenburg B.V." Rozenburg, Oranjèlaan 52. Toch nog onverwacht heeft de Here uit ons mid den weggenomen onze Broeder A. P. J. van Drunen Wij gedenken met dankbaarheid het vele werk dat hij als ambtsdrager en als organist voor onze gemeente gedaan heeft Kerkeraad, Wijkraad Oost en Organisten College van de Gereformeerde Kerk van Barendrecht. Barendrecht, 23 mei 1973. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden, van onze zeer gewaardeerde medewerker, de heer A. J. P. van Drunen die vanuit zijn woonplaats Barendrecht geduren de bijna 43 jaar zijn totale energie en vakbe kwaamheid voor het Nederlandse orgelbezit en onze onderneming heeft ingezet en waarvoor hij in 1970 een koninklijke onderscheiding ontving in zilver. Met groot respect en dankbaarheid blijven wij hem gedenken. Directie en medewerkers van: Kerkorgelbouw Pels Van Leeuwen B.V. Gameren (G1<L), 23 med 1973. Op 19 mei 1973 nam de Here nog vrij onver wachts tot Zich, onze geliefde Behuwdzuster en Tante Hendrika Gerritse in de ouderdom van 72 jaar. Uit aller naam: A. Gerritse, Pruimendijk 230, H. L Ambacht, neven en nichten. Dordrecht, 25 mei 1973. Huize Johanna, Groenmarkt 21. De begrafenis heeft in alle stilte plaatsgevonden op de Alg. Begraafplaats te l/Oosdu.MHMi. God alleen «IJ hiervoor dank i en eer su mei a.s. hopen ome Ouder» H. Bloot en K Blo«»t-Parle\ liet ,1„l ie leuken dal /.II Voorstraat De kinderen Nicolaas Hendrik Gezien Lasstng-Rldderbos Henk Lassing Dirk-Jan Na een smartelijk, geduldig gedragen lijden is van ons heengegaan, mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader, Groot- en Over grootvader Adriaan Hüsen in de ouderdom van 80 jaar. P. Hüsen-Gehring Kinderen, Behuwd-, Klein- en achterkleinkinderen. Dordrecht, 24 mei 1973 Oranjestraat 30. Gelegenheid tot condoleren: maandag 28 mei a.s. van 18.30 tot 19.30 uur in de rouwkapel van het gemeenteziekenhuis, Bankastraat 57, en na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De begrafenis is vastgesteld op dinsdag 29 mei a.s. om 13 uur vanuit de aula op de Algemene Begraafplaats, ingang Nassauweg. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.45 uur. DANKBETUIGING Voor de zeer vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlij den van mijn innig geliefde en zo zorgzame Man en onze Vader en Grootvader Gerrit Jungerius zeggen wij u hartelijk dank. A. C. Jungerius-Vooys en kinderen. Voor uw bewijs van medeleven ons betoond na het over lijden van onze lieve zorgzame Man, Vader, Broer en Oom Arie Rietveld betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: N. Rietveld-Van Bostelen. Leiderdorp, mei 1973. 1 Splinterlaan 143. leverancier van modern baggermateriaal vraagt voor haar produktie- programma voor verschillende afdelingen ervaren vaklieden Vervoer naar het bedrijf wordt geregeld. Sollicitaties mondeling of schriftelijk aan adres B.V. Scheepswerf en Reparatiebedrijf Grevelingenweg 1, Dordrecht Telefoon 078-38022. Na kantoortijd telefoon 078-35627. DANKBETUIGING Voor uw deelneming betoond na het heengaan van onze lieve Man, Vader en Grootvader Jan Hagen betuigen wij u onze hartelijk dank. H. G. Hagen-Hovingh Ie Helmersstraat 190 I, Uw medeleven, ln de voor ons zo moeilijke dagen na het over lijden van onze lieve zorgzame Man. Vader, Grootvader Overgrootvader Jan Bakker is ons tot steun geweest. P. Bakker-Koudstaal kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. UW HUIS Jan Tooropstraat 4, Huize Patrimonium, Amsterdam. Bedroefd om haar heengaan, geven wij u kennis dat God na een kort ziekbed tot Zich heeft geno men onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder Elsje Roerdink weduwe van Johannes Beukema in de ouderdom van 90 jaar „Het leven was haar Christus en het sterven ge win." Philippenzen 1:21 Sydney (Aus.): T. van Keulen-Beukema J. van Keulen 's Gravenmoer: B. Beukema J. Beukema-Blom Domburg: A. Huygens-Beukema M. Huygens Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's Hertogenbosch, 23 mei 1973. Bejaardentehuis Huis ter Aa. Corr.