eer aandacht voor polderrecreatie [en drijvende aanklacht >ij het legermuseum FT Agenda voor Leiden Ajax naar Oegstgeest Voorschoten praat over nieuw plan voor zwembad ^-~Vlnke Van der Horst naar Ter Leede Dienstencentrum Tuinstadwijk open Grof-vuildienst [erkgroep milieubeheer: woonfunctie plassen gebied beperken Bejaarde vrouw opgelicht Je moet zoveel vrouwen tegelijk zijn... Nieuwe Leldse Courant Werf nee! WIK een abonnee EIDEN Gisteren dreven ze I weer: duizenden dode vissen de gracht rondom het Leger- "Itiseum. Een regelmatig terug- irend verschijnsel, dat al even- l! er bij fraai zomerweer lijkt te J an horen als ontblote boven armen. Eén van onze lezers, wo- in de omgeving van het 'useum, stuurde ons gisteren e volgende schriftelijke, maar larom niet minder emotionele t actie, t u wel op het goede stekkie? e lf Nederland vist', zo klinkt het u [elmatig op t.v. Vist u ook wel e{ns? Dan moet u naar de Pesthuis- j n komen, daar loopt een mooie i ede, pas gedempte gracht rondom II Legermuseum en een vis dat e ar drijft.allemaal dood! Duizen- :jn vissen, groot en klein vormen r|n wit lint. Een scherp contrast, rtod en verderf langs het pas ontlo- .jn groen. En die vissen kwamen se>g wel naar deze gracht om zich te i rmenigvuldigen. Dat doen ze ieder dan mag je ook niet vis- n 1 juni ds het weer toegestaan. Massamoord at zegt u, dode vis, dat kan toch 'o et? Inderdaad, maar er is hier een itmplete massamoord gepleegd, een g tale uitroeiing van de visstand in e omtrek van het Legermuseum. 1 elooft u mij, als je daar woont, zit 1 wel op het goede stekkie, de ink van het rioolwater en dode vis rt de eerste hand. Waar die van- t an komt? Och, uit die vijver, u l*et wel, bij het Plesmanviaduct. lat is heel leuk aangelegd, ook i eer dat mooie groene gras en wat i omen eromheen. Wara vistips'. Ja «te visvrienden'daar heb je 1 t weer op de t.v. Je wordt er naar e n als je aan die dode vis denkt. jlodderwater I ben maar een leek, die zich af- igt: Is er dan niets tegen te Kan dat zo maar? Rioolwater in een vijver? lonsters it zal wel nodig zijn, het gebeurt fn drie of vier maal per jaar, ter- 11 het water daar tussen door toch lelijk schoon is.Politie bellen, bellen, monsters van het tbele water nemen, de boel in de n houden? Goed dat doen we. kar als het modderwater wéér opzetten uit die vijver? U weet wel, met dat mooie groen er omheen, wie houdt dat dan tegen? Wie beschermt het kuit en die hele piepkleine visjes? Of gaan die zo maar stilletjes dood? Och, ik ben maar een leek en een heel sentimen tele, maar daar schaam ik me niet voor. Ik heb ze gezien, bele scholen, happend naar zuurstof tot ze geen kracht meer hadden. Dan zonken ze naar de bodem en nu drijven ze daar, één grote aanklacht. Milieuvervuiling? Wie is de schuldi ge, wie maakt deze grove fout? Dat vraagt een leek zich af. Is er geen instantie die er iets tegen doen kan? Of hoort zoiets nu eenmaal bij een moderne waterhuishouding? Komt het uit Duitsland of Frankrijk. Of komt dit rechtstreeks uit ons eigen mooie landje? Ja, ik ben maar een leek J. A. van Gent Pesthuislaan 1 Leiden Jc vraagt