Plantage Senoritas, puur natuur. FAMILIEBERICHTEN ERQf IJAÏ TROUW/KiWARTEJf WOENSDAG 9 MEI 1973 Deza gerubriceerde advei Jfentles worden ulUlultend geplaatst tn de GEHELE OPLAGE. De rprlj» b«xJraagt 58 cent per hoogte-milli meter per kolombreedte, j ezel. 4% é.T.W. Deze rubriek verschijnt elke dag. Elk Pijltje. ftrvoor de opdracht: vóör 11 uur 'a mor gens (op vrijdag 1 uur middags, zaterdag B.30 uur 's morgens) in ons bezit la, kan In Ihet e.v. nummer van Trouw opgenomen worden. f Pijltjes kunnen worden geplaatst op een breedte van één kolom en op een breedte van j) twee kolommen en zij worden opgenomen onder het hoofd waart zij naar de Inhoud behoren. Indien een bepaalde zetbreedte i B. hoogte wordt verlangd, dan dient dit In de plaatslngsopdracb t7 u wordén aangegeven. Als geen bepaalde voorschriften dlenaa af taande worden gegeven, dan wordt de ad vertentie over één k figjm en zo klein mogelijk gezet. (Bewijsnum mers worden van niet verstrekt, tenzij op verzoek). Op D.V. zatenw; 12 mei 1973 hopen wij in dankbaar heid te herdenk/ .-n dat onze Ouders en Grootouders J. van Kempen en M. van KempenQuak lm op 14 mei 1913 in het huwelijk traden. 60 jaar gele Hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zuidland, VX reedstraat 11. Gelegenhef I tot feliciteren op zaterdag 12 mei a.s. van 15.3017JJf 0 uur in het Verenigingsgebouw te Zuidland. He'óVai nam de Here tot zich onze Moeder en Oma Neeltje Scharloo f. weduwe van M. Kuivenhoven in de ouderdom van 74 jaar Leiden: M. J. Gortzak-Kuivenhoven C. Gortzak Heerenveen: J. Kuivenhoven T. A. J. R. Kuivenhoven- van Ommen Leiden: J. J. Kuivenhoven H. W. Kuivenhoven-v. Dijk en kleinkinderen Leiden, 7 mei 1973. Huize 'Groenhoven', Witte Rozenstraat 21. Corresp.-adres: Driftstraat 30. (Geen bloemen) De overledene is opgebaard in de rouwkamer van huize 'Groenhoven', ingang Witte Rozenstraat 19. Bezoek aan de rouwkamer: woensdagavond a.s. van 7.00 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 10 mei a.s. te 15.00 uur op do algemene begraaf plaats 'Rhijnhof'. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een langdurig en geduldig gedragen lijden is in vrede ontslapen onze zeer geliefde Zuster en Schoonzuster A'eeltje Kuivenhoven geboren Scharloo Leiden: Ede: Leiden: Alphen a. d. Rijn: 7 mei 1973. J. Boter D. Kiel-Scharloo J. Scharloo A. Boter-Scharloo J. Roos-Scharloo A. Roos „Nu blijf ik bij U voor altijd" De Hemelse Vader heeft uit dit strijdend aardse leven, na een langdurig blijmoedig en geduldig geduagen lijden tot Zich genomen, en gegeven de eeuwige heerlijkheid, miju geliefde Man. der kinderen zorgzame Vader en Opa, Broeder, Zwa ger en Oom Antlionius Johannus van der Meer echtgenoot van Johanna Jacoba van Dorp op de leeftijd van 68 jaar Openb. 2:10b. „Wees getrouw tot den dood, en Ik zal u geven de kroon des levens." C. v. d. Meer J. J. van Dorp-van der Meer G. v. d. Meer-v. Oostrum J. v. d. Meer J. M. v. d. Meer-v. d. Akker J. J. v. d. Wulp-v. d. Meer A. P. v. d. Wulp P. Aarts-v. d. Meer T. Aarts J. de Zeeuw-v. d. Meer T. de Zeeuw KI. v. d. Meer A. v. d. Meer-Eikeleboom Jac. v. d. Meer J. A. v. d. Meer A. v. d. Meer-v. d. Schee W. v. d. Meer G. v. d. Mcer-'t Hart T. v. d. Meer Tineke Broek (verloofde) H. I. Ambacht: Utrecht: Honselersdijk: De Lier: Vlaardingen: en kleinkinderen De Lier. 7 mei 1973. Kon. Julianalaan 32. Vader ligt opgebaard in het bejaardencentrum „Het Anker", te De Lier. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7 tot 8.30 uur in „Het Anker". De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag a.s. in de Vredckerk aanvang 2: uur n.m., daarna zullen wij vader begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Da Lier. 2 Timotheüs 4 7 Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa Gijsbertus van Knik op dc leeftijd van 62 jaar Mede namens verdere familie: G. van Kuik-van der Meij 's-Gravenhage, 7 mei 1973 Isingstraat 166 f Geen bloemen De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum", van Diemenstraat 167. Bezoekuren van 5-7 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 11 mei te 11.30 uur in de Laakkerk, Isingstraat 165 A. waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de algemene begraafplaats „West- duin", Ockenburghstraat tc Loosduinen. Aan komst aldaar te 12.30 uur. Algemene kennisgeving De Here heeft thans Thuis gehaald onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Jantina van Halsema Haar gehele leven heeft zij in onze familiekring door haar warme interesse en haar vrolijk karak ter veel voor ons allen betekend. Namens de familie: J. van Halsema Rotterdam, 4 mei 1973. Kelloggplaats 168. De begrafenis zal plaatshebben D.V. woensdag 9 mei 1973 op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingscweg 334 te Rotterdam om 13.30 uur. Heden nam God tot Zich, mijn lieve zorgzame Man, onze lieve Vader en Grootvader Hendrik Prinsen eerder weduwnaar van Hermina Reefman op de leeftijd van 75 jaar Joh. 20 28 b „Mijn Heer en mijn God" Almelo: J. C. Pninsen-Floor Kinderen en kleinkinderen Almelo, 6 mei 1973, Molenkampspark 52 Geen bloemen Geer»toespraken De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 10 mei a.s. des n.m. om 2.0D uur. in de Pniël- kerk. Rembrandtlaan, Almelo, waarna de ter aardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar om 3.00! uur. Ingang W. de Clerqstr. De overledene is opgebaardin de aula van het. Prinses Irene-ziekenhuis. Gelegenheid tot condoleren) aldaar woensdag 9 mei 's avonds van 7.00 tot 7.30 uur „Mijn genade is u genoeg" In stil geloofsvertrouwen is na een langdurig, doch zeer geduldig gedragen ziekbed, van ons heengegaan onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Magdalena Looye op 69-jarige leeftijd. Uit aller naam: C. Looyp Kwintsheul, 6 mei 1973 Berenstein 54 Gelegenheid tot condoleren van 19.30-21.00 uur. De rouwdienst wordt D.V. gehouden donderdag 10 mei a.s. in de aula op de algemene begraaf plaats, Geestweg te Naaldwijk. Aanvang der dienst om 14.00 uur, waarna de teraardebestelling aldaar zal plaatsvinden. Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorg zame Vader, Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Maarten Booster op de leeftijd van 41 jaar. C. Ch. Booster van der Windt Jeannette Peter Jaap Leen Maarten Pim en verdere familie Barendrecht, 7 mei 1973 De Zeeg 51. Geen bloemen Geen toespraken De overledene is opgebaard in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. Rouwbezoek aldaar: woensdagavond van 19.30- 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 10 mei a.s. 15.15 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de aula, welke aanvangt om 14.20 uur. „Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren." Nog geheel onverwacht nam de Here tot Zich mijn geliefde Man en der kinderen zorgzame Vader. Behuwd- en Grootvader Reindert dc inter echtgenoot van Cornelia Zwaan op de leeftijd van 66 jaar. Katwijk: C. de Winter-Zwaan W. de Winter J. de Winter-van Duyn Valkenburg (Z.H.): C. de Winter M. de Winter-Visscher Katwijk: R. de Winter W. J. de Winter- s Ondenvater J. de Winter M. de Winter-de Jong M. Panne-de Winter G. Panne Joh. de Winter en verloofde cn kleinkinderen Katwijk, 8 mei 1973 Commandeurslaan 55 De begrafenis zal D.V. plaatshebben