VPRO wil toch weer directeur eoeo po2?e;so Een valk voor 'n koningin Driemanschap is tijdelijk Berend en Mies met ring Blunders bij NOS-korenquiz 'Paul Meiershow moet terug' door Catherine Gaskin Van Zeskamp tot Zienswijze Cao-overleg bij Gasunie afgebroken LËJ TROLÏffKWARTET .UA.VvDAG 21 MEI 1973 BINNENLAND/RADIO EN TV f/I Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Er moet straks toch weer een directeur worden aangesteld bij liet VPRO-bedrijf. De waarneming door liet drieman schap, dat na het ontslag van de heer Henk ter Schegget als direc teur de leiding op zich heeft genomen, is van tijdelijke aard. Tot 1 juli blijft Arie Kleywegt voorzitter van dit driemanschap. Deze mededelingen deed het bestuur van de VPRO zaterdag op de le- denraadsvergadering. MARY PERKINS Berend Boudewijn heeft zaterdag de Televizierring gekregen voor zijn prestaties voor de quiz met die naam. In het Okurahotel in Am sterdam gaf Mies Bouwman ('vorig jaar bekroond) de ring aan Be rend, waarna zij samen de ringen toonden. DEN HAAG De toch al absoluut spanningloze korenquiz van de NOS- radio. getiteld 'Koren in dt' Molen' had gistermiddag bij de tweede uit zending een beschamende afsluiting. Quizmaster Peter Jense moest de uit zending vroegtijdig afsluiten met de mededeling: 'Tot onze grote spijt is de band waar het verdere Vi'rloop en de uitslag van de tweede ronde op staan'. spoorloos verdwenen'. Het is een open vraag of men met deze quiz. verdeeld over drie radiouitzendingen en een tv-finale, de amateur-koorwe- reld wel een dienst bewijst. De vragen zijn qua moeilijkheidsgraad ongelijk van waarde en zijn tamelijk eenzijdig gericht - (wat betreft dc luistervra- gen) - op opera en operette. Dat men niet wist wie het libretto van Verdi's Rigoletto schreef, is gec'n schande, dat het antwoord zou moeten luiden Man- zoni wél. Het was namelijk niet Man- zoni die het libretto schreef, doch Francesco Piave, naar het tekstboek van Victor Hugo. Onvergeeflijk in dit verband is even eens. dat men in deze korenwereld de intermezzi meent te moeten opvullen met Bach-muziek, met ritme-slagwerk en een clectronisch gespeelde Bach. AH. HILVERSUM De stopzetting van de Paul Meiershow door de program maleiding van de NOS blijft de ge moederen van de luisteraars bezig houden. Kees Buurman, producer van de Paul Meiershow. en presentator Henk Terlingen hebben van de scho lengemeenschap 'Godelinde' in Naar- den een lijst met 250 handtekeningen ontvangen en een begeleidend briefje, waarin de initiatiefneemsters zeggen 'niet te kunnen gedogen dat de Paul Meiershow is opgehouden te bestaan'. Horizontaal woorden invullen die verti caal dezelfde betekenis hebben. 1. statiekoets, 2. strijdperk, 3. soort appel, 4. lasten, 5. duivel, 6. munitie voor de jacht, 7. welpenleidster, 8. bezit, 9. lofspraak, 10. draagstuk. OPLOSSING VAN VRIJDAG: Hor.: 1. Eist, 3. bee, 6. beo, 9. el, 10. reder, 12. de, 13. negen, 15. romer. 17. eed, 19. eel, 21. beroemd. 