je af waar je kleren vindt voor al die rollen. En dan denk je vanzelf aan Vinke. Het modehuis dat groot genoeg is om alles wat modieus is in voorraad te hebben, en klein genoeg om unieke modellen te brengen, bijvoorbeeld zo'n japon met jasje, goed voor een "rol" of drie vier tegelijk. Vinke mode voor langer dan vandaag. OEGSTGEEST Het eerste elftal van Ajax zal woensdag 23 mei half ze ven 's avonds twee maal een kwartier voetballen tegen de bouwvakkers, die het Centrum '45 in één jaar hebben gebouwd. De opbrengst van deze wed strijd is bestemd voor de werkzaamhe den in dit centrum, aldus de landelij ke contactgroep verzetsgepensioneer- den 40-'45. SASSENHEIM Harry van der Horst, die vorige week zo plotseling van zijn verplichtingen werd onthe ven bij Noordwijk, waar hij plaats zal maken voor de Haarlemmer John Eel- man, heeft gisteravond overeenstem ming bereikt met de Sassenheimse za terdag eerste klasser Ter Leede. Van der Horst wordt daar de opvolger van de naar het Amsterdamse SDW ver trekkende Cees Duindam. Familieberichten uit andere bladen Frans Wervelman. 82 Jaar, Celebesstraat 7 Leiden, rouwdienst vrijdag 12 uur In aula Rhljnhof waarna begrafenis. Jan Sip, 33 Jaar, Tortcllaan 35 Katwijk aan Zee, rouwdienst zaterdag 1.45 uur ln zaal Ichtliuskerk, waarna begrafenl s2.30 uur op Duinrust aan de Parklaan. Nceltjc Maria Gcertrulda Hansen, 9G Jaar. Leeuwerlkstraat 45 Leiden, begrafenis ge schiedde In stilte op Rhljnhof. NIEUWE LEIDSE MARKT LEIDEN 9 mei groenten en fruit: Andij vie 42-57. Peulen 720-1050. Snijbonen 290-380. Postelein 70-107. Prei 64.81. Rabarber 15-31. Spinazie 15-35. Champignons 310-350. Toma ten A 10-1080, BS11S0-12, C 870 -910, CC 720- 740. Witlof 170-230. Komkommers AAA 67. AA 55-60. A 47-49. Sla B 42-44. Selderij 10- 19. Paprika 39-41 LEIDEN Onder zeer grote belangstelling van de zijde van (veelal oudere) bewoners is gisteren liet nieuwe dien stencentrum voor de Tuinstadwijk (in gebouw Staalwijk) met een open dag voor iedereen opengesteld. Had men gis terochtend met koffie nauwelijks gerekend op de grote toeloop, gistermiddag was het er weer erg druk. Tal van dames vermaakten zich met bloemschikken (foto). LEIDEN Donderdag 10 mei (heden) wordt in de volgende straten grof vuil opge haald: Oude Herengracht. Ververstraat, Zijl straat, Oost- en West Havenstraat, Dwars Havenstraat, Verversplein. Haven. Havenka de, Kalvermarkt. Kijfgracht. Minnebroers gracht, Zuidsingel, Herengracht Korte en Lange Langestraat, Nwe. Waardstraat, Oos- torkerkstraat, Waardkerkplein en steeg, Waardgracht, Oranjegracht. Kaarsemaker- straat, Looyerstraat, Weverstraat, Vcstc- straat, Grocnestegen. Uiterstegracht. Kerk steeg. Breestraat, Langebrug. Ketelbotcrsteeg. Schoolsteeg. Wolsteeg. Gangetje. Botermarkt, Vismarkt. Stadhuisplein. Koornbrugsteeg, Dwarskoornbrugsteeg. Maarsmansteeg. Man- demajersteeg. Vrouwensteeg. Boommarkt. Aalmarkt, Nieuwe Rijn, den Burcht, Burcht- steeg, Nieuwstraat, Hartestecg, Beschuit steeg, Moriaansteeg, Hooglandsekerkgrachl, Koppenhlnksteeg, Hoogl. kerkkoorsteeg. Mid delweg, Oude Rijn, Hoogstraat, Kaasmarkt. Hooigracht, St. Pancrassteeg, van