a.s. zaterdag 12 mei des nam. 3.30 uur op de Algemene Be graafplaats te Katwijk aan de Rijn, voorafgegaan door een rouwdienst in de Gereform. kerk aan de Willem de Zwijgerlaan 1, welke aanvangt om 2.30 uur. Vertrek van het sterfhuis om 2 uur. Ons bereikte heden het droevige bericht van het overlijden van ons Bestuurslid en Oud-secretaris, de heer H. Prinsen op dc leeftijd van 75 jaar. Met protc nauwkeurigheid etu bescheidenheid was hij 6\<x jaar onze toegewijde secretaris. Velen zullen in hem een groot wriend missen. Zijn vriendelijkheid en humor qegeleidde onze ver gaderingen. Mogen zijn vrouv en kinderen troost putten uit het geloof waarin! hun man en vader leefde en waarvan hij steeds getuigde. De rouwdienst zal worden (gehouden donderdag 10 mei a.s. des namiddags ctni 2 uur in de Pniël- kerk, Rembrandtlaan, Almelo, waarna de ter aardebestelling zal plaatshebben op de Alg. Be graafplaats aldaar om 3 uur.ylngang W. de Clerq- straat. De overledene is opgebaard '|in de aula van het Prinses Irene-ziekenhuis. Gele genheid tot condo leren alda 7.30 uur. Het Bestuur fian 3e Bond van Schoolbesturen van Handelsonde nvijs. Mr. J. Kloos! étrman, voorzitter H. Faber, secretaris Amstelvcen/Zoetermcer, 9 m 1973. 't Is de aarde die Plantage maakt. Goede gulle aarde. Waarin de tabaksplant optimaal gedijt. Want wie weet 't beter dan moeder natuur? Wij niet, wij van Agio. Wanneer wijzo'n volmaakt tabaksblad in handen krijgen, past ons sigaren makers slechts bescheidenheid. Onze kunst is dan alleen die volmaaktheid in zijn kwaliteit te laten. Tot zijn rechtte laten komen. Onze kunst was de selectie van de juiste plantages. We vonden er drie. Drie plantages die zo'n perfect tabaksblad voortbrengen. In Brazilië, op Java, op Sumatra? De sigaren, die we er van maakten, heten Plantage, simpelweg. Omdat Agio niets aan zo'n produkt van de natuur hoeft toe te voegen. RECTIFICATIE „Jezus! Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart" Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Hendrik Andries van der Poel op de leeftijd van 64 jaar N. E. van der Poel-Soeting kinderen en kleinkinderen Rotterdam, 7 mei 1973. Hugo Molenaarstraat 47a. Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de kerkzsal van de Gereformeerde Kerk aan de Burg. Meineszstraat 2 en na dc begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 10 mei om 1.45 uur in bovengenoemde kerkzaal, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Hofwijk" aan de Delft- weg 230 (Overschie), na aankomst aldaar om circa 2.45 uur. Met diep leedwezen berichten wij U het over lijden van onze medewerker de Heer J. Sip Wij zullen zijn trouw en prettige persoonlijkheid niet kunnen vergeten. Fam. A. Noort Woninginrichting Rijnstraat 74. Katwijk a/d Rijn. ALGEMENE KENNISGEVING Heden behaagde het de Heere zacht en kalm uit ons midden weg te nemen mijn geliefde Man en onze Vader, Behuwd- en Grootvader Jan van tier Marei in de ouderdom van bijna 79 jaar. W. v. d. Marel-v. d. Burg H. v. d. Marei C. v. d. Marel-v. d Plas J v. d. Marei M. v. d. Marel-den Hollander C. v. d. Plas-v. d. Marei C. v. d. Plas W. A. v. d. Marei W M. v. d. Marei-Hoek M. v. d. Anker-v. d. Marei M v. d. Anker en kleinkinderen. Katwijk aan Zee, 8 mei 1973 Zuidstraat 73. