Voor zo'n f 750 per dag zou u ook ineen nieuwe2CV kunnen stappen. De verpleging heeft u nodig groepsleidster de mathenesser bogert de mathenesser bogert CITROEN^ verpleegkundigen en ziekenverzorgenden 'RANDERODE' Ie VERPLEGENDE, Ie VERPLEGENDE A, PRESIKHAAF gediplomeerde ziekenverzorgster liej aarden verzorgster assistente van de psycholoog psychiatrisch "vogelenzang" Hoofd Huishoudelijke Dienst Bezigheids therapeute Eerste assistent Aankomend assistent TROUW/KWARTET ZATERDAG 19 MEI 1973 Verzekerd en wel. All risks. Drie jaar lang. En voor een paar kwartjes meer bent u de eerste eigenaar van een glanzende Dyane. Hoe kan dat? Heeft Citroen z'n prijzen verlaagd? Nee, Citroen is gaan rekenen. Is daarbij uitgegaan van een veelvoorkomende omstandigheid. U beschikt over'n f 1500 „eigen"geld of een inruilauto van diewaarde. U benttoe aan een duidelijke verbetering. Ruimer, comfortabeler. U twijfelt tussen vele occasions. Terecht. Want u zoekt ook een stuk zekerheid. Een nieuwe 20& of 2CV6 geeft u dat onbezorgde rijplezier. Een sublieme wegligging, ruimte en comfort. Een open dak Een minimaal benzine-verbruik.de laagste onderhoudskosten. En het woord reparatie kuntutenminste voorlopig vergeten. Citroen heeft berekend dat het kan. Dat u in kunt stappen voor zo'n f7,50 per dag. Stuur de coupon in, het verplicht u tot niets. 2CV4 v.a. f5745, - Dyanev.a.f 6165,- Uitknippen, invullen en even posten. Coupon Uwaanbieding„voor f 7,50 in een nieuwe eend" interesseert me v/el. Ik wil er eens over praten. U kunt een afspraak met me maken. Zenden aan Citroën Nederland bv,Stadion plein 22-30, Amsterdam. Stichting Verpleeghuis Delft van Miereveltlaan 20 Delft TeU 015-144948 Het tweede gedeelte van de nieuwbouw van het Verpleeghuis Delft, dat mettertijd een capaciteit krijgt van 340 bedden, zal medio augustus in gebruik worden genomen. In verband met de toename der werkzaamheden vragen wij enkele Salarisregeling etc. volgens de normen van de Nationale Ziekenhuisraad. Sollicitanten kunnen rekenen op de medewerking van het Verpleeghuis bij het zoeken naar passende huisvesting. Met gemaakte vakantie- afspraken kan'rdkening gehouden worderv Gegadigden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te zenden aan de Directrice of telefonisch een afspraak te maken voor een sollicitatiebezoek. Stichting Verpleeghuis Delft van Miereveltlaan 20 Delft Tel. 015-144948 Het tweede gedeelte van de nieuwbouw van het Verpleeghuis Delft, dat mettertüd een capaciteit van 340 bedden krijgt, zal medio augustus In gebruik worden genomen. In verband met de toename der werkzaamheden zal de staf worden uitgebreid met enkele hoofdverpleegkundigen eerste verpleegkundigen waarnemend eerste verpleegkundigen Salarisregeling etc. volgens de normen van de Nationale Ziekenhuisraad. Sollicitanten kunnen rekenen op de medewerking van het Verpleeghuis bij het zoeken naar passende huisvaating. Met gemaakte vakantie-afspraken kan rekening worden gehouden. Gegadigden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te zenden aan de Directrice of telefonisch een afspraak te maken voor een sollicitatiebezoek. De Stichting INTERCONFESSIONEEL VERPLEEGTEHUIS Loolaan 48-50, APELDOORN vraagt een eventueel een die de leiding zal hebben op een afdeling met langdurig zieken en belangstelling heeft voor de praktische opleiding van ziekenverzorgsters. Het verpleegtehuis (thans 155 bedden) is bezig met het realiseren van de plannen tot nieuwbouw. Sollicitaties te richten aan de direktie van voornoemd verpleegtehuis. Telefonische inlichtingen: 05760-12888 (toestel 10). In Geref. bejaardencentrum Laan van Presikhaaf 7, Arnhem (100 bewoners) wordt gevraagd of als leidinggevende kracht. Salaris volgens regeling L.S.B.. Met eventuele vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Aanmelding bij de directrice. Tel. inl. 085-611323 De Stichting „Oranje-Groene Kruis Rotterdam" vraagt: Wijkverpleegkundigen Verpleegkundigen in de wijk Ziekenverzorgsters in de wijk met belangstelling voor de nieuwe ontwikkeling In de maatschappelijke gezondheidszorg. Salaris en pensioen volgens rijksregeling. Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. aantrekkelijke vervoersvergoeding. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de hoofd wijkverpleegkundigen, Mathenesserlaan 425, Rot terdam. Tel. 010-25 45 72. Sollicitaties te richten aan het secretariaat: Westersingel 109, Rotterdam-3002. HUIZE „DE KANDELAAR" (LUKASSTICHTING) KAMPEN is een gezellig en goed geoutilleerd tehuis voor ca. 20 (zwakbegaafde) meisjes die een aangepaste dag opleiding volgen aan een huishoudschool. In het leidinggevende team is een vakature voor een Voor de vervulling van deze post denken wij aan iemand: met een protestants-christelijke levensovertui ging, zo mogelijk met ervaring en in het bezit van diploma(s) kinderbescherming of bereid een opleiding daartoe te volgen, leeftijd ca. 23 Jaar of ouder. De salaris-, pensioen- en vrijetijdsregeling Is goed. Eventueel Is aantrekkelijke woonruimte bulten het tehuis beschikbaar. Verdere informatie te verkrijgen bij mej. Westrik, tel. (05202) 37 24. Sollicitaties te richten aan de direktie, postbus 65, Zwolle. In ons ziekenhuis, waarin 700 patiënten worden verpleegd, kan op korte termijn worden ge plaatst een Tot haar taak zal behoren het testen van psychiatrische patiënten het voorbereiden van de rap portage en het uitvoeren van sekretaresse werkzaamheden. Tevens wordt verwacht dat zij een aandeel zal hebben in de socio-therapeutische behande ling op een van onze paviljoe nen. Voor een juiste taakvervulling achten wij minimaal een Mavo diploma vereist. Het bezit van een type-diploma, klinische testervaring en de om gang met psychiatrische patiën ten strekken tot aanbeveling. Sollicitaties of verzoeken om in lichtingen worden gaarne ont vangen door het hoofd perso neelszaken, Rijksstraatweg 113, Bennebroek. tel. (02502) 77 41. te bennebroek Cn.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS- TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. De Mathenesser Bogert, een protestants christelijk bejaardenverzorgings centrum in Rotterdam-West, Franselaan 110. In verband met het feit, dat onze huidige medewerkster aan het einde van het jaar gaat trouwen en wij het van belang achten, dat er door een ruime inwerkperiode continuïteit in de werkzaamheden kan worden verkregen, zoeken wij voor zo spoedig mogelijk een in het bezit van het diploma "Huishoudkundige voor inrichtingen". Ge- interesseerden welke in het bezit zijn van het diploma "inrichtings assistente" en ruime ervaring hebben op dit gebied nodigen wij even eens uit om te solliciteren. Wij verlangen van haar, dat zij - goede contactuele eigenschappen bezit, zowel t.a.v. de bewoners als t.o.v. het personeel, - in staat is de huishouding volledig zelfstandig te runnen en efficiënt kan delegeren. Aan haar zullen de volgende taken worden toevertrouwd: - organisatie van de huishoudelijke dienst en de verzorgingsafdelingen. - inkoop levensmiddelen en organisatie keukenafdeling. - begeleiding stagiaires. - het fungeren als gastvrouw bij ontvangst van bezoekers en relaties. Een taakomschrijving is voorhanden en zal in een persoonlijk gesprek volledig worden doorgenomen. Wij bieden in ons verzorgingscentrum met 141 bewoners, van wie velen" intensief-verzorgingbehoevend zijn, een goede werksfeer, met een bij de functie passend salaris met secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw schriftelijke sollicitaties richten aan de directrice, mej. H. J. Keussink, p/a Franselaan 110, Rotterdam-7. Het bejaardenverzorgingscentrum De Mathenesser Bogert, Franselaan 110, Rotterdam-7, vraagt een voor drie dagen per week, of in combinatie met andere werkzaamheden full-time. Wij nodigen geïnteresseerden, die in het bezit zijn van óf een nijverheidsacte (Nht, Nd, Nt) óf het diploma bejaardenverzorgster en daarbij beschikken over goede contactuele eigenschappen en zo mogelijk ervaring hebben in de omgang met ouderen, uit om bij ons te solliciteren. Wij bieden u: salaris- en vakantieregeling volgens de Stichting Landelijke Samenwerking Bej'aardentehuizenorganisaties, premievrije pensioen- of spaarregeling. U kunt uw schriftelijke sollicitaties richten aan de directrice, mej. H. J. Keussink, p/a Franselaan 110, Rotterdam-7. Middelgroot accountantskantoor vraagt: Ervaring in het samenstellen van jaarstukken en het verrich ten van fiscal© werkzaamhe den vereist. Boekhoudkundige en fiscale opleiding, evenals» middelbare schoolopleiding gewenst. In het bezit van Praktijkdiplo ma of daarvoor studerend. Reis- en studiekosten worden vergoed. Directe opname in het pensioenfonds is mogelijk. Schriftelijke sollicitatie» aan Accountantskant. S.M. Stolp (Federatie-belastingconsulen ten),Schelpenkade 40, Leiden. Postbus 116. Telefoon (01710) 26318 HUIZE „BERGHORST", APELDOORN Hervormd bejaardentehuis met 45 I ners, vraagt wegens pensionering vaj huidige functionaris een DIRECTRICE van pos. Chr. levensopvatting die, in menwerking met het bestuur, belasj worden met de algehele leiding. J Ervaring in een zodanige functie wor( prijs gesteld. Het diploma ziekenvei ging A en/of B is vereist. Salaris ei) beidsvoorwaarden volgens L.S.B.-regf In het tehuis is als woning een flat schikbaar. Brieven met volledige inlichtingen aai) bestuur van Huize „Berghorst", p/a 2e Beukenlaan 45, Apeldoornr

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16