Driessen- straat, Middelstegracht. Zijlsingel. Rijnkade. Oosterdwarsstraat, Munnikenstraat. van Galenstraal, Waard straat, Hermanstraat. Trompstraat, de Ruv- terstraat, Evertsenstraat. Heemskerkstraat. Oosterstraat, van Speykstraat, Kortenaer- straat. Tasmanstraat, Overrijn. IEN In het Streekplan Plassen- >ied zou minder aandacht moeten rden besteed aan intensieve land- reatic en meer aan rustige polder, reatie. Ook zou het meer in over stemming met de mogelijkheden ADVERTENTIE maak meer gebruik van onze uitgebreide service LEIDEN Twee mannen van ongeveer 35 jaar, vermoedelijk uit Deventer afkomstig, hebben op eenvoudige wijze een bejaar de Leide vrouw van 87 weten op te lichten. De twee haar onbekende man nen waren aanvankelijk de vriendelijkheid zelve. Zij begon nen met de vrouw een praatje over de antieke spullen die zij in huis heeft. Ze toonden zich bereid twee oude stoelen te re pareren, terwijl de vrouw op haar beurt de mannen een Gou den Rijder verkocht voor 250 gulden. Een bedrag dat zij niet ontving, want de 'reparatiekos ten' van de stoelen, bleken even hoog te zijn. De vrouw schonk de mannen la- ter nog eens 150 gulden, zonder j precies te weten waarvoor. Zij vertelden haar verder, dat het I tin- en zilverwerk dat zij in huis had niet echt was en dat ze het daarom wel konden mee- I nemen voor een tentoonstelling. In haar verbouwereerdheid was de bejaarde vrouw nog zo be hulpzaam dat zij een plastic zak gaf om de spullen, waaronder een zilveren theepot en melk- kan, in te doen. Van diefstal is geen aangifte ge daan. van het gebied zijn, als niet het veen- weidegebied maar de droogmakerijen ten oosten van de Kaag, de Veender- Geestpolder en de Vriesekoopse Pol der ten noorden van de Braassem voor uitbreiding van het waterareaal zouden worden bestemd. Aldus de Werkgroep Milieubeheer (Rijksuniversiteit Leiden) in een be zwaarschrift naar aanleiding van het vorig jaar uitgegeven ontwerp-streek- plan Plassengebied door Gedeputeerde Staten. De werkgroep zegt het toe te juichen, dat de provinciale overheid voornemens is de stedebouwkundige groei in het plassengebied af te rem men. Alleen vraagt zij zich af of men zich wel voldoende de bedreigingen realiseert en in staat zal zijn dit be leidsvoornemen waar te maken. Een aantal op gangzijnde ontwikkelin gen, alsmede enkele in het ontwerp plan voorgestelde maatregelen veront- rustensde Werkgroep Milieubeheer dermate, dat zij daardoor het risico van versnelde verstedelijking al be langrijk versterkt ziet. Met name wordt gedoeld op het grote complex z.g. 'tweede woningen' dat bij het Vennemeer in aanbouw is, de 'Water- tuin Warmond' en de reconstructie van het weggedeelte tussen rijksweg 4 en Hoogmade. Voorts zijn de vele voorgestelde reconstructies van be staande wegen, de mogelijke aanleg van secundaire weg 6 (ten noorden van Alphen) en de situering van da- tersport- en verblijfsrecreatiepunten (te dicht bij weide vogelgebieden) de werkgroep een doom in het oog. tie langs het Aarkanaal minder aan lokkelijk is. Ten aanzien van de voorgestelde be volkingsgroei (met ca. 1 procent per jaar) merkt men nog op dat deze toe name in het streekplan niet met 'kan' maar met 'moet' dient te worden ge steld. Wel vindt men het nodig dat noodzakelijke voorzieningen blijven. 