FAMILIEBERICHTEN LERAAR(ES) Assistente B Huishoudelijke hulp TROUW/KWARTET DONDERDAG 10 MEI 1973 Deze gerubriceerde advertenties worden uitsluitend geplaatst ln de GEHELE OPLAGE. De prijs b»draagt 58 cent per hoogte-milli meter per kolombreedte, excl. 4% B.T.W. Deze rubriek verschijnt elke dag. Elk Pijltje, waarvoor de opdracht: vóór 11 uur '8 mor gens top vrijdag 1 uur 's middags, zaterdag 9.30 uur 's morgens) ln ons bezit is. kan in het e.v. nummer van Trouw opgenomen worden. Pijltjes kunnen worden geplaatst op een breedte van eén kolom en op een breedte van twee kolommen en zij worden opgenomen onder het hoofd waar zij naar de Inhoud behoren. Indien een bepaalde zeibreedte en hoogte wordt verlangd, dan dient dit In de plaatsingsopdracht 'e worden aangegeven. Als geen bepaalde voorschriften dienaangaande worden gegeven, dan wordt de ad vertentie over Oén kolom en zo klein mogelijk gezet, i Bewijsnum mers worden van Pijltjei* niet verstiekt. tenzij op verzoek). WIJ aanvaarden generlei aansprakelijkheid terzake de schade van welke aard ook. welke als gevolg van misstellu g. met tijdig of onjuist plaatsen ontslaat. Enige en algemene kennisgeving. De Heere heeft gegeven, dc Heere heeft genomen, de naam des Heere zij geloofd. God schonk ons op 4 mei een zoon, en nam hem weer tot Zich op 5 met. Willemina Bastiana Emma P. Stoop L D. M. Stoop-Boers Teun Edith Deventer, 8 mei 1973, Laan van Borgele 24, Blij en dankbaar hopen wij op 24 mei a.s. met elkaar te her denken dat onze Ouders, Groot- en Overgrootouders C. Klootwijk en A. W. Klootwijk- van Helden 50 Jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen, klein- cn achterkleinkinderen. Abbenes, 9 mei 1973, Huigsloterdijk 176. Gelegenheid tot gelukwensen, op 24 mei a.s. van 17—18.30 u. in restaurant ,,De Woelige Ba ren". Langeweg 16, Roelof- arcndsvcen. 1933 1973 Dankbaar en blij geven wij U kennis dat onze lieve Ouders en Grootouders L. Vingerling C. V ingerling-Middelburg D.V. 25 mei a.s. hun 40-jarig huwelijksfeest hopen te vieren. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Janny en Wim Lennart - Carine Marianne Naaldwijk, 10 mei 1973. Pr. Julianastraat 41. Receptie van 17.0018.30 uur in Restaurant „De Spaan- sche Vloot", Langestraat 137 te 's-Gravenzande. Ps. 4 vers 7 b D.V. 24 mei hopen onze Ouders en Grootouders C. J. van Poelgeest M. van Poelgeest-Keyser de dag te herdenken" dat ze 50 jaar geleden in het huwe lijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Receptie 26 mei van 5 tot 6 uur in Gebouw Irene, Hoofd straat 82. Leiderdorp, 10 mei 1973. Met verslagenheid namen wij kennis van het plot seling oyerlijden van ons mede-bestuurslid de Heer A. Lodder Bijna 20 jaar was hij bestuurslid, waarvan de laatste 5 jaar voorzitter en hij heeft met grote toewijding onze vereniging gediend. Zijn werklust zal ons tot inspiratie blijven. Het bestuur der Vereniging tot Verbetering der Volkshuisvesting „Patrimoniums Woningen" te Vlaardingen. Met verslagenheid namen wij kennis van het plot seling overlijden van onze voorzitter de Heer A. Lodder Vele jaren heeft hij zich ingezet voor het werk van onze vereniging en haar medewerkers. Zijn nagedachtenis zullen wij in hoge ere houden. Direkteur en medewerkers der Vereniging tot Verbetering der Volkshuisvesting „Patrimoniums Woningen" te Vlaardingen. Mijn genade is u genoeg Heden nam de Hero plotse ling uit ons midden weg onze geliefde Broer, Zwager en Oom Rein de "Winter echtgenoot van C. Zwaan op de leeftijd van 66 Jaar. Rijnsburg, C. Nagtegaal-de Winter M. Zijlstra-de Winter M. Zijlstra C. Glasbergen-de Winter A. Glasbergen neven en nichten Rijnsburg, 8 mei 1973 Ik heb de goede strijd ge streden, ik heb de loop ge ëindigd, ik heb het geloof behouden. 