25. por, 26. iep, 27. ut supra, 31. rio, 32. aar. 34. moker, 36. dinar, 38. Ee, 39. rekel, 41. Aa, 42. ets, 43. lak, 44. aks. Vert.: 1. een. 2. slee, 3. ben, 4. ed, 5. eer, 7. edel, 8. oer, 10. rede. 11. roem, 14. gebruik, 16. mediaan, 18. do, 20. spa, 22. ros, 23. elp, 24. Epe, 28. toer, 29. uk, 30. rail, 31. roet, 33. raak, 34. mee, 35. rel, 36. dek, 37. ras, 40. ka. In een opgewonden vergadering maak te de heer D. van Ooyen, die wegens ziekte van voorzitter H. J. Benders deze moest vervangen toen deze kwes tie speelde, de gang van zaken bekend rond het ontslag van de directeur. I Een speciale commissie uit het be stuur is daarbij betrokken geweest en I deze was niet eerder in de gelegen heid opening van zaken te geven bij de ledenraad. Alleen uit krante-publi- caties heeft men zich op de hoogte kunnen stellen. Vooral het bestuur kreeg het zaterdag zwaar te verduren. De journalist Dick Verkijk sprak als ledenraadslid over een foute beslissing, waardoor de di recteur in het verleden benoemd zou zijn. Aan de andere kant merkte hij op de indruk te hebben, dat het be drijf helemaal geen directeur wil. Overigens was het zo'n verwarde ver gadering, dat niemand op het idee kwam mensen uit het bedrijf om hun mening te vragen, hoewel dit af en toe wel geopperd werd. Mevrouw H. G. W. Hisschemöller merkte op, dat het bestuur te weinig inzicht heeft in de gang van zaken bij het bedrijf. Gijs Stappershoef zag dan ook meer in een full-time voorzitter en misschien een half-time dagelijks- bestuur. ('Deze mensen moeten op te gen een Harry van Doom en een Wim Rengelink'). Tenslotte werd een motie aangeno men, dat het bestuur zal onderzoeken op welke wijze er een betere integra tie kan ontstaan tussen bestuur en be drijf. Daarbij zal nagegaan worden wat de mogelijkheden zijn om het be stuur meer professioneel te doen zijn. (Het voorzitterschap van de andere omroepverenigingen is een volledige baan red.). Geopperd werd ook de combinatie voorzitter-directeur. ('Zo als we onder Spelberg hadden'). En dit is dan alvast een flinke kluif waaraan het nieuwe bestuur zich kan wagen, want zaterdag trad een aantal bestuursleden af, onder wie voorzitter H. J. Benders, F. de Smit, T. Poll- man-Schlichting. Voorzitter is thans de publiciste Fenna van de Burg, reeds bestuurslid. Als leden werden benoemd E. Cassee te Noordwijk, R. de Jong te Amsterdam, P. Kuipers te Tilburg en J. Rogier te Amsterdam. Ook de ledenraad heeft een voorzitter gekregen waarrr.ee een impasse die een jaar heeft geduurd is opgeheven, toen er geen kandidaat werd gesteld. Van het tweetal L. Laus en F. Veëlen- turf kreeg de eerste, afkomstig uit Haarlem, de meeste stemmen. Vice- voorzitter werd L. van Maris te Lei den. Bekend werd gemaakt, dat de VPRO thans 141.579 leden telt. Sinds 1 januari 1973 is er een winst van 3.319 leden. Uit het jaarverslag ontle nen we tenslotte dat de kijkdichtheid van de VPRO drie maal zo hoog is ge worden, nu niet meer geconcurreerd hoefde te worden tegen rle TRCTs Dm houdt ook in dat de belangstelling voor VPRO's informatieve program ma's is verdubbeld: van 6 naar 12 pro cent. De vooravond-programma's van de VPRO liggen zelfs voor op de an dere omroepen, uitgezonderd TROS en AVRO. Daarbij wordt opgemerkt dat men nog meer dan vroeger heeft vastgehouden aan de eigen identiteit. 108 Ik hoorde Callums kreet, dicht bij mijn oor. 'Het is nog steeds achterin dc pakhuizen. De deuren moeten ge sloten worden. Dit is onze enige hoop om iets te redden. Als ik ze dicht kan krijgen kunnen we ze doordrenken met water en het vuur beletten zich te verspreiden. Ga en zeg tegen je grootvader dat hij de slangen door de pakhuizen voert. Ik zal de deuren een voor een sluiten'. Hij was weg, ontsnapt aan mijn han den en mijn geschreeuw. Neil Smith en ik keken hoe hij door de hoofd deur rende, door de lange, zich ver smallende tunnel van opgestapelde va ren. Zagen we het of niet? In die laatste sekonde voordat hij de laatste deuren bereikte, die massieve deuren die