'De provincie moet de bevolking ga randeren, dat zij bestuurlijk en finan cieel zal ingrijpen wanneer het aantal inwoners van een kern te klein wordt om de dagelijkse en essentiële voor zieningen in stand te houden', aldus het bezwaarschrift. Een voorbeeld van een dergelijk manco is Rijnsaterwou- de. Verder zegt de Werkgroep Milieube heer het onbegrijpelijk te vinden dat Nieuwkoop een grote zelfstandige groeikern is geworden in het ont- werp-streekplan. Men ziet geen reden om het de laatste jaren toch al zo ge groeide dorp, gelegen aan de rand van het grootste natuurgebied in de streek, een nog grotere expansieste la ten ondergaan. De rustige polderrecreatie krijgt naar de mening van de Werkgroep Milieu beheer te weinig aandacht in het streekplan Plassengebied. ADVERTENTIE) Aantasting Ten aanzien van de openluchtrecrea tie stelt de werkgroep, dat het gebied niet veel méér recreanten kan opne men zonder ernstige aantasting van de landschappelijke waarden. De in tensieve land- en verblijfsrecreatie zal volgens Milieubeheer beperkt moeten worden ten behoeve van andere recre- atievormen, zoals watersport en pol derrecreatie, die meer passen in de aard van het Plassengebied. De werkgroep is van mening dat de in het ontwerp-streekplan genoemde behoefteraming van de openluchtre creatie een 'erg subjectieve indruk maakt', en bovendien op grond van waarschijnlijk te onnauwkeurige cij fers tot een berekening van 55.000 re creanten in 1980 komt voor een zon dag in het seizoen. Rest de werkgroep de vraag: op welke punten wil het streekplan nu een (nieuw) beleid voorstellen met betrekking tot de openluchtrecreatie, en in hoeverre zal het achter de ontwikkelingen aanlo pen? Intensieve dagrecreatie zou volgens de werkgroep vlak tegen de stedensaan gepland moeten worden, en bij de voorstellen om tegemoet te komen aan de ruimtebehoefte moet men ook de winst aan oeverlengte betrekken, die ontstaan bij het vertrek van woon boten, en de aanleg van eilanden in de Braassemermeer. Men is van me ning dat de recreatiedruk op het Plas sengebied nog groter zal worden als het leefklimaat in de steden verder verslechtert en als er een onvoldoen de aanbod van recreatievoorzieningen in en om de steden blijft. Nieuwe wegen Tot de bezwaren van de Werkgroep Milieubeheer behoort ook het afwij zen van de in het ontwerp voorgestel de 'symptoomoplossingen', zoals het aanleggen van nieuwe wegen en het creëren van onnatuurlijke recreatie landschappen (Kagerzoomplan). Men meent dat zaken als deze het gebied zullen versnipperen en het bijzondere karakter zullen aantasten. Verder noemt de gemaakte beleidskeuzen on voldoende gemotiveerd en betreurt men het, dat in het streekplan geen andere ontwikkelingsmogelijkheden worden genoemd. Ook had men graag de knelpunten in het gebied zien aaf gegeven, met daarbij een overweging hoe de provincie deze denkt weg te nemen. Wanneer wegenbouw slechts te financieren