-adres: Hoofdstraat 23, 's Gravenmoer. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Verpleegtehuis Gervenhof, aan de Ger- venstraat 2 te 's Hertogenbosch. Bezoek aan de rouwkamer van 19.00—20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van het Verpleegtehuis Gervenhof op zaterdag 26 mei a^. om half 2, waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben op de Protestantse Begraaf plaats te Orthen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerkzaal van het Bejaardentehuis Huis ter Aa. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een kort stondig ziekbed zacht en kalm, onze innig geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- cn Overgrootmoeder, Zuster en Tante Leentje Verveer weduwe van Ewoud Smltshoek In de ouderdom van 89 Jaar en S maanden. Ridderkerk: J. Smltshoek A. J. Smitshoek-Visser Jac. Smltshoek P. de Vries klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Puttershoek, 24 mei 1973. Rusthuis "Bethesda", Magnollastraat 19. Correspondentie-adres: Zevenbergsedijkje 90, Ridderkerk. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag a.s. van 35 en van 79 uur. De begrafenis zal plaatsvin den op maandag 28 mei a.s., des n.m. om 2 uur te Baren drecht, vanuit het woonhuis Zevenbergsedijkje 90, Ridder kerk. Zó is hij open Schuif Stiletto open en hij werkt. Netzo lang en zo veel als u dat nodig vindt. Zó is hij dicht en beveiligd Zijn de insecten weg. dan sluit u Stiletto. De werking stopt, de werkzame stof blijft bewaard. UW HUIS Een gewone insectenstrip blijft ook damp verspreiden als er geen insecten meer zijn. Niet ideaal. Stiletto kunt u regelen (b.v. voor kleine kamers) èn afsluiten. Volledige beveiliging dus. afsluitbaar en regelbaar, dus...beveiligd. PH1UPS-DUPHAR NEDERLAND B.V AMSTERDAM Het bestuur der Vereniging voor Christelijk On derwijs te 's-Gravenhage vraagt per 1 augustus a.s. of zo spoedig mogelijk daarna voor zijn scho len voor g.l.o. in de wijk Benoordenhout enkele Inlichtingen bij en sollicitaties aan het bestuur der Vereniging voor Christelijk Onderwijs, Nas sau Zuilensteinstraat 4 te 's-Gravenhage. Heden nam de Here uit ons midden weg onze geliefde Zwager Albert van der Meij echtgenoot van M. van Egmond in de gezegende leeftijd van 89 jaar. 't Z:j dat wij leven, 't Zij oat wij sterven, Wij zijn d*. Heren. Familie Van Egmond. Rijnsburg, 24 mei 1973. STICHTING In het prot. chr. Nebo-Ziekenhuis te s-Gravenhage (180 bedden) is nog plaatsingsmogelijkheid voor de eerstvolgende aanvangsdata: 13-8-1973 en 19-11-1973 toelatingseisen: Mavo-4 of gelijkwaardig min. leeftijd: 17 jaar en 7 maanden aanvangsdata: 13-8-1973 en 19-11-1973 toelatingseisen: Mavo-3 of gelijkwaardig min. leeftijd: 17 jaar Tijdens de praktijk-opleiding worden de leerlin gen gedurende enkele maanden elders gestageerd. Folders op aanvraag beschikbaar. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te rich ten aan de verpleegkundig-d'rekteur, Zr. G. Lie- vaart, Scheveningsewg 106, s-Gravenhage, telef. (070-51.21.71. oppervlakte 4500 m2 Kan eventueel opgeleverd worden met c.v. Gedeeltelijke huur is ook mogelijk. Zowel voorzijals achteruitgang. HUURPRIJS 20,— PER M2 Nadere inlichtingen: TILBURG. TELEFOON 013—43.60.66 electrotechnTsch Installatie-bureau „merwa stroom" 1 dord recht - bulterwalevest 15 telefoon 078-34! Wij vragen voor spoedige indiensttreding Heeft u interesse in een gevarieerde werkkring met goede sociale voorzieningen, kom dan eens praten. i

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16