dichtgeduwd moesten worden te gen de kracht van de hitte en de rondgierende energie in dat inferno daarbinnen, zagen Neil Smith en ik gedurende een enkele sekonde dat slanke, rode figuurtje scherp afgete kend tegen de gloed, de gestalte van een jonge vrouw die pas begon te rennen als het vuur haar bijna be reikte? Was zij het die Callum ook zag? Wat anders kon hem ertoe heb ben gebracht zich middenin die bran dende hel te begeven, voorbij de deu ren die redding en veiligheid beteken den? We hebben liet nooit zeker ge weten, Neil Smith en ik. Wat we dachten te zien was Callum, en een gestalte die Morag had kunnen zijn, plotseling scherp afgetekend, hulpe loos gegrepen als een slaapwandelaar die te laat ontwaakt. Ze bereikten el kaar niet, die twee gestalten, daar durfde ik op te zweren. Want voordat Callum de laatste deuren bereikte stortte het pakhuis ineen. Het had zichzelf opgebrand, en de hele massa verdween in een cahos van explode rende alkohol. Een enorme vuurbal steeg op, en de lucht werd woest naar de vuurhaard gezogen. Balken braken door de brandende vaten en de venti- latieroosters raakten verstopt, zodat de brandende vloeistof terugstroomde en een nieuwe uitweg zocht naar de andere pakhuizen. De deuren waren overstroomd voordat Callum ze kon bereiken;'en vanaf dat moment ging het vuur dwars door alles heen en viel er niets meer te onderscheiden. Het joeg voort als de wind. in een on afgebroken stroom van ontploffingen en balken en leien die neerstortten op de mannen die hulpeloos en spra keloos toekeken. Het enige wat ik voelde was Neil Smiths hand die mijn arm vermorzelde. Er was geen rook, alleen maar vuur, één razende vuur zee die alles verslond. 'Callum?' De brand leek slechts enkele minuten te duren. De hele opgeslagen rijkdom van Cluain verdween voor onze ogen, en midden in die hel bevond zich de man, wiens toekomstige bezit het had kunnen zijn. Mijn grootvader zwoegde verder. Ik weet niet uit welke bron hij zijn kracht putte, maar hij deed het. Hij zag veertig jaar arbeid in enkele mi nuten teloor gaan, maar had nog al tijd de energie om de mannen met de slang te dirigeren naar de stokerij. De stokerij voor het huis. Daarna werd het huis opnieuw doordrenkt, de ste nen muren en het dak, een haastige operatie omdat ze terug moesten naar de stokerij, die veel kwetsbaarder was. De vonken vlogen uit de ruïnes van dc pakhuizen omhoog en ik vrees de elk moment de gloed in de stoke rij te zien. Met een vuur zó verzen gend, bleef er niets van dc pakhuizen over; het was snel, krachtig en zeker. Het vlamde op en stierf vrijwel even snel. Pas toen ik mijn grootvader vertelde dat Callum in de pakhuizen was ge gaan en dood was, wendde hij zich af. Zonder iemand te bevelen zijn werk over te nemen liet hij het abrupt rus ten. Hij liep terug naar het huis, in de eetkamer, met Samuel Lachlan achter hem aan. Daar stonden we zwijgend bij elkaar, en mijn grootva der hield zijn rug naar de ramen ge keerd, zodat zelfs de enrome, sterven de gloed van de pakhuizen voor zijn ogen niet meer was dan een weerspie geling op de muren. Mairi Sinclair en ik droegen een paar stoelen naar binnen, zij pookte nieuw leven in de haard en legde er nieuwe turfblokken in. Ik herinner me dat ik mijn grootvader in een stoel dwong. Gavin Campbell kwam, ik denk dat hij niets zei maar alleen maar een ogenblik de hand van mijn grootvader vasthield. Mijn grootgvader scheen zijn aanwezigheid niet op te merken. Mairi Sinclair en ik brachten ham en brood uit de keuken binnen. Ze scheen zich geen zorgen meer te ma ken over het kostbare servies of Cluains zilver, die buiten lagen. Ik hielp ook voedsel te brengen naar de mannen die op het erf waren en nog altijd water op de stokerij pompten. Toen keerde ik terug naar de eetka mer. 