is bij situering van standpunten, en wanneer de aanileg van grote groengebieden gecombineerd moet worden met zandwinning en puinafvoer uit saneringswijken, dan moet dat ook duidelijk en gemotiveerd in het plan vermeld staan, aldus het bezwaarschrift In dit verband acht men het streekplan deels in strijd met andere rechtsgeldige plannen in het gebied (Kadeplan Oud-Ade, Kager zoomplan, Puinafvoerplan Zuid-Hol land). Totdat de structuurschetsen «afgerond zijn aldus de werkgroep zullen behoud en herstel van landschap en milieu tot de voornaamste richtlijnen moeten behoren. Aan de hoofddoel stelling van het plan wenst men ook toegevoegd, dat voor plant en dier een optimaal milieu wordt gewaar- borgden en dat autogerichte ontwikke lingen worden afgeremd ten behoeve van een beter openbaar vervoer in het gebied. Tuinbouw De in het streekplan voorgestelde, ri goureuze groei van de glastuinbouw vindt de werkgroep eveneens onge wenst. Men acht deze bedrijfstak land schappelijk zeer storend en een aay- tasting voor het milieu vanwege ver vuilende gassen en het gebruik van sterke pesticiden op grote schaal. Ge vreesd wordt dat de nieuwe tuinbouw- locatie rond Ter Aar dit deel van het plangebied nog verder zal verstoren en dat de voorgestelde verblijfsrecrea- Hout en bouwbond C.N.V. AFDELING KATWIJK Zaterdag 12 mei 1973 is er gelegenheid de vakantie-bonnenboekjes in te leveren. Voor niet-lcdcn C.N.V. In de Oranjezaal van hel Jeugdhuis, namiddag van 5.006.00 uur. Voor leden van 6.007.30 uur. De plaatselijke vertegenwoordiger VOORSCHOTEN De gecombineer de commissies van openbare werken en maatschappelijk welzijn kwamen onder voorzitterschap van wethouder Pels bijeen om te praten over een goedkoper zwembadplan, dat echter nog steeds ruim 4,5 miljoen gaat kosten met een geraamd exploitatiete kort van 240.000 per jaar. Het bouwplan omvat een overdekt ge deelte met een diep bassin van 12,50 x 25 meter, diepte 1,50 meter tot 3 meter en een kleuterbassin van 6 x 10 meter. Het open gedeelte zal bestaan uit een ondiep-halfdiepbassin van 20 x 50 meter, diepte 0,30 tot 1,40 meter en een kleuterbassin van 10 x 25 me ter met een diepte van 30 cm. Het plan kan later uitgebreid worden met een open diep bassin van 17 x 25 me ter en een springkuil. M.R. Begeer (WD) had moeite met het exploitatietekort en sprak namens de fractie de wens uit dat B. en W. tijdens de raadsvergadering met een voorstel komen waardoor het tekort op maximaal 225.000 wordt ge raamd. Mr. Italianer (PvdA) steunde deze gedachte. Mr. Goossens (D'66) zag liever het oude plan ontdaan van alle luxe. De heer Zandee (P.C.) be twistte de uitdrukking 'uitgekleed plan' omdat het nieuwe plan voldoet aan alle eisen. KVP-leden gaven te kennen het nieu we plan onaanvaardbaar te vinden. De VVD wilde nog meer bezuinigen, D'66 vond alleen een volledig bad ideaal en PvdA stemde met het plan in. Eind mei komt het in de gemeente raad. DONDERDAG 10 MEI Stadhuis. 