2 Tim. 4 7 Nog geheel onverwacht nam de Here tot Zich onze gelief de Zwager en Oom Reindert de Winter echtgenoot van Cornelia Zwaan op de leeftijd van 66 jaar Katwijk, M. Zwaan-Star H. Sinon-Zwaan G. Sinon Rijnsburg: M. de Leeuw-Zwaan Noordwijk. P. Imthorn-Zwaan .lac. Imthorn De Bilt: C. Zwaan Joh. Zwaan-Arts Katwijk. B. Zwaan S. Zwaan-Schoneveld S. Zwaan C. Zwaan-van Egmond neven en nichten Katwijk. 8 mei 1973 De Here nam op Zijn tijd tot Zich. voor ons geheel onver wacht, onze Neef en Buur man R. de Winter B. v. d. Vijver R. v. d. Vijver-Ouwehand D. Verhoef J. de Winter Met droefheid delen wij u mede dat plotseling ls ge storven in de ouderdom van S6 jaar. onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder U. Kooiman-Prins sedert november 1954 weduwe van Willem Koolman pp.pz. Jesaja 35 5 en 6. Andijk. 9 mei 1973 Corr.-adres: Sorghvliet 37 Andijk Heden nam de Here op Zijn tijd tot Zich, mijn lieve Pleegmoeder/Tante, Schoonzuster en Tante Geravdina Maria van Dijk-Hoekveen weduwe van Marinus van Dijk op de leeftijd van 73 jaar. „Mijn lijden zijn in Uw hand" Ps. 31 16 a A. C. Meerman cn verdere familie Hilversum, 9 mei 1973 Graaf Wichmanslraat 27 De overledene is thuis opgebaard, alwaar gelegen heid tot condoleance donderdag- cn vrijdagavond van 7-9 uur. De rouwdienst, geleid door de Wel- eerw. Heer Ds. C. Goeman, zal gehouden worden op zaterdag 12 mei a.s. 's morgens om 11.45 uur in de Noorderkerk aan de Johan Geradtsweg 72 te Hilversum, waarna de begrafenis tegen 12.30 uur zal plaatshebben op de Noorderbegraafplaats te Hilversum. Geen bloemen Voor onfc toch nog onverwacht overlegd op 9 mei 1973 te Hilversum; onze lieve Tante Gerardina Maria van Dijk-Hoekveen weduwe van Marinus van Dijk op de leeftijd van 73 jaar. Namens allen: Fam. Meerman De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk (vrij gemaakt) te Katwijk geeft met grote droefheid kennis van het overlijden van Broeder Reindert de Winter die onze kerk diende als koster. Bijna vijf en twintig jaren werkte hij met grote liefde en zorg in het huis des HEEREN. Hij was verzekerd dat hem een ander huis be waard werd, niet met handen gemaakt. 11 Kor. 5:1 „Wij weten dat zo ons aardse huis gebroken wordt wij een gebouw van God hebben, een huis niet met handen gemaakt, maar eeuwig in de heme len." Namens de kerkeraad: J. G. Krol, praeses G. Roukema. V.D.M. A. J. de Hoog, scriba. „De Heer ls mijn Herder" Heden nam de Heer uit ons midden weg onze geliefde Moeder. Groot- en Overgroot moeder Beatrix de Bruijn weduwe van Teunis Stlgter oud 86 jaar. Utrecht. J. C. Zoutman-Stigter T. Zoutman Voorburg, C. J. van der Wel-Stlgter Hilversum. J. W. Stlgter H. Stlgter-Nannlnga klein- en achter kleinkinderen Utrecht. 9 mei 1973 Huize ..Warande". Neckardreef 10. Correspondentie-adres H. F. van Riellaan 6. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 14 mei om 12 uur op de be graafplaats ..Den cn Rust" te Bilthoven. Vertrek vanaf huize ..Warande" na afloop van de rouwdienst die al daar om 10.45 uur aanvangt. Enige en algemene kennisgeving Op 8 mei 1973 is in Jezus ontslapen onze lieve zorgzame Man, Vader, Grootvader en Overgroot vader Jan Bakker op de leeftijd van 86 jaar. Psalm 17 vers 7 (berijmd) Amsterdam: P. Bakkcr-Koudstaal Benoni, Z.-Afrika: A. J. Bakker P. S. Bakker-Straatman Kleinkinderen en achterkleinkinderen Huize „Patrimonium" Jan Tooropstraat 4. Amsterdam 17 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 11 mei 1973 om 15 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk. Vertrek van Huize „Patrimonium" ongeveer 14.15 uur. Heden nam de Here tot Zich, na een kortston dige ziekte, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Zoon, Schoonzoon, Broer en Zwager Martinus Adrianus van der Heijden op de leeftijd van 50 jaar. „Ik ben met u al de dagen Matt. 28 20 Putten: Odijk: Barneveld: Putten, 9 