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 11 mei 1973, des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkl. Centrum. Voorstraat 74, waarna dc teraardebe stelling zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats "Duinrust" aan de Park laan te Katwijk aan Zee. Na een kortstondig ziekbed ging voor ons onver wacht heen, onze zorgzame Vader, Grootvader, Broer, Zwager, en Oom Hendrik Janknegt echtgenoot van wijlen Jacoba Maria Hoogerbrugge, op dc leeftijd van 77 jaar. Honselersdijk: P. J. Meijburg-Janknegt H. Meij burg Wateringen: J. S. Jankruegt J. Janknegt-van der Kraan A. Janknegt M. Janknegt-den Haan Delft: Mej. J. Janknegt en kleinkinderen Wateringen: Mej. C. M. Arkestijn (huisgenote) Delft, 6 mei 1973 Ziekenhuis „Bethel". Bezoekdata op woensdag 9 mei 1973 rouwkamer „Bethel" van 15.45-16.30 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op donderdag 10 mei 1973 des nam. 13.30 uur in de Ned. Herv. kerk, Plein te Wateringen. Deze dienst zal worden geleid door de Wcleerw. hr. D.s. K. A. Abelsma, waarna om 14 uur de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wateringen. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in jeugdgebouw „De Wingerd". KerClaan te Wate ringen. Toch nog onverwacht overleden, mevrouw Elsje Gerardina Drexkage-Lit in de ouderdom van bijna 58 jaar „God zelf zal bij hen zijn, cn Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn, noch rouw, noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn, want de eerste dingen zijn voorbij gegaan." Openbaringen 21 3 en 4. Haar voor zoveel gelukkige huwelijksjaren dank bare echtgenoot: Geen Drexhage, Wassenaar haar trouwe verzorgster: Cor de Jong, Wassenaar en haaf lieve kinderen: Hemmo en Lenny, Den Haag Richard en Irene, Amsterdam Annette en Pieter, Amsterdam Valentijn en Marjoke Amsterdam Wassenaar, Bevrijdingsdag 5 mei 1973. Wij hebben haar in alle stilte begraven. lieden heefl de lleere tol Zich genomen onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Elsje Gerardina Lit echtgenote van G. Drexhage Nieuw veen: W. Brouwer-Lit Muiden: N. van Eijk-Llt J. van Eijk Amsterdam: J. Chr. Lit-FIJth Amsterdam: C. H. Lit G. Lit-Jansen nichten an neven mei 1973. Els Drexhage-Lit onze onvergetelijke Schoon zus. Wij zijn dankbaar, dat wij hebben mogen genieten van de liefde en levensvreugde, welke zij om zich heen ver spreidde. Den Haag, Miep Lieftlnck-Drexhage Den Haag. Rein Drexhage Truus Drexhage-Groenink Amstelveen. Henk Drexhage Lenic Drexhage-Noot Wassenaar. 5 mei 1973. Theo do rus Johannes Knoops Ik mocht hem 13 jaar ver zorgen. Zijn moeilijk leven is voorbij; hij juicht nu voor Gods troon. Mede namens zijn vrienden: G. de Nie-van Hooidonk Berkenkade 29. Leiderdorp De begrafenis zal plaatsheb ben donderdag 10 mei a.s. om 11 uur te Leiderdorp. Met leedwezen geven wij ken nis van het overlijden van onze Vriend, oud-bestuurs lid en lid van verdienste van onze vereniging, dhr. J. C. Baars Zijn verdiensten voor onze vereniging zullen wij in dankbaarheid herinneren. Dordrecht. 8 mei 1973 ons Met droefheid gevi nis dat de Heere verwacht heeft weggenomen geliefde Vrouw, zorgzame Moeder, en Grootmoeder Anna Adrii Hoogenda geboren Van den op de leeftijd van i B. B. Hoogenda P. Hoogendam H. S. Hoogendai I W. Hoogendam A. Hoogendam-V M M. Wolvers- M. M. Wolv* P. de Jong-Hooi P. de Jong en kleinkindere Capelle a/d IJssel. 7 mei 1973 Bejaardencentrum ,,De Leeuwerik" Kcrklaan 240 Geen bloem De begrafenis zal hen donderdag 10 op de Begraaiplaa Kralingen", Kral| 334. Rotterdam. Vertrek vanaf het om 14.30 uur. Aankomst in de ka r Begraafplaats om Heden behaagde liefrii zacht en kalm uit den weg te nemen liefde Groot- en vader Jacob van In de ouderdom va P( 83 Jaar. Klein- cn achtcrkleinkinil Katwijk aan Zee. Gerrit Hogevtfl op de leeftijd van 00 jaar. J. v. d. Sleet 11 P. v. d. SU D B. den Heyi Rijnsburg, 7 mei -VOOR!; Biibefs dagboek n, ZOMER &KEUfi WAGENING

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14