6 tot 8 uur: spreekuur sbc. raads vrouw. Zaal Bevrijdingskerk. S uur: afd. Zuid-West Christenvrouwenbond mevr. G. van Hees uit Amstelveen over 'Nederlandse klederdrach ten'. VRIJDAG 11 MEI Oegstgeest: Rijnlands Lyceum, 1.15 uur: De Timdelerclub, opvoering van de thriller 'Fatale melodie' van Falkland L. Cary. Vestestraat 40. 8.30 uur: Imperium met 'Fantastische vertellingen' van Edgar Allan Poe. Jazz-zoldcr Hot House. Rapenburg 24. 22 uur: Konsert-special met the Chris Hlnze Combination. Bevrijdingskerk, Montgomerystraat. 7 tot 10 uur: ruilbeurs voor verzamelaars. ZATERDAG 12 MEI Vestestraaz 40. 8.30 uur: Imperium met 'Fantastische vertellingen' van Edgar Allan Poe. Den Burcht. 8 uur: donateursconcert Leldse Harmoniekapel. Museum Volkenkunde, 2.30 uur: Kinderfilm. WERKGEMEENSCHAP KINDERCENTRA Stichting Werkgemeenschap Kindercentra Lelden i.o., kantoor Haarlemmerstraat 73-b, Leiden, tel. 30360, secretariaat: P. M. Kes. sen-van Teylingen, Arendshorst 164, Leiden, t. 23276. De openingstijden van het informa tiecentrum peuterspeelzalen, kinderdagver blijven en kinderkantines van de Stichting Werkgemeenschap Kindercentra Leiden zijn als volgt: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag 's ochtends van 9.30 lot 12 uur. woensdagmiddag van 14 tot 16 uur en don derdagavond van 19 tot 21 uur. Het inlormatieburo is op genoemde uren te lefonisch bereikbaar onder nummer 30360. Stichting Gezinsverzorging Lelden. Gezins verzorging. hulp aan bejaarden en chro nisch zieken. Spreekuur ma t.m. vrijdag 9 tot 10 uur. Lange Mare 45. tel. 49441. APOTHEKEN LEIDEN E.O. De avond-, nacht, en zondagsdienst der apo theken in de regio Leiden, wordt waargeno men van: vrijdag 4 melt 11 mei door: Apotheek Zuid-West Leiden en Apotheek Oegstgeest. Lijtweg 4. FILMS IN LEIDEN TOT 17 MEI: Camera: Met jouw tanden in mijn nek, 18 Jr. iedere avond om 7 uur en 21.15 uur, ma, di, do en vr. om half drie. Kindermatinee za en wo 14.30 zo om 14 uur en 16.15 uur Winnetou 't grote Opperhoofd. Nachtv. vr.-za Het zeven de zegel. Lldo: Turks Fruit 18 jr. Dag. 14.30, 19 en 21.15 uur, zo extra 16.45 uur. Luxor: De vier vuisten de lucht ln. 14 jr. Tijden zie Lido. Studio: The Ruling Class, 14 jr. Tijden zie Lido. Trianon: Porgy and Bess al. dag. 14.30. 19 en 21.15 uur. zo 14.15, 16.30, 19 en 21.15 Rcx: Wat vaders en hun zonen niet weten, 18 jr. Dag. 2.30. 19 en 21.15 uur. zo 14.15, 16.30, 19 en 21.15 uur. Nachtv. vr-za 23.30 uur Zoveel naakte heerlijkheid, 18 jr. TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal. Oude Singel 2S: De Hollandse Molens in de 18e Eeuw. Tot 13 mei. Dag. 10 lot 17 uur, zon- en feestdagen 13 tot 17 uur, Stcd. Museum De Lakenhal: Oude Singel 28, ma t.m. za 10-16 uur, zo en fd 13-16 uur, vanaf 1-4 Molententoonstelling. Galerie Van der Vllst: Botermarkt 3. dl t.m. za 10-18. De gehele maand' Rob Brouwers met schilderijen. Ding Henkes met kera miek. Hijksm. v. Volkenkunde: Steenstraat 1. ma t.m. 19-17 uur en zo en fd 13-17. In het prentenzaaltjc 'Japanse Prentkunst uit eigen bezit' van 1670 tot 1750. Galerie 't Dulvenhuys. Rapenburg 94: schil derijen Henriëtte van Traa. tekeningen of aquarellen van Theo Galestin. Van 11 mei tot 2 Juli. Dinsdag tot en met zondag van 14 tot 20 uur. Galerie van der Vllst, Botermarkt 3, Gordon Phell metaalplastieken. Jan van Geen lino's Tot 31 mei. Dinsdag tot en met zat. van 1 tot 6 uur. Kabinet Gaper. Johan de Wittstr. 