mei 1973 Nic. Beetsstraat 41 F. H. van der Heijden- de Boer Hetty en Joop Jaap Marjon Fam. van der Heijden Fam. de Boer Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 12 mei a.s. om 15.00 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Putten. Vooraf zal er een rouw dienst worden gehouden in de aula, Molen straat 33 te 14.15 uur. Voor uw deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve Moeder en Grootmoeder Maria Faas-van derMeij betuigen wij u onze hartelijke dank. M. C. van der Laan-Faas A. van der Laan en kinderen Sassenheim, mei 1973 Voor uw hartelijk medeleven tijdens de ziekte en uw blijk van belangstelling na het overlijden van onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Grietje Staring-van den Bosch betuigen wij u onze welgemeende dank. Tevens danken wij de algemene uitvaartverzorging „Vliem", Sassenheim, voor de keurige en correcte uit voering van dc begrafenis. Familie Staring Alphen a/d Rijn, mei 1973. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pfln kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam- helen te doen Vegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Sperti Preparation H ver schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmetten*. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation n zalf en zetpillen. Geertje van Galen hebben wij een verrassend aan j lal blijken van deelneming ont-1 vangen. Het verkwikte ons en bevestigde dat zij ook bulten de kring van de familie een grote plaats heeft ingenomen. Voor uw medeleven hartelijk dank. Uit aller naam: H. van Galen Voorthuizen, mei 1973. Kerkstraat 54 1. „DE TOORTS" CIIR. SCHOOL VOOR MAVO Frans Halsstraat 10 - Zwijndrecht Gevraagd per 1 augustus a.s. een (van positief Chr. beginselen) voor 6-8 lesuren muziek Inlichtingen bij en sollicitaties te richten aan de direkteur, de heer L. C. van Dijk, tel. 01850/34198 of 25621. neming ons overlijden van mijn lieve Vrouw, onze Moeder, Dochter en Zuster Hanneke Slings- van Leeuwen Uit aller naam: S. R. Slings Wormer, IJsvogelstraat 10. Hartelijk dank aan allen die mij tot een ontroerende grote steun waren, ln de liefde die zij loonden aan mijn zo innig geliefde trouwe Man Thomas Boer die ontsliep op 13 april 1973. Mevr. N. Boer-Mastenbroek Tuinbouwstraat la. Groningen. HERVORMD BEJAARDENCENTRUM „LOOSDUINEN" WILLEM III-STRAAT i vraagt: DEN HAAG A. wegens huwelijk van de tegenwoordige mede werkster een naast het hoofd van de huishouding. In- of extern. Diploma's Inas of huishoud kundige voor inrichtingen gewenst. Zij moeten samen de taak in het huis op prettige wijze regelen. Goede contactuele eigenschappen gewenst. Met vakantie-afspra ken wordt rekening gehouden. in volledige dienst. Salaris volgens gemeentelijke regeling. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de directeur van bovengenoemd centrum. Tel. 070 - 25 39 73. gebonden f69,- Oleg Polunln BLOEMEN EN PLANTEN VAN EUROPA geïllustreerde flora met meer dan 1000 foto's in kleur Beschrijving van 2800 voornamelijk in het wild groeiende soorten met vermelding van de vind plaatsen en tal van bijzonderheden. 856 bladzijden, 1087 kleurenfoto's 420 lijntekeningen, uitvoerige tabellen Ingeleid door Prof. Dr. H.C.D. de Wit Verkrijgbaar in da boekhandel een boek van Zomer Keuning - Wagenlngen Blokruit tweekleurig Een perfekt zittend shirt van fijne polyester/ katoen met een borstzakje. O.a. rood/wil en zwart/wit. 36-42 Met korte mouw. £§j Vensterruit Dit shirt in o.a. marine met wit en zwart met wit is van praktische polyester/katoen. Er zijn nog meer kleuren. 36-42 20.- Met korte mouw. 18.- Fancy ruit Fris katoenen shirt infancy ruit. In diverse kombinaties bijvoorbeeld met rood of met bruin als hoofdkleur. 37-42 24.- Met korte mouw.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12