'Grootvader', zei ik, 'ik heb de man nen buiten ook whisky laten brengen. Het wordt koud, en ze moeten de sto kerij nog steeds nathouden'. Hij keek me met versufte ogen aan. 'Ja, dat is goed. Wees er niet karig mee. Kirsty. Ik heb nog een paar va ten in de kelder. De belasting is be taald, meneer Smith'. Hij stond op en liep naar de karaf. 'Nee, laten we niet zuinig zijn vannacht. We kunnen net zo goed de beste drinken'. Nu stond hij stil. Zijn rug was naar ons toegekeerd toen hij naast het buf fet stond. Het gebeurde zó langzaam dat ik precies zag hoe hij zijn glas liet vallen en zijn wanhopige worste ling om het vast te houden en zich zelf overheid te houden. Maar het viel op de grond en brak in scherven. Hij bleef zelf staan, zijn handen op de rand van het buffet, gedurende enkele sekonden. Toen stortte zijn zware li chaam neer, en een hand lag tussen de glasscherven en op de verspilde vloeistof van zijn leven. (Wordt vervolgd) IOWIETJE Opnieuw heb ik me verbaasd over de geweldige inzet van deelnemers aan Zeskamp. De training, die het groot ste deel van hun vrije tijd opeist, schijnt al net zo intensief te zijn als voor de bekende takken van sport. Bij de NCRV als simpele spelletjes begonnen, groeien ze via internatio nale ontmoetingen misschien uit tot erkende spelen, waarin het professio nalisme nog eens brood zal zien. In de oververhitte Arnhemse Rijnhal overvleugelde Raalte de ploegen van Geleen en Zandvoort. De finalewin naars maken nu hun geteisterde spie ren soepel voor een wedkamp in Italië. De laatste Farce Majeur van dit sei zoen zat vol tintelende liedjes. Een kostelijke selectie van eerdere suc cessen, waarmee de 'grote vijf' voor wie hel nog niet urist hebben bewezen dat zij behoren tot onze top- cabaretiers. Op de sprankelende me lodieën van Harry Bannink maakt dit NCRV-team niet alleen een van de sterkste programma's in dit genre op vaderlandse bodem, maar kan het ook in internationaal milieu hoge ogen gooien. Reden te over om de Farce intakt te houden. Achter hei Nieuws bracht belangwek kende actualiteiten in het vizier. Be denkelijk is dat het aantal wrakkige auto's op onze wegen snel toeneemt. Dat bij recente controles maar liefst tien procent naar de sloper moest worden verwezen, is, om met Vondel te spreken, een misselijk teken'. Tekens die serieus moeten worden ge nomen, waren eveneens de uitspraken van vooraanstaande Amerikaanse journalisten en televisiemensen over geraffineerde pogingen van de rege ring'van Nixon om de pers te brei delen. Psychologisch het boeiendste onderdeel van Achter het Nieuws vond ik het gesprek met Norodom Sihanoek. Op het gelaat van deze prins weer spiegelde zich zoveel van zijn inner lijk, dat hij weinig leek op een poli tieke figuur. Je moet ook wel een idealist, 'zijn om te denken aan 'een regering zonder corrupte mandarij nen'. Aan het nieuwe Liedboek roor vijf kerkgenootschappen is zaterdag in Ander Nieuws en zondag door het IKOR goede aandacht besteed. Het was vooral plezierig luisteren naar de sterk betrokken musicus Frits Mehr- tens. In elk geval is bij het in gebruik nemen van het liedboek een verheu gende eenheid in verscheidenheid tot uitdrukking gekomen. Dat het lang zo »>ni7 blijven lijkt een on-Nederlandsr ir-'jis. Een 'gek Haags meisje van christelij- ken huize' was te gast bij Duys op Znndaq Conny Stuart ivas helemaal ziclfelt en sprak openhartig over haar Ignnhaan en privé-denken. Hinderlijk was weer het kioistig met stroop sme ren en het bewieroken door Willem Duys. Hij had niet door dat je zoiets juist bij een spontane gesprekspart ner beter achterwege kunt laten Nadat ik in Studio Sport MVV-er Willy Brokamp de Eddy P.G.