Laniüe Lampe maakt 'n luchtige zomer uit wit en zwart en katoen-satin. 89, FAMILIEBERICHTEN „Mag niet" helpt niet TROUW /KWARTET DONDERDAG 24 MEI 1973 DMl Zwart-witje met boothals, zwart afgebiesde armsgaten, klokrok en weer De rug is bloot, de rok geklokt. Met markante lak ceintuur en halterbelijning Van zwart-wit zomers katoen- Ook wit-zwart katoen-satin. Met boothals, leuk brutale ceintuur en 'n bolero met grappige striksluiting. Mt. 36 t/m 44. Van katoen-satin, in wit met zwart; met blóte rug, halterbelijning, brede lakceintuur èn bolero. Mt. 36 t/m 44 79.-. 1923 Eben Haëzer 1973 Zo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders en Grootouders J. Hofland J. Hofland-Korving op 6 juni a.s. de dag te herdenken dat zij 50 jaar in het huwelijk verbonden zijn. Dat de Heere hen nog vele jaren voor elkaar en voor ons moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 2 juni van 1416 uur in het wijkgebouw "De Hinde". Duinkerksestraat 1. Schevemngen, mei 1973 Jurriaan Kokstraat 159. God had haar geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam God tot Zich, in volle zekerheid des gcloofs, Zijn moege streden kind, onze innig geliefde dierbare Moe der, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwd zuster en Tante Leuntje de Mooij-van Dijk weduwe van Marinus de Mooij op de leeftijd van 70 jaar Valkenburg (Z.-H.): M. Kuijl-de Mooij B. Kuijt Delft: N. Ouv. ohand-de Mooij W. Ouwehand Valkenburg (Z.-H.): Katwijk san Zee: Marum: Valkenburg (Z.-H.): W. van den Bosch-de Mooij G. van den Bosch T. van Dijk-de Mooij J. van Dijk L. Wiersinga-de Mooij P. Wiersinga M. de Mooij P. dc Mooij-Guijt H. de Mooij G. de Mooij-Dubbeldam kleinkinderen en verdere familie Leiderdorp, 23 mei 1973. 'Leythenrode', Hoogmadeseweg 55. Moeder is opgebaard ten huize van haar doch ter, Frankenburg 51, Valkenburg (Z.-H.) Condoleancebezoek aldaar donderdag- en vrijdag avond van 89 uur. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 26 mei a.s. om 1 uur in de Ned. Herv. Kerk te Valkenburg (Z.-H.), waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Alg. begraafplaats aldaar. DANKBETUIGING Getroffen door de overstelpende blijken van medeleven betoond na het overlijden van mijn lieve Man en onze zorgzame Vader Korstiaan Dane zeggen wij u hartelijk dank. N. A. Dane-Van den Dries en kinderen Willemstad, mei 1973. In Christus ontslapen te Goiinchem onze lieve Dochter, Zuster en Tante Martha Mathilda Voogt-van der Mark op de leeftijd van 57 jaar Familie Van der Mark De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maandag 28 mei a.s. des middags om 2 uur op de alg. be graafplaats te De Lier. De Lier, 23 mei 1973. Hoofdstraat 87. „Nooit kan het geloof teveel verwachten". In zijn Heer ontslapen mijn geliefde Man en onze lieve zorgzame Vader en Grootvader Cornelis Catliarinus Oosterlee geboren 2 mei 1894 Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons ge weest is. Maasland: Amsterdam: Wolfheze: Schipluiden: Wijk bij Duurstede: H. Oosterlee-van den Berg A. Oosterlee M. Oosterlee A. A. Oosterlce-Chardon D. Oosterlee P. E. Oostcrlee-Dane A. A. Chardon-Oosterlee A. P. Chardon J. Oosterlee en kleinkinderen Maasland, 22 mei 1973. Commandeurskade 7a.. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 26 mei des namiddags om half 3, op de Algemene Begraafplaats te Maasland. Kei i Om Elisabeth Ilendrika Pronk geboren De Rijk op de leeftijd van 60 jaar. Uit aller naam: P. Pronk. Geen bezoek aan huls. De begrafenli heefl heden in stilte op de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan plaatsgevonden. Onze trovjwe medewerker en vriend C. Ruigendijk verloren wij door de dood. Dankbaar voor de vele ja ren van samenwerking bid den wij zijn vrouw en kin deren Gods rijke troost toe. Directie en personeel: Vreeken Zaden. 22 mei 1073. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven ondervonden bij het zo plotselinge heengaan van onze lieve Man, Vader en Schoonvader Christoffel Zweistra zeggen wij u allen hartelijk dank. Zij zijn ons tot steun en troost geweest. G. P. Zweistra-Broers Yvonne Chris en Seba Leiden, mei 1973. Stadhouderslaan 23. Heden nam de Heere tot Zich in Zijn Heerlijkheid, onze zeer geliefde, zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot-, Overgroot- en Betovergroot moeder. Zuster, Behuwdzus ter en Tante Cornelia Heijstek weduwe van Jan van den Boogaard in do ouderdom van 82 Jaar. Kinderen, behuwd-, klein en achterkleinkinderen. Dordrecht, 22 mei 1973. Lenghenhof 34. Correspondentie-adres: H. W. Mesdagstraat 3. Geen bloemen. van de Begrafenisonderon- derneming Dordrecht B.V., Koningin Wilhclminastraat 46-48. Gelegenheid tot bezoek aldaar vrijdag a.s. van 19.45 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsheb ben D.V. zaterdag 26 mei a.s. op de Algemene Be graafplaats om 10 uur, van uit de aula. Vertrek vanaf het Bouwcentrum om 9.45 u. Gezang 300 a. Wat de toekomst brengen moge. Tot onze diepe droefheid nam God na een langdurige ziekte tot Zich, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster. Behuwdzuster en Tante Janna Hendrika Visser op de leeftijd van 79 Jaar. Zwolle J. Güblcr N. GUbler-Zoombelt Lelden G. Gübler R. Gliiber-van Tongeren W. F. Gübler C. Gübler-van Tongcron F. H. Gübler J. H. GUbler-Braggaar J. E. Sloos-Gübler P. Sloos H. C. Gübler Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie De rouwdiensl is bepaald op zaterdag 26 mei a.s. om 11.30 uur in de aula van de begraafplaats ''Rhljnhof" te Leiden, waarna de begrafe nis zal plaats vinden. De overstelpende belangstelling ondervonden na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve Man. Vader en Opa Hendrik van Elven heeft ons bijzonder getroost i bemoedigd. Langs deze weg zeggen wij hartelijk dank. Namens allen: A. C. v. Elsen-v. d. Bent Julianastraat 26. Wlssekerke. uw huis in U bent wel wijzer9 Oké. Maar laat uw kinderen dan ook niet met vuur spelen. Geef ze geen kans. Da's niet moeilijk. Gewoon de lucifers daar neerleggen waar ze er niet bij kunnen. En doe het nu. Want... Dat blijkt ongeveer 8000 keer per jaar. Achtduizend kinderongelukken, waarvan 5% met dodelijke afloop, gebeuren er tengeyplge van scharen, medicijnen, lucifers, giftige vloeistoffen en verdrinking. - -ut

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 18