40, Lel. den: werk van Mleke Blitz, Hannekc Ver- hey. Els van Wegterloo, Gerard van Wester- lou en Ans Hey. Van 5 mei lot en met 2 Ju ni. Dinsdag tot en met zat. van 2 tot 5.30 uur, donderdag ook van 7 tot 9 uur nam. En na tel. afspraak. WERELDWINKEL OEGSTGEEST Elke zaterdag ln de hal van het Gemeente- centrum Lijtweg 9 van 11 tot 3 uur. ACTIE VOOR MOEDERS Hofdijk 32 Oegstgeest: Actie Moeders voor Moeders mevr. zr. E. Janssen-Nlemeyer. tel. 01710-53652. DIVERSEN Groenoordhal: Iedere vrijdag van 04.00-14.00 u veemarkt. AitCHITEKTEN'-tnlorniuiIccentruni Rijnland: donderdagavond 19.30-21.30 uur zitting in Lelds Volkshuls. Apothekersdljk 33. Telefoni sche afspraak noodzakelijk. Tel. 01710-26385. op alle werkdagen tussen 2 en 5 uur. Juridisch Adviesbureau (Rechtswinkel). Apothekersdijk 33. Geopend dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 13 uur. Donderda gavond van 19 tot 21 uur. Dependance ln De Zevenspjong, Bernhardkade 35. Geopend vrijdagavond van 19 tot 21 uur. Bezoekuren ziekenhuizen Bezockhuren ACAD. ZIEKENHUIS LEIDEN Voor alle patiënten (behalve kinderen) zijn de bezoekuren als volgt: Elke dag: 15.00 16.00 uur en van 18.3020.00 uur; voor de kinderafdelingen elke dag: 15.00—16.00 uur en van 18.30—19.00 uur. Voor de premalurenafdeling gelden de vol gende bezoekuren (alleen voor oudersi: Maandag l.e.m. vrijdag 18.30-18.45 uur en zaterdag aan ernstige patiënten: Wanneer voor ernstige patiënten doorlopend bezoek wordt toegestaan, kan de hoofdverpleegkun dige hiervoor speciale kaarten verstrekken. BEZOEKUREN ST. ELISABETllZIEKENHUiS LEIDERDORP. Klasse-afdelingen: Volwassenen dagelijks van 11.15-12 uur, 14-14.45 en van 18.45-19.45 uur. Kraamafdcllng: dagelijks van 11.1S-12 (al leen v. echtgen.). 15-16, en van 18.45-19.45 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18.30 uur. 3c klasse: Volwassenen: dagelijks van 14- 14.45 en van 18.45.19.45 uur. Kraamafdeling: dageltjku van 15-16 en van 18.45-19.45 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18.30 uur. Endegeest: dinsdag en vrijdag 13.00-14.00 u, 's zondags 11.00-12.00 u en 14.00-15.00 u, le klasse: de gehele dag. Annakllnlek: dag. 13.30-14.30 u en 18.00-19.00 DIACONESSEN HUIS le klas: dagelijks van 11-12 uur. van 13.15- 14 uur en van 18.45-19 30 uur. 2e klas: dagelijks van 13.15-14 uur en van 18.45 19.30 uur. 3e klas: dagelijks van 13.15-14 uur en van 18.45 19.30 uur. Kinderafdeling dagelijks van 14 19 uur. ALPHEN AAN DEN RIJN Rijnoord: le en 2c klasse; 10.30-11.00, 14.00- 14.45 en 18.00-10.00 u. 3e klasse 14.00-14.45 en 18.00-19.00 u. Kraamafdeling 16.00-17.00 u alleen voor echtgenoten 19.00-20.00 u. Kin. derafdeling 15.00-15.30 u. jOUW/KWARTET DONDERDAG 10 MEI 1973 REGIO (ADVERTENTIE) •S «- goede huisvrouw, sexy echtgenotelieve moeder, sportieve kameraad, charmante gastvrouw, aardige tante Hst algen ochtendblad V voor «Ik pratostants Ctirtatell|k gezin In lelden an omgeving

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 3