-trofee zonder poespas in ontvangst had zien nemen, hoorde ik Coen Verhoef in een voetbalcommentaar verkapt re clame maken voor batterijen. Mag dat bij de NOS? Met de 48ste uitzending van Ziens wijze sloot Jack van Belle een sei zoen af, waarin hij zeer veel reacties van kijkers ontving. Interessante on derdelen waren deze keer een ge sprek met de pasbenoemde bisschop W. de Rijk van de vrij-katholieke kerk en het langs paranormale weg verschijnen van stemmen op geluids banden. Onderwerpen die tegenstrij dige discussies tot gevolg kunnen heb ben, maar in elk geval een ontmoe ting met het nog weinig gekende in hielden. Ton Hydra Van een verslaggever UTRECHT Het overleg over een nieuwe cao voor de Gasunie is afge broken. De drie industriebonden wei gerden verder te praten, omdat de di rectie van de Gasunie niet bereid is een mengvorm in dc loonsverhoging te accepteren. Bovendien wenst de Gas unie een eigen interpretatie te geven van het zogenaamde Haagse metaalak koord inzake het systeem van prijs compensatie boven de 28.000, zo decide de heer J. Smit van de Indus triebond NKV mee. Hij is daarover zeer teleurgesteld. Volgens de heer Smit is de Gasunie het eerste bedrijf in Nederland dat zich niet aan de Haagse afspraken houdt. SMIDJE VERHOLEN EN DE BOPPERTJES 66. 'Je bent een beste jongen en je krijgt je centjes héél gauw', zei de schurkachtige Platvink-Jantje schijn heilig. 'Jammer genoeg heb ik geen tijd daar nou met je over te gaan pra te, want het pebliek in de zaal begint al een tikkie ongedurig te worde. Ga dus maar gauw achter je trom zitte. dan ken het schoensmeeTtrio met se optrede beginne'. De neger deed braaf wat hem gezegd werd en opende de deur, die naar de gelagkamer van het naargeestige swinghol leidde. 'Krijgt M'bongo dan heus gauw alle centjes?' vroeg hij nogmaals. 'M'bongo krijgt alle centjes', beloofde Jantje. 'Kijk maar in die kist bij de deur. Daar zit genoeg geld in om met alle nikkers van heel Afrika een reis om de wereld te make. En nou gauw spele, M'bongo. Timmer d'r maar lek ker op los. Dat wille de mense graag'. De brave M'bongo verwijderde zich naar de ruimte, waar de wriemelende lijven van de swingdansers hun stompzinnig vermaak zochten, zodat het duidelijk is, dat Platvink-Jantje en Franse Sjarl in hun morsige woon vertrekje achterbleven. Jantje grijns de eens vals en nam het fototoestel ter hand. 'Ik ga de kiekies meteen maar ontwikkele', zei hij. 'Ga jij dan intusse de gegevens op het papiertje uitwerke. Als alles meeloopt kenne we misschien vannacht nog aan het werk gaan'. 'Poerle boelanzjee', antwoordde Sjarl. 'Of op zijn hollands gezegd voor de bakker. Jonge, jonge. Jantje. Ik lach me een aap, al die stomme smidje Verholen, Natuurlijk hebben we geen \vf logen, toen we met klem ber- dat wij hem geen klap op zi!-. verkocht hebben!' 'Scheiel gierde Jantje. 'Nee we A hem zelf geen klap gegeve! I hebben M'bongo een tientje I as hij het wou doen! We ha smoessie bedacht en die M'bongo is d'r in gevloge. Die smid buite weste getimmerd jZ( gummilat! Hahaha!' 'Och, t wat een bak!' brulde Sjarl. '^ji ten een willekeurige pottekf1. de circulatie te verwijderef1] toen bleek, dat het onze oudr smidje Verholen was ig 01 FERDINAND Radio vandaag - HILVERSUM I VARA: 7.00 Nws. 7 11 Ochtcndgymn 7.20 <S> Spitsuur A dam: lichte Rramm.mut.. rep. en Interv. (7 25-7 'O V.d vnorpag.). VPRO: 9 15 (S> Geef me de vijf: verzoekpl.progr. 9.35-9 40 Watorsl.i. 10.30 (S) Muz. vonr luis- teraars. (11.00-11,02 Nws). NOS: 12.00 Den llaag deze weeg. VPRO: 12.15 VPRO-Maan- dag: rechtstreeks progr., waarin rep. In terv.. konun., ber telef. reakties en muz. (13.00 Nws; 13 11-13.20 Akt.rubr). 14.25 Schoolradio. AVRO 14.45 (S) Prom. Ork.: amusem muz 15.10 (A) Omroepork. en solist: mod. muz 15.35 SBiels en Co.. wekelijkso strip. 16 00 Nws. 16.03 Radiojournaal. 16.05 (Si Pöplepel. platenprogr. voor kinderen 16 30 (S) Mikadno: kindermagazine. 17.55 Med. AVRO. 18 00 Nws. 18.11 Radiojournaal 18.21 4SDe gesproken brief. 18.25 (Si Jazz Spec trum NOS: 19.00 (S) Harmonie en Fanf in Nederland en Europa 19.30 (S) Hobbvscoup Populair progr. over electronica. 20.00 Komt maar: act progr. met gesprekken, telef. reacties en lichte gramm.muz. 21.45 Uitge breide rep. 22.25 Bond zonder Naam. NOS: 22 30 Nws. AVRO: 22.40 Radiojournaal. NOS: 22.50 (S) NOS-Jazz - Jazz in aktie 23.20 Clo se.Up in Israel (Ill), doc. klankbeeld 2.3 55-24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV; 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.08 (S) Preludium: klass, muz. 7.30 Nws. 7.41 (S) Hier en nu. 7.55 Aangestipt: pro gr.overz. 8'.00 Te Deum laudamus: geestelijke liederen. 8 24 Op de man af: evangel, komm. bij de tijd. 8.30 Nws. 8.36 Gymn. v.d. huisvr. 8.45 (S) Plein Publiek: maandagmor gen met mensen en muz. (9.30 (S) Hier en nu; 10.30 Nws.>11.15 (S) V.d. kleuters. 11.30 (S) Hier en nu. 11.32 (S) Zllverpraat. 11.55 Med. 12.00 Strictly Country Style. 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.41 (S) Hier en nu. 12.50 Mlkro; aandacht v.h christelijke organisatieleven. 13.00 (S) Ope ra-aria's. 14.05 Schoolradio. 14.30 (S) Hier en nu. 14.32 (SI Licht instrumentaal trio met solisten. 15 00 Christelijk geref. middagdst. 15 30 Nws. 15.33 (S) Studio 6: middagmagazl- no. met 16 30 (S> Hier en nu. 16.50 Pleister plaats toerisme en recreatie. 17.20 Over- heidsvoorl. Ontmoetingen met rijksgenoten. Samenstell. en pres Tjark Petzoldt. 17.30 Nws.17.32 (Si Hier en nu. NCRV 18.00 <S) NCRV Combo Corner. 18.19 Uitz. v.d. C.P.N. 18.30 Nws. 18.41 Toe lichting bij het nws. 18.48 (S) Bandstand 19.00 (Si V.d. jeugd: Filter. 19.30 <S> Litera- ma: radiokron. over boeken, schrijvers en toneel. 20.00 Nws. 20.05 Avondoverdenkinc 20.15 (S) Klass. strijkkwartet. 2105 Oude woorden - nieuwe woorden: poezie en poe- ziebcleving. 21.30 (S) Ensemble Musique Vi- vante. koor v.d. Oostenrijkse Radio en een spreekkoor en instrumentalisten: hedendaag se muz. 22.25 (S) Voordracht. 22 45 Theolog. Etherleergang. 23.20 (S) Alt en plano: klass. liederen. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III KRO: 7.00 Nws. 7.02 KRO-op-Drle: discjoc. keyshow. <8.00. 9.00, 10.00 en lil, 12.00 Nws. 12.03 Van twaalf tot twf' pauzeprogr. met 13.00 Nws en 13jd maar. TROS: 14.00 Nws. 14.03 Van%] drie op III. 15.00 Nws. 15.03 De f, Gclderen Show, incl. de national?' tien. (16 00 en 17.00 Nws.) II NOS: 18.00 Nws. 18.02 Joost de! Show AVRO: 19.00 NWS. 19.02 land-non-stop. 20.00 Nws. 20.02 Hl naai. 20.05 <S> Take the 8-train. 21. 21.02 (S) De negen-uur-show. 22 22.02 (S) Superclean Drenmmachf1 Med. 23.00 Nws. 23.02 (S) Vanav|( 24.00 Nws. 0.02 Radiojournaal. 0.0! Droom-Top-Tien. 0.55-1.00 Nws. BELGIE 324 m NED. 12.00 Nws. med. en SOS-ber. 12 OP kron. 12 15 Lichte muz. (12.50 Bulteo verz. 13 00 Nws. act., weerber. er ?enda.) 13.55 Beursber. chonlradln (15 00 Nws.) 17 00 Wielrennen: Ronde Nws en beursber. 16.10 Lichte Nws en med. 17.10 Licht muz.prt Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. II desportuitsl, 18.30 Protest, godsd. Ui Sport. 18.55 Taalwenken. 18.57 19.00 Nws en act. 19.30 Lichte mif Keurig Engels.) 19.45 Openbaar K| 20 00 Licht muz.progr. (20.30 B<r king.) 21.05 Licht progr. 22.00 Nwi rijber. 22.15 Lichte platen met eer. 23.00 Nws. 23.05 Licht muz.progr. S| Nws. I l-.OU DUUCJ weerber. etw r. 14.00 Nf s.) Tussen 0 le van Ital ,pt£ TV vandaag NEDERLAND I NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal AVRO 19.05 AVRO's Toppop 19.30 Stripkwis v.d. jeugd NOS 20.00 Journaal AVRO 20.21 Peyton Place 21.20 Cannon: De vermiste fiets 22.00 Teldvizier Magazine NOS 22.50 Journaal TELEAC 22.55 Engels - les 28 NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal KRO 19.05 De familie Ashton NOS 20.00 Journaal KRO 20.20 Pieter Daens, een gedramatiseerde documentaire (1) 21.10 Speelfilmserie met Vittorio de Sica: Fietsendieven, speelfilm 22.40 Tele-Zet NOS 22.45 Journaal TELEAC 22.50 Recht op d£ Burger af - les 8 (herh.i DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Act. en muz.10.45 Fllmrep. 11.25 Sherlock Holmes. 12.15 Act. 12,40 Persoverz. 12.50 Wereldspiegel. 16.15 Journaal. 18.20 Expedltionen lns Tierreich, doe. serie. 17.05 Kinderprogr. 17.55 Jour naal. (Reg. progr NDR: 9.30-10.00 Sesamstrasse (75). 18.00 Julia. 18.30 Act. 18.45 Zandmann. 18.55 Sportjournaal. 19.26 Unser Dorf. 19.59 Progr overz. WDR: 8.20-8.50 en 8 55-9.25 Schooltelevisie. 9.30-10.00 Sesamstrasse. 11 00 en 11.45 Schooltelevisie. 18.00 Reg. nws. 18.10 Progr.overz. Aansl.: Eddies Vater. 18.40 Act. 19.15 V.d. kleuters. 19.25 Graf Luckner.) 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Act. 21.00 Amusem.progr. 21.45 Filmrep. 22.30 Journaal, comm. en weerber. 22.50 Slndbad, Hongaarse speelfilm. 0.25 Journaal. DUITSLAND II 17.30 Journaal en weerber. 17.1 progr. 18.05 Act. en muz. 18.35 Tekenfil Stadt ohne Sheriff. 19.45 Journaal; weerber. 20.15 Filmrep. Aansl.: I 21.00 Das Gestandnis, Frans-Itallaart film 23.15 Journaal, comm. en weet! DUITSLAND III NDR 8.20-13.00 en 16.00-18.00 Schooltelc] DUITSLAND III NDR 1 18.00 Sesamstrasse (77). 18.30 I chung zum Frieden. 19.00 Splel m? fen. 19.30 Meeresbiologie (11). 20.00 en weerber. 20.15-22.35 Berliner 1 met 20.15 Partner; 21.45 Task Fol DUITSLAND III WDR 8.20.11.45 Schooltelevisie. 1| Idem. I 18.00 Sesamstrasse (75). 18.30' spaans (39). 19.00 Zandmann. 19.05 liaanse werkn. 19 15 Prisma v.h. 19.45 Reg. nws. 19.65 Comm. 20.00 en weerber. 20.15 TV-spel v.d. maai Journaal. 22.05-22.25 Voordracht. BELGIE NEDERLANDS 1 18.00 Fabeltjeskr. 18.05 De wol 18.30 Animal World. 18.55 Herschi bijscholing (3). 19.10 Sport. 19.33 Z 19.38 Med. en weerber. 19.45 Journs De verboden planeet. 21.45 Inspi 22.45 Journaal. BELGIE FRANS 14.00, 14.30 en 15.00 Schooltelevisie 18.05 Journaal. 18.10 Kleuterproj Voor oudere kijkers. 19.00 Filosofie moraal. 19.30 Sport. 19.45 Weerber. naai. 20 15 Les rois maudits (4). 1 var. progr. 22.30 Journaal,

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 4